NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2014






TURNIEJ KWALIFIKACYJNY MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW - WŁOCHY (27.04 - 29.04.2014)



TRENERZY
  • I trener - Jacek Nawrocki
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Fizjoterapeuta- Jakub Łamajkowski
  • Kierownik Reprezentacji - Leon Bartman
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1KRZYSZTOF BIEŃKOWSKIrozgryw.
EKS Skra Bełchatów/SMS
2MARCIN KOMENDArozgryw.AKS Resovia Rzeszów/SMS
3ALEKSANDER ŚLIWKAprzyjmującyAKS Resovia Rzeszów/SMS
4TOMASZ FORNALprzyjmującyEKS Skra Bełchatów/SMS
5RAFAŁ SZYMURAprzyjmującyTS VOLLEY Rybnik/SMS
6ARTUR SZALPUKprzyjmującyAZS Politechnika Warszawska
7BARTOSZ BUĆKOatakującyBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
8PAWEŁ GRYC
atakującyZAKSA Kędzierzyn-Koźle/SMS
9PIOTR BADURAśrodkowyEKS Skra Bełchatów/SMS
10BARTŁOMIEJ MORDYLśrodkowyAKS Resovia Rzeszów
11JAKUB KOCHANOWSKIśrodkowyAZS Olsztyn/SMS
12KACPER PIECHOCKIliberoAZS Częstochowa

Terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
125.04.201417:00Austria - Włochy2:3 (18:25, 22:25, 25:18, 25:14, 15:11)
226.04.201417:00POLSKA - Austria3:0 (25:20, 25:14, 25:14)
327.04.201417:00Włochy - POLSKA1:3 (25:19; 29:31; 23:25; 15:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Mecze
Punkty
Sety
Stosunek setów
Małe punkty
Stosunek punktów
1Polska6 6:1 175:1401,25
2Włochy2 3:2  1,5 105:93 1,02 
3Austria22:6  0,3333 141:180 0,7833 








Mistrzostwa Europy Juniorów 2014

KADRA POLSKI JUNIORÓW na Mistrzostwa Europy 2012

TRENERZY
  • I trener - Jacek Nawrocki
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Fizjoterapeuta- Jakub Łamajkowski
  • Kierownik Reprezentacji - Leon Bartman
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1KRZYSZTOF BIEŃKOWSKIrozgryw.
EKS Skra Bełchatów/SMS
2DROSZYŃSKI KAMILrozgryw.BKS Chemik Bydgoszcz/SMS
3ALEKSANDER ŚLIWKAprzyjmującyAKS Resovia Rzeszów/SMS
4TOMASZ FORNALprzyjmującyEKS Skra Bełchatów/SMS
5RAFAŁ SZYMURAprzyjmującyTS VOLLEY Rybnik/SMS
6JAKUB ZABŁOCKIprzyjmujący/liberoUKS Chemik Olsztyn/SMS
7BARTOSZ BUĆKOatakującyBBTS Włókniarz Bielsko-Biała
8PAWEŁ GRYC
atakującyZAKSA Kędzierzyn-Koźle/SMS
9JAKUB ZWIECHśrodkowyGwardia Wrocław/SMS
10BARTŁOMIEJ MORDYLśrodkowyAKS Resovia Rzeszów
11JAKUB KOCHANOWSKIśrodkowyAZS Olsztyn/SMS
12KACPER PIECHOCKIliberoAZS Częstochowa


WYNIKI

Punktacja:
  • za zwycięstwo - 3:0 lub 3:1- 3 pkt
  • za zwycięstwo - 3:2 - 2 pkt
  • za porażkę - 2:3 - 1 pkt

Grupa I - GDYNIA - terminarz - wyniki

DataMeczWynikSety
29.08.2014Belgia - Turcja3:225:10; 25:27; 25:20; 22:25; 15:13
Czechy - Rumunia2:325:14; 20:25; 13:25,25:23; 12:15
Słowenia - Polska1:315:25; 17:25; 25:20; 16:25
30.08.2014Rumunia - Turcja0:3  21:25; 21:25; 22:25 
Czechy - Słowenia3:0  25:21; 25:20; 25:20 
Polska - Belgia3:0 25:17; 25:18; 25:13 
31.08.2014Słowenia - Rumunia3:1 26:24; 25:22; 23:25; 25:15 
Belgia - Czechy0:3 24:26; 21:25; 23:25 
Turcja - Polska2:3 15:25; 28:26; 26:24; 13:25; 9:15 
02.09.2014Słowenia - Belgia3:0  25:22; 25:16; 25:20 
Czechy - Turcja2:3 19:25; 25:18; 25:22; 23:25; 13:15 
Rumunia - Polska 0:313:25; 22:25; 24:26 
03.09.2014Turcja - Słowenia 2:322:25; 25:21; 22:25; 25:22; 14:16 
Belgia - Rumunia 1:321:25; 26:24; 21:25; 13:25 
Polska - Czechy 3:0 25:19; 29:27; 33:31

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Punkty
Sety
Małe punkty
1Polska1415:3448:348
2Słowenia810:9417:422
3Czechy810:9428:423
4Turcja812:11483:505
5Rumunia57:12410:426
6Belgia24:14367:429


Grupa II - DANIA  - terminarz - wyniki

DataMeczWynikSety
29.08.2014Rosja - Francja3:025:14; 25:13; 25:15
Słowacja - Bułgaria0:321:25; 20:25; 17:25
Włochy - Serbia3:025:22; 25:23; 25:19
30.08.2014Bułgaria - Francja0:3 17:25; 17:25; 15:25  
Słowacja - Włochy0:3 15:25; 16:25; 16:25
Serbia - Rosja0:3 19:25; 23:25; 17:25  
31.08.2014Włochy - Bułgaria3:2 20:25; 25:23; 21:25; 25:15; 15:13 
Rosja - Słowacja 3:025:11; 25:19; 25:14 
Francja - Serbia 3:0 25:8; 25:19; 25:16
02.09.2014Włochy - Rosja3:2 25:22; 23:25; 22:25; 25:20; 15:13 
 Słowacja - Francja0:3 18:25; 16:25; 11:25 
Bułgaria - Serbia 1:325:23; 21:25; 26:28; 23:25 
03.09.2014 Francja - Włochy 3:212:25; 25:22; 20:25; 25:22; 15:9 
Rosja - Bułgaria3:0 25:14; 25:19; 25:17 
Serbia - Słowacja3:2 25:20; 25:20; 23:25; 14:25; 15:13 

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Punkty
Sety
Małe punkty
1Rosja1314:3405:305
2Francja1112:5364:315
3Włochy1114:7469:414
4Serbia56:12369:323
5Bułgaria46:12370:415
6Słowacja12:15297:402



Runda II


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
05.09.2014Serbia - Czechy 1:324:26; 25:16; 22:25; 21:25 
Włochy - Turcja 3:026:24; 25:22; 25:20 

O miejsca 1-4 (półfinały)

DataMeczWynik
05.09.2014Rosja - Słowenia 3:0 25:19; 27:25; 25:14 
Polska - Francja3:1 25:19; 21:25; 25:19; 25:21 

O miejsce 7 - 8 

DataMeczWynik
06.09.2014Turcja - Serbia  3:2  25:21; 29:27; 22:25; 23:25; 15:11

O miejsce 5 - 6 

DataMeczWynik
06.09.2014Włochy - Czechy 3:0 25:14; 25:14; 25:22 

O miejsce 3 - 4 

DataMeczWynik
06.09.2014Słowenia - Francja 0:3 22:25; 21:25; 19:25 

FINAŁ

DataMeczWynik
06.09.2014Rosja - Polska 3:0 25:16; 25:16; 28:26 


Klasyfikacja końcowa

1ROSJA
2POLSKA
3FRANCJA
4Słowenia
5Włochy
6Czechy
7Turcja
8Serbia

  • MVP ME : Pavel Pankow (Rosja)
  • Najlepiej punktujący: Bartosz Bućko (POLSKA)
  • Najlepiej blokujący: Maxim Belogortcew (Rosja)
  • Najlepiej zagrywający: Nohoarii Paofai (Francja)
  • Najlepiej atakujący: Toncek Stern (Słowenia)
  • Najlepiej przyjmujący: Tomasz Fornal (Polska)
  • Najlepiej rozgrywający: Paweł Pankow (Rosja)
  • Najlepszy libero: Kacper Piechocki (Polska)
Źródło: CEV   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006