Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Wszystkim Nauczycielom, Trenerom, Pracownikom Szkoły i Uczniom składam jak najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Drodzy Nauczyciele i Trenerzy , dziękuję Wam za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, i opiekuńczo-wychowawczą jaką każdego dnia z najwyższą starannością wykonujecie. Jestem przekonany, że z wiedzy którą przekazujecie, te i kolejne pokolenia wychowanków NLO SMS PZPS w Spale będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Dzięki Państwa zaangażowaniu z odwagą będą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata i osiągać sukcesy , nie tylko sportowe.
Życzę Państwu dużo sił, wytrwałości i niegasnącej nadziei oraz twórczej pasji, a także licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.
Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
Dziękuję Pracownikom Administracji za wkład w życie szkoły.
Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.
Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście zawsze chcieli wiedzieć więcej. Abyście odkrywali w sobie nowe pasje oraz mieli nieustającą ciekawość świata i ludzi.
Wszystkim życzę zdrowia, wytrwałości w tym trudnym czasie pandemii abyśmy wszyscy doczekali spokojnego, zwykłego życia bez reżimu sanitarnego i bez lęku o przyszłość.
Dbajmy o siebie wzajemnie, bo w trudnych czasach wzajemna życzliwość, pomoc i uśmiech – nawet spod maseczki – mają wartość nie do przecenienia.
Z wyrazami szacunku.
 
 
Dyrektor NLO SMS PZPS w Spale
Jacek Matyszewski