NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 12.10.2007 - 14.10.2007

Grupa A

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
112.10.2007pomorskie - podlaskie2:0 (25:23; 25:23) 
212.10.2007opolskie - małopolskie
1:2 (20:25; 25:21; 10:15) 
312.10.2007pomorskie - małopolskie2:0 (25:23; 29:27) 
412.10.2007podlaskie - opolskie0:2 ( 25:27; 19:25)
512.10.2007pomorskie - opolskie1:2 (21:25; 25:18; 7:15) 
612.10.2007małopolskie -  podlaskie 2:0 (25:23; 25:18)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 pomorskie
5
5:2
2 opolskie
5
5:3
3 małopolskie
5
4:3
4 podlaskie
3
0:6


Grupa B

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
112.10.2007łódzkie - wielkopolskie
1:2 (25:17; 17:25; 13:15) 
212.10.2007podkarpackie - lubuskie2:0 (25:16; 30:28) 
312.10.2007łódzkie - lubuskie2:1 (22:25; 25:22; 15:9) 
412.10.2007wielkopolskie - podkarpackie0:2 (24:26;  17:25) 
512.10.2007łódzkie - podkarpackie2:0 (25:23;  25:17) 
612.10.2007lubuskie - wielkopolskie 2:0 (25:20;  25:4) 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie
5
4:2
2 łódzkie 5
5:3
3 lubuskie
4
3:4
4 wielkopolskie
4
2:5


Grupa C

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
112.10.2007lubelskie - śląskie
0:2 (20:25; 18:25) 
212.10.2007mazowieckie - zachodniopomorskie2:0 (25:11; 25:18) 
312.10.2007lubelskie - zachodniopomorskie2:0 (25:20; 26:24) 
412.10.2007śląskie - mazowieckie2:0 (25:19;  25:19) 
512.10.2007lubelskie - mazowieckie2:0 (25:22; 25:12) 
612.10.2007zachodniopomorskie -  śląskie 0:2 (27:29; 13:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 śląskie 6
6:0
2 lubelskie 5
4:2
3 mazowieckie 4
2:4
4 zachodniopomorskie 3
0:6



Grupa D

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
112.10.2007dolnośląskie - kujawsko-pomorskie2:1 (21:25; 25:22; 15:12) 
212.10.2007warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie2:0 (25:23; 25:21) 
312.10.2007dolnośląskie - świętokrzyskie2:1 (23:25; 25:21; 15:10) 
412.10.2007kujawsko-pomorskie - warmińsko-mazurskie2:0 (28:26; 25:18) 
512.10.2007dolnośląskie - warmińsko-mazurskie2:0 (25:14;  25:19) 
612.10.2007świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:9; 22:25; 15:17)

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 dolnośląskie
6
6:2
2 kujawsko-pomorskie
5
5:3
3 warmińsko-mazurskie 4
2:4
4 świętokrzyskie 3
2:6


Ćwierćfinały o miejsca 1-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007pomorskie - łódzkie0:2 
213.10.2007śląskie -  kujawsko-pomorskie0:2 
313.10.2007opolskie -  podkarpackie0:2 
413.10.2007lubelskie -  dolnośląskie2:1 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007małopolskie -  wielkopolskie0:2 
213.10.2007mazowieckie -  świętokrzyskie2:1 
313.10.2007podlaskie -  lubuskie2:0
413.10.2007zachodniopomorskie -  warmińsko-mazurskie1:2 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.


Półfinały (o miejsca 1-4)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007łódzkie - kujawsko-pomorskie2:0 
213.10.2007podkarpackie - lubelskie2:0 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.

Półfinały o miejsca 5-8

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007pomorskie -  śląskie0:2 
213.10.2007opolskie -  dolnośląskie0:2 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

Półfinały (o miejsca 9-12)

terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007wielkopolskie -  mazowieckie 0:2
213.10.2007podlaskie -  warmińsko-mazurskie 0:2


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

Półfinały o miejsca 13-16


terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
113.10.2007małopolskie -  świętokrzyskie0:2 
213.10.2007lubuskie -  zachodniopomorskie1:2 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.


   FINAŁY
O miejsca (15-16)


LpDataMeczWynik
113.10.2007małopolskie - lubuskie 1:2 


O miejsca (13-14)


LpDataMeczWynik
113.10.2007świętokrzyskie - zachodniopomorskie1:2 


O miejsca (11-12)


LpDataMeczWynik
113.10.2007wielkopolskie - podlaskie1:2 


O miejsca (9-10)


LpDataMeczWynik
113.10.2007mazowieckie -  warmińsko-mazurskie2:0 


O miejsca (7-8)


LpDataMeczWynik
113.10.2007pomorskie - opolskie0:2 


O miejsca (5-6)


LpDataMeczWynik
114.10.2007śląskie -  dolnośląskie0:2 (18:25; 16:25) 


O miejsca (3-4)

LpDataMeczWynik
114.10.2007kujawsko-pomorskie - lubelskie1:2 (25:19; 22:25; 10:15) 


FINAŁ

LpDataMeczWynik
114.10.2007łódzkie -  podkarpackie2:0 (17; 20) 



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

MiejsceDrużyna
1łódzkie 
2 podkarpackie
3lubelskie 
4kujawsko-pomorskie 
5dolnośląskie 
6śląskie 
7opolskie
8pomorskie
9mazowieckie
10warmińsko-mazurskie
11podlaskie
12wielkopolskie
13 zachodniopomorskie
14świętokrzyskie
15 lubuskie
16małopolskie


Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Badowski Mateusz - KS Wifama Łódź
  2. Zalewski Adrian - KS Wifama Łódź
  3. Ignatowski Maciej - KS Wifama Łódź
  4. Kozłowski Paweł - EKS Skra Bełchatów
  5. Kostrzewski Adrian - EKS Skra Bełchatów
  6. Mroczewski Mateusz - EKS Skra Bełchatów
  7. Chmielewski Łukasz - MUKS "Siatkarz" Wieluń
  8. Gibek Przemysław - MUKS "Siatkarz" Wieluń
  9. Szadkowski Maciej - RKS Mazowia Rawa Maz.
  10. Ronek Kacper - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
  11. Kwapisz Krzysztof - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
  12. Orzechowski Jakub - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
TRENER - Krzysztof Włosek


Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
  1. Kozłowski Paweł - łódzkie
  2. Bońkowski Mikołaj - podkarpackie
  3. Długosz Kamil - podkarpackie
  4. Ożarskin Łukasz - wielkopolskie
  5. Pszenny Rafał - lubelskie
  6. Biernat Mateusz - śląskie
Wyróżnieni trenerzy:
  1. Ryszard Soboń - podkarpackie
  2. Krzysztof Włosek - łódzkie
  3. Adam Kowalski - śląskie
  4. Bronisław Orlikowski - mazowieckie
  5. Jarosław Kubiak - wielkopolskie

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

LpNazwisko i imięKlubWojewództwo
1Kamiński DamianGTPS Gorzów Wlkp.lubuskie
2Koczan SebastianUKS Olimpijczyk Drawsko Pom.zachodniopomorskie
3Szadkowski MaciejRKS Mazowia Rawa Maz.łódzkie 
4Kozłowski Paweł EKS Skra Bełchatówłódzkie 
5Zalewski Adrian KS Wifama Łódźłódzkie
6Peszko JakubAKS Resovia Rzeszów podkarpackie
7Bońkowski MikołajAKS Resovia Rzeszów podkarpackie
8Długosz KamilAKS Resovia Rzeszów podkarpackie
9Dryja DawidUKS MOSiR Jasłopodkarpackie
10Gluz MateuszMOS Wola Warszawamazowieckie
11Gonciarz KacperKS Jadar Radommazowieckie
12Olenderek MaciejKS Metro Warszawamazowieckie
13Bachmatiuk MaciejJOKER Piła wielkopolskie 
14Ożarski Łukasz JOKER Piła wielkopolskie  
15Gajowczyk KacperPiast Krotoszyn wielkopolskie  
16Lisowski KrystianSkarż. Stowarzyszenie Sport Skarżysko Kam. świętokrzyskie
17Pszenny RafałMKS Opole Lubelskielubelskie
18Myszka ErykTrójka Międzyrzeckolubelskie
19Tandek KarolStow. Przyjaciół Siatkówki Lęborkpomorskie
20Urbanowicz MateuszTrefl Piłka Siatkowa SA Gdańskpomorskie
21Księżarek BartoszMMKS Kędzierzyn-Koźleopolskie
22Golec PawełUKS Dobry Wynik Krakówmalopolskie
23Grot MaciejUKS Dobry Wynik Krakówmalopolskie 
24Romać Szymon KS Ikar Legnicadolnośląskie 
25Górski JanuszMKS Rosiek Sycówdolnośląskie 
26Borowski ArkadiuszAZS UWM Olsztynwarmińsko-mazurskie
27Macyra SzymonAZS UWM Olsztynwarmińsko-mazurskie
28Biernat MateuszSK Górnik Radlinśląskie
29Kozak MateuszMTS AS Myszkówśląskie
30Banasiak DamianKS Jastrzębie Jastrzębie Zdrójśląskie
31Koźmiński MichałMSPS Inowrocławkujawsko-pomorskie
32Belt PawełChemik Bydgoszczkujawsko-pomorskie

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006