Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Wszystkim Nauczycielom, Trenerom, Pracownikom Szkoły i Uczniom składam jak najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Drodzy Nauczyciele i Trenerzy , dziękuję Wam za zaangażowanie w pracę dydaktyczną, i opiekuńczo-wychowawczą jaką każdego dnia z najwyższą starannością wykonujecie. Jestem przekonany, że z wiedzy którą przekazujecie, te i kolejne pokolenia wychowanków NLO SMS PZPS w Spale będą korzystać przez resztę swojego życia i z pewnością przekażą ją dalej. Dzięki Państwa zaangażowaniu z odwagą będą podejmować niełatwe wyzwania współczesnego świata i osiągać sukcesy , nie tylko sportowe.
Życzę Państwu dużo sił, wytrwałości i niegasnącej nadziei oraz twórczej pasji, a także licznych sukcesów i zadowolenia podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych.
Życzę wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym.
Dziękuję Pracownikom Administracji za wkład w życie szkoły.
Może często nie widać na pierwszy rzut oka Waszej pracy, ale po dokładniejszym spojrzeniu na życie szkoły każdy z nas ją dostrzeże i doceni.
Wam drodzy Uczniowie życzę, abyście zawsze chcieli wiedzieć więcej. Abyście odkrywali w sobie nowe pasje oraz mieli nieustającą ciekawość świata i ludzi.
Wszystkim życzę zdrowia, wytrwałości w tym trudnym czasie pandemii abyśmy wszyscy doczekali spokojnego, zwykłego życia bez reżimu sanitarnego i bez lęku o przyszłość.
Dbajmy o siebie wzajemnie, bo w trudnych czasach wzajemna życzliwość, pomoc i uśmiech – nawet spod maseczki – mają wartość nie do przecenienia.
Z wyrazami szacunku.
 
 
Dyrektor NLO SMS PZPS w Spale
Jacek Matyszewski