Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

BARDZO SYMPATYCZNY PREZENT ŚWIĄTECZNY !!!

BARDZO SYMPATYCZNY PREZENT ŚWIĄTECZNY !!!
 
WSPOMINAMY APEL ZE ZŁOTYMI MEDALISTAMI EEVZA 2021 U- 17
W marcowe popołudnie, po powrocie uczniów z rozgrywek krajowych, odbyło się uroczyste spotkanie związane z powitaniem złotych medalistów Mistrzostw EEVZA 2021 w kategorii U- 17 w siatkówce.
Reprezentantów Polski (podczas finałów było 7 uczniów NLO SMS PZPS w Spale) powitała i nagrodziła gromkimi brawami społeczność szkolna spalskiej Szkoły Mistrzów.
Gratulacje reprezentantom oraz słowa uznania i dumy zdobycie złotych medali i awansu do lipcowych finałów ME, a także zaprezentowania wspaniałej gry, charakteru i woli walki, złożyli: Dyrektor SMS - Jacek Matyszewski oraz Dyrektor SMS ds siatkówki halowej - Sebastian Pawlik oraz Maciej Zendeł – trener SMS, obecny jednocześnie podczas mistrzostw w Gruzji.
Spalscy członkowie Reprezentacji U-17 trenera Konrad Cop, złożyli podpisy na pamiątkowym zdjęciu z oraz zaprezentowali zlote medale, a wszyscy mogliśmy cieszyć się piękną prezentacją zdjęć z gruzińskiego czempionatu.
zdjęcia : Igor Gniecki