Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Zakończenie kariery sportowej Grzegorza Fijałka

W COS OPO Spała odbyło się oficjalne pożegnanie Grzegorza Fijałka, który na początku roku postanowił zakończyć karierę. Przez blisko 15 lat trzykrotny olimpijczyk sięgnął po liczne medale, stając się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiej siatkówki plażowej.
- Siatkówce poświęciłem ogromną część mojego życia. Teraz czas na odpoczynek. Wiem, że zostawiam „plażówkę” w dobrych rękach, bo nasza młodzież jest naprawdę bardzo zdolna i głodna sukcesów. Myślę, że to jest ten moment w którym powinienem zrobić im miejsce – powiedział podczas swojej przemowy Grzegorz Fijałek.
W trakcie uroczystości nie zabrakło również ciepłych słów pod adresem partnerów Grzegorza Fijałka, z którymi wspólnie sięgał po medale: Mariusza Prudla i Michała Bryla – Z Mariuszem graliśmy razem przez osiem lat. Wspólnie poznawaliśmy naszą dyscyplinę i zdobywaliśmy pierwsze nagrody. Kiedy z kolei dołączyłem do Michała, wszyscy mówili mi, że to ja będę go szkolił. Tymczasem ja uczyłem go tylko przez pierwszy rok, a przez kolejne trzy lata to on uczył mnie. Za to ogromnie mu dziękuję! – dodał.
Nie zabrakło także podziękowań ze strony szkoły SMS PZPS Spały, w której kształcą się następcy naszych plażowiczów, a także upominków od Polskiego Związku Piłki Siatkowej – Grzegorzu, dziękujemy Ci za to ile poświęciłeś dla naszej dyscypliny. Mamy nadzieję, że siatkówka plażowa pozostanie w Twoim sercu. Jeśli zechcesz do nas wrócić, to nasze drzwi zawsze stoją dla Ciebie otworem. Do Paryża zostały już tylko dwa lata… - zakończył Sebastian Świderski, prezes PZPS.
źródło : pzps.pl
zdjęcia : pzps.pl i Jakub Krzemiński - NLO SMS PZPS w Spale