NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE
ARCHIWUM 2006
 
ARCHIWUM 2007
 
ARCHIWUM 2008
 
ARCHIWUM 2009
 

ARCHIWUM 2010

 

   29.11.2010
Mistrzostwa Europy Kadetów 2009


EEVZA 2010


KADRA POLSKI KADETÓW na Mistrzostwa Wschodnioeuropejskiej Federacji Siatkarskiej (EEVZA) 2010 - Talsi (Łotwa)
TRENERZY
  • I trener - Maciej Zendeł
  • II trener - Andrzej Krowiak
  • Trener odnowy - Łukasz Hertel
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1ZUGAJ ŁUKASZrozgryw.
RCS Czarni Radom/SMS
2WOLAŃSKI NIKODEMrozgryw.Delic Pol. Cz-a/SMS
3STOLC SŁAWOMIRprzyjmującyTrefl Gdańsk/SMS
4KACZYŃSKI MICHAŁprzyjmującyDelic Pol. Cz-a/SMS
5ORCZYK PIOTRprzyjmującyRCS Radom/SMS
6ŁAPSZYŃSKI ŁUKASZprzyjmującyRCS Radom/SMS
7ŁUKASIK PIOTRatakującyAZS Olsztyn
8MUZAJ MACIEJatakującyGwardia Wrocław/SMS
9GRZECHNIK BARTŁOMIEJśrodkowyRCS Radom/SMS
10MUCHA KONRADśrodkowyMKS MOSiR Jasło/SMS
11NOWAKOWSKI JANśrodkowyBKS Chemik Bydgoszcz/SMS
12WOŚ JAKUBliberoAKS Resovia Rzeszów/SMS


W turnieju - Polska występuje w grupie z Białorusią, Łotwą i Azerbejdżanem.
   W drugiej grupie grają: Rosja, Ukraina, Estonia.
Zwycięscy grup grają o I i II miejsce.

26.11. 2010 - Pierwszy mecz: Polska - Białoruś 3:0 (25:21, 25:19, 25:15) (Najlepiej z naszych zagrał Łapszyński)
26.11. 2010 - Polska - Łotwa 3:0 (25:19, 25:18,25:18);
W drugiej grupie - ROSJA - UKRAINA 0:3!!!
27.11.2010 - Polska - Azerbejdżan 3:0 (25:5, 25:9, 25:11);
28.11.2010 - Rosja - Polska 3:2 (26:24, 16:25, 25:21, 17:25, 16:14)
29.11.2010 - Mecz o trzecie miejsce - Polska - Białoruś 3:1 (25:20, 19:25, 25:19, 25:8)

Źródło: SMS   

   17.10.2010


TNO
XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2010

Zakończył się XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH DZIEWCZĄT

Dziś odbyły się mecze finałowe i podsumowanie turnieju.

Na zdjęciu zwycięska drużyna woj. pomorskiego.

W finale: pomorskie - małopolskie 2:1 (17:25, 25:20, 15:8)

Wszystkie wyniki znajdują się w zakładce "TNO"



Źródło: SMS   

   10.10.2010


TNO
XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2010 - (DZIEWCZĘTA)

W dniach 04 - 07.11 w OPO Spała odbędzie się - XXI - Turniej Nadziei Olimpijskich dziewcząt. Organizatorem Turnieju jest PZPS przy współudziale OPO Spała i Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Wyniki Turnieju:   PATRZ >>>>>


Źródło: SMS   

   17.10.2010


TNO
XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2010

Zakończył się XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH
Dziś odbyły się mecze finałowe i podsumowanie turnieju.
Zwycięską drużyną Turnieju został zespół dolnośląski, który w finale pokonał zespół województwa łódzkiego 2:1 (2:1 (26:28, 25:21, 15:3)

Wszystkie wyniki i podsumowania znajdują się w zakładce "TNO"



Źródło: SMS   

   15.10.2010


TNO
XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2010

15.10.2010 r. ogodz. 8.00 nastąpiło otwarcie XXI TNO.
W uroczystości otwarcia turnieju uczestniczyli:
  • Dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale - Marek Hertel;
  • Dyrektor Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale - Zbigniew Tomkowski;
  • Zastępca Dyrektora Przygotowań Olimpijskich w Spale - Waldemar Kwiatkowski;
  • Wiceprezes PZPS - Przewodniczący Wydziału Szkolenia - Wiesław Radomski;
  • Członek Zarządu PZPS - Przewodniczący Wydziału do Spraw Młodzieży PZPS - Marek Kisiek;
  • Wiceprzewodniczący Wydziału do Spraw Młodzieży PZPS - Krzysztof Kozłowski;
  • Szef Pionu Szkoleniowego PZPS - Włodzimierz Sadalski;
  • Koordynator Kadr Wojewódzkich - Ireneusz Mazur;
  • Zastępca Przewodniczącego Wyszkolenia PZPS - Stanisław Majkowski;
  • Specjalista ds Młodzieży PZPS - Rafał Kwiatkowski;
  • Sędzia Główny Zawodów - Wiesław Cieślik;
  • Sędziowie
  • Trenerzy SMS Spała;
  • Trenerzy kadr wojewódkich;
  • Zawodnicy z poszczególnych wojewódzw;
  • Uczniowie SMS Spała.
Pierwsze mecze eliminacyjne w grupach rozpoczęły się o godz. 9.00.

Wyniki Turnieju będą publikowane w zakłdce "TNO"

Źródło: SMS   

   10.10.2010


TNO
XXI TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2010

W dniach 14 - 17.10 w OPO Spała odbędzie się kolejny - XXI - Turniej Nadziei Olimpijskich. Organizatorem Turnieju jest PZPS przy współudziale OPO Spała i Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Wyniki Turnieju będą publikowane w zakłdce "TNO"

Źródło: SMS   

   01.09.2010

NOWY ROK SZKOLNY 2010/2011 - Zawiadomienie

Dyrekcja NLO SMS PZPS w Spale informuje, iż uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2010/2011 w naszej szkole odbędzie się w dniu 05.09.2010 r. (niedziela) o godz. 12.00 w sali audiowizualnej hotelu "Olimpijczyk" w COS Spała.
Z uwagi na ważność omawianych spraw organizacyjnych, prosimy rodziców o udział w tej uroczystości.

Źródło: SMS   

   15.04.2010

ZJAZD ABSOLWENTÓW NLO SMS PZPS SPAŁA


W roku szkolnym 2009/2010 Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Spale obchodzi 10-lecie funkcjonowania na bazie COS Spała. Pomimo tak krótkiego okresu swojej działalności, sukcesy jej uczniów i absolwentów są znaczące dla rozwoju piłki siatkowej w Polsce. Wielokrotnie uczniowie i absolwenci SMS Spała sięgali po medale Mistrzostw Europy i Świata w różnych kategoriach wiekowych oraz byli uczestnikami Igrzysk Olimpijskich w Atenach i Pekinie. Dyrektorem szkoły jest Marek Hertel.
Z okazji jubileuszu, w dniu 21 maja 2010 odbędzie się Zjazd Absolwentów.
Termin nie jest przypadkowy. Zjazd odbędzie się podczas Olimpijskiej Gali Siatkówki.
Program Olimpijskiej Gali Siatkówki (20 -21.05.2010r) jest bardzo bogaty i obejmuje:

Mecz pokazowy Kadra Polski - Wychowankowie SMS Spała,
Memoriał Wiesława Gawłowskiego,
Otwarcie Olimpijskiej Alei Siatkarzy w COS Spała.


Dyrekcja NLO SMS PZPS Spała serdecznie zaprasza wszystkich absolwentów, byłych trenerów, nauczycieli oraz pracowników szkoły do udziału w w/w Zjeździe.
Organizatorzy liczą na bardzo dużą frekwencji podczas Zjazdu i proszą wszystkich zainteresowanych o kontakt, który umożliwi uaktualnienie adresów celem przesłane oficjalnych zaproszeń.

Dane kontaktowe Szkoły:

Tel-fax:44 710-15-82

sms_spala@poczta.onet.pl
sms@smsspala.internetdsl.pl


Źródło: SMS   

   16.04.2010

Kadeci wygrali turniej w Belgii

W dniach od 13.04 do 15.04 w belgijskim Liege odbywał się międzynarodowy turniej kadetów.

Polacy wystąpili w składzie:
Rozgrywający: Michał Superlak, Wolański, Bartłomiej Dąbrowski;
Środkowi bloku: Konrad Mucha, Bartosz Grzechnik, Michał Kamiński;
Przyjmujący/atakujący: Łukasz Łapczyński, Sławomir Stolc, Michał Kaczyński, Piotr Łukasik, Białecki;
Libero: Bartosz Luks.
Sztab szkoleniowy:
I trener: Maciej Zendeł
II trener: Andrzej Krowiak,
trener odnowy biologicznej: Łukasz Hertel.

WYNIKI TURNIEJU:
13.03.2010
Polska - Belgia 3:0 (25:15, 25:15, 25:12)

13.04.2010
Polska - Czechy 3:0 (25:15, 25:10, 26:24)

14.04.2010
Polska - Słowacja 3:1(25:22, 14:25, 25:15, 25:8)

15.04.2010 - FINAŁ TURNIEJU:

Polska - Rosja 3:0 (25:20, 25:15, 25:22)
Polska: Wolański, Łukasik, Łapszyński, Kaczyński, Kamiński, Grzechnik, Luks (libero).

Źródło: SMS   

   11.04.2010

Zawiadomienie

Dyrekcja NLO SMS PZPS w Spale informuje, iż uroczyste pożegnanie uczniów kl. III SMS Spała odbędzie się w dniu 23.04.2010 r. (piątek) o godz. 16.00 w COS Spała.

Źródło: SMS   

   05.04.2010

KADRA POLSKI JUNIORÓW na turniej kwalifikacyjny ME 2010 - Czarnogóra
TRENERZY
  • I trener - Grzegorz Ryś
  • II trener - Sebastian Pawlik
  • Trener odnowy - Wiktor Broński
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kowalski Tomaszrozgryw.KS Gwardia Wrocław/SMS
2Szczurek Patrykrozgryw.PWS Nysa/SMS
3Mika MateuszprzyjmującyResovia Rzeszów/SMS
4Ferens Wojciechprzyjmujący

RCS Czarni Radom/SMS

5Długosz KamilprzyjmującyResovia Rzeszów
6Modzelewski Krzysztof
przyjmującyDelic-Pol Norwid Częstochowa/SMS
7Romać SzymonatakującyRCS Czarni Radomn/SMS
8Hebda MiłoszatakującySkra Bełchatów/SMS
9Nożewski MateuszśrodkowyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
10Dryja DawidśrodkowyUKS MOSiR Jasło/SMS
11Kalembka TomaszśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
12Olenderek MaciejliberoMetro Warszawa



Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Źródło: SMS   

   05.04.2010

Kadeci wygrali turniej w Rosji

W dniach od 31.03 do 02.04 w Kaliningradzie odbywał się międzynarodowy turniej o Puchar Prezesa Łukoilu.

Na turnieju w Rosji Polacy wystąpili w składzie:
Rozgrywający: Jakub Kosiek, Michał Superlak;
Środkowi bloku: Jan Nowakowski, Bartosz Grzechnik, Michał Kamiński;
Przyjmujący/atakujący: Piotr Orczyk, Łukasz Łapczyński, Sławomir Stolc, Michał Kaczyński, Piotr Łukasik, Kacper Gajowczyk;
Libero: Bartosz Luks.
Sztab szkoleniowy:
I trener: Maciej Zendeł
II trener: Andrzej Krowiak,
trener odnowy biologicznej: Łukasz Hertel.

WYNIKI TURNIEJU:
31.03.2010
Polska - Rosja B 3:0 (25:23, 25:18, 25:23)
Polska: Kosiek, Łapszyński, Orczyk, Kaczyński, Grzechnik, Kamiński, Luks (L) oraz Stolc, Łukasik, Nowakowski, Superlak

02.04.2010
Polska - Litwa 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)
Polska: Superlak, Łukasik, Łapszyński, Orczyk, Nowakowski, Grzechnik, Luks (L) oraz Stolc, Kosiek, Kaczyński, Kamiński

01.04.2010 - FINAŁ TURNIEJU:

Polska - Rosja 3:1 (25:17, 19:25, 25:22, 25:21)
Polska: Łapszyński, Kosiek, Orczyk, Nowakowski, Kaczyński, Grzechnik, Luks (libero) Łukasik, Gajowczyk, Stolc .

Źródło: SMS   

   06.03.2010



TAK SIĘ BAWIONO NA STUDNIÓWCE W SMS PZPS SOSNOWIEC

Zdjęcia ze studniówki:   PATRZ >>>>>


Źródło: SMS   


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006