Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PREZES PZPS JACEK KASPRZYK W SMS W SPALE

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk gościł w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale. Prezes spotkał się z uczennicami i uczniami klas 2 i 3 po gimnazjum w przerwie pomiędzy zdalną nauką, a treningiem ( uczniowie klas po SP grają obecnie w wojewódzkich finałach MP juniorów młodszych ) .
W trakcie spotkania z młodymi sportowcami spalskiego NLO SMS, Prezes Kasprzyk wyraził ogromne zadowolenie, że w tak trudnym czasie, uczniowie mogą cieszyć się trenowaniem i rozgrywać mecze ligowe oraz uczyć się z komfortowych i bezpiecznych warunkach.
Pan Prezes podkreślił, że Polski Związek Piłki Siatkowej z wielkim zaangażowaniem i troską wspiera SMS w Spale i cieszy wszystkich, że wyniki ciężkiej pracy owocują coraz lepszymi wynikami sportowymi oraz medalami na europejskich czempionatach. Prezes Kasprzyk przedstawił młodzieży plany ich startów w imprezach sportowych w sezonie 2021, wyrażając opinie, że związek dołoży wszelkich starań by stworzyć uczniom jak najlepsze warunki do startów.
Prezes Kasprzyk złożył uczniom życzenia realizacji planów sportowych i edukacyjnych , mocno akcentując , że należy dbać o swój wszechstronny rozwój poprzez dalsze kształcenie. Maturzystom życzył najlepszych wyników na zbliżających się egzaminach.
– Przed Wami w najbliższym czasie dużo grania i gratuluję wszystkim awansu do ¼ finałów Mistrzostw Polski .Całe środowisko siatkarskie mocno wierzy w to, że będziecie stanowić w przyszłości o sile naszych kadr siatkówki halowej i plażowej – mówił podczas spotkania z wszystkimi podopiecznymi SMS, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Kasprzyk.
O planach rozwoju szkoły na kolejny rok, rekrutacji oraz planach i systemach monitorowania procesów szkoleniowego Jacek Kasprzyk rozmawiał z Dyrektorem szkoły Jackiem Matyszewskim, Trenerem Głównym Szkoły Sebastianem Pawlikiem oraz sztabem trenerskim szkoły.
Gość Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale , zapoznał się również ze zmianami jakie zaszły w ostatnim czasie w szkole, w zakresie wyposażenia i unowocześnienia bazy sportowej i szkolnej .
Prezes PZPS spotkał się także z Dyrektorem
COS OPO Spała
– Panem Waldemarem Wendrowskim. Rozmawiali o planach, które mają zapewnić optymalne warunki do właściwego rozwoju sportowego i intelektualnego spalskich młodych siatkarek i siatkarzy. Panowie w trakcie rozmów poświęcili dużo uwagi planom zgrupowań wszystkich siatkarskich reprezentacji oraz rozwoju naszej dyscypliny.