Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Prezes PZPS i Dyrektor Pionu Sportu i Szkolenia PZPS z wizytą w NLO SMS PZPS Spała

Jednym z pierwszych działań nominowanego na początku marca na stanowisko Dyrektora Pionu Sportu i Szkolenia PZPS Krzysztofa Felczaka była wizyta w Szkole Mistrzostwa Sportowego PZPS w Spale. Podczas spotkania z dyrekcją szkoły i sztabami szkoleniowymi reprezentacji siatkówki halowej i plażowej dyrektor Felczak przedstawił swoją wizję współpracy ze spalską placówką.
Na początku spotkania głos zabrał prezes PZPS Jacek Kasprzyk, który wyjaśnił powód zmiany na stanowisku dyrektora pionu. – W związku z przejściem na emeryturę Włodzimierza Sadalskiego zaproponowaliśmy objęcie wakującej funkcji Krzysztofowi Felczakowi, który jest wybitnym szkoleniowcem młodzieży, w pełni zaangażowanym w pracę nad rozwojem polskiej siatkówki. Krzysztofa znacie doskonale i jestem pewien, że szybko znajdziecie wspólny język - powiedział prezes Jacek Kasprzyk.
– Zdaję sobie sprawę jak ważna dla rozwoju naszej dyscypliny jest rola szkolenia młodzieży. Będę starał się jak najczęściej spotykać z wami aby rozmawiać na tematy szkoleniowe, ale też aby znaleźć drogi rozwiązań problemów, których w tych trudnych czasach nie brakuje – powiedział Krzysztof Felczak.
Głos zabrali dyrektorzy ds. siatkówki plażowej i halowej – Łukasz Fijałek i Sebastian Pawlik, którzy wyrazili zadowolenie z objęcia funkcji przez nowego dyrektora pionu. – Wielokrotnie w przeszłości mieliśmy okazję rozmawiać na temat siatkówki plażowej. Byłem pod wrażeniem wiedzy pana Krzysztofa, jestem pewien że nasza teraz już oficjalna współpraca zaowocuje w najbliższej przyszłości – powiedział Łukasz Fijałek.
Spotkanie podsumował dyrektor NLO SMS Spała. – Jestem wdzięczny władzom PZPS za stałe zainteresowanie i pomoc w działalności szkoły. Jestem pewien, że mimo trudnych czasów poradzimy sobie i doczekamy powrotu do czasów sprzed pandemii – powiedział dyrektor Jacek Matyszewski. Pod koniec marca zaplanowana jest wizyta w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku.
 
Źródło: pzps.pl , tekst i fot. Mariusz Szyszko - Zastępca Dyrektora Pionu Komunikacji i PR