Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie Roku 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Szanowni Rodzice
Z ogromną radością i satysfakcją kończymy rok szkolny 2020/21.
Za nami okres wytężonej pracy, czas wielu nowych doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie, trening i pracę w szkole. Mimo różnych przeszkód, wspólnym wysiłkiem, pracą i zbudowaniem wspaniałych relacji, kończymy ten szczególny rok szkolny. Dziękuję wszystkim Nauczycielom, Trenerom i Pracownikom za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń, za rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia.
Rodzicom dziękuję za słowa otuchy i wszelką współpracę oraz wsparcie, za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Szczególne podziękowania kieruję Państwu Małgorzacie i Robertowi Pakos za pomoc oraz życzliwość okazaną uczniom naszej szkoły.
Słowa i wyrazy wdzięczności kieruję do Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Ministerstw : Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Edukacji i Nauki, Dyrekcji i pracowników COS OPO w Spale, za Waszą mądrość, pomoc i współpracę oraz otwartość na nasze marzenia i potrzeby.
Drodzy Uczniowie serdecznie gratuluję Wam wszystkim, wspaniałych wyników w nauce , sukcesów sportowych i promocji do następnej klasy !
Wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Szkoły życzę pogodnych i udanych wakacji. Wypoczywajcie, podróżujcie , zwiedzajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Znakomita większość z Was przebywać będzie na zgrupowaniach lub będzie uczestniczyć w imprezach rangi mistrzowskiej w kraju i zagranicą. Osiągajcie najwyższe stopnie podium oraz oby omijały Was urazy i kontuzje. Nie zapominajcie nigdy o bezpieczeństwie własnym i innych. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni podczas wakacyjnego wypoczynku i zabawy.
Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce oraz w konkursach i olimpiadach zostali nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
Kandydatury do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
• 2 G (po gimnazjum) – Melania Marcinowska
• 2 SP ( po szkole podstawowej ) - Małgorzata Ciężkowska
Kandydatura do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej :
• Julia Radelczuk - klasa 1 SP
12 uczniów NLO SMS PZPS w Spale otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.
1 Ciężkowska Małgorzata 2SP
2 Radelczuk Julia 1SP
3 Chmura Jakub 1SP
4 Krzemiński Jakub 1SP
5 Beta Szymon 1SP
6 Kielak Julia 2SP
7 Kruczek Maja 2SP
8 Czuryło Julia 2SP
9 Łunio Urszula 2SP
10 Marcinowska Melania 2Gim
11 Serewis Jakub 1SP
12 Kufka Mateusz 2Gim
Podczas uroczystości podsumowującej rok szkolny 2020/2021 wręczono nagrody i dyplomy uczennicom i uczniom wyróżniającym się w nauce i działalności na rzecz szkoły i klasy , a także laureatom konkursów .
TO JUŻ WAKACJE ‍️‍️‍️‍️️️Spotkajmy się we wrześniu, zdrowi i szczęśliwi.
pozdrawiam serdecznie
dyrektor szkoły - Jacek Matyszewski
fotografie : Beniamin Olechnowicz - brawo !!!