Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie Roku 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły
Szanowni Rodzice
Z ogromną radością i satysfakcją kończymy rok szkolny 2020/21.
Za nami okres wytężonej pracy, czas wielu nowych doświadczeń i przeżyć związanych z czasem pandemii, które nie pozostały bez wpływu na nasze życie, trening i pracę w szkole. Mimo różnych przeszkód, wspólnym wysiłkiem, pracą i zbudowaniem wspaniałych relacji, kończymy ten szczególny rok szkolny. Dziękuję wszystkim Nauczycielom, Trenerom i Pracownikom za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za wszelkie inspiracje, za serdeczność i przyjaźń, za rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia.
Rodzicom dziękuję za słowa otuchy i wszelką współpracę oraz wsparcie, za wspólne dostrzeganie problemów i potrzeb naszych uczniów. Szczególne podziękowania kieruję Państwu Małgorzacie i Robertowi Pakos za pomoc oraz życzliwość okazaną uczniom naszej szkoły.
Słowa i wyrazy wdzięczności kieruję do Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Ministerstw : Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Edukacji i Nauki, Dyrekcji i pracowników COS OPO w Spale, za Waszą mądrość, pomoc i współpracę oraz otwartość na nasze marzenia i potrzeby.
Drodzy Uczniowie serdecznie gratuluję Wam wszystkim, wspaniałych wyników w nauce , sukcesów sportowych i promocji do następnej klasy !
Wszystkim Uczniom oraz Rodzicom, Gronu Pedagogicznemu i Pracownikom Szkoły życzę pogodnych i udanych wakacji. Wypoczywajcie, podróżujcie , zwiedzajcie i gromadźcie siły na następny rok szkolny. Znakomita większość z Was przebywać będzie na zgrupowaniach lub będzie uczestniczyć w imprezach rangi mistrzowskiej w kraju i zagranicą. Osiągajcie najwyższe stopnie podium oraz oby omijały Was urazy i kontuzje. Nie zapominajcie nigdy o bezpieczeństwie własnym i innych. Bądźcie radośni i swobodni, ale jednocześnie rozważni, przewidujący i ostrożni podczas wakacyjnego wypoczynku i zabawy.
Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce oraz w konkursach i olimpiadach zostali nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
Kandydatury do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
• 2 G (po gimnazjum) – Melania Marcinowska
• 2 SP ( po szkole podstawowej ) - Małgorzata Ciężkowska
Kandydatura do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej :
• Julia Radelczuk - klasa 1 SP
12 uczniów NLO SMS PZPS w Spale otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem.
1 Ciężkowska Małgorzata 2SP
2 Radelczuk Julia 1SP
3 Chmura Jakub 1SP
4 Krzemiński Jakub 1SP
5 Beta Szymon 1SP
6 Kielak Julia 2SP
7 Kruczek Maja 2SP
8 Czuryło Julia 2SP
9 Łunio Urszula 2SP
10 Marcinowska Melania 2Gim
11 Serewis Jakub 1SP
12 Kufka Mateusz 2Gim
Podczas uroczystości podsumowującej rok szkolny 2020/2021 wręczono nagrody i dyplomy uczennicom i uczniom wyróżniającym się w nauce i działalności na rzecz szkoły i klasy , a także laureatom konkursów .
TO JUŻ WAKACJE ‍️‍️‍️‍️️️Spotkajmy się we wrześniu, zdrowi i szczęśliwi.
pozdrawiam serdecznie
dyrektor szkoły - Jacek Matyszewski
fotografie : Beniamin Olechnowicz - brawo !!!