2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Brawo Panowie

W dobrych nastrojach witamy niedzielę. Obie nasze drużyny zdobyły komplet punktów . Pokazaliśmy wysokie umiejętności i ogromną wolę walki .
W Spale nasi najmłodsi siatkarze rozgrywali spotkanie z KS Wifamą Łódź. Po dwóch setach mieliśmy wynik 1:1 , ale potem zawodnicy NLO SMS PZPS Spała włączyli turbo. To drugi wygrany mecz w ciągu 3 dni . BRAWO TEAM !!!! SMS PZPS Spała III-KS WIFAMA Łódź 3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:12)
Jeszcze ciekawiej było podczas wyjazdowego spotkania naszego pierwszego zespołu z SPS Chrobry Głogów. Nasz TEAM pokazał prawdziwa klasę !!!!!!
Za https://www.tauron1liga.pl " SPS Chrobry Głogów przegrał z SMS PZPS Spała 1:3 (25:22, 24:26, 22:25, 20:25) w meczu kończącym 9. kolejkę TAURON 1. Ligi Mężczyzn. To drugie zwycięstwo spalskiej drużyny w pierwszoligowych rozgrywkach. MVp został wybrany Kacper Ratajewski.
W ostatnim meczu 9. serii spotkań w pierwszoligowych rozgrywkach po przeciwnych stronach siatki stanęły dwa zespoły beniaminka z Głogowa oraz Spały. Patrząc na tabelę przed pierwszym gwizdkiem w dużo lepszej sytuacji znajdowali się gospodarze. Głogowianie wygrali do tej pory trzy spotkania. Spalska młodzież natomiast tylko raz do tej pory cieszyła się ze zwycięstwa.
Pierwszą partię spotkania od skutecznego ataku rozpoczął Maciej Polański 1:0. W dalszej części drużyny grały równo 7:7 i 12:12. Kiedy w polu serwisowym gospodarzy pojawił się Stanisław Wawrzyńczyk, ci odskoczyli na kilka oczek 16:13. Goście zaczęli natomiast popełniać proste błędy. SPS Chroby do końca konrolował już sytuację na parkiecie 22:17. Zwycięstwo w premierowej odsłonie meczu skutecznym atakiem ze środka przypieczętował Hubert Węgrzyn 25:22.
W drugim secie do stanu 6:6 drużyny grały równo. Następnie SMS PZPS dzięki zagrywkom Kamila Szymendery wyszedł na prowadzenie 8:6. Głogowianie natomiast szybko wyrównali wynik 8:8 i 13:13. W dalszej części podopieczni Michała Bąkiewicza ponownie zbudowali przewagę 16:13. Dobrze zagrywał Kajetan Kubicki, a w ataku dobrą skuteczność utrzymywał Jakub Majchrzak 16:13. Wydawało się, że siatkarze ze Spały kontrolują grę 24:20. Jednak gospodarze walczyli do końca i doprowadzili do remisu 24:24. Jednak ostatnie słowo należało do przyjezdnych. Najpierw zapunktował Szymendera, a następnie asa serwisowego na stronę rywali posłał Kubicki 26:24.
Trzecią partię od dobrych zagrywk zaczął Majchrzak 3:1. Podopieczni Dominika Walencieja szybko odrobili straty. Ręki w ataku nie zwalniał Bartosz Janeczek 3:3. Z kolei za dobry serwis należało pochwalić Marcina Ociepskiego 5:3 oraz Filipa Bieguna 9:6. W połowie seta drużyna ze Spały doprowadziła do remisu 12:12. Praktycznie do stanu 22:22 zespoły grały punkt za punkt. W decydujących akacjach więcej zimnej krwi zachowali goście. W ostatniej akcji Mateusz Kufka szczelnym blokiem zatrzymał atak Bieguna 25:22.
Zespół gości poszedł za ciosem. Objął prowadzenie 5:1. W dużej mierze była to zasługa dobrych zagrywek Kacpra Ratajewskiego. Zespół z Dolnego Śląska nie miał zamiaru się poddać. Zaczął punktować Tomasz Błądziński 5:5. Natomiast na zagrywce ręki nie zwalnial Polański 12:8. Goście nie składali broni. Cierpliwie zaczęli odrabiać straty. Cenne oczka zdobywał Jakub Olszewski 14:14. Od połowy seta inicjatywę na parkiecie przejęli młodzi siatkarze ze Spały 19:16. Zachowali oni pełną koncentrację do końca i zwyciężyli 25:20. Ostatni punkt w tym meczu zdobył Olszewski. "