Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Studniówka 2023 w NLO SMS PZPS w Spale

Dwa tygodnie temu odbył się długo oczekiwany przez naszych maturzystów Bal Studniówkowy 2023.
W sobotni wieczór, 14 stycznia bawiliśmy w sali balowej w COS OPO Spała.
Nad wyraz elegancko wyglądające pary punktualnie o godzinie 19 z cudownym uśmiechem na twarzy ruszyły pierwszymi krokami w takt poloneza.
Wokół zgromadzeni rodzice, nauczyciele i trenerzy oraz młodsi koledzy ze szkoły ze wzruszeniem obserwowali tańczących, którzy poloneza wykonali perfekcyjnie. A wszystko to w ciągłym blasku fleszy.
Przemówienie otwierające bal wygłosił dyrektor Jacek Matyszewski, a życzenia dobrej zabawy i powodzenia na egzaminach maturalnych złożyli również wicedyrektorzy : Sebastian Pawlik i Mariusz Prudel.
Ciepłe słowa, życzenia i podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację balu przekazała Pani Jolanta Kruczek w imieniu Rodziców klas maturalnych.
Bal studniówkowy był doskonałą okazją by z codziennego stroju sportowego zaprezentować swoje niecodzienne kreacje. Wszyscy pięknie ubrani, eleganccy i czarujący swoim wdziękiem oraz cudownym uśmiechem.
Po podziękowaniach ze strony młodzieży i wspólnej kolacji, braliśmy udział w programie artystycznym przygotowanym przez naszych maturzystów.
EKIPA z NLO SMS PZPS SPAŁA przedstawiła w konwencji wspaniałego filmu – teledysku z własnym tekstem sceny z 3,5 letniej przygody w szkole i internacie.
Maturzyści z precyzją i swobodą zaprezentowali wszystkim znane postacie nauczycieli i trenerów. Postacie zostały odegrane z dużym wyczuciem, a publiczność przyjęła film z uśmiechem i nagrodziła dużymi brawami. Następnie odbył się równie zabawny quiz z pytaniami, a jego uczestnikami byli trenerzy i wychowawca klasy maturalnej Pan Radek Pająk. Tę część programu balu zakończyło filmowe wspomnienie z osiągnięć sportowych naszych maturzystek i maturzystów.
Po tej dawce dobrego humoru sala balowa zaczęła szybko się zapełniać parami. Moc świateł i neonów oraz pierwsze dźwięki muzyki sprawiły , że rozpoczyna się szaleństwo na parkiecie do białego rana .
Po północy jeszcze jedna niespodzianka tym razem od grona pedagogicznego – wybór Królowej i Króla Balu. Głosami obecnych na balu zostali nimi – Maja Kruczek i Mateusz Nowak.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę, rodzicom za zorganizowanie uroczystości, DJ-owi oraz fotografom za profesjonalizm oraz wszystkim, którzy swoją życzliwością przyczynili się do uświetnienia naszej uroczystości.