NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

ABSOLWENCI SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO PZPS w SPALE



Wybierz rok...

Rok szkolny 1999/2000

1 B±kiewicz Michał B±kiewicz Michał   2 Goła¶ Arkadiusz  Goła¶ Arkadiusz
3 Grzesiowski Krzysztof Grzesiowski Krzysztof   4 Grzyb Wojciech Grzyb Wojciech
5 Korpak Jakub Korpak Jakub   6 Kudłacik Marcin Kudłacik Marcin
7 Malczewski Jacek Malczewski Jacek   8 Oczko Jakub Oczko Jakub
9 Pasławski Grzegorz Pasławski Grzegorz        

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2000/2001

10 Górnik Grzegorz Górnik Grzegorz   11Kiwior Robert Kiwior Robert
12 Laskowski Marcin Laskowski Marcin   13 Olichwer Marcin Olichwer Marcin
14 Uliński Michał Uliński Michał        

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2001/2002

15 Augustyn Artur Augustyn Artur 16 Bas Krzysztof Bas Krzysztof
17 Kolec Paweł Kolec Paweł 18 Patucha Adrian Patucha Adrian
19 Prusakowski Konrad Prusakowski Konrad 20 Rogula Michał Rogula Michał
21 Ruciak Michał Ruciak Michał 22 Szulik Dariusz Szulik Dariusz
23 Winiarski Michał Winiarski Michał 24 Wójcik Sebastian Wójcik Sebastian

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2002/2003

25 Kacprzak Kamil Kacprzak Kamil 26 Kaczmarek Michał Kaczmarek Michał
27 Neroj Bartłomiej Neroj Bartłomiej 28 Węgrzyn Bartosz Węgrzyn Bartosz

Powrót na pocz±tek strony
 Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2003/2004

29 Czarnowski Patryk Czarnowski Patryk 30 Domonik Damian Domonik Damian
31 Drzyzga Tomasz Drzyzga Tomasz 32 Gawryszewski Bartosz Gawryszewski Bartosz
33 Prusakowski Konrad Gołębiewski Paweł 34 Gromadowski Marcel Gromadowski Marcel
35 Kozłowski Michał Kozłowski Michał 36 Możdżonek Marcin Możdżonek Marcin
37 Mróz Daniel Mróz Daniel 38 Pęcherz Sebastian Pęcherz Sebastian
39 Wysocki Emil Wysocki Emil 40 Żuk Michał Żuk Michał

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2004/2005

41 Drzewiecki Piotr Drzewiecki Piotr 42 Kaczmarek Waldemar Kaczmarek Waldemar
43 Spychała Patryk Spychała Patryk      

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2005/2006

44 Antosik Krzysztof Antosik Krzysztof 45 Chaberek Michał Chaberek Michał
46 Gorzewski Mateusz Gorzewski Mateusz 47 Gunia Dawid Gunia Dawid
48 Janeczek Bartosz Janeczek Bartosz 49 Jarosz Jakub Jarosz Jakub
50 Kamiński Michał Kamiński Michał 51 Komorowski Paweł Komorowski Paweł
52 Podgórski Bartłomiej Podgórski Bartłomiej 53 Sarnecki Mikołaj Sarnecki Mikołaj
54 Sufa Bartosz Sufa Bartosz 55 ¦l±ski Jędrzej ¦l±ski Jędrzej
56 ¦wiechowski Arkadiusz ¦wiechowski Arkadiusz

Powrót na pocz±tek strony

Rok szkolny 2006/2007

57 Krzywiecki Konrad Krzywiecki Konrad 58 Michor Dawid Michor Dawid
59 Paniaczyk Wojciech Pani±czyk Wojciech 60 Zychla Tomasz Zychla Tomasz

 -   Rocznik 1989

(wych. mgr Jolanta Ambrozik)

Rocznik 1989
 
61 Jasiński Mateusz Jasiński Mateusz 62 Kasparek Przemysław Kasparek Przemysław
63 Król Jan Król Jan 64 Krzywiecki Maciej Krzywiecki Maciej
65 Nowocień Jakub Nowocień Jakub 66 Paniaczyk Michał Pani±czyk Michał
67 Piórkowski Szymon Piórkowski Szymon 68 Pruski Mariusz Pruski Mariusz
69 Sacharewicz Mateusz Sacharewicz Mateusz 70 Swaczyna Adam Swaczyna Adam
71 Wi¶niewski Łukasz Wi¶niewski Łukasz 72 Wroński Łukasz Wroński Łukasz

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1990

(wych. mgr Monika Socha)

73 Drzyzga Fabian Drzyzga Fabian 74 Fitrzyk Krzysztof Fitrzyk Krzysztof
75 Gajowczyk Piotr Gajowczyk Piotr 76 Grzywacz Paweł Grzywacz Paweł
77 Mika Mateusz Mika Mateusz 78 Naliwajko Maciej Naliwajko Maciej
79 Kurek Marcin Kurek Marcin 80 Kurmin Dariusz Kurmin Dariusz
81 Surma Grzegorz Surma Grzegorz 82 Tietianiec Leonard Tietianiec Leonard
83 Walczykowski Igor Walczykowski Igor 84 Włodarczyk Wojciech Włodarczyk Wojciech
85 Zatorski Paweł Zatorski Paweł

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1991

(wych. mgr Dominik Wa¶cikowski)

Klasa III 2010
 
86 Buchowski Adrian Buchowski Adrian 87 Ferens Wojciech Ferens Wojciech
88 Hain Piotr Hain Piotr 89 Hebda Miłosz Hebda Miłosz
90 Kaczmarek Bartosz Kaczmarek Bartosz 91 Kalembka Tomasz Kalembka Tomasz
92 Kowalski Tomasz Kowalski Tomasz 93 Nożewski Mateusz Nożewski Mateusz
94 Piotrowski Mateusz Piotrowski Mateusz 95 Szczurek Patryk Szczurek Patryk
96 Szewczyk Kamil Szewczyk Kamil 97 Przybyła Mateusz Przybyła Mateusz

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1992

(wych. mgr Maria Banaszkiewicz)

Klasa III 2010
 
98 Bachmatiuk Marcin Bachmatiuk Marcin 99 Dryja Dawid Dryja Dawid
100 Gluz Mateusz Gluz Mateusz 101 Gonciarz Kacper Gonciarz Kacper
102 Macyra Szymon Macyra Szymon 103 Modzelewski Krzysztof Modzelewski Krzysztof
104 Romać Szymon Romać Szymon 105 Wdowiak Damian Wdowiak Damian
106 Zalewski Adrian Zalewski Adrian  

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1993

(wych. mgr Monika Socha)

Klasa III 2011
 
107 Grzechnik Bartłomiej Grzechnik Bartłomiej 108 Kamiński Marek Kamiński Marek
109 Luks Bartosz Luks Bartosz 110 Łapszyński Łukasz Łapszyński Łukasz
111 Mucha Konrad Mucha Konrad 112 Orczyk Piotr Orczyk Piotr
113 Stolc Sławomir Stolc Sławomir 114 Superlak Michał Superlak Michał
115 Wo¶ Jakub Wo¶ Jakub 116 Zugaj Łukasz Zugaj Łukasz

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1994

(wych. mgr Krzysztof Wieczorek)

 
117 Bednorz Bartosz Bednorz Bartosz 118 Bieniek Mateusz Bieniek Mateusz
119 Boł±dĽ Bartłomiej Boł±dĽ Bartłomiej 120 Filipiak Bartosz Filipiak Bartosz
121 Gajdek Bartłomiej Gajdek Bartłomiej 122 Kowalski Adam Kowalski Adam
123 Kramer Piotr Kramer Piotr 124 Nowakowski Jan Nowakowski Jan
125 Siek Wojciech Siek Wojciech 126 Smolarczyk Adam Smolarczyk Adam
127 Wacek Mariusz Wacek Mariusz 128 Wolański Nikodem Wolański Nikodem

Powrót na pocz±tek strony

Rocznik 1995

(wych. mgr Paulina Gruszka)

 
129 Badura Piotr Badura Piotr 130 Bieńkowski Krzysztof Bieńkowski Krzysztof
131 Borończyk Karol Borończyk Karol 132 Dawid Wojciech Dawid Wojciech
133 Fornal Jan Fornal Jan 134 Korpal Patryk Korpal Patryk
135 Szymura Rafał Szymura Rafał 136 ¦liwka Aleksander ¦liwka Aleksander
137 Zabłocki Jakub Zabłocki Jakub

Powrót góra

Wykaz byłych uczniów SMS

Powrót do strony wyj¶ciowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006