NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2008



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 10.10.2008 - 12.10.2008




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
LpDataMeczWynik
110.10.2008wielkopolskie - łódzkie0: 2 (11:25; 22:25)
210.10.2008opolskie - kujawsko-pomorskie2:0 (26:24; 25:18)
310.10.2008wielkopolskie - kujawsko-pomorskie0:2 (20:25; 16:25)
410.10.2008łódzkie - opolskie2:1 (25:23; 15:25; 15:9)
510.10.2008wielkopolskie - opolskie2:1 (25:21; 18:25; 15:12)
610.10.2008kujawsko-pomorskie - łódzkie0:2 (19:25; 24:26) 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 łódzkie 6
6:1
2 opolskie 4
4:4
3 kujawsko-pomorskie 4
2:4
4 wielkopolskie 4
2:5


Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008zachodniopomorskie - pomorskie0:2 (12:25; 15:25)
210.10.2008mazowieckie - podlaskie2:0 (25:18; 25:16)
310.10.2008zachodniopomorskie - podlaskie2:0 (25:17; 25:16)
410.10.2008mazowieckie - pomorskie2:1 (22:25; 25:10; 15:13)
510.10.2008zachodniopomorskie - mazowieckie0:2 (17:25; 25:27)
610.10.2008podlaskie - pomorskie0:2 (15:25; 12:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 mazowieckie 6
6:1
2 pomorskie 5
5:2
3 zachodniopomorskie 4
2:4
4 podlaskie 3
0:6


Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008dolnośląskie - podkarpackie0:2 (11:25; 22:25)
210.10.2008śląskie - lubuskie2:0 (25:18; 25:20)
310.10.2008dolnośląskie - lubuskie0:2 (22:25; 15:25)
410.10.2008śląskie - podkarpackie0:2 (24:26; 15:25)
510.10.2008dolnośląskie - śląskie1:2 (13:25; 25:22; 12:15)
610.10.2008lubuskie - podkarpackie0:2 (24:26; 13:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie 6
6:0
2 śląskie 5
4:3
3 lubuskie 4
2:4
4 dolnośląskie 3
1:6


Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
110.10.2008małopolskie - warmińsko-mazurskie2:1 (25:23;19:25; 15:13)
210.10.2008świętokrzyskie - lubelskie0:2 (24:26; 16:25)
310.10.2008małopolskie - lubelskie0:2 (15:25; 17:25)
410.10.2008warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie2:0 (25:11; 25:16)
510.10.2008małopolskie - świętokrzyskie2:0 (25:13; 25:11)
610.10.2008lubelskie - warmińsko-mazurskie2:1 (25:23; 19:25; 15:13) 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 lubelskie 6
6:1
2 małopolskie 5
4:3
3 warmińsko-mazurskie 4
4:4
4 świętokrzyskie 3
0:6


Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008łódzkie - pomorskie
1:2 (25:23; 23:25; 8:15)
211.10.2008opolskie - mazowieckie
2:1 (25:23; 16:25; 17:15)
311.10.2008podkarpackie - małopolskie
2:0 (25:15; 25:17)
411.10.2008śląskie - lubelskie
2:0 (25:20; 25:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - podlaskie2:0
211.10.2008lubuskie - świętokrzyskie
2:0
311.10.2008wielkopolskie - zachodniopomorskie1:2
411.10.2008dolnośląskie - warmińsko-mazurskie2:0


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.


Półfinały (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008pomorskie - podkarpackie
2:0 (26:24; 25:19)
211.10.2008opolskie - śląskie
0:2 (24:26; 20:25) 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008łódzkie - małopolskie
2:0 (27:25; 25:19)
211.10.2008mazowieckie - lubelskie
2:1


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały (o miejsca 13-16)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
111.10.2008podlaskie - świętokrzyskie2:0
211.10.2008wielkopolskie - warmińsko-mazurskie0:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

Półfinały o miejsca 9-12


terminarz - wyniki
LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - lubuskie0:2
211.10.2008zachodniopomorskie - dolnośląskie0:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.


FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
111.10.2008świętokrzyskie - wielkopolskie1:2


O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
111.10.2008podlaskie - warmińsko-mazurskie2:0


O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
111.10.2008kujawsko-pomorskie - zachodniopomorskie1:2


O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
111.10.2008lubuskie - dolnośląskie2:1


O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
111.10.2008małopolskie - lubelskie0:2


O miejsca (5-6)


LpDatagodz.MeczWynik
112.10.20089:00łódzkie - mazowieckie1:2 (25:18; 24:26; 16:18)


O miejsca (3-4)

LpDatagodz. MeczWynik
112.10.20089:00podkarpackie - opolskie2:1 (21:25; 25:20; 15:6)


FINAŁ

LpDatagodz.MeczWynik
112.10.200810.00pomorskie - śląskie
2:1 (23:25; 25:21; 11:15)



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużyna
1śląskie
2pomorskie 
3podkarpackie
4opolskie 
5 mazowieckie
6łódzkie
7lubelskie 
8małopolskie
9lubuskie
10dolnośląskie
11zachodniopomorskie
12kujawsko-pomorskie
13 podlaskie
14warmińsko-mazurskie
15wielkopolskie
16świętokrzyskie


Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Kaczyński Michał - Delic-Pol Norwid Częstochowa
  2. Luks Bartosz  - SK Górnik Radlin
  3. Paprocki Jarosław - SK Górnik Radlin
  4. Lisicki Piotr - SK Górnik Radlin
  5. Bucki Adrian - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  6. Marasik Adrian - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  7. Wagner Jakub - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  8. Strzałkowski Bartosz - MCKiS Jaworzno
  9. Niesporek Seweryn - KS Jastrzębie
  10. Buturla Kamil - KS Jastrzębie
  11. Janikowski Maciej - MKS MOS Będzin
  12. Hyjek Mirosław - AZS Rafako Racibórz
  13. Józefus Łukasz - AZS Rafako Racibórz
TRENER: - Kowalski Adam


Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
  1. Gajowczyk Kacper - pomorskie
  2. Wagner Jakub - śląskie
  3. Kaczyński Michał - śląskie
  4. Łapszyński Łukasz - opolskie
  5. Mucha Konrad - podkarpackie
  6. Orzyk Piotr - łódzkie
Wyróżnieni trenerzy:
  1. Kowalski Adam - śląskie
  2. Pruski Jarosław - pomorskie
  3. Stępczyński Mariusz - mazowieckie
  4. Łoza Artur - podkarpackie

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

Lp Nazwisko i imięKlubWojewództwo
1Orczyk PiotrWifama Łódź
łódzkie
2Kaczyński MichałDelic-Pol Norwid Częstochowaśląskie
3Bucki AdrianBBTS Włókniarz Bielsko Białaśląskie
4Paprocki JarosławSK Górnik Radlinśląskie
5Wagner JakubBBTS Włókniarz Bielsko Białaśląskie
6Luks BartoszSK Górnik Radlinśląskie
7Kowerda MarcinUKS "Serbinów" Biała Podlaskalubelskie
8Kozioł KamilUKS "Sobieski" Lublinlubelskie
9Kowalewski KornelUKS "Rataje ZSO 4" Poznańwielkopolskie
10Wysocki JacekVKS Joker Piławielkopolskie
11Gajowczyk KacperTrefl Gdańskpomorskie
12Bogdanowicz PatrykTrefl Gdańskpomorskie
13Stolc SławomirStoczniowiec Gdańskpomorskie
14Zaborowski Michał"1" Bytówpomorskie
15Mucha KonradMOSiR Jasłopodkarpackie
16Madej MaciejAKS Resovia Rzeszówpodkarpackie
17Kosiek JakubKSS Karpaty Krosnopodkarpackie
18Makar JakubMUKS "15" Białystokpodlaskie
19Sławiński AdrianMOW Orzeł Międzyrzeczlubuskie
20Sęk PiotrMUKS Voley Gubinlubuskie
21Wise ŁukaszBKS Chemik Bydgoszczkujawsko-pomorskie
22Kamiński MarekBKS Chemik Bydgoszczkujawsko-pomorskie
23Urbanowicz JakubAZS UWM Olsztynwarmińsko-mazurskie
24Hernik PiotrUKS Dębina mazowieckie
25Wachnik JakubRCS Radommazowieckie
26Żebrowski RafałASPS NET Ostrołękamazowieckie
27Karpienia WiktorWUKS Junior Stolarka Wołominmazowieckie
28Góra MarcinGPKS Gorlicemałopolskie
29Superlak MichałKS Gwardia Wrocławdolnośląskie
30Białecki Michał MUKS Ikar Legnicadolnośląskie
31Barbach BartoszUKS Strzelindolnośląskie
32Łapszyński ŁukaszMMKS Kędzierzyn-Koźleopolskie

RANKING WOJEWÓDZTW

W rankingu brano pod uwagę:
  • Cechy fizyczne startujących zawodników w TNO (wzrost)
  • Cechy motoryczne (wyskok dosiężny
  • Ilość klubów z których powołano reprezentację województwa w TNO
  • Ilość zawodników z województwa powołanych na KAMPY
  • Zajęte miejsce przez województwo w TNO 2008
Lp województwosuma p-któwWojewództwo
1śląskie88,51
2pomorskie772
3mazowieckie76,53
4podkarpackie55,54
5wielkopolskie525
6łódzkie506 - 7
7dolnośląskie506 - 7
8lubuskie48,58
9lubelskie479
10małopolskie4610
11opolskie55,511
12kujawsko-pomorskie3312
13podlaskie30,513
14warmińsko-mazurskie28,514
15świętokrzyskie24,515 - 16
16zachodniopomorskie24,515 - 16

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006