Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie maturzystów 2022

Tegoroczna uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły przypadła na dzień 9 maja 2022 r.
Uroczysta akademia rozpoczęła się o godz.14 w Sali konferencyjnej spalskiego Olimpijczyka, na której zebrali się dyrekcja Szkoły, zaproszeni Goście, nauczyciele i trenerzy, pracownicy szkoły, nasi drodzy maturzyści oraz ich Rodzice, a także przedstawiciele klas młodszych, którzy żegnali starszych kolegów i koleżanki. Atmosfera całego wydarzenia była bardzo podniosła.
Podczas części oficjalnej głos zabrali: Dyrektor Główny Szkoły – Jacek Matyszewski, Pan Sebastian Świderski - Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Pan Krzysztof Felczak - Dyrektor Pionu Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz wicedyrektorzy - Sebastian Pawlik i Mariusz Prudel, a także w imieniu wychowawców internatu Pani Ewa Czajka. Wszyscy pogratulowali absolwentom zakończenia kolejnego etapu edukacji i uzyskania świadectw dojrzałości. Życzyli pomyślnie zdanej matury, dostania się na wymarzony kierunek studiów oraz wiary i determinacji, by śmiało wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji.
Dyrektor wraz z wychowawczynią klasy Panią Karoliną Ziętarą oraz Prezesem Sebastianem Świderskim rozdali świadectwa oraz nagrody wszystkim uczniom Szkoły. Warto podkreślić , że Szkołę z wyróżnieniem ukończyła stypendystka nagrody Prezesa Rady Ministrów – Melania Marcinowska.
Wszyscy Nasi tegoroczni absolwenci to sportowcy, którzy w okresie trenowania i nauki w NLO SMS PZPS Spała, zdobyli medale Mistrzostw Świata , Europy i Polski. Otrzymali oni z rąk Panów: Stanisława Majkowskiego - Wicedyrektora Pionu Szkolenia ds siatkówki halowej i Jacka Kasprzyka - Wicedyrektora Pionu Szkolenia ds siatkówki plażowej i na śniegu , zaświadczenie o sportowych klasach mistrzowskich.
Wczorajsza uroczystość była również czasem rozstania z Trenerem Michałem Bąkiewiczem, który zakończył owocną pracę w naszej Szkole. Trener Michał przez ostatnie 5 lata ciężko pracował na dobry wizerunek spalskiej placówki oraz był znakomitym wychowawcom i trenerem , który z reprezentacjami młodzieżowymi sięgnął po złoty medal Mistrzostw Świata i brązowy Mistrzostw Europy. W uznaniu za całokształt pracy zawodowej,
podziękowania z życzeniami wielu dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym złożyli trenerowi Michałowi – Prezes PZPS Sebastian Świderski , dyrektor Szkoły Jacek Matyszewski i dyrektor COS OPO w Spale Waldemar Wendrowski. Wszyscy zebrani nagrodzili Trenera Bąkiewicza ogromnymi brawami.
Uroczystości pożegnania abiturientów zostały uświetnione częścią artystyczną przygotowaną przez koleżanki i kolegów z młodszych klas.
Tłem uroczystości była prezentacja multimedialna ze zdjęciami i filmikami, przywołującymi liczne wspomnienia, sprawiając, że na twarzy młodzieży zagościły uśmiechy i wzruszenie.