NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2010



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - SPAŁA - 15.10.2010 - 17.10.2010




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
115.10.2010 - godz. 09.00śląskie - łódzkie
1:2 (25:22, 21:25, 9:15)
215.10.2010 - godz. 10.30wielkopolskie - lubuskie
2:0 (25:22, 27:25)
315.10.2010 - godz. 12.00śląskie - lubuskie2:0 (25:14, 25:14)
415.10.2010 - godz. 16.00łódzkie - wielkopolskie2:0 (25:11, 25:14)
515.10.2010 - godz. 17.30śląskie - wielkopolskie2:0 (25:16, 25:22)
615.10.2010 - godz. 19.00lubuskie - łódzkie2:1 (26:24; 17:25, 15:13)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 śląskie
5
2,5
2 łódzkie
5
1,6667
3 wielkopolskie
4
0,5
4 lubuskie
4
0,4

Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
115.10.2010 - godz. 09.00zachodniopomorskie - pomorskie
1:2 (18:25, 29:27, 14:16)
215.10.2010 - godz. 10.30podlaskie - warmińsko-mazurskie
0:2 (15:25, 22:25)
315.10.2010 - godz. 12.00zachodniopomorskie - warmińsko-mazurskie1:2 (25:20, 25:27, 7:15)
415.10.2010 - godz. 16.00pomorskie - podlaskie2:0 (25:23, 33:31)
515.10.2010 - godz. 17.30zachodniopomorskie - podlaskie2:0 (27:25, 25:17)
615.10.2010 - godz. 19.00warmińsko-mazurskie - pomorskie0:2 (24:26, 20,25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 pomorskie
6
6
2 warmińsko-mazurskie 5
1,3333
3 zachodniopomorskie 4
1
4 podlaskie
3
0

Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
115.10.2010 - godz. 09.00mazowieckie - podkarpackie
1:2 (25:8, 14:25, 13:15)
215.10.2010 - godz. 10.30lubelskie - dolnośląskie
0:2 (22:25, 19:25)
315.10.2010 - godz. 12.00mazowieckie - dolnośląskie0:2 (22:25, 16:25)
415.10.2010 - godz. 16.00podkarpackie - lubelskie2:0 (25:23, 25:20)
515.10.2010 - godz. 17.30mazowieckie - lubelskie2:0 (25:12, 25:19)
615.10.2010 - godz. 19.00dolnośląskie - podkarpackie2:0 (25:19, 25:16)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 dolnośląskie
6
max
2 podkarpackie 5
1,3333
3 mazowieckie
4
0,75
4 lubelskie
3
0

Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
115.10.2010 - godz. 09.00kujawsko-pomorskie - opolskie
2:0 (26:24, 25:10)
215.10.2010 - godz. 10.30małopolskie - świętokrzyskie
2:0 (25:8,  25:17)
315.10.2010 - godz. 12.00kujawsko-pomorskie - świętokrzyskie2:0 (25:19, 25:19)
415.10.2010 - godz. 16.00opolskie - małopolskie
0:2 (14:25, 20:25)
515.10.2010 - godz. 17.30kujawsko-pomorskie - opolskie2:0 (26:24, 25:10)
615.10.2010 - godz. 19.00świętokrzyskie - opolskie1:2 (25:18, 19:25, 12:15)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 małopolskie
6
6
2 kujawsko-pomorskie 5
2,5
3 opolskie
4
0,4
4 świętokrzyskie
3
0,1667

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
116.10.2010 - godz. 09.30łódzkie - pomorskie
2:0 (25:22, 25:22)
216.10.2010 - godz. 09.30dolnośląskie - kujawsko-pomorskie
2:0 (25:16,25:18)
316.10.2010 - godz. 09.30podkarpackie - małopolskie
0:2 (21:25, 25:27)
416.10.2010 - godz. 09.30śląskie - warmińsko-mazurskie2:1 (23:25, 25:18, 15:11)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

116.10.2010 - godz. 09.30mazowieckie - świętokrzyskie
2:0 (25:23, 25:13)
216.10.2010 - godz. 09.30lubelskie - opolskie
1:2 (20:25, 23:25, 11:15)
316.10.2010 - godz. 09.30wielkopolskie - podlaskie
0:2 (24:26,22:25)
416.10.2010 - godz. 09.30lubuskie - zachodniopomorskie
1:2 (25:21, 15:21, 12:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.


Półfinały (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
116.10.2010łódzkie - małopolskie
2:1 (25:11, 21:25, 15:12)
216.10.2010śląskie - dolnośląskie
1:2 (25:23, 15:25, 9:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
116.10.2010warmińsko-mazurskie - kujawsko-pomorskie
1:2 (25:22, 13:25, 12:15)
216.10.2010pomorskie - podkarpackie
1:2 (27:29, 25:23, 7:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały (o miejsca 9-12)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
116.10.2010podlaskie - mazowieckie
0:2 (12:25, 20:25)
216.10.2010zachodniopomorskie - opolskie
0:2 (20:25, 18:25)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały o miejsca 13-16


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
116.10.2010wielkopolskie - świętokrzyskie
2:1 (20:25, 18:25)
216.10.2010lubuskie - lubelskie
2:1 (23:25, 25:23, 15:12)

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.


FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
116.10.2010świętokrzyskie - lubelskie
1:2 (22:25, 25:20, 10:15)
O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
116.10.2010wielkopolskie - lubuskie
0:2 (28:30, 23:25)
O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
116.10.2010podlaskie - zachodniopomorskie
2:1 (25:16, 18:25, 15:13)
O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
116.10.2010mazowieckie - opolskie
2:1 (25:15, 21:25, 15:13)
O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
117.10.2010warmińsko-mazurskie - pomorskie
2:0 (25:23, 25:23)
O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
117.10.20109:00kujawsko-pomorskie - podkarpackie
2:0 (25:23, 25:3)
O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
117.10.20109:00śląskie - małopolskie
2:0 25:19, 25:21)
FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
117.10.20109:00dolnośląskie - łódzkie
2:1 (26:28, 25:21, 15:3)

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceTNO 2010RANKING WOJEWÓDZW -2010Pkt.
1dolnośląskie
śląskie102,5
2łódzkiemazowieckie86,5
3śląskiełódzkie76
4małopolskiemałopolskie74
5kujawsko-pomorskie warmińsko-mazurskie67,5
6podkarpackiedolnośląskie60
7warmińsko-mazurskielubelskie59
8pomorskiepomorskie54,5
9mazowieckiepodkarpackie47
10opolskie podlaskie 46,5
11podlaskie kujawsko-pomorskie45
12zachodniopomorskiewielkopolskie42
13lubuskielubuskie34,5
14wielkopolskiezachodniopomorskie34,5
15lubelskieopolskie 33
16świętokrzyskieświętokrzyskie22,5


Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Aleksander Śliwka 
  2. Aleksander Hutyra
  3. Dominik Mucha
  4. Radosław Rzymiański
  5. Radosław Stec 
  6. Mariusz Patyk
  7. Mikołaj Biały
  8. Michał Szuta
  9. Adrian Lewicki
  10. Paweł Lewandowski
  11. Wojciech Weiman
  12. Stanisław Szymankiewicz
TRENER: - I trener:  Piotr Lebioda

   
Wyróżnieni zawodnicy:
  1. Aleksander Śliwka - dolnośląskie
  2. Patryk Korpal - łódzkie
  3. Bartosz Bućko - śląskie
  4. Jan Fornal - małopolskie
Wyróżnieni trenerzy za TNO 2010:
  1. Piotr Lebioda - dolnośląskie
  2. Rafał Strawiński - łódzkie
  3. Adam Kowalski - śląskie

Wyróżnieni trenerzy -wg punktacji zespołowej:
  1. Adam Kowalski - śląskie
  2. Michał Rybak - mazowieckie
  3. Rafał Strawiński - łódzkie

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Atrur Szalpuk
MKS MDK WARSZAWA
mazowieckie
2Seweryn Wroński
MKS MDK WARSZAWAmazowieckie
3Piotr Kozak
UMKS MOS WOLA WARSZAWAmazowieckie
4Mateusz Prudzyński
GTS WILGA GARWOLINmazowieckie
5Aleksander ŚliwkaJKS SPARTAKUS JAWOR
dolnośląskie
6Stanisław SzymankiewiczUKS SZCZĘŚLIWA "13" WROCŁAWdolnośląskie
7Patryk Korpal
SIATKARZ WIELUŃ
łódzkie
8Łukasz Kaczan
WIFAMA ŁÓDŹ
łódzkie
9Krzysztof Bieńkowski
UKS SMS ŁÓDŹłódzkie
10Piotr Badura
LECHIA TOMASZÓW MAZ.
łódzkie
11Karol Borończyk
MCKiS JAWORZNOśląskie
12Mariusz Wacek
DELIC-POL NORWID CZE-WAśląskie
13Mateusz Bera
DELIC-POL NORWID CZE-WAśląskie
14Mateusz Lucia
KS AZS RAFAKO RACIBÓRZśląskie
15Bartosz Bućko
BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁAśląskie
16Aleksander Maziarz
MKS KRAŚNIK
lubelskie
17Daniel Kędzierski
UKS SERBINÓW
lubelskie
18Szymon Pacześny
MKS MOS  TUREKwielkopolskie
19Jan Fornal
UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓW
małopolskie
20Marcin Komenda
UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓWmałopolskie
21Marcin Kania
WKS WAWEL KRAKÓWmałopolskie
22Karol Behrendt
TREFL GDAŃSKpomorskie
23Piotr Wilkowski
TREFL GDAŃSKpomorskie
24Mateusz Hołobut
UKS DWÓJKA STALOWA WOLApodkarpackie
25Paweł Gryc
MUKS "PIĘTNASTKA" BIAŁYSTOKpodlaskie
26Radosław Sterna
MUKS "PIĘTNASTKA" BIAŁYSTOKpodlaskie
27Tomasz Kryński
UKS ORION BIELSK PODLASKI
podlaskie
28Igor Dobiszewski
LMKS "ŻAK" PYRZYCE
zachodniopomorskie
29Bartosz Wierzbowski
KS BUDOWLANKA TORUŃkujawsko-pomorskie
30Mateusz Woźniak
STAL GRUDZIĄDZ
kujawsko-pomorskie
31Jakub Wiśniewski
UKS TEMPO-25 OLSZTYNwarmińsko-mazurskie
32Jakub Macyra
SOS SL SALOS OSTRÓDAwarmińsko-mazurskie





Zdjęcia z TNO 2010:   PATRZ >>>>>


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006