Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele, Trenerzy i Pracownicy szkoły !

Z ogromną radością i satysfakcją kończymy rok szkolny 2021/22.
Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy. Był to wyjątkowo trudny rok. Rok, w którym po raz kolejny trzeba było stawić czoła różnym przeszkodom i wyzwaniom.
Gratuluję wszystkim Uczniom otrzymującym promocji do następnej klasy. Kochani Uczniowie! Każdy z Was jest niepowtarzalnym, wyjątkowym i wartościowym młodym człowiekiem o nieograniczonych możliwościach! Niech to przesłanie towarzyszy Wam każdego dnia, daje siłę i pozwala uwierzyć w siebie.
Szanowni Rodzice!
Dziękuję za współpracę, za wszelkie działania wspierające szkołę, za zrozumienie, budowanie pozytywnego wizerunku szkoły i zaangażowanie.
Koleżanki i koledzy !
Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły dziękuję za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszej młodzieży. Dziękuję Wam za sumienność na każdym stanowisku, odwagę i determinację, za otwartość na zmiany, za serdeczność i przyjaźń, za rzetelne wypełnianie misji kształtowania młodego pokolenia.
Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację, chociaż z wielu powodów nie był to dla nas łatwy rok.
Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym i siatkarskim Polski
Słowa i wyrazy wdzięczności kieruję do Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Ministerstw : Sportu i Turystyki oraz Edukacji i Nauki, Dyrekcji i pracowników COS OPO w Spale, za Waszą mądrość, pomoc i współpracę oraz otwartość na nasze marzenia i potrzeby.
Życzę wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wypoczynku.
Znakomita większość z Was przebywać będzie na zgrupowaniach lub będzie uczestniczyć w imprezach rangi mistrzowskiej w kraju i zagranicą. Osiągajcie najwyższe stopnie podium oraz oby omijały Was urazy i kontuzje.
Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy, bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalnej i wspólnej nauki w budynku szkoły. Wracajcie uśmiechnięci i szczęśliwi.
Do zobaczenia po wakacjach!
Uczniowie osiągający najwyższe wyniki w nauce oraz w konkursach i olimpiadach zostali nominowani do Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Stypendium Ministra Edukacji Narodowej.
Kandydatury do Stypendium Prezesa Rady Ministrów:
- Małgorzata Ciężkowska – klasa 3 LO
Kandydatura do Stypendium Ministra Edukacji Narodowej :
- Julia Radelczuk - klasa 2 LO
11 uczniów NLO SMS PZPS w Spale otrzymuje świadectwa z wyróżnieniem :
1 Ciężkowska Małgorzata
2 Radelczuk Julia
3 Paulina Łabuz
4 Chmura Jakub
5 Kielak Julia
6 Figielska Marzena
7 Kruczek Maja
8 Czuryło Julia
9 Łunio Urszula
10 Krzemiński Jakub
11 Czachorowski Aleksander
Ponadto nagrody za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki otrzymali uczniowie :
Rapczyńska Zuzanna
Deeg Wiktoria
Beta Szymon
Serewis Jakub
Momot Kamil
Kobyliński Szymon
Pacholski Maciej
oraz Michał Kucharski za wzorową pracę na rzecz samorządu szkolnego.
TO JUŻ WAKACJE 
Spotkajmy się we wrześniu, zdrowi i szczęśliwi.
pozdrawiam serdecznie
dyrektor szkoły - Jacek Matyszewski
fotografie : Kamil Momot - dziękuję!