Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Pożegnanie Maturzystów

Po trzech latach nauki w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej, dla ośmiu tegorocznych maturzystów nadszedł dziś czas pożegnania ze Szkołą.
– Jestem z Was niezwykle dumny i Wy sami możecie być z siebie dumni. Z dobrymi wynikami ukończyliście najlepszą sportową szkołę w Polsce – mówił Dyrektor NLO SMS PZPS Spała Jacek Matyszewski, który wręczył absolwentom świadectwa ukończenia szkoły oraz pamiątkowe statuetki i upominki. Świadectwo z czerwonym paskiem otrzymali: Adrian Markiewicz, Zuzanna Bielak i Mikołaj Tataruch.
Na uroczystości obecny był Dyrektor COS-OPO Spała Waldemar Wendrowski, który także przekazał maturzystom pamiątkowe upominki. – Ważne są tylko te dni, na które czekamy - śpiewał Marek Grechuta; życzę Wam samych szczęśliwych dni, ale też ciepłych wspomnień związanych z pobytem w spalskiej szkole. Wyruszacie w świat, ale wracajcie do nas. Tu zawsze będzie Wasz dom – zwrócił się do maturzystów Dyrektor COS-OPO Spała.
Maturzystów żegnała zgromadzona kadra pedagogiczna i trenerska SMS PZPS w Spale oraz uczniowie z pierwszej i drugiej klasy, którzy przygotowali program artystyczny.
Tegoroczni absolwenci – Zuzanna Bielak, Aleksandra Chudzik, Jakub Kurowski, Adrian Markiewicz, Mikołaj Tataruch, Dawid Dulski, Mateusz Borkowski i Igor Gniecki podziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom i trenerom za zaangażowanie, cierpliwość i wielkie serce. - Koledzy, kadra pedagogiczna i trenerska, wszyscy tworzyliśmy jedną wielką wspierającą się rodzinę – mówi Igor Gniecki.
Życzymy Wam powodzenia, niech się spełniają Wasze marzenia! Do zobaczenia w Spale!