Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele, Trenerzy i Pracownicy Administracji
pragniemy przekazać Państwu serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Życzymy wszystkim Państwu wielu sukcesów zawodowych, spokoju i duuuużo zdrowia!
Życzymy dużo satysfakcji z pracy, wytrwałości oraz spełnienia marzeń, aby Wasza praca przynosiła radość i była doceniana. Życzymy Wam także ogromnej siły, energii i optymistycznego nastawienia szczególnie w tym trudnym okresie pandemii.
Niech każdy dzień pracy będzie dla Was wspaniałą przygodą, pełną nowych doświadczeń, kreatywnych działań, innowacyjnych pomysłów i satysfakcji z ich realizacji. A zaangażowanie i pasja, niech nigdy Was nie opuszcza!
Dziękujemy za cierpliwość, trud i poświęcenie jakie towarzyszą Państwu w codziennej, trudnej pracy.
Wierzymy, że wobec szczególnych wyzwań, z którymi przychodzi nam się mierzyć, istotą naszej pracy pozostanie relacja, a wraz z nią dbałość i troska, szczególnie o młodych ludzi !
Najlepsze życzenia kierujemy również do Uczniów i Rodziców. Zdrowia i optymizmu oraz jak najszybszego powrotu do szkoły, bo edukacja to Nasza wspólna sprawa.
Życzymy Wszystkim poczucia wspólnoty, która daje energię i pozwala rozwinąć skrzydła do codziennej pracy! Zadbajmy o siebie, szczególnie dziś!
Bądźmy razem!
Dziekujemy
Dyrekcja NLO SMS PZPS w Spale