Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Rozgrywki TAURON 1. Ligi Mężczyzn

SMS PZPS Spała przegrał z Olimpią Sulęcin 1:3 (22:25, 15:25, 25:23, 9:25) w ostatnim swoim meczu TAURON 1. Ligi Mężczyzn. MVP został wybrany Bartosz Zrajkowski. Pierwsze spotkanie tych drużyn zakończyło się również wygraną sulęcinian 3:1. Obie drużyny zakończyły już zmagania w fazie zasadniczej pierwszoligowych rozgrywek.
Dla obu zespołów to piątkowe spotkanie było ostatnim w rundzie zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem nie mieli żadnych szans na odrobienie strat i zapewnienie sobie bezpiecznej pozycji, która dałby im utrzymanie na zapleczu PlusLigi.
Pierwszą partię spotkania od asa serwisowego rozpoczął Bartosz Zrajkowski 1:0. Spalska drużyna miała spore trudności w przyjęciu 0:4. Ręki w tym elemencie nie zwalniał również Maciej Krysiak 6:2. SMS PZPS nie miał zamiru się poddać. Zespół do walki poderwał Jakub Gaweł 7:8. Chwilę później goście ponownie zbudowali kilkupunktową przewagę 16:11. Podopieczni Michała Bąkiewicza walczyli do końca. Zniwelowali stratę do jednego oczka 19:20. Jednak końcowa faza premierowej odsłony meczu należała do sulęcinian. Ostatni punkt zdobył dla swojej drużyny Tomasz Polczyk 25:22.
Olimpia poszła za ciosem i w kolejnym secie bardzo szybko narzuciła przeciwnikom swój rytm gry. Bardzo dobrze spisywał się Krysiak 14:10. Drużynie ze Spały nie można było odmówić waleczności, ale problemy w przyjęciu uniemożliwiły im odrobienie straty 12:17. Z kolei w polu serwisowym ani przez moment ręki nie zwolnił Artur Błażej. Tę partię asem serwisowym zakończył Adrian Nawrot 25:15.
SMS PZPS wyciągnął wnioski z porażki. W kolejnym secie to on zaczął dyktować warunki gry 15:9. Bardzo dobre spotkanie rozgrywał Gaweł. Co prawda, przyjezdni zdołali w końcówce odrobić kilka oczek 23:23, ale siatkarze ze Spały nie dali sobie wyrwać z rąk wygranej 25:23.
Olimpia w secie numer cztery nie dała już żadnych szans rywalom. Od początku do końca kontrolowali grę i małym nakładem sił wygrali do 9. Ostatni punkt na wagę zwycięstwa za trzy punty zdobył Krysiak. Warto dodać, że był to niezwykle cenny punkt na wagę utrzymania w TAURON 1. Lidze Mężczyzn.
Podopieczni Łukasza Chajca dzięki tej wygranej zapewnili sobie utrzymanie w pierwszoligowych rozgrywkach. Zgromadzili na swoim koncie 26 punktów i uplasowali się na 14. lokacie.