Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Studniówka 2023 w NLO SMS PZPS w Spale

Dwa tygodnie temu odbył się długo oczekiwany przez naszych maturzystów Bal Studniówkowy 2023.
W sobotni wieczór, 14 stycznia bawiliśmy w sali balowej w COS OPO Spała.
Nad wyraz elegancko wyglądające pary punktualnie o godzinie 19 z cudownym uśmiechem na twarzy ruszyły pierwszymi krokami w takt poloneza.
Wokół zgromadzeni rodzice, nauczyciele i trenerzy oraz młodsi koledzy ze szkoły ze wzruszeniem obserwowali tańczących, którzy poloneza wykonali perfekcyjnie. A wszystko to w ciągłym blasku fleszy.
Przemówienie otwierające bal wygłosił dyrektor Jacek Matyszewski, a życzenia dobrej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych złożyli również wicedyrektorzy : Sebastian Pawlik i Mariusz Prudel.
Ciepłe słowa, życzenia i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację balu przekazała Pani Jolanta Kruczek w imieniu Rodziców klas maturalnych.
Bal studniówkowy był doskonałą okazją by z codziennego stroju sportowego zaprezentować swoje niecodzienne kreacje. Wszyscy pięknie ubrani, eleganccy i czarujący swoim wdziękiem oraz cudownym uśmiechem.
Po podziękowaniach ze strony młodzieży i wspólnej kolacji, braliśmy udział w programie artystycznym przygotowanym przez naszych maturzystów.
EKIPA z NLO SMS PZPS SPAŁA przedstawiła w konwencji wspaniałego filmu – teledysku z własnym tekstem sceny z 3,5 letniej przygody w szkole i internacie.
Maturzyści z precyzją i swobodą zaprezentowali wszystkim znane postacie nauczycieli i trenerów. Postacie zostały odegrane z dużym wyczuciem, a publiczność przyjęła film z uśmiechem i nagrodziła dużymi brawami. Następnie odbył się równie zabawny quiz z pytaniami, a jego uczestnikami byli trenerzy i wychowawca klasy maturalnej Pan Radek Pająk. Tę część programu balu zakończyło filmowe wspomnienie z osiągnięć sportowych naszych maturzystek i maturzystów.
Po tej dawce dobrego humoru sala balowa zaczęła szybko się zapełniać parami. Moc świateł i neonów oraz pierwsze dźwięki muzyki sprawiły , że rozpoczyna się szaleństwo na parkiecie do białego rana .
Po północy jeszcze jedna niespodzianka tym razem od grona pedagogicznego – wybór Królowej i Króla Balu. Głosami obecnych na balu zostali nimi – Maja Kruczek i Mateusz Nowak.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, rodzicom za zorganizowanie uroczystości, DJ-owi oraz fotografom za profesjonalizm oraz wszystkim, którzy swoją życzliwością przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.