NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

MISTRZOSTWA EUROPY 2006 - KAZAN (ROSJA)







Turniej Kwalifikacyjny Gr.A BARDEJOV (Słowacja) - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
124.05.200615.00Bośnia i Hercegowina - POLSKA 1-3 (19:25; 25:21; 9:25; 23:25)       
217.30Słowacja - Czechy3-0 (25:21; 25:14; 25:18) 
320.00Grecja - Chorwacja1-3 (18:25; 25:20; 25:27; 21:25) 
425.05.200615.00POLSKA - Czechy3-1 (25:21; 26:16; 24:26; 25:22) 
517.30Chorwacja - Słowacja0-3 (20:25; 14:25; 18:25) 
620.00Bośnia i Hercegowina - Grecja3:2 (25:17; 25:19; 18:25; 19:25; 16:14  
726.05.200615.00Czechy - Chorwacja3-0 (25:20; 25:23; 25:21) 
817.30Słowacja - Bośnia i Hercegowina3-0 (25:21; 25:19; 25:16) 
920.00Grecja - POLSKA1-3 (19:25; 25:21; 19:25; 21:25)
1027.05.200615.00Bośnia i Hercegowina - Czechy0-3 (20:25;  21:25; 13:25) 
1117.30Grecja - Słowacja1-3 (25:23; 14:25; 11:25; 17:25) 
1220.00POLSKA - Chorwacja3-0 (25:14; 25:21; 25:17) 
1328.05.200615.00Czechy - Grecja3-0 (25:21; 25:20; 25:17) 
1417.30Chorwacja - Bośnia i Hercegowina1-3 (13:25; 25:18; 24:26; 21:25) 
1520.00Słowacja - POLSKA2-3 (25:22; 15:25; 20:25; 25:22; 11:15) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1POLSKA51015:5
2Słowacja5914:4
3Czechy5810:6
4Bośnia i Hercegowina577:12
5Chorwacja564:13
6Grecja555:15


Turniej Kwalifikacyjny Gr.B LENDAVA (Słowenia) - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
124.05.200615.00Finlandia - Francja  0-3 (19:25; 31:33; 20:25)       
217.30Słowenia - Hiszpania3-0 (25:23;  25:17; 25:23) 
320.00Turcja - Izrael3-1 (25:23; 25:20; 23:25; 25:21) 
425.05.200615.00Francja - Hiszpania 3-0 (25:13; 25:21; 25:19)
517.30Izrael - Słowenia0-3 (15:25; 14:25; 18:25)  
620.00Finlandia - Turcja3-1 (24:26; 25:16; 25:22; 25:22) 
726.05.200615.00Hiszpania - Izrael3-0 (25:21; 25:16; 25:19) 
817.30Słowenia - Finlandia3-1 (23:25; 25:13; 25:17; 33:31)  
920.00Turcja - Francja1-3 (15:25; 18:25; 25:22; 18:25) 
1027.05.200615.00Finlandia - Hiszpania3-0 (27:25; 25:18; 25:19)  
1117.30Turcja - Słowenia0-3 (22:25; 23:25; 19:25) 
1220.00Francja - Izrael3-1 (25:21;
23:25; 25:13; 25:15) 
1328.05.200615.00Hiszpania - Turcja 3-2 (23:25; 16:25; 30:28; 26:24; 15:12)  
1417.30Izrael - Finlandia0-3 (22:25; 17:25; 20:25) 
1520.00Słowenia - Francja1-3 (19:25; 22:25; 25:23; 20:25) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Francja51015:3
2Słowenja5913:4
3Finlandia5810:7
4Hiszpania576:11
5Turcja567:13
6Izrael552:15


Turniej Kwalifikacyjny Gr.C TALLINN (Estonia) - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
124.05.200615.00Węgry - Portugalia  3-0 (25:20; 25:16; 26:24)       
217.30Belgia - Rumunia3-0 (25:20; 25:22; 25:21) 
320.00Estonia - Bułgaria0-3 ( 15:25; 14:25; 22:25)
425.05.200615.00Węgry - Belgia0-3 (21:25; 22:25; 27:29) 
517.30Portugalia - Bułgaria1-3 (25:23; 19:25; 23:25; 13:25) 
620.00Rumunia - Estonia0-3 ( 23:25; 19:25; 24:26)
726.05.200615.00Belgia -  Portugalia3-0 (25:18; 25:17; 26:24) 
817.30Bułgaria - Rumunia3-1 (25:21; 25:23; 21:25;  25:16) 
920.00Estonia Węgry3-0 (25:23; 25:22; 25:15) 
1027.05.200615.00Portugalia - Rumunia3-2 (17:25; 23:25; 25:21; 25:21; 15:9)
1117.30Węgry - Bułgaria0-3 (16:25; 27:29; 15:25)  
1220.00Belgia - Estonia3-1 (22:25; 25:23; 25:18; 25:22) 
1328.05.200615.00Rumunia - Węgry3-0 (25:22; 25:18; 25:18) 
1417.30Bułgaria - Belgia3-1 (23:25; 25:22; 27:25; 25:18) 
1520.00Estonia Portugalia3-1 (21:25; 25:22; 25:19; 25:22) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Bułgaria51015:3
2Belgia5913:4
3Estonia5810:7
4Rumunia566:12
5Portugalia565:14
6Węgry563:12


Turniej Kwalifikacyjny Gr.D ALASSIO (Włochy) - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
124.05.200615.00Białoruś - Austria  3-1 (28:26; 29:27; 23:25; 25:21)       
217.30Ukraina - Łotwa3-2 (20:25; 25:19; 21:25; 25:18; 15:12) 
320.00Szwajcaria - Włochy0-3 (21:25; 24:26; 22:25) 
425.05.200615.00Ukraina - Białoruś3-2 (14:25; 27:29; 25:18;  25:23; 15:11)
517.30Austria - Szwajcaria0-3 (18:25; 18:25; 21:25) 
620.00Włochy - Łotwa3-1 (25:19; 19:25; 25:18; 25:13) 
726.05.200615.00Szwajcaria - Ukraina0-3 (6:25; 17:25; 16:25) 
817.30Łotwa - Białoruś 1-3 (25:21; 20:25;21:25; 19:25)
920.00Austria - Włochy0-3 (17:25; 17:25; 18:25) 
1027.05.200615.00Łotwa - Szwajcaria3-2 (28:26; 17:25; 20:25; 25:21; 15:9) 
1117.30Ukraina - Austria 3-0 (25:19; 25:14;  25:16)  
1220.00Włochy - Białoruś 3-1 (22:25; 25:20; 25:10;  25:22) 
1328.05.200615.00Austria - Łotwa 3-0 (25:23; 28:26;  25:23) 
1417.30Białoruś - Szwajcaria 3-1 (17:25; 25:22; 25:23;  25:15) 
1520.00Włochy - Ukraina1-3 (29:31; 25:20;  23:25; 22:25)  

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Ukraina51015:5
2Włochy5913:5
3Białoruś5812:9
4Szwajcaria566:12
5Łotwa567:14
6Austria564:12

Źródło: siatka.org/CEV   

 

Mistrzoste Europy Juniorów 2006



KADRA POLSKI JUNIORÓW na Mistrzostw Europy 2006 - Kazan (Rosja)




TRENERZY
  • I trener - Zdzisław Gogol
  • II trener - Dariusz Daszkiewicz
  • Trener odnowy - Wiktor Bronsky
  • Kierownik Reprezentacji - Krzysztof Kozłowski
Skład Kadry: (druk wyróżniony - absolwencj SMS Spała)

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kaczmarek Waldemarrozgryw.EKS Skra Belchatów
2Antosik Krzysztofrozgryw. MMKS Mostostal Kędzierzyn-Koźle
3Jarosz Jakubprzyjmujący MMKS Mostostal Kędzierzyn-Koźle
4Mateusz Gorzewskiprzyjmujący

KS Jastrzębski Węgiel

5Bartman Zbigniewprzyjmujący Marmi Lanza Verona
6Kubiak Michałprzyjmujący PZU ASZ Olsztyn
7Kurek Bartoszatakujący Mostostal Kędzierzyn-Koźle
8Sarnecki Mikołajatakujący EKS Skra Bełchatów
9Piotr Nowakowskiśrodkowy Wkręt-Met Domex AZS Częstochowa
10Świechowski Arkadiuszśrodkowy Mostostal Kędzierzyn-Koźle
11Janeczek Bartoszśrodkowy KS Gwardia Wrocław
12Sufa Bartoszlibero Delic Pol. Częstochowa

Grupa I - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
106.09.200614.00Ukraina - POLSKA1:3  (28:30, 29:27, 13:25, 15:25)
216.30Słowenia - Serbia i Czarnogóra3:0 (25:23, 25:23, 25:22)  
319.00Rosja - Belgia3:1 ( 25:17, 25:16, 23:25, 25:10) 
407.09.200614.00POLSKA - Słowenia2:3 (25:21, 22:25 22:25, 25:21, 18:20)
516.30Belgia - Serbia i Czarnogóra0:3 ( 17:25, 10:25, 16:25)
619.00Rosja - Ukraina3:1 (  25:15, 23:25, 25:12, 25:15)
708.09.200614.00Serbia i Czarnogóra - POLSKA3:1 ( 25:17, 17:25, 26:24, 25:22)
816.30Ukraina - Belgia1:3 (17:25, 19:25, 25:17,  21:25)
919.00Słowenia - Rosja0:3 (18:25, 23:25, 18:25) 
1010.09.200614.00Belgia - POLSKA1:3 ( 21:25, 24:26, 25:18, 19:25)
1116.30Ukraina - Słowenia2:3 ( 25:15, 23:25, 25:21, 18:25, 10:15) 
1219.00Rosja Serbia i Czarnogóra3:1 ( 18:25, 25:19, 25:23, 25:20)
1311.09.200614.00Słowenia - Belgia3:0 ( 25:23, 25:21, 25:13)
1416.30Serbia i Czarnogóra - Ukraina3:0 (25:14, 25:16, 26:24)
1519.00POLSKA - Rosja1:3 (11:25, 21:25, 25:21, 13:25) 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Rosja1015:4 
2Słowenia5 912:7
3Serbia i Czarnogóra5 810:7
4Polska5710:11 
5Belgia5 65:13 
6Ukraina5 55:15 


Grupa II - terminarz - wyniki

LpDataGodzMeczWynik
106.09.200614.00Francja - Słowacja   3:0 ( 25:20, 25:21, 25:11)      
216.30Włochy - Bulgaria3:0 (25:19, 25:19, 25:20)
319.00Holandia - Niemcy3:2 (22:25, 25:20, 21:25, 25:22, 15:12)
407.09.200614.00Słowacja - Włochy0:3 ( 24:26, 19:25, 16:25) 
516.30Niemcy - Bulgaria3:1 (25:17, 20:25, 25:22, 25:21)  
619.00Holandia - Francja1:3 ( 25:23, 20:25, 18:25, 17:25) 
708.09.200614.00Bulgaria - Słowacja1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 19:25)  
816.30Francja - Niemcy3:1 (25:23, 25:18, 25:27, 25:19)  
919.00Włochy - Holandia3:1 (25:22, 26:24, 23:25, 25:21)  
1009.09.200614.00Niemcy - Słowacja1:3 (19:25, 24:26, 25:23, 21:25) 
1116.30Francja - Włochy0:3 ( 17:25, 21:25, 24:26) 
1219.00Holandia - Bulgaria2:3 ( 17:25, 21:25, 25:19, 25:23, 8:15)
1310.09.200614.00Włochy - Niemcy3:0 (25:21, 25:20, 25:22) 
1416.30Bulgaria - Francja0:3 ( 27:29, 20:25, 19:25)
1519.00Słowacja - Holandia1:3 (22:25, 25:20, 20:25, 22:25) 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1Włochy510 15:1
2Francja5912:5
3Holandia5710:12
4Słowacja577:11
5Niemcy567:13 
6Bułgaria565:14


O miejsca 5-8

DataGodzMeczWynik
13.09.200615.00POLSKA - Holandia1:3 ( 23:25, 25:27, 25:14, 31:33)
17.30 Serbia i Czarnogóra - Słowacja3:0 (25:14, 25:19, 25:11)  

Półfinały (o miejsca 1-4)

DataGodzMeczWynik
13.09.200617.30Rosja - Słowenia3:0 ( 25:20, 28:26, 25:21)
20.00Włochy - Francja0:3 (20:25, 20:25, 21:25)  

O miejsce 7 - 8

DataGodzMeczWynik
14.09.200612.00Słowacja -  POLSKA 0:3 (19:25, 18:25, 17:25) 

O miejsce 5 - 6

DataGodzMeczWynik
14.09.200614.30Serbia i Czarnogóra - Holandia3:0 (25:17, 25:22, 25:19) 

O miejsce 3 - 4

DataGodzMeczWynik
14.09.200612.00Słowenia - Włochy0:3 (21:25, 19:25, 19:25) 

FINAŁ

DataGodzMeczWynik
14.09.200614.30ROSJA - FRANCJA3:0 (25:23, 25:21, 25:20) 



Klasyfikacja końcowa

1ROSJA
2FRANCJA
3WŁOCHY
4Słowenia
5Serbia i Czarnogóra
6Holandia
7POLSKA
8Słowacja

Nagrody indywidualne:
  • MVP ME w Kazaniu: Dmitry Ilinykh (RUS)
  • Najlepiej punktujący zawodnik: Mory Sidibe (FRA)
  • Najlepiej atakujący zawodnik: Dmitry Ilinykh (RUS)
  • Najlepiej serwujący zawodnik: Gabriele Maruotti (ITA)
  • Najlepiej blokujący zawodnik: Oleg Sychev (RUS)
  • Najlepiej rozgrywający zawodnik: Yoann Jaumel (FRA)
  • Najlepszy libero: Miha Plot (SLO)

Źródło: siatka.org/CEV   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006