NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

KADECI



MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW 2011 - Ankara (Turcja)





TURNIEJ KWALIFIKACYJNY DO MISTRZOSTW EUROPY KADETÓW - 2011 - Pärnu (Estonia)
Turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Kadetów 2011, w którym bierze udział nasza reprezentacja, zostanie rozegrany w dniach 05.01.2011 - 09.05.2011 w Pärnu (Estonia). W naszej grupie zagrają: Estonia, Finlandia, Rumunia i Włochy.
Do Mistrzostw Europy Kadetów kwalifikują się dwie drużyny z grupy.
KADRA POLSKI:
TRENERZY
  • I trener - Maciej Zendeł
  • II trener - Andrzej Krowiak
  • Trener odnowy - Łukasz Hertel
  • Kierownik Reprezentacji - Tomasz Kozłowski
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1ZUGAJ ŁUKASZrozgryw.
RCS Czarni Radom/SMS
2WOLAŃSKI NIKODEMrozgryw.Delic Pol. Cz-a/SMS
3STOLC SŁAWOMIRprzyjmującyTrefl Gdańsk/SMS
4KACZYŃSKI MICHAŁprzyjmującyDelic Pol. Cz-a/SMS
5ORCZYK PIOTRprzyjmującyRCS Radom/SMS
6ŁUKASIK PIOTRprzyjmującyAZS Olsztyn
7ŁAPSZYŃSKI ŁUKASZatakującyRCS Radom/SMS
8FILIPIAK BARTOSZatakującyBKS Chemik Bydgoszcz/SMS
9GRZECHNIK BARTŁOMIEJśrodkowyRCS Radom/SMS
10MUCHA KONRADśrodkowyMKS MOSiR Jasło/SMS
11NOWAKOWSKI JANśrodkowyBKS Chemik Bydgoszcz/SMS
12WOŚ JAKUBliberoAKS Resovia Rzeszów/SMS


Terminarz - wyniki

LpDataMeczWynik
105.01.2011Estonia - Finlandia0:3 (23:25, 23:25, 17:25) 
2Rumunia - POLSKA 0:3 (13:25, 12:25, 18:25) 
306.01.2011Finlandia - Rumunia3:0 (25:13, 25:15, 25:23) 
4Włochy - Estonia3:0 (30:28, 25:19, 25:12) 
507.01.2011POLSKA - Finlandia3:2 (25:21, 15:25, 25:21, 16:25, 15:8) 
6Rumunia - Włochy0:3 (17:25, 17:25, 25:27) 
708.01.2011Włochy - POLSKA2:3 (28:26, 25:22, 24:26, 24:26, 10:15) 
8Estonia - Rumunia3:0 (25:15, 25:22, 25:18) 
909.01.2011Finlandia - Włochy3:2 (23:25, 25:16, 21:25, 26:24, 16:14) 
10POLSKA - Estonia3:2 (25:20, 25:13, 22:25, 25:27, 15:13) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Finlandia
11:5
361:314
2POLSKA
12:6
398:352
3Włochy

10:6
372:344
4Estonia4

5:9
295:322
5Rumunia
0
 0:12
208:302

Źródło: siatka.og   


MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW - 2011 - Ankara (Turcja)

KADRA POLSKI:
TRENERZY
  • I trener - Maciej Zendeł
  • II trener - Andrzej Krowiak
  • Statystyk - Sebastian Pawlik
  • Trener odnowy biologicznej - Łukasz Hertel
  • Kierownik reprezentacji - Tomasz Kozłowski
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1JANUSZ MARCINrozgryw.
Skra Bełchatów
2WOLAŃSKI NIKODEMrozgryw.Delic Pol. Cz-a/SMS
3STOLC SŁAWOMIRprzyjmującyTrefl Gdańsk/SMS
4KACZYŃSKI MICHAŁprzyjmującyDelic Pol. Cz-a/SMS
5ORCZYK PIOTRprzyjmującyRCS Radom/SMS
6ŁUKASIK PIOTRprzyjmujący/atakującyAZS Olsztyn
7ŁAPSZYŃSKI ŁUKASZprzyjmującyRCS Radom/SMS
8MUZAJ MACIEJatakującyGwardia Wrocław/SMS
9GRZECHNIK BARTŁOMIEJśrodkowyRCS Radom/SMS
10MUCHA KONRADśrodkowyMKS MOSiR Jasło/SMS
11NOWAKOWSKI JANśrodkowyBKS Chemik Bydgoszcz/SMS
12WOŚ JAKUBliberoAKS Resovia Rzeszów/SMS

WYNIKI



Punktacja:
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1 - 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę 2:3 - 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3 - 0 pkt
Grupa A  - terminarz - wyniki

DataGodzMeczWynik
16.04.201114.30Hiszpania - Belgia1:3 (22:25, 17:25, 25:19, 16:25) 
17.00Ukraina - Francja1:3 (25:23, 12:25, 16:25, 12:25) 
19.30Rosja - Finlandia3:0 (25:21, 25:16, 25:19) 
17.04.201114.30Belgia - Francja0:3  (24:26, 24:26, 17:25)
17.00Hiszpania - Rosja0:3 ( 21:25, 15:25, 19:25)
19.30Finlandia - Ukraina2:3 (21:25, 15:25, 19:25) 
18.04.201114.30Rosja - Belgia3:0 ( 25:17, 25:22, 25:23)
17.00Ukraina - Hiszpania1:3 ( 22:25, 31:29, 19:25, 18:25)
19.30Francja - Finlandia3:0 ( 25:18, 25:19, 25:22)
20.04.201114.30Rosja - Ukraina3:0 ( 25:20, 26:24, 25:17)
17.00Hiszpania - Francja3:0 ( 25:23, 25:22, 25:22)
19.30Belgia - Finlandia3:0 ( 27:25, 25:16, 25:20)
21.04.201114.30Francja - Rosja3:1 (25:15, 25:23, 23:25, 25:23) 
17.00Ukraina - Belgia3:0 (25:19, 25:18, 25:22) 
19.30Finlandia - Hiszpania1:3 (25:19, 24:26, 26:28, 23:25) 

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Ilość zwycięstw
Punkty
Sety
Małe punkty
1Rosja412
13:3
387:332
2Francja4
12
12:5
415:350
3Hiszpania3
9
10:8
412:424
4Belgia2
6
6:10
357:368
5Ukraina2
5
8:11
402:451
6Finlandia0
1
3:15
388:436


Grupa A  - terminarz - wyniki

DataGodzMeczWynik
16.04.201114.00Serbia - Niemcy3:2 (19:25, 25:16, 23:25, 25:21,  15:9
15.30Polska - Grecja0:3 (19:25, 18:25, 18:25) 
18.00Bułgaria - Turcja3:2 (21:25, 25:20, 32:34, 25:21, 15:9) 
17.04.201114.00Niemcy - Grecja2:3 ( 22:25, 25:21, 25:20, 15:25, 7:15)
15.30Serbia - Bułgaria3:2 (19:25, 20:25, 25:23, 29:27, 15:12) 
18.00Turcja - Polska1:3 (25:21, 17:25, 20:25, 10:25)
18.04.201114.00Bułgaria - Niemcy3:2 ( 25:27, 25:22, 25:27, 26:24, 15:9)
15.30Polska - Serbia 1:3 (19:25, 25:18, 19:25, 18:25)
18.00Grecja - Turcja0:3 ( 22:25, 23:25, 19:25)
20.04.201114.00Bułgaria - Polska3:1  (25:18, 20:25, 25:21, 25:22)
15.30Serbia - Grecja2:3  (25:18, 16:25, 14:25, 25:22, 7:15)
18.00Niemcy - Turcja1:3 ( 17:25, 25:19, 18:25, 21:25)
21.04.201114.00Grecja - Bułgaria1:3 (23:25, 25:14, 20:25, 20:25) 
16.30Polska - Niemcy3:1 (21:25, 25:22, 27:25, 25:16) 
19.00Turcja - Serbia1:3 (26:24, 21:25, 29:31, 21:25) 

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Ilość zwycięstw
Punkty
Sety
Małe punkty
1Bułgaria411
14:9
530:500
2Serbia4
11
14:9
500:491
3Grecja3
7
10:10
438:400
4Turcja2
7
10:10
447:464
5Polska2
6
8:11
416:423
6Niemcy0
3
8:15
468:521


O miejsca 5-8

DataGodzMeczWynik
23.04.201112.30Hiszpania - Turcja
3:2 (25:23, 18:25, 25:22, 21:25, 15:12)
15.00Belgia - Grecja0:3 (24:26, 17:25, 20:25)  

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataGodzMeczWynik
23.04.201117.30Rosja - Francja2:3 (23:25, 21:25, 25:16, 25:20, 11:15)
20.00Serbia - Bułgaria3:0 (25:23, 25:22, 25:23) 

O miejsce 7 - 8

DataGodzMeczWynik
24.04.201112.30Belgia - Turcja3:2 (18:25, 25:14, 25:17, 24:26, 15:13)

O miejsce 5 - 6

DataGodzMeczWynik
24.04.201115.00Grecja - Hiszpania
1:3 (22:25, 27:25, 22:25, 20:25)

O miejsce 3 - 4

DataGodzMeczWynik
24.04.201117.30Rosja - Bułgaria
3:1 (25:19, 18:25, 25:20, 25:21)

FINAŁ

DataGodzMeczWynik
24.04.201120.00Francja - Serbia2:3 (25:20, 22:25, 17:25, 25:17, 6:15)


Klasyfikacja końcowa
1SERBIA
2FRANCJA
3ROSJA
4BUŁGARIA
5HISZPANIA
6GRECJA
7BELGIA
8TURCJA
9POLSKA
10UKRAINA
11NIEMCY
12FINLANDIA

  Nagrody indywidualne:
  • MVP: Uros Kovacević (Serbia)
  • Najlepiej punktujący: Uros Kovacević (Serbia)
  • Najlepiej przyjmujący: Thibault Rossard (Francja)
  • Najlepiej serwujący: Andres Jesus Villena (Hiszpania)
  • Najlepszy środkowy: Peter Nenkow (Bułgaria)
  • Najlepszy libero: Quentin Richard (Francja)
  • Najlepszy rozgrywający: Paweł Pankow (Rosja)
  • Najlepszy atakujący: Uros Kovacević (Serbia)

Drużyny, które zajęły miejsca 1-6 zakwalifikowały się do mistrzostw świata kadetów w 2011, które odbędą się w Argentynie.
W Europejskiej Olimpiadzie Młodzieży zagrają zespoły z miejsc 1-8.


Źródło: siatka.og   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006