NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

ARCHIWUM 2006
ARCHIWUM 2007

ARCHIWUM 2008


120.01.2008LIGI - Runda - XV - 20.01.2008
228.01.2008LIGI - Runda - XVI - 28.01.2008
3 10.02.2008 LIGI - Runda - XVII - 10.02.2008
423.02.2008 I liga: Zwycięstwo na pożegnanie ligi - 23.02.2008
506.03.2008 Szeroka Kadra Polski Juniorów na eliminacje do Mistrzostw Europy - 06.03.2008
610.03.2008 Nowy uczeń w SMS-ie - 10.03.2008
725.03.2008 Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum (Niemcy) - 25.03.2008
828.03.2008 Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 1 - 28.03.2008
9 28.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 2 - 28.03.2008
10 29.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 3 - 29.03.2008
1131.03.2008Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 4 i 5 - 31.03.2008
1209.04.2008Mistrzostwa Polski Juniorów - 09.04.2008
1314.04.2008 Mistrzostwa Polski Juniorów - 14.04.2008
14 22.04.2008Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2008 - 22.04.2008
154.05.2008 Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2008 - 4.05.2008
16 18.05.2008Kadra B Polski w Spale - 18.05.2008
1702.06.2008Mistrzostwa Polski Kadetów - 2008 - 02.06.2008
1825.06.2008 Wakacje juniorów i kadetów - 2008 - 25.06.2008
19 25.08.2008 ZWYCIĘSTWO W TURNIEJ EEVZA 2008 - Baranowicze (Białoruś)
2029.08.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Brno (Czechy) - 29.08.2008
2131.08.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Porażka z Rosją - 31.08.2008
2201.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Porażka z Turcją - 01.09.2008
2302.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Bez zmian z Niemcami - 02.09.2008
2403.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pierwsza wygrana - 03.09.2008
2504.09.2008MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Powrót do domu !!! - 04.09.2008
2616.09.2008Turniej juniorów i kadetów w Warszawie - 16.09.2008
2704.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 04.10.2008
2810.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 10.10.2008
2910.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 10.10.2008
3012.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 12.10.2008
3115.10.2008TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 15.10.2008


1 - LIGI - Runda - XV - 20.01.2008

I liga:

SMS PZPS I Spała - Skra II Bełchatów - 0:3 (16:25, 18:25, 28:30)

II liga

SMS PZPS II Spała - Delic Pol Częstochowa - 2:3 (25:16, 22:25, 20:25, 25:22, 13:15)

Mecze rozegrane awansem:


I liga - mecz z rundy XX (16.01.2008)

Trefl Gdańsk - SMS PZPS I Spała - 3:1 (25:22, 26:28, 25:18, 25:21)


II liga - mecz z rundy XVII (18.01.2008)

SMS PZPS II Spała - Rafako Racibórz - 1:3 (20:25, 28:30, 25:19, 24:26)



2 - LIGI - Runda - XVI - 28.01.2008

I liga:

GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała - 3:0 (25:21, 26:24, 25:20)

II liga

Karo Strzelce Opolskie - SMS PZPS II Spała - 3:0 (25:21, 25:18, 25:21)

Mecz rozegrany awansem:


II liga - mecz z rundy XVIII (25.01.2008)

SMS PZPS II Spała - UKS SMS Łódź - 3:1 (25:19, 25:10, 15:25, 25:19)



3 - LIGI - Runda - XVII - 10.02.2008

I liga:

SMS PZPS I Spała - Energetyk Jaworzno - 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)

Do składu zespołu powrócił po prawie rocznej przerwie spowodowanej kontuzją - Łukasz Wiśniewski

BBTS Bielsko-Biała - SMS PZPS I Spała - 3:1 (23:25, 26:24, 25:22, 27:25) - mecz z rundy XVIII
Gwardia Wrocław - SMS PZPS I Spała - 3:0 (25:18, 25:20, 25:23) - mecz z rundy XXII



4 - LIGI - Runda - XIX

I liga: Zwycięstwo na pożegnanie ligi - 23.02.2008

SMS PZPS I Spała - Orzeł Międzyrzecz 3:0 (25:15, 25:23, 25:22)

Skład:

F. Drzyzga, Ł. Wiśniewski, J. Król, M. Krzywiecki P. Kasparek, M. Mika, P. Zatorski (libero)
zmiany: M. Jasiński, M. Kurek, P. Grzywacz




5 - Szeroka Kadra Polski Juniorów na eliminacje do Mistrzostw Europy - 06.03.2008

Trener K. Janaszewski podał szeroki skład Kadry Polski Juniorów, która przygotowywać się będzie do eliminacji na Mistrzostwa Europy. Eliminacje odbędą się w dniach 26-30.03 w Kienbaum (Niemcy). Naszymi przeciwnikami będą reprezentacje: Niemiec, Tucji, Grecji, Łotwy Ukrainy. Przygotowania rozpoczną się zgrupowaniem w Szczyrku (07 - 13.04). Do Szczyrku wyjeżdża 16 zawodników Po zakończeniu zgrupowania, zostanie wyłoniona ostateczna 12-ka, która uda się na następne zgrupowanie do Holandii (16 - 22.04). W Holandii przewidziane są mecze sparingowe z reprezentacją tego kraju.

Skład Kadry:

LpNazwisko i imięRocznikPozycjaKlub
1Wroński Łukasz1989rozgryw.Delic Pol. Cz-a/SMS
2Drzyzga Fabian1990rozgryw.MOS Wola W-wa/SMS
3Mika Mateusz1991przyjmującyHejnał Kęty/SMS
4Strzeżek Patryk1998atakującyMOS Wola W-wa
5Król Jan1998atakującyKS METRO W-wa/SMS
6Kurek Marcin1990przyjmującyASPS AVIA Świdnik
7Wiśniewski Łukasz1998środkowyUKS Serbinów/SMS
8Krzywiecki Maciej1998przyjmującyGTPS Gorzów Wlkp./SMS
9Wójtowicz Grzegorz1998przyjmującyMMKS Kędzierzyn-Koźle
10Kasparek Przemysław1989środkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
11Jasiński Mateusz1989przyjmującyMDK Warszawa/SMS
12Włodarczyk Wojciech1990rozgryw.MKS Andrychów/SMS
13Kłos Karol1989srodkowyKS METRO Warszawa
14Polański Łukasz1989środkowyMDK Warszawa
15Piórkowski Szymon1989atakującyDelic Pol. Cz-a/SMS
16Zatorski Paweł1990liberoSkra Bełchatów/SMS
Zawodnicy rezerwowi
17Krzysiek Bartosz1989atakującyMDK Warszawa
18Swaczyna Adam1989liberoMMKS Kędzierzyn-Koźle/SMS
19Fitrzyk Krzysztof1990środkowyMCKiS Jaworzno/SMS
20Nowocień Jakub1989przyjmującyMOS WOLA Warszawa/SMS
21Jungiewicz Sławomir1989rozgrywającyMKS Andrychów


6 - Nowy uczeń w SMS-ie - 10.03.2008

W dn. 03 .03.2008 r. został przyjęty do klasy I uczeń Kozłowski Igor z klubu MCKiS Jaworzno. Szczegóły w UCZNIOWIE


7 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum (Niemcy) - 25.03.2008

Jutro (26.03.2008 r.) w Kienbaum (Niemcy) rozpoczyna się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Juniorów 2008.


Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




8 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 1 - 28.03.2008

Ukraina - Polska 0-3 (15:25, 19:25, 16:25)

Skład:
Drzyzga, Krzywiecki, Wiśniewski, Król, Jasiński, Kłos i Zatorski (libero).
Zmiany: Wójtowicz, Mika, Strzeżek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




9 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 2 - 28.03.2008

Polska - Turcja 3-1 (25:23, 17:25, 25:19, 25:18)

Skład:
Drzyzga, Krzywiecki, Wiśniewski, Król, Jasiński, Kłos i Zatorski (libero).
Zmiany: Wójtowicz, Mika, Strzeżek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




10 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 3 - 29.03.2008

Grecja - Polska 1-3 (23:25, 21:25, 27:25, 25:17)

Skład:
Drzyzga, Krzywiecki, Wiśniewski, Król, Jasiński, Kłos i Zatorski (libero).
Zmiany: Wroński, Wójtowicz, Mika, Strzeżek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




11 - Turniej Kwalifikacyjny Kienbaum - dzień 4 i 5 - 31.03.2008

Łotwa - Polska 1-3 (27:25, 12:25, 16:25, 19:25)

Polska - Niemcy 3-2 (25:23, 21:25, 22:25, 25:21, 15:13)

Awans do finałów Mistrzostw Europy !!!


Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>




12 - Mistrzostwa Polski Juniorów - 09.04.2008

09.04. w Częstochowie rozpoczyna się faza finałowa Mistrzostw Polski Juniorów.

W mistrzostwach uczestniczą następujące drużyny: (w nawiasach zawodnicy uczący się w SMS Spała)

Grupa A
  1. MMKS Kędzierzyn-Koźle - (Swaczyna Adam)
  2. Delic Pol Częstochowa - (Wroński Łukasz, Kasparek Przemysław,
    Hain Piotr
    )
  3. Metro Warszawa - (Król Jan, Kołodziejczyk Sebastian, Szewczyk Kamil)
  4. Kęczanin Kęty
Grupa B
  1. MOS Wola Warszawa - (Nowocień Jakub, Drzyzga Fabian)
  2. Stoczniowiec Gdańsk - (Grzywacz Paweł)
  3. Serbinów Biała Podlaska - (Wiśniewski Łukasz)
  4. Chemik Bydgoszcz


Szczegóły (Wyniki, tabele:) Patrz  >>>>>



13 - Mistrzostwa Polski Juniorów - 14.04.2008

W Częstochowie zakończyły się Mistrzostw Polski Juniorów.


KLASYFIKACJA KOŃCOWA MISTRZOSTW


MiejsceDrużyna
1MOS Wola Warszawa
2Delic Pol Częstochowa
3Chemik Bydgoszcz
4Metro Warszawa
5MMKS Kędzierzyn-Koźle
6Kęczanin Kęty
7Stoczniowiec Gdańsk
8Serbinów Biała Podlaska


NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Sebastian Tylicki (Chemik Bydgoszcz)
  2. Najlepszy blokujący: - Karol Kłos (Metro Warszawa)
  3. Najlepszy atakujący: - Patryk Strzeżek (MOS Wola Warszawa)
  4. Najlepszy rozgrywający: - Fabian Drzyzga (MOS Wola Warszawa)
  5. MVP zawodów: - Mateusz Auguścik (Delic Pol Częstochowa)
Szczegóły (Wyniki, tabele:) Patrz  >>>>>



14 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2008 - 22.04.2008

W dniach 18 - 20.04.2008 odbyły się eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży chłopców. Zawody odbyły się w Miliczu i Cieszkowie. Uczestniczyły w nich reprezentacje 16 województw.

Do fazy finałowej, która odbędzie się w Miliczu w dniach 30.04. - 4.05.2008 zakwalifikowały się następujące województwa (z podziałem na grupy finałowe):

Grupa A
  1. Małopolskie
  2. Lubuskie
  3. Dolnośląskie
  4. Wielkopolskie
Grupa B
  1. Mazowieckie
  2. Pomorskie
  3. Podkarpackie
  4. Śląskie


15 - Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 2008 - 4.05.2008

W dniu 04.05.2008 w Miliczu zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży chłopców.

Wyniki finałowe OOM

  1. O miejsca 1-2 - Małopolskie - Lubuskie - 3:1
  2. O miejsca 3-4 - Podkarpackie - Pomorskie - 3:2
  3. O miejsca 5-6 - Śląskie - Mazowieckie - 3:2
  4. O miejsca 7-8 - Dolnośląskie - Wielkopolskie - 3:0
KLASYFIKACJA KOŃCOWA OOM 2008


MiejsceDrużynaZawodnicy uczący się w SMS Spała
1MałopolskieMika Mateusz, Hebda Miłosz
2LubuskieBuchowski Adrian, Nożewski Mateusz
3Podkarpackie-
4PomorskiePiotrowski Mateusz
5ŚląskieWagner Iwo, Hain Piotr, Kalembka Tomasz, Kozłowski Igor
6MazowieckieSzewczyk Kamil
7DolnośląskieKowalski Tomasz
8Wielkopolskie-

NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Bartosz Kaczmarek (KS Gwardia Wrocław)
  2. Najlepszy blokujący: - Dawid Dryja (AKS "Resovia" Rzeszów)
  3. Najlepszy atakujący: - Miłosz Hebda (Dunajec Nowy Sącz)
  4. Najlepszy rozgrywający: - Maciej Januszewski (UKS "Trzynastka" Zielona Góra)
  5. MVP zawodów: - Adrian Buchowski (UKS "Trzynastka" Zielona Góra)


16 - Kadra B Polski w Spale - 18.05.2008

W najbliższy poniedziałek 19.05 w Spale rozpoczyna się zgrupowanie Kadry B. W tym roku kadrę prowadzą trenerzy Panas i Kowal.

Wśród powołanych znaleźli się: (tekst pogrubiony - absolwenci SMS Spała)
  1. Grzegorz Łomacz (Jastrzębski Węgiel)
  2. Waldemar Kaczmarek (Delecta Bydgoszcz)
  3. Krzysztof Wierzbowski (AZS Częstochowa)
  4. Michał Chaberek (Politechnika Warszawska)
  5. Jakub Radomski (Politechnika Warszawska)
  6. Jakub Jarosz (Skra Bełchatów)>
  7. Andrzej Wrona (AZS Częstochowa)
  8. Dawid Gunia (AZS Częstochowa)
  9. Bartosz Janeczek (AZS Częstochowa)
  10. Tomasz Kusior (Resovia Rzeszów)
  11. Adrian Stańczak (Płomień Sosnowiec)
  12. Paweł Rusek (Jastrzębski Węgiel)>
  13. Bartosz Gawryszewski (Resovia Rzeszów)
  14. Marcel Gromadowski (Copra Berni Piacenza)


17 - Mistrzostwa Polski Kadetów - 2008 - 02.06.2008

W dniach 28.05 - 01.06.2008 w Kędzierzynie-Koźlu rozgrywano Mistrzostwa Polski Kadetów.

Wyniki finałowe Mistzostw:

  1. O miejsca 1-2 - MMKS Kędzierzyn-Koźle - Joker Piła - 3:2 (26:24, 18:25, 25:13, 22:25, 15:13)
  2. O miejsca 3-4 - MOS Wola Warszawa - Wifama Łódź - 0:3 (15:25, 16:25, 23:25)
  3. O miejsca 5-6 - Bzura Ozorków - Delic Pol Częstochowa - 0:3 (21:25, 20:25, 13:25)
  4. O miejsca 7-8 - Serbinów Biała Podlaska - Gwardia Wrocław - 0:3 (20:25, 17:25, 23:25)
KLASYFIKACJA KOŃCOWA MPK 2008


MiejsceDrużynaZawodnicy uczący się w SMS Spała
1MMKS Kędzierzyn-Koźle-
2Joker Piła-
3Wifama Łódź-
4MOS Wola Warszawa-
5Delic Pol CzęstochowaHain Piotr
6Bzura Ozorków-
7Gwardia WrocławKowalski Tomasz, Kaczmarek Bartosz
8Serbinów Biała Podlaska-

NAGRODY INDYWIDUALNE

  1. Najlepszy libero: - Michał Cymerman (MMKS K-K)
  2. Najlepszy środkowy: - Marcin Bachmatiuk (Joker Piła)
  3. Najlepszy atakujący: - Bartosz Księżarek (MMKS K-K)
  4. Najlepszy rozgrywający: - Michał Stogniew (MMKS K-K)
  5. Najlepszy przyjmujący - Wojciech Sowiak (Wifama Łódź)
  6. MVP zawodów: - Łukasz Ożarski (Joker Piła)


Wakacje juniorów i kadetów - 2008 - 25.06.2008

W dniach 28.08 - 08.09.2008 odbędą się Finały Mistrzostw Europy Juniorów (Czechy), natomiast w dniach 20.08 - 25.08.2008 na Białorusi odbędzie się Turniej EEVZA (kadeci).

Obie kadry (juniorów i kadetów) rozpoczynają przygotowania do tych imprez już 01.07.br.
Kadrę Polski Juniorów przygotowuje trener Karol Janaszewski, natomiast Kadrę Polski Kadetów poprowadzi Grzegorz Ryś.
Oto ogólny zarys przygotowań:


JUNIORZY

Zadanie szkolenioweTerminMiejsce
Konsultacja szkoleniowa01.07-09.07Wisła
Mecze międzynarodowe13.07-19.07Włochy
Zgrupowanie szkoleniowe22.07-27.07COS Szczyrk
Mecze międzynarodowe30.07-05.08Belgia
Zgrupowanie szkoleniowe07.08-16.07COS Spała
Zgrupowanie szkoleniowe + mecze20.08-28.08COS Szczyrk
FINAŁY MISTRZOSTW EUROPY28.08-08.09Czechy

KADECI

Zadanie szkolenioweTerminMiejsce
Zgrupowanie szkoleniowe01.07-17.07Krosno
Konsultacja szkoleniowa + mecze Polska - Niemcy19.07-28.07Trzcianka
Zgrupowanie szkoleniowe02.08-17.09COS Cetniewo, Władysławowo
Turniej EEVZA20.08-25.08Białoruś


EEVZA2008
ZWYCIĘSTWO W TURNIEJ EEVZA 2008 - Baranowicze (Białoruś)- 25.08.2008


W dniach 21-24 sierpnia w Baranowiczach (Białoruś) odbyły się mistrzostwa Konfederacji Państw Wschodnioeuropejskich (EEVZA) (rocznik 91/92). Do Konfederacji należą: Polska, Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia oraz Azerbejdżan.

Reprezentacja Polski, pod wodzą trenera Grzegorza Rysia, wystąpiła w składzie:

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Patryk Szczurekrozgryw.
2Kamil Szewczykrozgryw.KS METRO Warszawa/SMS
3Adrian BuchowskiprzyjmującyUKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS
4Mateusz Nożewskiprzyjmujący

UKS "Trzynastka" Zielona Góra/SMS

5Wojciech Ferensprzyjmujący
6Paweł GolecprzyjmującyUKS Dobry Wynik Kraków
7Miłosz HebdaatakującyDunajec Nowy Sącz/SMS
8Igor KozłowskiatakującyMCKiS Jaworzno/SMS
9Piotr HainśrodkowyDelic Pol. Cz-a/SMS
10Tomasz KalembkaśrodkowyMMKS Dąbrowa Górnicza/SMS
11Dawid DryjaśrodkowyUKS MOSiR Jasło
12Bartosz KaczmarekliberoKS Gwardia Wrocław/SMS




Wyniki Turnieju z udziałem Reprezentacji Polski:

  • 22.08 - Polska - Litwa 3:0 (25:11; 25:14; 25:17)
  • 23.08 - Polska - Estonia 3-1 (25:18, 25:17, 23:25, 25:9)
  • 24.08 FINAŁ - POLSKA- ROSJA 3:1 (25:23, 29:31, 25:19, 25:20)

Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Brno (Czechy) - 29.08.2008


W dniach 30.08-04.09 w Brnie (Czechy) odbywać się będą Mistrzostwa Europy Juniorów.

Reprezentacja Polski wystąpi w składzie:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Łukasz Wroński
Atakujący: Jan Król, Bartosz Krzysiek
Środkowi: Łukasz Wiśniewski, Karol Kłos, Łukasz Polański
Przyjmujący: Maciej Krzywiecki, Mateusz Jasiński, Grzegorz Wójtowicz, Wojciech Kozłowski
Libero: Paweł Zatorski

Kadrę szkoleniową tworzą:
  • Karol Janaszewski
  • Stanisław Gościniak
  • Maciej Zendeł
  • Paweł Bińczyk
Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Porażka z Rosją - 31.08.2008


Polska - Rosja 2:3 (14:25, 25:21, 25:21, 9:25, 6:15)


Skład: Król (24), Kłos (9), Krzywiecki (7), Wiśniewski, Jasiński (1), Drzyzga (2), Zatorski (libero) oraz Wroński, Wójtowicz (7), Polański (6), Kozłowski i Krzysiek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Porażka z Turcją - 01.09.2008


Turcja - Polska 3:1 (25:21, 25:22, 21:25, 27:25)


Skład: Król(17), Kłos(10), Wiśniewski(7), Jasiński(16), Krzywiecki(2), Drzyzga(1) i Zatorski (libero) oraz Kozłowski (9), Wójtowicz (3), Polański

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Bez zmian z Niemcami - 02.09.2008


Polska - Niemcy 0:3 (18:25; 19:25; 22:25)


Skład: Król, Drzyzga, Wiśniewski, Jasiński, Kłos, Kozłowski Zatorski (libero) oraz: Wójtowicz, Krzywiecki, Wroński, Polański, Krzysiek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Pierwsza wygrana - 03.09.2008


Włochy - Polska 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 19:25)


Skład: Drzyzga (2), Wójtowicz (15), Wiśniewski (10), Król (15), Jasiński (11), Kłos (12), Paweł Zatorski (libero) oraz Maciej Krzywiecki i Łukasz Polański

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Mistrzostwa Europy Juniorów 2008
MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW 2008 - Powrót do domu !!! - 04.09.2008


Polska - Belgia 1:3 (22:25, 23:25, 27:25, 16:25)


Skład: Król, Kłos, Wiśniewski, Jasiński, Drzyzga, ójtowicz, Paweł Zatorski (libero). Na zmiany wchodzili: Krzywiecki, Kozłowski, Polański, Krzysiek

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>



Turniej juniorów i kadetów w Warszawie - 16.09.2008


Od piątku (12.09)do niedzieli (14.09)w hali OSiR Koło przy ul.Obozowej na Woli odbyły się równolegle dwa międzynarodowe turnieje siatkówki młodzieżowej w klategorii juniorów i kadetów. Międzynarodowy Turniej " 1st WARSAW VOLLEY CUP "w kategorii juniorów zorganizowała FUNDACJA "TAK dla SPORTU", pod patronatem Prezydent m.st. Warszawy pani Hanny Gronkiewicz - Waltz.
Jest to memoriał tragicznie zmarłych wielkich talentów, absolwentów siatkarskiego ośrodka MOS Wola Warszawa, Arkadiusza Gołasia (absolwent SMS Spała), Łukasza Jałozy i Dawida Mańkowskiego.

W turniejach wystąpiły zespoły:

JUNIORZY - roczniki 1990-91 " 1 st WARSAW VOLLEY CUP "
  1. VBK Falkenberg (Szwecja)
  2. Scuola di Pallavolo Anderlini Modena (Włochy)
  3. Szkoła Mistrzostwa Sportowego PZPS Spała
  4. KS Metro Warszawa
  5. MKS MDK WArszawa
  6. MOS WOLA Warszawa

Kadeci natomiast zagrali w 22. Międzynarodowym Turnieju " WOLA - CUP 2008" roczniki 1992-93 organizowanym przez MOS Wola Warszawa , pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola, Marka Andruka.

KADECI - roczniki 1992-93 "22. Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP"
  1. Avia Świdnik
  2. Scuola di Pallavolo Anderlini Modena (Włochy)
  3. Szkoła Mistrzostwa Sportowego PZPS Spała
  4. KS Metro Warszawa
  5. MOS WOLA I Warszawa
  6. MOS WOLA II Warszawa

Oba turnieje zakończyły się zwycięstwem Szkoła Mistrzostwa Sportowego PZPS Spała

WYNIKI naszych zespołów:

JUNIORZY - roczniki 1990-91 " 1 st WARSAW VOLLEY CUP "
  • SMS Spała I - Falkenberg (Szwecja) 3:0 (25:11)(25:5)(25:14)
  • SMS I Spała - KS Metro Warszawa - 3:0 (25:15, 25:17, 25:21)
  • SMS I Spała - MKS MDK Warszawa - 2:1 (25:18, 25:14, 23:25)
  • SMS I Spała - Scuola di Pallavolo Anderlini Modena 3:0

Skład: Włodarczyk, Kowalski, Kaczmarek, Walczykowski, Kozłowski, Fitrzyk, Grzywacz, Kurmin, Kalembka, Buchowski, Surma, Zalewski, Gajowczyk


KADECI - "22. Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP"
  • SMS II PZPS Spała - KS Avia Świdnik 3:0 (25:15)(25:18)(25:19)
  • SMS II Spała - Metro Warszawa 2:1 (22:25)(25:12)(28:26)
  • SMS II Spała - MOS Wola II W-wa 3:0 (25:17)(25:15)(25:3)
  • SMS II Spała - MOS Wola I Warszawa - 2:1 (22:25, 26:24, 25:16)
  • SMS I Spała - Scuola di Pallavolo Anderlini Modena 3:0

Skład: Szczurek, Gonciarz, Hebda, Piotrowski, Romać, Hain, Dryja, Bachmatiuk, Golec, Nożewski, Modzelewski, Gluz, Borawski, Macyra




TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 04.10.2008

W dniach od 09.10 do 12.10 w COS Spała odbędzie się kolejny Turniej Nadziei Olimpijskich.
W Turnieju biorą udział chłopcy urodzeni w 1993 roku i młodsi. W ubiegłym roku turniej rozgrywany w Spale wygrała reprezentacja województwa łódzkiego przed województwem podkarpackim i lubelskim.

Harmonogram Turnieju:
  • 09.10. - czwartek - do godz. 14:00 - przyjazd zawodników.
  • 09.10. - czwartek - od godz. 15:00 - pomiary i testy sprawnościowe.
  • 10.10. - piątek - godz. 8:00 - UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU dla wszystkich zespołów.
  • 10.10. - piątek - godz. 9:00 - 19:30 mecze eliminacyjne w 3 grupach.
  • 11.10. - sobota - od godz. 9:00 - ćwierćfinały.
  • 11.10. - sobota - od godz. 12:00 - półfinały.
  • 11.10. - sobota - od godz. 16:30 - finały dla miejsc 7 - 16.
  • 12.10. - niedziela - od godz. 9:00 - finały - mecze o miejsca 5 - 6 i 3 - 4 (dwa boiska).
  • 12.10. - niedziela - od godz. 10:00 - FINAŁ.
  • 12.10. - niedziela - od godz. 11:00 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU - WRĘCZENIE WYRÓŻNIEŃ.
Wyniki turnieju podawane będą w zakładce TNO - 2008



Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 10.10.2008


Wczoraj, po zakończeniu pomiarów i sprawdzianów, odbyło się losowanie grup eliminacyjnych TNO - 2008

Wyniki losowania:

Grupa A
  1. wielkopolskie
  2. opolskie
  3. kujawsko-pomorskie
  4. łódzkie
Grupa B
  1. zachodniopomorskie
  2. mazowieckie
  3. podlaskie
  4. pomorskie
Grupa C
  1. dolnośląskie
  2. śląskie
  3. lubuskie
  4. podkarpackie
Grupa D
  1. małopolskie
  2. świętokrzyskie
  3. lubelskie
  4. warmińsko-mazurskie
Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 10.10.2008


Dziś 10.10.2008 o godzinie 8.00 uroczystym otwarciem rozpoczął się Turniej Nadziei Olimpijskich Chłopców w Piłce Siatkowej. Rozgrywki otworzył Dyrektor SMS PZPS Spała Marek Hertel i Krzysztof Kozłowski przewodniczący wydziału PZPS ds. młodzieży. Wśród zaproszonych gości byli: Zbigniew Tomkowski - Dyrektor OPO Spała, Waldemar Kwiatkowski - Zastępca dyrektora OPO Spała, Stanisław Majkowski - koordynator ds. szkolenia młodzieży w PZPS, Stanisław Gościniak - były trener kadry narodowej, Edward Superlak - były trener hadry narodowej, Bolesław Żukowski - kierownik reprezentacji seniorów i grup młodzieżowych, oraz trenerzy kadr młodzieżowych: Jan Ryś, Grzegorz Ryś, Adam Kowalski, Karol Janaszewski, Maciej Zendeł, Tomasz Wasilkowski. Sędzią głównym zawodów jest Adam Ryczek. Wstęp na wszystkie mecze jest wolny.

Szczegóły - wyniki, tabele:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 12.10.2008


W zakończonym w niedzielę 12.10.2008 r. Turnieju Nadziei Olimpijskich, zwycięstwo odniosła reprezentacja województwa śląskiego. Na zakończeniu turnieju, ogłoszono listę nagrodzonych zawodników, trenerów, listę powołanych zawodników na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów, oraz listę rankingową województw.

Wszyskie wyniki oraz listy w zakładce TNO2008:   PATRZ >>>>>


Turniej Nadziei Olimpijskich - 2008
TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA 2008 - 15.10.2008

ZDJĘCIA Z TNO2008:  PATRZ >>>>>


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006