Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

I Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora NLO SMS PZPS w Spale

Organizatorem turnieju byli trenerzy i uczniowie siatkówki plażowej NLO SMS PZPS w Spale przy współudziale Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Ministerstwa Sportu. Wsparcia organizacyjnego i niezbędnej pomocy udzielili : Pan Waldemar Wendrowski, Dyrektor COS OPO Spała i pracownicy spalskiego COS OPO Spała - ogromne podziękowania . Udział w zawodach wzięło 16 par kobiecych i 15 męskich z całej Polski.
Poziom spotkań rozgrywanych w pięknej hali do gier plażowych, stał na bardzo wysokim poziomie. Byliśmy świadkami wielu widowiskowych i długich wymian, ofiarnych obron i pięknych ataków. Zarówno w półfinale jak i w finale pojedynki były niezwykle zacięte, a mecze finałowe należały do bardzo wyrównanych i emocjonujących.
Po blisko 10 godzinach rywalizacji w najlepszymi parami w kategorii kobiet okazały się:
 
1. Aleksandra Chudzik/Zuzanna Bielak
NLO SMS PZPS Spała
2. Małgorzata Ciężkowska/Maja Kruczek
NLO SMS PZPS Spała
3. Marta Szajer-Widawska/ Dominika Bałdys
4. Natali Flaviani/ Karolina Narożnik
w kategorii mężczyzn najlepszymi parami zostali :
1. Janiak Piotrek/ Korycki Michał
2. Wołoszuk Tomasz/ Lewandowski Paweł
3. Kurowski Jakub / Rejno Jacek
NLO SMS PZPS Spała
4. Chrobry Adam / Okrzeja Maciek
 
Triumfatorzy i finaliści naszego turnieju z powodzeniem występowali dotychczas w zawodach rangi Mistrzostw Polski, Europy i World Tour.
Jesteśmy również bardzo zadowoleni z występów wszystkich reprezentantów naszej szkoły. W swoich grach spisali się bardzo dobrze oraz wykonali ogromną pracę organizacyjną. Cieszymy się z każdego wygranego meczu, a z przegranych spotkań postaramy się wyciągnąć nauki i przekuć je na jeszcze lepsze występy w przyszłości.
Najlepsze drużyny z rąk dyrektora szkoły Jacka Matyszewskiego i vice dyrektora spalskiego SMS – Łukasza Fijałka otrzymały, statuetki, dyplomy i nagrody oraz upominki.
Dziękujemy za całemu sztabowi siatkówki plażowej za super organizację i zapraszamy na kolejny turniej .