Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ZAPRASZAMY OŚMIOKLASISTÓW DO KLAS SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

NLO SMS PZPS w Spale jest miejscem skupiającym młodzież mającą ogromne zamiłowanie i pasję do siatkówki , ukierunkowanym na umożliwienie godzenia zajęć sportowych z zajęciami edukacyjnymi. Celem szkoły jest umożliwienie uzdolnionej sportowo młodzieży, wszechstronnego i harmonijnego rozwoju oraz zapewnienie jej możliwości zdobycia wykształcenia w zakresie liceum.
Szkoła prowadzi szkolenie sportowe w zakresie piłki siatkowej od 25 lat. W tym czasie wychowała wielu znakomitych sportowców: medalistów Mistrzostw Europy i Świata, olimpijczyków oraz medalistów Mistrzostw Polski. Szkoła dba o ciągłe podnoszenie jakości nauczania i poziomu wiedzy uczniów.
Gwarantuje to wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna, która posiada wysokie kwalifikacje zawodowe, a w swojej pracy posługuje się nowoczesnymi metodami.
Wszyscy nasi uczniowie uczestniczą w rozgrywkach młodzieżowych na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Najzdolniejsi z naszych podopiecznych mają możliwość trenowania z drużyną seniorską oraz gry w Mistrzostwach Europy i Świata. Wiele wychowanek i wychowanków naszej szkoły po jej ukończeniu, reprezentuje zespoły ekstraklasy oraz pierwszoligowe.
Jako miejsce bezpieczne, przyjazne i nowoczesne szkoła kształtuje osobowość uczniów i przygotowuje ich do samodzielnego życia w społeczeństwie. Szkoła i jej kadra stwarza możliwości wszechstronnego rozwoju oraz nabycia umiejętności kluczowych, które są niezbędne człowiekowi XXI wieku do świadomego i odpowiedzialnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz odnalezienia się na ustawicznie zmieniającym się rynku pracy. Cenimy sobie bardzo współpracę z rodzicami i specjalistami najwyższej klasy. Każdy uczeń jest dla nas ważną i wartościowa osobą. Wszystkie te działania składają się na tzw. przyjazny klimat szkoły.
Nasza szkoła i internat to dla wielu uczniów drugi dom.
Niestety z przyczyn związanych z pandemią nie możemy na dzień dzisiejszy zorganizować „Festiwalu Siatkówki Plażowej”. Wierzymy jednak, że w późniejszym terminie będzie taka możliwość i uda nam się spotkać na organizowanym przez nas turnieju. Wstępny termin mamy ustalony po ćwierćfinałach Mistrzostw Polski na hali.
Jednak mamy zapewnienia, że możemy organizować w ramach akcji naborowych spotkania, konsultacje indywidualne jednodniowe na które serdecznie Państwa chcemy zaprosić z zawodniczkami i zawodnikami z rocznika 2006 – kandydatkami/kandydatami do pierwszej klasy liceum. Istnieje możliwość przyjazdu z trenerem lub rodzicami do COS OPO Spała w tygodniu po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Prosimy o przesłanie tego maila do osób z którymi współpracujecie i z którymi widzieliśmy się na zeszłorocznych szkoleniach.
 
Chcesz dołączyć do najlepszych i uczyć się w szkole wśród samych sportowych pasjonatów zapraszamy do kontaktu z trenerami:
dziewczęta - Łukasz Fijałek ️ 608 663 721 Rafał Szternel ️ 723 458 162
chłopcy - Tomasz Sińczak ️ 507 584 478 Damian Kostrzewa ️ 510 105 461 Mariusz Prudel ️ 605 131 137
 
Wszystkie szczegółowe informacje dla chętnych kandydatów znajdą się niebawem na stronie internetowej www.smsspala.pl
Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że dokonacie najlepszego dla Was wyboru. NLO SMS PZPS w Spale to szkoła dla tych, którzy poważnie myślą o swojej przyszłości !
Jacek Matyszewski Dyrektor NLO SMS PZPS w Spale
W Spale rodzą się Mistrzowie i medale !!!
Przyjdź, zobacz, zostań !
Czekamy właśnie na Ciebie.
ZAPRASZAMY