Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

UROCZYSTY APEL I POWITANIE BRĄZOWYCH MEDALISTÓW EUROPY U18.

W czwartkowe południe w sali konferencyjnej Olimpijczyka odbył się uroczysty apel związany z powitaniem brązowych medalistów Mistrzostw Europy U18 w siatkówce.
Reprezentację Polski ( jednocześnie uczniów NLO SMS PZPS w Spale) i sztab trenerski, powitała i nagrodziła gromkimi brawami cała społeczność szkolna.
Gratulacje reprezentantom oraz słowa uznania i dumy z osiągnięcia brązowych medali, a także zaprezentowania wspaniałej gry, charakteru i woli walki, złożyli:
Dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu - Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale - Waldemar Wendrowski,
Dyrektor SMS - Jacek Matyszewski oraz Dyrektor SMS ds siatkówki halowej - Sebastian Pawlik.
 
Podziękowania Dyrektorowi Wendrowskiemu za pomoc i wsparcie oraz stworzenie wspaniałych warunków w przygotowaniu kadry do europejskiego czempionatu, zlożył w imieniu drużyny - trener Michał Bąkiewicz . Reprezentacja przekazała na ręce Dyrektora Wendrowskiego pamiatkowe zdjęcia z podpisami drużyny, natomiast Dyrektorowi szkoły przekazano medal i Paterę za zdobycie 3 miejsca w Europie.
 
Na zakończenie uroczystości, Dyrektor Matyszewski wręczył flagi Polski i NLO SMS PZPS trenerowi kadry juniorów U20 - Sebastianowi Pawlikowi, który tego samego dnia z Reprezentacją Polski udał się do Czech na Mistrzostwa Europy U20.

 

zdjęcia : Bartosz Tomkowski COS - OPO Spała