Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie maturzystów 2022

Tegoroczna uroczystość pożegnania absolwentów naszej szkoły przypadła na dzień 9 maja 2022 r.
Uroczysta akademia rozpoczęła się o godz.14 w Sali konferencyjnej spalskiego Olimpijczyka, na której zebrali się dyrekcja Szkoły, zaproszeni Goście, nauczyciele i trenerzy, pracownicy szkoły, nasi drodzy maturzyści oraz ich Rodzice, a także przedstawiciele klas młodszych, którzy żegnali starszych kolegów i koleżanki. Atmosfera całego wydarzenia była bardzo podniosła.
Podczas części oficjalnej głos zabrali: Dyrektor Główny Szkoły – Jacek Matyszewski, Pan Sebastian Świderski - Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej , Pan Krzysztof Felczak - Dyrektor Pionu Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz wicedyrektorzy - Sebastian Pawlik i Mariusz Prudel, a także w imieniu wychowawców internatu Pani Ewa Czajka. Wszyscy pogratulowali absolwentom zakończenia kolejnego etapu edukacji i uzyskania świadectw dojrzałości. Życzyli pomyślnie zdanej matury, dostania się na wymarzony kierunek studiów oraz wiary i determinacji, by śmiało wyznaczać cele i dążyć do ich realizacji.
Dyrektor wraz z wychowawczynią klasy Panią Karoliną Ziętarą oraz Prezesem Sebastianem Świderskim rozdali świadectwa oraz nagrody wszystkim uczniom Szkoły. Warto podkreślić , że Szkołę z wyróżnieniem ukończyła stypendystka nagrody Prezesa Rady Ministrów – Melania Marcinowska.
Wszyscy Nasi tegoroczni absolwenci to sportowcy, którzy w okresie trenowania i nauki w NLO SMS PZPS Spała, zdobyli medale Mistrzostw Świata , Europy i Polski. Otrzymali oni z rąk Panów: Stanisława Majkowskiego - Wicedyrektora Pionu Szkolenia ds siatkówki halowej i Jacka Kasprzyka - Wicedyrektora Pionu Szkolenia ds siatkówki plażowej i na śniegu , zaświadczenie o sportowych klasach mistrzowskich.
Wczorajsza uroczystość była również czasem rozstania z Trenerem Michałem Bąkiewiczem, który zakończył owocną pracę w naszej Szkole. Trener Michał przez ostatnie 5 lata ciężko pracował na dobry wizerunek spalskiej placówki oraz był znakomitym wychowawcom i trenerem , który z reprezentacjami młodzieżowymi sięgnął po złoty medal Mistrzostw Świata i brązowy Mistrzostw Europy. W uznaniu za całokształt pracy zawodowej,
podziękowania z życzeniami wielu dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym złożyli trenerowi Michałowi – Prezes PZPS Sebastian Świderski , dyrektor Szkoły Jacek Matyszewski i dyrektor COS OPO w Spale Waldemar Wendrowski. Wszyscy zebrani nagrodzili Trenera Bąkiewicza ogromnymi brawami.
Uroczystości pożegnania abiturientów zostały uświetnione częścią artystyczną przygotowaną przez koleżanki i kolegów z młodszych klas.
Tłem uroczystości była prezentacja multimedialna ze zdjęciami i filmikami, przywołującymi liczne wspomnienia, sprawiając, że na twarzy młodzieży zagościły uśmiechy i wzruszenie.