NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

ARCHIWUM 2006

ARCHIWUM 2007

109.01.2007Mistrzostw Europy Kadetów - skład zespołów
216.01.2007Mistrzostw Europy Kadetów - podział na grupy
323.01.2007Zmiany w składzie osbowym uczniów
423.01.2007WYRÓŻNIENIE dla Łukasza Wiśniewskiego !!!
502.02.2007Eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów
610.02.2007Reprezentacja Polski na Ligę Światową 2007
710.02.20072 x po 3:1 dla SMS Spała
811.02.2007Zwycięstwo w II lidze
920.02.2007Mistrzostwa Polski Juniorów
1014.03.2007Mistrzostwa Polski Kadetów
1120.03.2007Szeroka Kadra Polski Kadetów
1222.03.2007BAL MATURALNY - SMS Spała 2007 - 22.03.2007
1322.03.2007Cykl przygotowań Kadry Polski Kadetów do Mistrzostw Europy - 22.03.2007
1431.03.2007Krystalizuje się Kadra Polski Kadetów - 31.03.2007
1506.04.2007Ostateczna 12 na Mistrzostwa Europy Kadetów - 06.04.2007
1611.04.2007Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 1 - 11.04.2007
1712.04.2007Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 2 - 12.04.2007
1813.04.2007Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 3 - Porażka z Belgią - 13.04.2007
1914.04.2007Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 4 - Zwycięstwo!!! - 14.04.2007
2015.04.2007Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 5 - Zwycięstwo!!! - 15.04.2007
2103.05.2007Czas matur - 03.05.2007
2215.05.2007XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 15.05.2007
2315.05.2007Uroczyste zakończenie nauki w NLO SMS Spała dla klasy III - 15.05.2007
2422.05.200712 na Turniej Kwalifikacyjny - 22.05.2007
2524.05.2007Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 1 - 24.05.2007
2625.05.2007Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 2 - 25.05.2007
2726.05.2007Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 3 - 26.05.2007
2827.05.2007Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 4 - 27.05.2007
2928.05.2007Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 5 - 28.05.2007
3010.06.2007Mistrzostw Świata Kadetów - podział na grupy - 10.06.2007
3116.06.2007Wakacyjne plany kadetów - 16.06.2007
3210.08.2007KADRA POLSKI KADETÓW na Mistrzostw Świata 2007 - Meksyk - 10.08.2007
3316.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 1 - 16.08.2007
3417.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 2 - 17.08.2007
3519.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 3 - 19.08.2007
3621.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 1 - 21.08.2007
3722.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 2 - 22.08.2007
3823.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 3 - 23.08.2007
3923.08.2007Komunikat dla rodziców uczniów NLO SMS PZPS w Spale - 23.08.2007
4026.08.2007Mistrzostw Świata Kadetów - runda III - 26.08.2007
4127.08.2007IRAN Mistrzem Świata Kadetów - Polska piąta. - 27.08.2007
4211.09.2007Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008 w NLO SMS Spała - 11.09.2007
4324.09.2007Początek sezonu ligowego - 24.09.2007
4430.09.2007Wyniki meczy I rundy - 30.09.2007
4508.10.2007LIGI - II runda - 08.10.2007
4610.10.2007TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - 10.10.2007
4711.10.2007TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - 11.10.2007
4828.10.2007LIGI - V runda - 28.10.2007
4911.11.2007LIGI - VII runda - 11.11.2007
5018.11.2007LIGI - VIII runda - 18.11.2007
5125.11.2007LIGI - IX runda - 25.11.2007


1 - Mistrzostw Europy Kadetów - skład zespołów - 09.01.2007

W dniach 11-16.04 w Austrii odbędą się Mistrzostwa Europy Kadetów.
W turnieju udział wezmą następujące zespoły:

 Austria - gospodarz turnieju,
 POLSKA - zwycięzca poprzednich mistrzostw,

    oraz zespoły wyłonione z zakończonych wczoraj eliminacji:

 Francja, Estonia - eliminacje gr. A
 Włochy, Łotwa - eliminacje gr. B
 Niemcy, Belgia - eliminacje gr. C
 Serbia, Rosja - eliminacje gr. D
 Holandia, Turcja - eliminacje gr. E


2 - Mistrzostw Europy Kadetów - podział na grupy
Podział na grupy ME kadetów:
Grupa A
Polska, Łotwa, Belgia
Grupa B
Niemcy, Serbia, Turcja
Grupa C
Estonia, Włochy, Holandia
Grupa D
Austria, Francja, Rosja


3 - Zmiany w składzie osbowym uczniów - 23.01.2007
Od II półrocza roku szkolnego 2006/2007 ucznia Filipa Frankowskiego z klasy I
zastąpił MATEUSZ SACHAREWICZ  (MUKS Białystok).

Mateusz będzie uczęszczał do klasy II. Życzymy powodzenia.

Wiśniewski Łukasz

Nominowani

Drzyzga Fabian

Kasparek Przemysław
4 - WYRÓŻNIENIE dla Łukasza Wiśniewskiego !!! - 23.01.2007


Stypendium im. Arkadiusza Gołasia przyznane


W najbliższy poniedziałek, 29. stycznia o godz. 13.00 w Klubie Olimpijczyka w Centrum Olimpijskim Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbędzie się uroczyste przyznanie Stypendium im. Arkadiusza Gołasia. Stypendium to przyznawane będzie corocznie młodemu, utalentowanemu siatkarzowi. Stypendysta jest wybierany w drodze konkursu z grona osób nominowanych przez trenerów kadry narodowej. Decyzją Kapituły składającej się z przedstawicieli Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz "Super Expressu" pierwszym Laureatem Stypendium im. Arkadiusza Gołasia został Łukasz Wiśniewski. W tym roku, oprócz Łukasza Wiśniewskiego, nominowani zostali: Fabian Drzyzga oraz Przemysław Kasparek. Stypendium w kwocie 2000 zł brutto jest wypłacane Stypendyście przez okres dwunastu miesięcy. Zgodnie z ideą, jak przyświecała twórcom i pomysłodawcom Stypendium im. Arkadiusza Gołasia Laureat w okresie pobierania stypendium jest zobowiązany do przestrzegania zasad fair play, do systematycznego podnoszenia poziomu sportowego oraz udziału w treningach i rozgrywkach.
Miło jest nam nadmienić, iż wszyscy wymienieni zawodnicy są uczniami SMS Spała.
.


5 - Eliminacje do Mistrzostw Świata Juniorów - 02.02.2007
Podczas obrad Zarządu CEV w Warszawie rozlosowane zostały  grupy
do turniejów kwalifikacyjnych do mistrzostw świata 2007 juniorów,
które odbędą się między  7-16 lipca w Maroku.

Turniej prekwalifikacyjny (4-6 maja): Grecja, Norwegia, Czarnogóra (Czarnogóra)

Podział na grupy:

Bułgaria - grupa A: Francja, POLSKA, Bułgaria, Ukraina, Turcja,
                               2 zespół prekwalifikacji
Słowenia - grupa B: Włochy, Holandia, Słowacja, Finlandia, Chorwacja, Austria
Słowacja - grupa C: Słowenia, Serbia, Niemcy, Białoruś, Rumunia,
                               1 zespół prekwalifikacji.


6 - Reprezentacja Polski
na Ligę Światową 2007
- 10.02.2007



Polski Związek Piłki Siatkowej na wniosek trenera Reprezentacji Raula Lozano
powołał 22-osobową kadrę na Ligę Światową 2007.

W drużynie znalezło się 7 absolwentów SMS Spała (druk wyróżniony)

przyjmujący: Świderski Sebastian, Winiarski Michał, Gruszka Piotr,
                    Bąkiewicz Michał, Kurek Bartosz, Jarosz Jakub i Bartman Zbigniew
środkowi: Kadziewicz Łukasz, Pliński Daniel, Grzyb Wojciech, Możdżonek Marcin,
                    Perłowski Łukasz i Czarnowski Patryk
atakujący: Wlazły Mariusz, Szymański Grzegorz, Prygiel Robert
                    i Gromadowski Marcel
libero: Gacek Piotr i Ignaczak Krzysztof
rozgrywający: Zagumny Paweł, Żygadło Łukasz i Pilarz Grzegorz.


7 - 2 x po 3:1 dla SMS Spała - 10.02.2007
 I liga -
Kolejka 19 SMS PZPS I Spała - Pronar OSiR Hajnówka 3:1 - (25:23, 25:22, 15:25, 25:23)
II liga grupa 3
Kolejka 16 (zaległy mecz z 27.01)
SMS PZPS III Spała - Gwardia Szczytno - 3:1 - (21:25, 25:20, 25:15, 25:20)


8 - Zwycięstwo w II lidze - 11.02.2007
 II liga grupa 3
W zaległym meczu z 14 kolejki II ligi SMS III zdobył 2 pkt.

SMS PZPS III Spała - Pekpol Ostrołęka - 3:2 (25:23, 11:25, 25:13, 23:25, 15:8)


9 - Mistrzostwa Polski Juniorów - 20.02.2007
W dniach 07.03 - 10.03 2007 odbędzie się faza finałowa Mistrzostw Polski Juniorów w Olsztynie.
W finałach wystąpią drużyny (w nawiasach zawodnicy uczący się w SMS Spała)

GRUPA A:
  1 AZS UWM Olsztyn
  2 KS Jadar Radom
  3 EKS Skra Bełchatów (Walczykowski Igor, Zatorski Paweł, Brożyniak Jędrzej,
                                   Paniączyk Michał, Paniączyk Wojciech, Zychla Tomasz)
  4 MMKS Dąbrowa Górnicza

 GRUPA B:
  1 UMKS MOS Wola Warszawa (Drzyzga Fabian, Nowocień Jakub, Michor Dawid)
  2 KS Joker Piła (Jasiński Mateusz)
  3 MMKS Kędzierzyn-Koźle (Swaczyna Adam)
  4 Delic Pol Norwid Częstochowa (Kasparek Przemysław, Piórkowski Szymon,
                                                 Wroński Łukasz)

Szczegóły Mistrzostw: MPJ 2007


10 - Mistrzostwa Polski Kadetów - 14.03.2007
W dniach 14.03 - 18.03 2007 odbędzie się faza finałowa Mistrzostw Polski Kadetów w Kętach.
W finałach wystąpią drużyny (w nawiasach zawodnicy uczący się w SMS Spała)

GRUPA A:
         1 EKS Skra Bełchatów (Walczykowski Igor, Zatorski Paweł)
         2 AZS UWM Olsztyn
         3 UMKS Jurand Malbork
         4 KS Joker Piła

 GRUPA B:
          1 Delic Pol Norwid Częstochowa
          2 KS Metro Warszawa
          3 UKS Kęczanin Kęty (Mika Mateusz - wypożyczenie z Hejnał Kęty)
          4 UMKS MOS Wola Warszawa (Drzyzga Fabian)

Szczegóły Mistrzostw: MPK 2007


11 - Szeroka Kadra Polski Kadetów - 20.03.2007

Trener K. Janaszewski podał szeroki skład Kadr Kadetów która w dniach 11-16 kwietnia w Austrii grać będzie o Mistrzostwo Europy. Dla przypomnienia - Polska broni tytułu Mistrza Europy w tej kadegorii wiekowej.

Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaWzrostWagaAtakBlokKlub
1Wroński Łukaszrozgryw.19779332305Delic Pol. Cz-a/SMS
2Drzyzga Fabianrozgryw.19683324303MOS Wola W-wa/SMS
3Mika Mateuszatakujący20371342310Hejnał Kęty/SMS
4Strzeżek Patrykatakujący20078333310MOS Wola W-wa
5Król Janatakujący19690340312METRO W-wa/SMS
6Swaczyna Adamlibero17663307286MMKS Kędzierzyn-Koźle/SMS
7Wiśniewski Łukaszśrodkowy19890342319UKS Serbinów/SMS
8Krzywiecki Maciejprzyjmujący19072334304GTPS Gorzów Wlkp./SMS
9Fitrzyk Krzysztofśrodkowy20078328305MCKiS Jaworzno/SMS
10Kasparek Przemysławśrodkowy20082331308Delic Pol. Cz-a/SMS
11Jasiński Mateuszprzyjmujący19691333307Joker Piła/SMS
12Kozłowski Wojciechprzyjmujący19586340308Chemik Bydgoszcz
13Nowocień Jakubprzyjmujący19179333304MOS Wola W-wa/SMS
14Polański Łukaszśrodkowy204853433315MDK Warszawa
15Piórkowski Szymonatakujący19691340307Delic Pol. Cz-a/SMS
16Paniączyk Michałprzyjmujący20085333306Skra Bełchatów/SMS
17Krzysiek Bartoszatakujący20386336312MDK Warszawa
18Zatorski Pawełlibero18477305289Skra Bełchatów/SMS
Zawodnicy rezerwowi
xPruski Mariuszśrodkowy20381340316Dargfil Tomaszów M./SMS
xKłos Karolsrodkowy19981333311Metro W-wa
xWłodarczyk Wojciechrozgrywający19373330304MKS Andrychów/SMS



12 - BAL MATURALNY - SMS Spała 2007 - 22.03.2007



  W ubiegłym roku, młodzież SMS Spała bawiła się na "Studniówce 2006" w bliźniaczej
Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Tegorocznym organizatorem spotkania
SMS-ów, była szkoła ze Spały. Impreza odbyła sie dopiero 19.03, gdyż taki był
realny termin. Bawiono się świetnie, a migawki ze spotkania można obejrzeć



13 - Cykl przygotowań Kadry Polski Kadetów do Mistrzostw Europy - 22.03.2007


 1. 22.03 - Mecz kontrolny: Kadra - Rafako Racibórz
 2. 23.03 - Mecz kontrolny: Kadra - BBTS Bielsko Biała
 3. 28-30.03 - zgrupowanie w Spale
 4. 2.04 - 7.04 - zgrupowanie w Szczyrku
    W czasie zgrupowania w Sczyrku Kadra rozegra trzy mecze międzynarodowe
    z rówieśnikami z Niemiec. (2.04; 3.04 i 4.04)
 5. 7.04 - Wyjazd na Mistrzostwa Europy (Wiedeń)



14 - Krystalizuje się Kadra Polski Kadetów - 31.03.2007


W poniedziałek 2.04 w Szczyrku rozpoczyna się ostatnie zgrupowanie Polskiej Kadry Kadetów. W czasie zgrupowania rozegrane zostaną trzy mecze międzynarodowe z rówieśnikami z Niemiec. (2.04; 3.04 i 4.04) Trener K. Janaszewski przed wyjazdem podał skład Kadry. Ostateczna dwunastka zostanie podana po zgrupowaniu.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie::

LpNazwisko i imięPozycjaWzrostWagaAtakBlokKlub
1Wroński Łukaszrozgryw.19779332305Delic Pol. Cz-a/SMS
2Drzyzga Fabianrozgryw.19683324303MOS Wola W-wa/SMS
3Mika Mateuszprzyjmujący20371342310Hejnał Kęty/SMS
4Paniączyk Michałprzyjmujący20085333306Skra Bełchatów/SMS
5Jasiński Mateuszprzyjmujący19691333307Joker Piła/SMS
6Krzywiecki Maciejprzyjmujący19072334304GTPS Gorzów Wlkp./SMS
7Piórkowski Szymonatakujący19691340307Delic Pol. Cz-a/SMS
8Strzeżek Patrykatakujący20078333310MOS Wola W-wa
9Król Janatakujący19690340312METRO W-wa/SMS
10Kasparek Przemysławśrodkowy20082331308Delic Pol. Cz-a/SMS
11Wiśniewski Łukaszśrodkowy19890342319UKS Serbinów/SMS
12Polański Łukaszśrodkowy204853433315MDK Warszawa
13Swaczyna Adamlibero17663307286MMKS Kędzierzyn-Koźle/SMS
14Zatorski Pawełlibero18477305289Skra Bełchatów/SMS


15 - Ostateczna 12 na Mistrzostwa Europy Kadetów - 06.04.2007

Trener K. Janaszewski zadecydował, iz z 14 zawodników biorących udział w zgrupowaniu w Szczyrku odpadają: Swaczyna Adam - libero i Strzeżek Patryk - atakujący.

Ostateczny skład reprezentacji >>>>>



16 - Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 1 - 11.04.2007

Pierwsze rozstrzygnięcia w MEK 2007 - w naszej grupie Belgia pokonała Łotwę 3:0

Pozostałe wyniki:
>>>>>



17 - Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 2 - 12.04.2007

W swym pierwszym meczu na MEK Polska pokonała Łotwę 3:0!

Polska - Łotwa 3:0 - 25:19; 25:20; 25:22
Skład: Drzyzga, Kasparek, Krzywiecki, Piórkowski, Jasiński, Polański, Zatorski (libero) oraz Kłos

>>>>>



18 - Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 3 - Porażka z Belgią - 13.04.2007

Belgia - Polska 3:1 - 25:16, 25:21, 25:27, 26:24

Skład:
Drzyzga, Kasparek, Polański, Piórkowski, Krzywiecki, Jasiński, Zatorski (libero) oraz Paniączyk, Król, Mika, Kłos
W ćwierćfinale Polska zagra z Niemcami.

>>>>>



Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 4 - Zwycięstwo!!! - 14.04.2007

Po zaciętym meczu z Niemcami - Polska w półfinale Mistrzostw!!!
Niemcy - Polska 2:3 (25:21, 21:25, 26:24, 18:25, 12:15)

Skład:
Drzyzga, Kasparek, Polański, Piórkowski, Krzywiecki, Jasiński, Zatorski (libero) oraz Paniączyk, Król, Mika
W półfinale Polska zagra z Rosją.

>>>>>



20 - Mistrzostwa Europy Kadetów - dzień 5 - Zwycięstwo!!! - 15.04.2007


POLSKA w finale Mistrzostw Europy Kadetów !!!


Polska - Rosja 3:0 (25:23, 25:19, 25:23)

Skład:
Drzyzga, Kasparek, Król, Polański, Krzywiecki, Jasiński, Zatorski (libero) oraz Mika

Finał: POLSKA - FRANCJA


>>>>>



Czas matur - 03.05.2007

Jutro, już po raz 8, w NLO SMS w Spale rozpoczynają się matury.
W tym roku do egzaminów dojrzałości przystąpi 4 uczniów:
  1. Krzywiecki Konrad
  2. Michor Dawid
  3. Paniączyk Wojciech
  4. Zychla Tomasz
Połamania piór!


XIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - 15.05.2007

W dniach 30.04 - 13.05 w Kędzierzynie-Koźlu w ramach
XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbył się turniej w piłce siatkowej chłopców.

Końcowe wyniki:

Miejsca 7-8m
Warmińsko-Mazurskie - Zachodniopomorskie 3:1 (25:20; 25:23; 18:25; 25:23)
Miejsca 5-6m
Łódzkie - Opolskie 3:2 (25:16; 23:25; 25:18; 17:25; 20:18)
Miejsca 3-4 m
Małopolskie - Pomorskie 3:0 (25:18; 25:18; 25:23;)
Miejsca 1-2 m
Śląskie - Mazowieckie 3:2 (21:25; 14:25; 25:19; 25:19; 15:10)

Ostateczna kolejność
  1. ŚLĄSKIE (Fitrzyk Krzysztof)
  2. MAZOWIECKIE
  3. MAŁOPOLSKIE (Mika Mateusz, Włodarczyk Wojciech)
  4. POMORSKIE (Grzywacz Paweł)
  5. ŁÓDZKIE (Walczykowski Igor, Szulikowski Mariusz, Zatorski Paweł)
  6. OPOLSKIE
  7. WARMIŃSKO-MAZURSKIE
  8. ZACHODNIOPOMORSKIE


Uroczyste zakończenie nauki w NLO SMS Spała dla klasy III - 15.05.2007

W OPO COS Spała w hotelu "Feniks" odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2006/2007 dla klasy III, tym samym, zakończemie nauki w liceum. Wśród zaproszonych gości byli: Szef Wyszkolenia PZPS - Andrzej Warych, Dyrektor OPO COS w Spale - Lech Zieliński, z-ca dyrektora OPO COS w Spale - Wojciech Zakościelny, rodzice uczniów, trenerzy, nauczyciele.
Uroczystość prowadzili Dyrektor Szkoły - Marek Hertel
i wychowawczyni klasy - Jolanta Ambrozik.
Wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymał Tomek Zychla.
W imieniu PZPS klasy sportowe tegorocznym absolwentom wręczył Andrzej Warych.
Klasę I otrzymali:
  • Paniączyk Wojciech
  • Zychla Tomasz
Klasę II otrzymali:
  • Krzywiecki Konrad
  • Michor Dawid
.


12 na Turniej Kwalifikacyjny - 22.05.2007

Trener Z.Gogol powołał Kadrę Polski Juniorów (rocznik 1987/88) na Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata Juniorów. Turniej odbędzie się w dniach 23-27.05 w Gardovo (Bułgaria).
Skład Kadry: (zawodnicy wyróżnieni - absolwenci SMS Spała)

LpNazwisko i imięPozycjaKlub
1Kaczmarek Waldemarrozgryw.KPS Skra II Belchatów
2Łomacz Grzegorzrozgryw.J.W. Construction AZS Politechnika Warszawska
3Jarosz JakubprzyjmującyMostostal-Azoty SSA Kędzierzyn-Koźle
4Kurek BartoszprzyjmującyMostostal-Azoty SSA Kędzierzyn-Koźle
5Bartman ZbigniewprzyjmującyMarmi Lanza Verona
6Gorzewski MateuszprzyjmującyKS Jastrzębski Węgiel S.A.
7Janeczek BartoszatakującyKS Gwardia Wrocław
8Kamiński MichałatakującyKS Jastrzębski Węgiel S.A.
9Nowakowski PiotrśrodkowyWkręt-Met Domex AZS Częstochowa
10Gunia DawidśrodkowyKPS Skra II Belchatów
11Komorowski PawełśrodkowyASPS Avia Świdnik
12Kubiak MichałliberoKS PZU - AZS Olsztyn


Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 1 - 24.05.2007

Polska- Francja 0-3 (22:25, 23:25, 19:25)

Skład:

Łomacz, Bartman, Nowakowski, Janeczek, Jarosz, Komorowski oraz Kubiak (libero)
>>>>>



Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 2 - 25.05.2007

Polska - Turcja 3-0 (25:14, 25:17, 25:12))

Skład:

Łomacz, Nowakowski, Bartman, Jarosz, Komorowski, Janeczek, Kubiak (libero) oraz Gorzewski, Kaczmarek, Kurek.
>>>>>



Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 3 - 26.05.2007

Polska - Grecja 3-0 (25:23, 25:21, 25:22))

Skład:

Łomacz, Komorowski, Jarosz, Kamiński, Nowakowski, Kurek, Kubiak (libero) oraz Kaczmarek, Gorzewski, Gunia
>>>>>



Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 4 - 27.05.2007

Polska - Ukraina 2-3 (27:25, 25:17, 23:25, 28:30, 14:16) )

Skład:

Łomacz, Kamiński, Komorowski, Gunia, Bartman, Kurek, Kubiak (libero) oraz Janeczek, Gorzewski, Kaczmarek
>>>>>



Eliminacje Mistrzostw Świata Juniorów - dzień 5 - 28.05.2007

Polska - Bułgaria 1-3 (16:25 25:22 23:25 17:25))

Niestety - Polska nie zakwalifikowała się do mistrzostw świata!!!
>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - podział na grupy - 10.06.2007

W dniach 15 - 25 sierpnia w meksykańskich miastach Tijuana i Mexicale odbędą się mistrzostwa świata kadetów.

Skład grup:
  • A: Meksyk, Tunezja, Indie, Belgia
  • B: Brazylia, Francja, Egipt, Niemcy
  • C: Rosja, Argentyna, USA, Chiny
  • D: Iran, Kuba, Polska, Portoryko



Wakacyjne plany kadetów - 16.06.2007

W dniach 14.06 zakończył się rok szkolny 2006/2007 w Szkole Mistrzostwa Sprtowego w Spale. Przyśpieszone zakończenie roku szkolnego związane jest z cyklem przygotowań do Mistrzostw Świata Kadetów w Meksyku.
Oto kalendarz akcji szkoleniowych:

LpNazwa zadaniaTerminMiejsce
1Zgrupowanie szkoleniowe
Mecze Polska - Brazylia
16.06 - 23.06START Wisła
2Konsultacja szkoleniowa02.07 - 06.07START Wisła
3Mecze międzynarodowe09.07 - 14.07Włochy
4Zgrupowanie szkoleniowe17.07 - 26.07COS Cetniewo
5Turniej międzynarodowy26.07 - 29.07
termin prawdopodobny
Niemcy
6Konsultacja szkolenowa03.08 - 06.08SOS Spała
7Mecze międzynarodowe07.08 - 13.08Puerto Rico
8Mistrzostwa Świata13.08 - 27.08Meksyk



Mistrzoste Świata Kadetów 2007

KADRA POLSKI KADETÓW na Mistrzostw Świata 2007 - Meksyk - 10.08.2007

TRENERZY
  • I trener - Karol Janaszewski
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Trener odnowy - Paweł Bińczyk
  • Kierownik Reprezentacji - Bolesław Żukowski
Skład Kadry:

LpNazwisko i imięPozycjaWzrostWagaAtakBlokKlub
1Wroński Łukaszrozgryw.19779332305Delic Pol. Cz-a/SMS
2Drzyzga Fabianrozgryw.19683324303MOS Wola W-wa/SMS
3Mika Mateuszprzyjmujący20371342310Hejnał Kęty/SMS
4Paniączyk Michałprzyjmujący20085333306Skra Bełchatów/SMS
5Jasiński Mateuszprzyjmujący19691333307Joker Piła/SMS
6Krzywiecki Maciejprzyjmujący19072334304GTPS Gorzów Wlkp./SMS
7Piórkowski Szymonatakujący19691340307Delic Pol. Cz-a/SMS
8Król Janatakujący19690340312METRO W-wa/SMS
9Kasparek Przemysławśrodkowy20082331308Delic Pol. Cz-a/SMS
10Kłos Karolśrodkowy19981333311Metro Warszawa
11Polański Łukaszśrodkowy204853433315MDK Warszawa
12Zatorski Pawełlibero18477305289Skra Bełchatów/SMS



Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 1 - 16.08.2007

Polska - Kuba 3-2 (25:14, 25:13, 26:28, 22:25, 15:11) )

Skład:

Fabian Drzyzga, Janek Król, Maciej Krzywiecki, Mateusz Jasiński, Przemysław Kasparek, Łukasz Polański oraz Paweł Zatorski (libero). Na zmiany wchodzili Mateusz Mika i Karol Kłos.

>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 2 - 17.08.2007

Polska - Iran 2-3 (21:25, 25:21, 25:19, 24:26, 25:23) )

Skład:

Król (10), Krzywiecki (19), Kasparek (9), Jasiński (22), Polański (11), Drzyzga (2), Zatorski (l) oraz Wroński, Kłos (1) i Piórkowski (14)

>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - dzień 3 - 19.08.2007

Polska - Puerto Rico 3:0 (25:22, 31:29, 25:14)

Awans do pierwszej ósemki Mistrzostw Świata!

O MIEJSCA 1-8 ZAGRAJĄ:

Grupa E: Brazylia, Argentyna, Iran, Indie
Grupa F: Francja, Chiny, Polska, Belgia

O MIEJSCA 9-16 ZAGRAJĄ:

Grupa G: Egipt, USA, Puerto Rico, Meksyk
Grupa H: Rosja, Niemcy, Kuba, Tunezja

>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 1 - 21.08.2007

Francja - Polska 3:2 (25:18, 21:25, 25:13, 21:25, 15:10)

Skład:
Krzywiecki, Kasparek, Jasiński, Polański, Piórkowski, Drzyzga, Zatorski (l) oraz Kłos, Król, Mika i Wroński

>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 2 - 22.08.2007

Belgia - Polska 2:3 (25:20, 21:25, 22:25, 35:33, 8:15)

Skład:
Król, Krzywiecki, Kasparek, Jasiński, Polański, Drzyzga, Zatorski (libero) oraz Piórkowski, Kłos i Mika

>>>>>



Mistrzostw Świata Kadetów - runda II - dzień 3 - 23.08.2007

Polska - Chiny 3:2 (19:25, 24:26, 25:23, 25:20, 15:12)

Skład:
Fabian Drzyzga, Szymon Piórkowski, Maciej Krzywiecki, Mateusz Jasiński, Karol Kłos, Łukasz Polański oraz Paweł Zatorski - libero. Na zmiany wchodzili: Przemysław Kasparek, Jan Król, Mateusz Mika.

Polska zagra o miejsca 5 - 8

>>>>>



Komunikat dla rodziców uczniów NLO SMS PZPS w Spale - 23.08.2007

Dyrekcja NLO SMS PZPS w Spale informuje, że oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego
2007/2008 odbędzie się w dniu 09.09.2007 r (niedziela) o godz. 13.00 w Ośrodku
Przygotowań Olimpijskich w Spale ul. Mościckiego 6.
Z uwagi na sprawy organizacyjne dotyczące funkcjonowania NLO SMS PZPS w Spale
obecność rodziców obowiązkowa.


Mistrzostw Świata Kadetów - runda III - 26.08.2007

Polska - Indie 3:1 (25:20, 20:25, 25:18, 25:23)

Skład:
Król (12), Krzywiecki (17), Kasparek (9), Jasiński (15), Polański (10), Drzyzga (3), Zatorski (libero) oraz Piórkowski (1), Mika i Kłos

Polska zagra z Belgią o miejsca 5 - 6

>>>>>



IRAN Mistrzem Świata Kadetów - Polska piąta. - 27.08.2007

Belgia - Polska 1:3 (13:25, 23:25, 25:17, 15:25)

Skład:
Król (15), Krzywiecki (17), Kasparek (4), Jasiński (13), Polański (6), Drzyzga (2), Zatorski (libero) oraz Wroński (1), Mika (2), Kłos (4) i Paniączyk



>>>>>



Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008 w NLO SMS Spała - 11.09.2007

W OPO COS Spała odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2007/2008 Wśród zaproszonych gości byli: Szef Wyszkolenia PZPS - Andrzej Warych, Kierownik Reprezentacji rocznik 1989 Bolesław Żukowski, trener główny Pionu Młodzieżowego Męskiego - Stanisław Gościniak, rodzice uczniów, trenerzy, nauczyciele.
Uroczystość prowadził Dyrektor Szkoły - Marek Hertel.
Dyrektor Szkoły pogratulował uczestnikom Mistrzostw Świata Kadetów zdobycia 5 miejsca,
oraz serdecznie powitał i życzył sukcesów w nauce i sporcie ucznom klasy pierwszej.
W roku szkolnym 2007/2008 do klasy I zostali przyjęci:
  1. Buchowski Adrian
  2. Hain Piotr
  3. Hebda Miłosz
  4. Kaczmarek Bartosz
  5. Kalembka Tomasz
  6. Kołodziejczyk Sebastian
  7. Kowalski Tomasz
  8. Nożewski Mateusz
  9. Piotrowski Mateusz
  10. Wagner Iwo
  11. Weder Piotr
  12. Szewczyk Kamil


Początek sezonu ligowego - 24.09.2007

W sobotę 29 września rozpoczynają się rozgrywki ligowe.
W tym sezonie SMS Spała występuje w I lidze (SMS I) i w jednej grupie II ligi (SMS II).
Informujemy kibiców siatkówki Tomaszowa Maz. i okolic, iż wszyskie mecze SMS rozgrywane są w hali OPO COS Spała.
Wstęp wolny.
Terminarz podany jest na podstronach "I Liga" i "II L.gr II""



Wyniki meczy I rundy - 30.09.2007

I liga:
SMS PZPS I Spała - KS Poznań 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)

II liga
SMS PZPS II Spała - Bzura Ozorków 0:3 (24:26; 17:25; 23:25)



LIGI - II runda - 08.10.2007

I liga:
Avia Świdnik - SMS PZPS I Spała 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)

II liga
Rosiek Syców - SMS PZPS II Spała 3:0 (25:19; 25:18; 25:19)



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - 10.10.2007

W dniach od 11 do 14 października w COS Spała odbędzie się kolejny Turniej Nadziei Olimpiskich chłopców urodzonych po 01.01.1992 r. Mecze eliminacyjne rozpoczną się 12.10 (piątek)o godz. 9.00.
Zakończenie turnieju - mecze finałowe, wręczenie wyróżnień - niedziela 14.10.2007



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - 11.10.2007

Wyniki rozgrywek, tabele itp


TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH

Patrz  >>>>>



LIGI - V runda - 28.10.2007

I liga:

SMS PZPS I Spała - GTPS Gorzów Wlkp. 0:3 (17:25, 21:25, 21:25)

Skład:
Wroński Ł. Fitrzyk K. Król J. Krzywiecki M. Kasparek P. Piórkowski Sz. Swaczyna A.(libero)
zmiany: Zatorski P. Mika M. Grzywacz P.

II liga

SMS PZPS II Spała - Karo Strzelce Opolskie 3:1 (25:23; 21:25; 25:22; 25:21)
Skład:
Buchowski A. Nożewski M. Piotrowski M. Hain P. Kowalski T. Hebda M. Kaczmarek B.(libero)
zmiany: Szewczyk K. Kurek M. Kalembka T.



LIGI - VII runda - 11.11.2007

I liga:

SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 25:21, 22:25, 20:25)

II liga

SMS PZPS II Spała - Warta Działoszyn 0:3 (13:25; 26:28; 15:25)



LIGI - VIII runda - 18.11.2007

I liga:

Orzeł Międzyrzecz - SMS PZPS I Spała 3:1 (25:19, 22:25, 25:15, 25:22)

II liga

UKS SMS Łódź - SMS PZPS II Spała 1:3 (11:25; 25:22; 21:25; 21:25)



LIGI - IX runda - 25.11.2007

I liga:

SMS PZPS I Spała - Trefl Gdańsk - 1:3 (18:25, 27:25, 18:25, 10:25)

II liga

SMS PZPS II Spała - Sudety Kamienna Góra - 2:3 (20:25, 25:23, 19:25, 25:20, 8:15)


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006