NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE


MISTRZOSTWA EUROPY 2008 - Brno (Czechy)







TURNIEJ KWALIFIKACYJNY MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW - CZARNOGÓRA (07.04 - 11.04.2010)



TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Sebastian Pawlik
  • Trener odnowy - Wiktor Broński
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wrocław/SMS
2Szczurek Patrykrozgryw.PWS Nysa/SMS
3Mika MateuszprzyjmującyResovia Rzeszów/SMS
4Ferens Wojciechprzyjmujący

RCS Czarni Radom/SMS

5Długosz KamilprzyjmującyResovia Rzeszów
6Modzelewski Krzysztof
przyjmującyDelic-Pol Norwid Częstochowa/SMS
7Romać SzymonatakującyRCS Czarni Radom/SMS
8Hebda MiłoszatakującySkra Bełchatów/SMS
9Nożewski MateuszśrodkowyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
10Dryja DawidśrodkowyUKS MOSiR Jasło/SMS
11Kalembka TomaszśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
12Olenderek MaciejliberoMetro Warszawa

Terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
107.04.201015:30Izrael - POLSKA0:3 (17:25, 22:25, 15:25)
217:45Włochy - Hiszpania2:3 (20:25, 25:20, 25:17, 23:25, 13:15)
320:00Czarnogóra - Norwegia3:2 (25:20, 25:20, 23:25, 19:25, 15:8)
408.04.201015.30Izrael - Włochy0:3 (21:25, 15:25, 21:25)
517:45POLSKA - Norwegia3:0 (25:13, 25:16, 25:17)
620:00Hiszpania - Czarnogóra3:0 (25:22, 25:13, 25:15)
709.04.201015:30Włochy - POLSKA3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 26:24)
817:45Norwegia - Hiszpania1:3 (18:25, 27:29, 25:18, 12:25)
920:00Czarnogóra - Izrael3:0 (25:23, 25:19, 25:13)
1010.04.201015:30POLSKA - Hiszpania3:2 (25:16, 25:10, 24:26, 22:25, 15:13)
1117:45Izrael - Norwegia3:2 (21:25, 27:25, 25:23, 18:25, 15:13)
1220:00Włochy - Czarnogóra3:0 (25:19, 25:17, 25:17)
1311.04.201015:30Hiszpania - Izrael3:0 (25:15, 25:29, 25:20)
1418:00Norwegia - Włochy2:3 (25:21, 13:25, 25:22, 19:25, 8:15)
1520:00Czarnogóra - POLSKA0:3 (18:25, 20:25, 21:25)

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Mecze
Punkty
Sety
Stosunek setów
Małe punkty
Stosunek punktów
1POLSKA4-1
9
13-5
2,600426-3481,224
2Włochy4-1
9
14-6
2,333463-3921,181
3Hiszpania4-1
9
14-6
2,333439-4031,089
4Czarnogóra2-3
7
6-11
0,545344-3780,910
5Izrael1-4
6
3-14
0,214326-4110,793
6Norwegia0-5
5
7-15
0,467427-4930,866



Mistrzostwa Europy Juniorów 2010

KADRA POLSKI JUNIORÓW na Mistrzostwa Europy 2010

TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Trener odnowy - Wiktor Broński
  • Kierownik Reprezentacji - Bolesław Żukowski
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1 Gonciarz Kacperrozgryw.RCS Radom/SMS
2Szczurek Patrykrozgryw.AZS PGSZ Nysa/SMS
3Mika MateuszprzyjmującyHejnał Kęty/SMS
4Buchowski AdrianprzyjmującyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
5Ferens WojciechprzyjmującyRCS Radom/SMS
6Modzelewski KrzysztofprzyjmującyDelic Pol. Cz-a/SMS
7Hebda MiłoszatakującySkra Bełchatów/SMS
8Piotrowski MateuszatakującyUKS Jantar Pruszcz Gdańsk/SMS
9Hain PiotrśrodkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
10Kalembka TomaszśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
11Dryja DawidśrodkowyUKS MOSiR Jasło/SMS
12Kaczmarek BartoszliberoKS Gwardia Wrocław/SMS


WYNIKI

Punktacja:
  • za zwycięstwo- 2 pkt
  • za porażkę- 1 pkt

Grupa A  - terminarz - wyniki

DataMeczWynikSety
28.08.2010Niemcy - Holandia0:321:25, 22:25, 20:25
Rosja - Belgia3:0 25:20, 25:21, 25:21
Turcja - Polska2:320:25, 12:25, 25:20, 25:16, 10:15
29.08.2010Niemcy - Rosja2:321:25, 25:21, 21:25, 25:20, 11:15
Holandia - Polska3:125:18, 25:21, 9:25, 25:23 
Belgia - Turcja3:025:23, 25:21, 25:23
30.08.2010Rosja - Holandia3:114:25, 25:20, 25:14, 25:13
Turcja - Niemcy1:325:19, 22:25, 16:25, 22:25 
Polska - Belgia3:123:25, 25:15, 25:17, 25:20
01.09.2010Rosja - Turcja3:025:19, 27:25, 25:17
Holandia - Belgia1:322:25, 25:22, 16:25, 22:25
Niemcy - Polska3:025:23, 25:16, 25:15
01.09.2010Turcja - Holandia1:325:20, 23:25, 20:25, 16:25
Belgia - Niemcy2:325:27, 25:23, 25:21, 21:25, 9:15
Polska - Rosja0:321:25, 30:32, 16:25

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Punkty
Sety
Małe punkty
1Rosja10
15:3
429:365
2Holandia8
11:8
411:420 
3Niemcy8
11:9
446:425
4Belgia7
9:10
416:436
5Polska77:12407:410
6Turcja54:15389:442


Grupa B  - terminarz - wyniki

DataMeczWynikSety
28.08.2010Hiszpania - Włochy3:220:25, 25:17, 25:16, 20:25, 18:16
Białoruś - Bułgaria1:325:20, 21:25, 18:25, 18:25
Serbia - Francja3:025:18, 31:29, 25:20
29.08.2010Bułgaria - Włochy3:025:22, 25:21, 25:13
Białoruś - Serbia1:325:20, 18:25, 20:25, 17:25
Francja - Hiszpania3:114:25, 25:20, 25:23, 25:21
30.08.2010Serbia - Bułgaria3:225:23, 26:28, 30:32, 25:21, 15:11
Hiszpania - Białoruś3:025:17, 29:27, 25:22
Włochy - Francja3:125:21, 23:25, 25:14, 25:19
01.09.2010Serbia - Hiszpania3:225:18, 25:23, 23:25, 23:25, 15:10
Białoruś - Włochy3:125:21, 25:13, 15:25, 25:17
Bułgaria - Francja3:125:16, 22:25, 25:19, 25:22
01.09.2010Włochy - Serbia3:134:32, 25:19, 18:25, 25:16
Francja - Białoruś0:321:25, 22:25, 22:25
Hiszpania - Bułgaria0:319:25, 22:25, 16:25

TABELA 
Miejsce
Drużyna
Punkty
Sety
Małe punkty
1Bułgaria9
14:5
457:398
2Serbia9
13:8
500:465
3Hiszpania7
9:11
434:440
4Włochy7
9:11
431:444
5Białoruś78:10393:410
6Francja65:13382:440



Runda II


O miejsca 5-8

DataMeczWynik
04.09.2010Niemcy - Włochy3:225:21, 14:25, 21:25, 25:20, 15:13
Belgia - Hiszpania0:321:25, 20:25, 17:25

O miejsca 1-4 (półfinały)

DataMeczWynik
04.09.2010Rosja - Serbia 
3:027:25, 25:20, 25:20
Bułgaria - Holandia
3:029:27, 26:24, 25:20

O miejsce 7 - 8 

DataMeczWynik
05.09.2010Włochy - Belgia
3:125:23, 22:25, 25:21, 25:19

O miejsce 5 - 6 

DataMeczWynik
05.09.2010Niemcy -  Hiszpania2:325:23, 36:34, 19:25, 14:25, 10:15

O miejsce 3 - 4 

DataMeczWynik
05.09.2010Serbia - Holandia
3:221:25, 25:23, 25:20, 22:25, 15:10

FINAŁ

DataMeczWynik
05.09.2010ROSJA - BUŁGARIA
3:123:25, 25:20, 25:15, 25:21


Klasyfikacja końcowa

1ROSJA
2BUŁGARIA
3SERBIA
4Holandia
5Hiszpania
6Niemcy
7Włochy
8Belgia
9Białoruś
10Polska
11Francja
12Turcja

Źródło: reprezentacja.net/CEV   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006