Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rekrutacja 2024/2025

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się w zakładce Rekrutacja

 
NLO SMS PZPS W SPALE ZAPRASZA ÓSMOKLASISTÓW
DO KLAS MISTRZOSTWA SPORTOWEGO PIŁKI SIATKOWEJ I SIATKÓWKI PLAŻOWEJ
NLO SMS PZPS w Spale jest miejscem skupiającym młodzież mającą ogromne zamiłowanie i pasję do siatkówki , ukierunkowanym na umożliwienie godzenia zajęć sportowych z zajęciami edukacyjnymi. Celem szkoły jest umożliwienie uzdolnionej sportowo młodzieży, wszechstronnego i harmonijnego rozwoju oraz zapewnienie jej możliwości zdobycia wykształcenia w zakresie liceum.
Szkoła prowadzi szkolenie sportowe w zakresie piłki siatkowej od 27 lat. W tym czasie wychowała wielu znakomitych sportowców: medalistów Mistrzostw Europy i Świata, olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Polski. Szkoła dba o ciągłe podnoszenie jakości nauczania i poziomu wiedzy uczniów.
Gwarantuje to wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna, która posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, a w swojej pracy posługuje się nowoczesnymi metodami.
Wszyscy nasi uczniowie uczestniczą w rozgrywkach ligowych i młodzieżowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Najzdolniejsi z naszych podopiecznych reprezentują Polskę podczas Mistrzostw Europy i Świata. Wiele wychowanek i wychowanków naszej szkoły po jej ukończeniu, kontynuuje kariery zawodnicze w zespołach ekstraklasy i pierwszej ligi.
Jako miejsce bezpieczne, przyjazne i nowoczesne szkoła kształtuje osobowość uczniów i przygotowuje ich do samodzielnego życia w społeczeństwie. Szkoła i jej kadra stwarza możliwości wszechstronnego rozwoju oraz nabycia umiejętności kluczowych, które są niezbędne człowiekowi XXI wieku do świadomego i odpowiedzialnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz odnalezienia się na ustawicznie zmieniającym się rynku pracy. Cenimy sobie bardzo współpracę z rodzicami i specjalistami najwyższej klasy. Każdy uczeń jest dla nas ważną i wartościowa osobą. Wszystkie te działania składają się na tzw. przyjazny klimat szkoły.
Nasza szkoła i internat to dla wielu uczniów drugi dom.
Wszystkie szczegółowe informacje dla chętnych kandydatów znajdą się niebawem na stronie internetowej www.smsspala.pl
Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że dokonacie najlepszego dla Was wyboru. NLO SMS PZPS w Spale to szkoła dla tych, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości !
W Spale rodzą się Mistrzowie i medale !!!
Przyjdź, zobacz, zostań !
Czekamy właśnie na Ciebie.
ZAPRASZAMY
Jacek Matyszewski Dyrektor Główny NLO SMS PZPS w Spale