Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

ŚWIADECTWA UKOŃCZENIA SZKOŁY ROZDANE!!!

Dnia 28 kwietnia 2023 r. podczas uroczystej akademii 14 uczniów klasy IV liceum odebrało świadectwa ukończenia NLO SMS PZPS w Spale .
Piątkowa uroczystość w sali konferencyjnej Olimpijczyka zgromadziła naszych drogich tegorocznych Maturzystów oraz ich Rodziców, zaproszonych Gości i całą społeczność szkolną spalskiego SMS.
Atmosfera całego wydarzenia była bardzo podniosła i przysporzyła chwil radości i dumy, ale również i wzruszenia.
Podczas części oficjalnej głos zabrali: Dyrektor Główny Szkoły – Jacek Matyszewski, , Pan Krzysztof Felczak - Dyrektor Pionu Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Pan Jacek Kasprzyk - Zastępca Dyrektora Pionu ds. siatkówki plażowej i na śniegu oraz wicedyrektorzy - Sebastian Pawlik i Mariusz Prudel, a także wychowawca kasy Pan Radosław Pająk.
Wszyscy pogratulowali absolwentom zakończenia kolejnego etapu edukacji i uzyskania świadectw dojrzałości. Podkreślali uzyskanie przez uczennice i uczniów bardzo wysokich wyników naukowych i sportowych. Życzyli pomyślnie zdanej matury, dostania się na wymarzony kierunek studiów oraz wiary i determinacji, by śmiało wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji.
Złożyli również podziękowania za trud pracy nauczycielom, trenerom i wszystkim pracownikom Szkoły.
Dyrektor wraz z wychowawcą klasy wręczyli świadectwa oraz nagrody wszystkim uczniom Szkoły. Warto podkreślić , że Szkołę z wyróżnieniem ukończyło w tym roku 6 osób: Małgorzata Ciężkowska ( 5,47) - stypendystka nagrody Prezesa Rady Ministrów oraz Maja Kruczek, Julia Kielak , Julia Czuryło ( wszystkie 5,24) , Urszula Łunio ( 5,06) i Aleksander Czachorowski ( 4,76) . Cały zespół klasowy ukończył szkołę z wynikiem 4,31.
Wszyscy Nasi tegoroczni absolwenci to sportowcy, którzy w okresie trenowania i nauki w NLO SMS PZPS Spała, zdobyli medale Mistrzostw Świata , Europy i Polski. Otrzymali oni z rąk Dyrektorów Pionu Szkolenia Panow : Krzysztofa Felczaka i Jacka Kasprzyka zaświadczenie o sportowych klasach mistrzowskich.
W czasie piątkowej uroczystości nagrodami książkowymi i pamiątkowymi statuetkami zostali wyróżnieni wszyscy uczniowie oraz osoby szczególnie angażujące się w życie szkoły.
Dyrektor Szkoły Jacek Matyszewski podsumował Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i nagrodził najlepsze tenisistki wśród siatkarek.
Maturzyści podziękowali dyrekcji, trenerom, nauczycielom i wychowawcy oraz pracownikom Szkoły za trud włożony w naukę i przygotowanie do egzaminu maturalnego, trening i przygotowanie do rywalizacji na najwyższym poziomie rozgrywek oraz wszelką pomoc.
Uroczystości pożegnania abiturientów zostały uświetnione częścią artystyczną przygotowaną przez koleżanki i kolegów z młodszych klas.
Jej motywem była Spalska Gala Olimpijczyków w oryginalnych kategoriach i wręczenie pamiątkowych piłek z autografami całej społeczności szkolnej. a także przedstawiciele klas młodszych, którzy żegnali starszych kolegów i koleżanki
Wszystkim Uczennicom i Uczniom oraz ich Rodzicom gratulujemy i dziękujemy, że przez cztery lata byli częścią spalskiej Szkoły Mistrzów i budowali pozytywny wizerunek szkoły.
Żegnamy Was życzeniami płynącymi z głębi serca. Niech omijają Was troski, smutki i zwątpienia, a towarzyszy radość, zrozumienie, przyjaźń i jakże potrzebna nadzieja. Trzymamy za Was kciuki i tak jak Wy, pragniemy byście zdali egzamin maturalny.
Mamy nadzieję, że czas spędzony w Spale tegoroczni absolwenci będą wspominać ciepło, uznając go za dobrą inwestycję w swoją przyszłość.
"Połamania piór " i szczęścia na egzaminie maturalnym !!!
Trzymamy za Was kciuki !!!