NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

 KADECI

MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW 2013


TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO MISTRZOSTW EUROPY KADETÓW - 2013 - NITRA (SŁOWACJA)
Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kadetów 2011, w którym bierze udział nasza reprezentacja, zostanie rozegrany w dniach 03.01.2013 - 07.01.2013 w Nitrze (Słowacja). W naszej grupie zagrają: Bułgaria, Słowacja, Izrael, Portugalia i Anglia.
Do Mistrzostw Europy Kadetów kwalifikują się dwie drużyny z grupy.
KADRA POLSKI:
TRENERZY
  • I trener - Wiesław Czaja
  • II trener - Sebastian Pawlik
  • Trener odnowy - Łukasz Hertel
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1BIEŃKOWSKI KRZYSZTOFrozgryw.
EKS Skra Bełchatów/SMS
2MATULA SEBASTIANrozgryw.Jastrzębski Węgiel
3ŚLIWKA ALEKSANDERprzyjmującyAKS Resovia Rzeszów/SMS
4FORNAL JANprzyjmującyEKS Skra Bełchatów/SMS
5SZYMURA RAFAŁprzyjmującyTS VOLLEY Rybnik/SMS
6SZALPUK ARTURprzyjmującyMDK Warszawa
7BUĆKO BARTOSZatakującyBBTS Włókniarz Bielsko-Biała/SMS
8WOJTKOWSKI TOBIASZatakującyMDK Warszawa
9BADURA PIOTRśrodkowyEKS Skra Bełchatów/SMS
10GRYC PAWEŁśrodkowyZAKSA Kędzierzyn-Koźle/SMS
11MAZIARZ ALEKSANDERśrodkowyZAKSA Kędzierzyn-Koźle/SMS
12PIECHOCKI KACPERliberoAZS Częstochowa


Terminarz - wyniki

LpDataGodz.MeczWynik
103.01.201315.00Portugalia - POLSKA 0:3 (16:25, 21:25, 14:25)
217.30Słowacja - Anglia3:0 (25:15, 25:19, 25:16) 
320.00Bułgaria - Izrael3:0 (25:13, 26:24, 25:21) 
404.01.201315.00POLSKA - Anglia3:0 (25:13, 25:14, 25:14) 
517.30Izrael - Słowacja0:3 (25:27, 16:25, 21:25) 
620.00Portugalia - Bułgaria0:3 (14:25, 15:25, 22:25) 
705.01.201315.00Anglia - Izrael0:3 (22:25, 12:25, 18:25) 
817.30Słowacja - Portugalia3:0 (25:16, 25:14, 25:18) 
920.00Bułgaria - POLSKA0:3 (21:25, 11:25, 14:25) 
1006.01.201315.00Portugalia - Anglia3:1 (23:25, 25:26, 25:23, 27:25) 
1117.30Bułgaria - Słowacja3:2 (23:25, 25:21, 25:23, 21:25, 16:14) 
1220.00POLSKA - Izrael3:0 (25:9, 25:15, 25:11) 
1307.01.201315.00Anglia - Bułgaria0:3 (16:25, 8:25, 17:25) 
1417.30Izrael - Portugalia0:3 (23:25, 11:25, 18:25) 
1520.00Słowacja - POLSKA2:3 (25:22, 16:25, 25:20, 20:25, 6:15) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Punkty
Sety
Stos. setów
Małe punkty
Stos. małe punkty
1POLSKA14 15:2
7,5000
407:2651,5358
2Bułgaria11 12:5
2,4000
382:3331,1471
3Słowacja11
13:6
2,1667
427:3771,1326
4Portugalia6
6:10
0,6000
325:3660,8880
5Izrael
3:12
0,2500
282:3550,7944
6Angia01:150,0667273:4000,6825

Źródło: CEV   


MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW - 2013 -
Laktasi (BOŚNIA I HERCEGOWINA) - Belgrad (SERBIA)

KADRA POLSKI:
TRENERZY
  • I trener - Wiesław Czaja
  • II trener - Sebastian Pawlik
  • Statystyk - Tomasz Morga
  • Trener odnowy biologicznej - Łukasz Hertel
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1KRZYSZTOF BIEŃKOWSKIrozgryw.
EKS Skra Bełchatów/SMS
2SEBASTIAN MATULArozgryw.Jastrzębski Węgiel
3ALEKSANDER ŚLIWKAprzyjmującyAKS Resovia Rzeszów/SMS
4JAN FORNALprzyjmującyEKS Skra Bełchatów/SMS
5RAFAŁ SZYMURAprzyjmującyTS VOLLEY Rybnik/SMS
6ARTUR SZALPUKprzyjmującyMDK Warszawa
7BARTOSZ BUĆKOatakującyBBTS Włókniarz Bielsko-Biała/SMS
8ŁUKASZ PIETRZAKatakującyEKS Skra Bełchatów
9 PIOTR BADURAśrodkowyEKS Skra Bełchatów/SMS
10PAWEŁ GRYCśrodkowyZAKSA Kędzierzyn-Koźle/SMS
11BARTŁOMIEJ LEMAŃSKIśrodkowyMETRO Warszawa
12KACPER PIECHOCKIliberoAZS Częstochowa

WYNIKI



Punktacja:
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Grupa I  - terminarz - wyniki

DataGodzMeczWynikSety
13.04.201315.00Belgia - Włochy3:1
25:23, 25:19, 20:25, 26:24
17.30POLSKA - Austria3:0
25:15, 25:22, 25:19
20.00Bośnia i Hercegowina - Słowenia0:3
13:25, 15:25, 23:25
14.04.201315.00Belgia - POLSKA0:3
12:25, 13:25, 21:25
17.30Włochy - Słowenia3:1
25:18, 25:18, 15:25, 25:23
20.00Austria - Bośnia i Hercegowina3:1
25:20, 28:30, 25:21, 25:22
15.04.201315.00POLSKA - Włochy3:0
28:26, 25:21, 25:16
17.30Austria - Słowenia3:1
25:17, 22:25, 25:20, 25:23
2000Bośnia i Hercegowina - Belgia1:3
16:25, 14:25, 25:13, 13:25
17.04.201315.00Włochy - Austria3:0
26:24, 25:17, 25:13
17.30Belgia - Słowenia2:3
22:25, 24:26, 25:15, 25:14, 12:15
20.00POLSKA - Bośnia i Hercegowina3:0
26:24, 25:21, 25:12
18.04.201315.00Austria - Belgia0:3
14:25, 17:25, 18:25
17.30Słowenia - POLSKA0:3
18:25, 19:25, 12:25
20.00Bośnia i Hercegowina - Włochy0:3
15:25, 17:25, 16:25

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Ilość zwycięstw
Punkty
Sety
Małe punkty
1Polska5
15
15:0
379:271
2Belgia3
10
11:8
413:378
3Włochy3
9
10:7
395:360
4Austria2
6
6:11
359:404
5Słowenia2
5
8:11
388:421
6Bośnia i Hercegowina0
0
2:15
317:417


Grupa II  - terminarz - wyniki

DataGodzMeczWynikSety
12.04.201315.00Turcja - Rosja0:3
17:25, 20:25, 6:25
17.30Bułgaria  - Francja1:3
19:25, 23:25, 25:21, 18:25
20.00Serbia - Finlandia1:3
26:24, 20:25, 25:27, 24:26
13.04.201315.00Turcja - Bułgaria3:2
18:25, 25:22, 25:20, 23:25, 15:6
17.30Rosja - Finlandia3:0
25:21, 25:14, 25:11
20.00Francja - Serbia3:0
25:23, 25:22, 25:21
14.04.201315.00Bułgaria - Rosja0:3
16:25, 18:25, 17:25
17.30Finlandia - Francja3:1
25:19, 19:25, 25:13, 25:21
2000Serbia - Turcja2:3
14:25, 25:21, 16:25, 25:19, 7:15
16.04.201315.00 Rosja - Francja3:1
25:17, 25:14, 23:25, 25:15
17.30Turcja - Finlandia3:2
25:22, 17:25, 35:33, 18:25, 15:5
20.00Bułgaria - Serbia3:2
25:22, 20:25, 25:27, 25:17, 15:12
17.04.201315.00Francja - Turcja0:3
19:25, 18:25, 10:25
17.30Finlandia - Bułgaria3:0
25:17, 25:22, 27:25
20.00Serbia - Rosja1:3
30:28, 16:25,24:26, 26:28

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Ilość zwycięstw
Punkty
Sety
Małe punkty
1Rosja5
15
15:2
430:307
2Finlandia3
10
11:8
429:422
3Turcja4
9
12:9
439:417
4Francja2
6
8:10
367:418
5Bułgaria1
3
6:14
408:457
6Serbia0
2
6:15
447:499



O miejsca 5-8

DataGodzMeczWynik
20.04.201312.30Włochy - Francja
2:3 (21:25, 25:23, 20:25, 25:22, 11:15)
15.00Turcja - Austria3:1 (27:25, 25:18, 21:25, 26:24)

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataGodzMeczWynik
20.04.201317.30Polska - Finlandia3:0 (25:14, 25:23, 25:13)
20.00Rosja - Belgia3:0 (25:11, 25:23, 25:20)

O miejsce 7 - 8

DataGodzMeczWynik
21.04.201312.30Włochy - Austria3:1 (25:12, 23:25, 25:14, 25:13)

O miejsce 5 - 6

DataGodzMeczWynik
21.04.201315.00Francja - Turcja
1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 17:25)

O miejsce 3 - 4

DataGodzMeczWynik
21.04.201317.30Finlandia - Belgia
2:3 (19:25, 25:20, 25:22, 19:25, 10:15)

FINAŁ

DataGodzMeczWynik
21.04.201320.00POLSKA - Rosja
1:3 (16:25, 18:25, 25:22, 25:21) 


1ROSJA
2POLSKA
3BELGIA
4FINLANDIA
5TURCJA
6FRANCJA
7WŁOCHY
8AUSTRIA
9SŁOWENIA
10BUŁGARIA
11SERBIA
12BOŚNIA i HERCEGOWINA

  Nagrody indywidualne:
  • MVP: Victor Poletaev (Rosja)
  • Najlepiej punktujący: Bartosz Bućko (Polska)
  • Najlepiej przyjmujący: Rafał Szymura ( Polska)
  • Najlepszy rozgrywający: Sander Depovere (Belgia)
  • Najlepszy atakujący: Bartosz Bućko (Polska)
  • Najlepszy blokujący: Ilia Vlasow (Rosja)
  • Najlepiej zagrywający: Paweł Pankow (Rosja)
  • Najlepszy libero: Kacper Piechocki (Polska)

Drużyny, które zajęły miejsca 1-6 zakwalifikowały się do mistrzostw świata kadetów w 2013, które odbędą się w Meksyku.


Źródło: siatka.og   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006