NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
KADECI



MISTRZOSTWA EUROPY KADETÓW 2009 - Rotterdam (Holandia)





TURNIEJ KWALIFIKACYJNY MISTRZOSTW EUROPY KADETÓW - REWAL (06.01 - 10.01.2009)

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Trener odnowy - Wiktor Broński
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wrocław/SMS
2Gonciarz Kacperrozgryw.RCS Czarni Radom/SMS
3Buchowski AdrianprzyjmującyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
4Ferens Wojciechprzyjmujący

RCS Czarni Radom/SMS

5Peszko JakubprzyjmującyResovia Rzeszów
6Golec Paweł
przyjmującyUKS Dobry Wynik Kraków/SMS
7Romać SzymonatakującyMKS CUPRUM Lubin/SMS
8Hebda MiłoszatakującySkra Bełchatów/SMS
9Bachmatiuk MarcinśrodkowyJoker Piła/SMS
10Dryja DawidśrodkowyUKS MOSiR Jasło/SMS
11Kalembka TomaszśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
12Kaczmarek BartoszliberoKS Gwardia Wrocław/SMS

Terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
106.01.200915.30Białoruś - Dania3:1 (26:24, 21:25, 29:27, 25:17)
218.00Ukraina - Estonia 3:0 (25:21, 25:21, 25:15)
307.01.200915.30Białoruś - Ukraina 3:2 (21:25, 25:23, 22:25, 25:22, 15:12)
418.00POLSKA - Dania3:0 (25:13, 25:20, 25:12)
508.04.20081530Ukraina - Dania3:0 (25:17, 25:23, 25:20)
618.00POLSKA - Estonia3-0 (25:14, 25:15, 26:24)
709.04.200815.30Dania - Estonia1:3 (19:25, 22:25, 25:17, 20:25)
818.00POLSKA - Białoruś3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
910.03.200815.30Estonia-Białoruś 0:3 (19:25, 14:25, 23:25)
1018.00POLSKA - Ukraina3:1 (29:27, 25:14, 20:25, 25:15)

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Polska48
12:1
325:229
2Białoruś47
9:6
336:331
3Ukraina4
6
9:6
336:324
4Estonia4
5
3:10
258:312
5Dania4
4
2:12
284:343

ZDOBYCZE PUNKTOWE

LpNazwisko i imięPozycjaMeczeDENESTBLRUKRRaz.
1Kowalski Tomaszrozgryw.4433414
2Gonciarz Kacperrozgryw.2-0-11
3Buchowski Adrianprzyjmujący4112111337
4Ferens Wojciechprzyjmujący

1

2--03
5Peszko Jakubprzyjmujący3
00-00
6Golec Paweł
przyjmujący46651128
7Romać Szymonatakujący2-2-57
8Hebda Miłoszatakujący41916162071
9Bachmatiuk Marcinśrodkowy1---00
10Dryja Dawidśrodkowy4496827
11Kalembka Tomaszśrodkowy49199937
12Kaczmarek Bartoszlibero4     

Nagrody indywidualne:
  • MVP : Miłosz Hebda (Polska)
  • Najlepszy przyjmujący: Martti Keel (Estonia)
  • Najlepszy atakujący: Alaksandr Kortas (Białoruś)
  • Najlepszy serwujący: Dmytro Shavrak (Ukraina)
  • Najlepszy rozgrywający: Tomasz Kowalski (Polska)
  • Najlepszy libero: Bartosz Kaczmarek (Polska)
Źródło: siatka.org/CEV   
Mistrzoste Europy Kadetów 2009

Mistrzostwa Europy Kadetów 2009

KADRA POLSKI KADETÓW na Mistrzostw Europy 2009 - Rotterdam (Holandia)

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Trener odnowy - Wiktor Broński
  • Kierownik Reprezentacji - Bolesław Żukowski
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wrocław/SMS
2Szczurek Patrykrozgryw.AZS PGSZ Nysa/SMS
3Mika MateuszprzyjmującyHejnał Kęty/SMS
4Buchowski AdrianprzyjmującyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
5Ferens WojciechprzyjmującyRCS Radom/SMS
6Golec Paweł
przyjmującyUKS Dobry Wynik Kraków/SMS
7Hebda MiłoszatakującySkra Bełchatów/SMS
8Piotrowski MateuszatakującyUKS Jantar Pruszcz Gdańsk/SMS
9Hain PiotrśrodkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
10Kalembka TomaszśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
11Dryja DawidśrodkowyUKS MOSiR Jasło/SMS
12Kaczmarek BartoszliberoKS Gwardia Wrocław/SMS



WYNIKI

Punktacja:
  • za zwycięstwo- 2 pkt
  • za porażkę- 1 pkt

Grupa A  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200913.00Białoruś - Hiszpania0:3 (17:25; 15:25; 16:25)
205.04.200913.00Francja - Białoruś3:1(23:25, 25:17, 25:21, 25:7)  
306.04.200913.00Hiszpania - Francja1:3 (25:17, 18:25, 27:29, 23:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Francja2-0 4
6:2
194:163
2Hiszpania1-1
3
4:3
168:144
3Białoruś0-2
2
1:6
118:173



Grupa B  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200715.00Polska - Austria3:2 (23:25, 24:26, 25:18, 25:12, 9:15)
205.04.200715.00Holandia - Polska1:3 (15:25, 30:28, 21:25, 15:25)
306.04.200718.00Austria - Holandia1:3 (20:25, 25:16, 25:27, 22:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Polska2-0
4
6:3
209:177
2Holandia1-1
3
4:4
174:195
3Austria0-2
2
3:6
188:199



Grupa C  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200918.00Bułgaria - Włochy3:1 (25:23, 14:25, 25:16, 25:16)
205.04.200918.00Belgia - Bułgaria3:1 (25:18; 25:19; 19:25; 25:22
306.04.200915.00Belgia - Włochy3:0 (25:19, 27:25, 25:23)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Belgia2-0 6:1
171:151
2Bułgaria1-13
4:4
173:174
3Włochy 0-2 2 1:6147:166



Grupa D  - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
104.04.200920.00Serbia - Węgry3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:19)
205.04.200920.00Rosja - Serbia3:1 (25:22, 15:25, 25:22, 25:15)
306.04.200920.00Węgry - Rosja0:3  (23:25, 16:25, 17:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe punkty
1Serbia2-0
6:1
165:140
2Rosja1-1
3
 4:4180:176
3Węgry0-2
2
1:6
142:171



Ćwierćfinały (o miejsca 1-8)

DataGodzMeczWynik
07.04.200918.00Francja - Holandia3:0  (25:20, 25:14, 25:17)
18.00BelgiaSerbia2:3 (25:19, 19:25, 23:25, 29:27, 12:15)
18.00Polska - Hiszpania3:0 (25:23, 25:22, 25:20)
20.00Rosja - Bułgaria3:1 (26:24, 20:25, 25:20, 25:16) 

O miejsca 9-12

DataGodzMeczWynik
07.04.200913.00Białoruś - Austria1:3 (16:25, 25:23, 20:25, 22:25)
13.00Węgry - Włochy0:3 (24:26, 15:25, 21:25) 

O miejsce 11-12

DataGodzMeczWynik
08.04.200913.00Białoruś - Węgry
0:3 (24:26, 23:25, 27:29)

O miejsce 9-10

DataGodzMeczWynik
08.04.200913.00 Włochy - Austria3:0 (25:17, 25:21, 25:21)

O miejsca 5-8

DataGodzMeczWynik
08.04.200918.00Bułgaria - Holandia2:3 (25:20, 25:19, 24:26, 23:25, 13:15)
20.00Belgia - Hiszpania0:3 (21:25, 17:25, 12:25) 

O miejsca 1 - 4 

DataGodzMeczWynik
08.04.200920.00Francja - Rosja3:1 (25:22, 22:25, 25:22, 25:20)
20.00Serbia - Polska3:1 (25:27, 25:21, 25:17, 25:23) 

O miejsce 7 - 8 

DataGodzMeczWynik
09.04.200913.00Belgia - Bułgaria
3:0 (25:15, 25:15, 25:23)

O miejsce 5 - 6 

DataGodzMeczWynik
09.04.200915.00Hiszpania - Holandia
3:1 (17:25, 25:22, 25:20, 25:22)

O miejsce 3 - 4 

DataGodzMeczWynik
09.04.200915.00Polska - Rosja
2:3 ( 25:16, 18:25, 25:17, 20:25, 6:15)

FINAŁ

DataGodzMeczWynik
09.04.200920.00Francja - Serbia
3:0 (25:22, 25:21, 25:20)


Klasyfikacja końcowa

1FRANCJA
2Serbia
3Rosja
4POLSKA
5Hiszpania
6Holandia
7BELGIA
8Bułgaria
9Włochy
10Austria
11Węgry
12Białoruś


Nagrody indywidualne:
  • MVP: Earvin Ngapeth (FRA
  • Najlepszy przyjmujący: Adrian Buchowski (POL)
  • Najlepiej atakujący: Aleksandar Atanasijevic (SRB)
  • Najlepszy libero: Ludovic Duee (FRA)
  • Najlepszy rozgrywający: Nikola Jovovic (SRB)
  • Najlepiej serwujący: Earvin Ngapeth (FRA)
  • Najlepiej blokujący: Igor Filipov (RUS)
Źródło: siatka.org/CEV   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006