Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

PREZES PZPS JACEK KASPRZYK W SMS W SPALE

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk gościł w Szkole Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale. Prezes spotkał się z uczennicami i uczniami klas 2 i 3 po gimnazjum w przerwie pomiędzy zdalną nauką, a treningiem ( uczniowie klas po SP grają obecnie w wojewódzkich finałach MP juniorów młodszych ) .
W trakcie spotkania z młodymi sportowcami spalskiego NLO SMS, Prezes Kasprzyk wyraził ogromne zadowolenie, że w tak trudnym czasie, uczniowie mogą cieszyć się trenowaniem i rozgrywać mecze ligowe oraz uczyć się z komfortowych i bezpiecznych warunkach.
Pan Prezes podkreślił, że Polski Związek Piłki Siatkowej z wielkim zaangażowaniem i troską wspiera SMS w Spale i cieszy wszystkich, że wyniki ciężkiej pracy owocują coraz lepszymi wynikami sportowymi oraz medalami na europejskich czempionatach. Prezes Kasprzyk przedstawił młodzieży plany ich startów w imprezach sportowych w sezonie 2021, wyrażając opinie, że związek dołoży wszelkich starań by stworzyć uczniom jak najlepsze warunki do startów.
Prezes Kasprzyk złożył uczniom życzenia realizacji planów sportowych i edukacyjnych , mocno akcentując , że należy dbać o swój wszechstronny rozwój poprzez dalsze kształcenie. Maturzystom życzył najlepszych wyników na zbliżających się egzaminach.
– Przed Wami w najbliższym czasie dużo grania i gratuluję wszystkim awansu do ¼ finałów Mistrzostw Polski .Całe środowisko siatkarskie mocno wierzy w to, że będziecie stanowić w przyszłości o sile naszych kadr siatkówki halowej i plażowej – mówił podczas spotkania z wszystkimi podopiecznymi SMS, Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Jacek Kasprzyk.
O planach rozwoju szkoły na kolejny rok, rekrutacji oraz planach i systemach monitorowania procesów szkoleniowego Jacek Kasprzyk rozmawiał z Dyrektorem szkoły Jackiem Matyszewskim, Trenerem Głównym Szkoły Sebastianem Pawlikiem oraz sztabem trenerskim szkoły.
Gość Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale , zapoznał się również ze zmianami jakie zaszły w ostatnim czasie w szkole, w zakresie wyposażenia i unowocześnienia bazy sportowej i szkolnej .
Prezes PZPS spotkał się także z Dyrektorem
COS OPO Spała
– Panem Waldemarem Wendrowskim. Rozmawiali o planach, które mają zapewnić optymalne warunki do właściwego rozwoju sportowego i intelektualnego spalskich młodych siatkarek i siatkarzy. Panowie w trakcie rozmów poświęcili dużo uwagi planom zgrupowań wszystkich siatkarskich reprezentacji oraz rozwoju naszej dyscypliny.