Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozgrywki TAURON 1. Ligi Mężczyzn

SMS PZPS Spała przegrał z Olimpią Sulęcin 1:3 (22:25, 15:25, 25:23, 9:25) w ostatnim swoim meczu TAURON 1. Ligi Mężczyzn. MVP został wybrany Bartosz Zrajkowski. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się również wygraną sulęcinian 3:1. Obie drużyny zakończyły już zmagania w fazie zasadniczej pierwszoligowych rozgrywek.
Dla obu zespołów to piątkowe spotkanie było ostatnim w rundzie zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem nie mieli żadnych szans na odrobienie strat i zapewnienie sobie bezpiecznej pozycji, która dałby im utrzymanie na zapleczu PlusLigi.
Pierwszą partię spotkania od asa serwisowego rozpoczął Bartosz Zrajkowski 1:0. Spalska drużyna miała spore trudności w przyjęciu 0:4. Ręki w tym elemencie nie zwalniał również Maciej Krysiak 6:2. SMS PZPS nie miał zamiru się poddać. Zespół do walki poderwał Jakub Gaweł 7:8. Chwilę później goście ponownie zbudowali kilkupunktową przewagę 16:11. Podopieczni Michała Bąkiewicza walczyli do końca. Zniwelowali stratę do jednego oczka 19:20. Jednak końcowa faza premierowej odsłony meczu należała do sulęcinian. Ostatni punkt zdobył dla swojej drużyny Tomasz Polczyk 25:22.
Olimpia poszła za ciosem i w kolejnym secie bardzo szybko narzuciła przeciwnikom swój rytm gry. Bardzo dobrze spisywał się Krysiak 14:10. Drużynie ze Spały nie można było odmówić waleczności, ale problemy w przyjęciu uniemożliwiły im odrobienie straty 12:17. Z kolei w polu serwisowym ani przez moment ręki nie zwolnił Artur Błażej. Tę partię asem serwisowym zakończył Adrian Nawrot 25:15.
SMS PZPS wyciągnął wnioski z porażki. W kolejnym secie to on zaczął dyktować warunki gry 15:9. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Gaweł. Co prawda, przyjezdni zdołali w końcówce odrobić kilka oczek 23:23, ale siatkarze ze Spały nie dali sobie wyrwać z rąk wygranej 25:23.
Olimpia w secie numer cztery nie dała już żadnych szans rywalom. Od początku do końca kontrolowali grę i małym nakładem sił wygrali do 9. Ostatni punkt na wagę zwycięstwa za trzy punty zdobył Krysiak. Warto dodać, że był to niezwykle cenny punkt na wagę utrzymania w TAURON 1. Lidze Mężczyzn.
Podopieczni Łukasza Chajca dzięki tej wygranej zapewnili sobie utrzymanie w pierwszoligowych rozgrywkach. Zgromadzili na swoim koncie 26 punktów i uplasowali się na 14. lokacie.