Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

SPORTO - NOWY PARTNER MEDYCZNY NLO SMS PZPS Spała

Miło nam poinformować, że zostało zawarte porozumienie partnerskie pomiędzy
NLO SMS PZPS Spała, a specjalistyczną przychodnią lekarską SPORTO.
 
SPORTO działa na łódzkim rynku od 2011 roku.
Kadra medyczna to wykwalifikowani specjaliści z różnych dziedzin medycyny: ortopedii, radiologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii i kardiologii.
Zespół uzupełnia prężna grupa wysoko wykwalifikowanych fizjoterapeutów.
Dzięki wymianie doświadczeń oraz współpracy lekarzy i fizjoterapeutów, na każdym etapie leczenia SPORTO zapewnia swoim pacjentom jak najlepszą, kompleksową opiekę i szybki powrót do zdrowia.
Pacjentami SPOTRO są zawodowi sportowcy jak również osoby nie uprawiające sportu, a borykające się z problemami narządów ruchu, kręgosłupa, osoby po wypadkach.
Co wyróżnia Sporto?
• ciągłość leczenia – jeden lekarz prowadzący, który otrzymuje wsparcie od pozostałych specjalistów, etapy leczenia odbywają się w jednym miejscu.
• całościowe podejście do procesu leczenia
• wybór pakietów leczenia w zależności od dostępności finansowej
• stosowanie przejrzystych zasad bezpieczeństwa
• indywidualne podejście do procesów leczenia zarówno na płaszczyźnie ortopedycznej jak i rehabilitacyjnej