NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

SMS RZESZÓW

Okres działalności szkoły SMS Rzeszów: 01.09.1995 - 31.08.1999

Dyrektor szkoły: Andrzej Grzyb
Dyrektor do spraw dydaktycznych: Krystyna Pieczonka

TRENERZY:
  • Ireneusz Mazur
  • Jan Such - pracował do 31.08.1997
  • Jan Ryś - pracował od 01.09.1998 do 01.10.1999
  • Marek Bernat - pracował do 31.08.1998
  • Wojciech Kasza - pracował do 31.08.1999
  • Edward Sroka - pracował do 31.08.1999
  • Grzegorz Ryś - pracował do 31.08.1999
  • Sirgiej Wiekluk - trener odnowy biologicznej - pracował do 31.08.1999
  • Wiktor Broński - trener akrobatyki - pracował do 31.08.1999

Absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Rzeszowie


Rok szkolny 1995/96

Kurowski Leszek


Rok szkolny 1996/97

  1. Bałuszyński Robert
  2. Prus Marcin
  3. Szczerbaniuk Robert
  4. Szcześniewski Bartosz
  1. Szewczyk Filip
  2. Szewczyk Piotr
  3. Szymański Grzegorz
  4. Wnuk Radosław

Rok szkolny 1997/98

  1. Januszkiewicz Aleksander
  2. Jaszewski Michał
  3. Kozłowski Tomasz
  4. Lach Przemysław
  1. Lipiński Piotr
  2. Pieczonka Stanisław
  3. Soroka Bartłomiej

Rok szkolny 1998/99

  1. Chodakowski Marek
  2. Jarosz Marek
  3. Kieca Marcin
  4. Łuka Piotr
  1. Maciejewicz Paweł
  2. Makaryk Krzysztof
  3. Owczarski Marcin
  4. Zając Maciej

OSIĄGNIĘCIA REPREZENTACJI POLSKI

(w latach 1995 - 1999)


KADECI   Reprezentant Polski Kadetów

MiejsceImprezaRokMiejscowośćTrenerzyZawodnicy
IIIMistrzostwa Europy Kadetów 1995Barcelona (Hiszpania) I.MazurM.Jaszewski, Wnuk, G.Szymański, M.Prus, F.Szewczyk, P.Szewczyk, R.Bałuszyński
Ł.Żygadło, K.Ignaczak, K.Staniec, I.Kruk, R.Elwartowski
1.
ROSJA
2.
WŁOCHY
3.
POLSKA
IIIMistrzostwa Europy Kadetów 1997Puchov (Słowacja) E.Sroka, J.SuchM.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipiński, K.Makaryk, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, Ł.Żygadło
M.Kocik, K.Kocik
1.
WŁOCHY
2.
GRECJA
3.
POLSKA
IVMistrzostwa Świata Kadetów 1997Teheran (Iran) J.Such,
E. Sroka
M.Jaszewski, B.Soroka, P.Lach, S.Pieczonka, P.Lipiński, M.Chodakowski, M.Kieca, P.Maciejewicz, Ł.Żygadło, M.Kocik, M.Małecki, K.Kocik,
1.
WŁOCHY
2.
GRECJA
3.
JAPONIA
4.
POLSKA
VI Światowe Igrzyska Młodzieży1998MoskwaE.Sroka,
W.Kasza
J.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, W.Grzyb, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Kudłacik, M.Uliński, M.Olichwer
IVMistrzostwa Europy Kadetów1999GdańskE. Sroka,
W. Kasza,
S. Wiekluk
J.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, A.GołaśW.Grzyb, M.Kudłacik, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Uliński
G.Kokociński, M.Kosmol, A.Kurian
1.
ROSJA
2.
NIEMCY
3.
CZECHY
4.
POLSKA
IIIMistrzostwa Świata Kadetów1999Rijad (Arabia Saudyjska)E.Sroka, W.KaszaJ.Oczko, J.Malczewski, M.Bąkiewicz, A.GołaśW.Grzyb,M.Kudłacik, G.Pasławski, K.Grzesiowski, M.Uliński, M.Olichwer
G.Kokociński, M.Kosmol
1.
ROSJA
2.
WENEZUELA
3.
POLSKA


JUNIORZY   Reprezentant Polski Juniorów

MiejsceImprezaRokMiejscowośćTrenerzyZawodnicy
I
Mistrzostwa Europy Juniorów
1996Natanja (Izrael)I.Mazur,
M.Bernat
R.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, B.Szcześniewski
P.Zagumny, Ł.Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chadała, S.Świderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
WŁOCHY
3.
ROSJA
I
Mistrzostwa Świata Juniorów
1997Manama (Bahrain)I.MazurR.Wnuk, M.Prus, R.Szczerbaniuk, G.Szymański
P.Zagumny, Ł.Kruk, D.Murek, P.Papke, P.Gruszka, M.Chadała, S.Świderski, K.Ignaczak
1.
POLSKA
2.
BRAZYLIA
3.
ROSJA
IVMistrzostwa Europy Juniorów1998Brno (Czechy)J.Such, G.Ryś, W.BrońskiT.Kozłowski, B.Soroka, P.Maciejewicz, S.Pieczonka, P.Lipiński, P.Lach, K.Małecki, K.Makaryk, M.Jaszewski, Ł.Żygadło,
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
WŁOCHY
3.
CZECHY
4.
POLSKA
IXMistrzostwa Świata Juniorów1999Ubon Ratchatani (Tajlandia)Jan Ryś, G.Ryś, W.BrońskiP.Lipiński, B.Soroka, P.Lach, A.Januszkiewicz, M.Bąkiewicz, M.Zając, W.Grzyb, M.Jaszewski, K.Grzesiowski, P.Łuka, Ł.Żygadło
M.Kocik
1.
ROSJA
2.
FRANCJA
3.
BRAZYLIA
9.
POLSKA

UWAGA: Druk prosty - zawodnicy SMS Rzeszów
kursywa - zawodnicy spoza SMS



Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006