NIEPUBLICZNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTOWEGO POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ W SPALE

II Liga Grupa II - sezon 2012/2013
II Liga Grupa II - sezon 2011/2012
II Liga Grupa IV - sezon 2010/2011
II Liga Grupa II - sezon 2009/2010
II Liga - Grupa II - sezon 2008/2009
II Liga - Grupa II - sezon 2007/2008
II Liga - Grupa III - sezon 2006/2007
II Liga - Grupa IV - sezon 2006/2007
II Liga - Grupa II - sezon 2005/2006

   

Sezon 2012/2013


KADRA SMS PZPS II SPAŁA

Do kadry SMS PZPS II SPAŁA należą wszyscy uczniowie szkoły.


NLO SMS SPAŁA

TRENERZY
  • I - trener - Sebastian Pawlik
  • II - trener - Wiesław Czaja

TERMINY MECZY  SMS PZPS SPAŁA w hali OPO Spała


II LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 13.X.2012 17.30 SMS PZPS Spała KS Wanda Instal Kraków
2 27.X.2012 17.30
SMS PZPS Spała  ASP Avia Świdnik
3 10. XI.2012 17.30
SMS PZPS Spała  PWSZ Karpaty Krosno
4 24.XI.2012 17.30
SMS PZPS Spała  STS Skarżysko Kamienna
5 08. XII.2012 17.30
SMS PZPS Spała  MKS Wisłok Strzyżów
6 05.I.2013 17.30
SMS PZPS Spała  AGH 100RK AZS Kraków
7 19.I.2013 17.00 SMS PZPS I Spała AZS Fart Kielce
8 02.II.2013 17.30
SMS PZPS Spała  Contimax MOSiR Bochnia
9 23 II.2013 17.30
SMS PZPS Spała  KS Błękitni Ropczyce



TERMINY/WYNIKI

  Wanda
Kr-ów 
Avia
Św-ik 
Karpaty
Kr-no 
STS Sk-ko  Wisłok  St-ów   AGH Kr-ów  ZKS Lublin MOSiR Bo-ia  Błękitni  Ro-ce  SMS  Spała
KS Wanda  Kraków 05.I 27.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII
 x 3:0  1:3   x 3:0  0:3 
ASPS Avia Świdnik 20.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII 12.I
3:0  3:0  3:0  3:1  3:2    3:2  3:0   3:0
PWSZ Karpaty Krosno 12.I 03.XI 02.II 24.XI 23.II 08.XII 15.XII 20.X 26.I
1:3   3:0 1:3    3:1  3:0  3:2  3:0 
STS Skarżysko Kamienna 03.XI 26.I 17.XI 23.II 08.XII 15.XII 20.X 12.I 09.II
3:0  0:3  2:3    3:1  3:1  3:0  3:2  1:3 
MKS Wisłok Strzyżów 26.I 17.XI 09.II 01.XII 15.XII 20.X 12.I 03.XI 09.III
1:3   3:2 3:1  0:3  3:2  3:1  3:2   
AGH 100RK AZS Kraków 17.XI 09.II 01.XII 09.III 13.X 12.I 03.XI 26.I 20.X
3:0   1:3 2:3    3:1  3:0  3:1  3:0  3:2 
ZKS Cukrownik Lublin 09.II 01.XII 09.III 13.X 05.I 27.X 26.I 17.XI 03.XI
 0:3   1:3  2:3  0:3  1:3  0:3  2:3 
Contimax MOSiR Bochnia 01.XII 09.III 13.X 05.I 27.X 19.I 10.XI 09.II 17.XI
3:1     1:3 0:3  1:3  0:3  3:1  0:3  3:2 
KS Błękitni Ropczyce 09.III 13.X 05.I 27.X 19.I 10.XI 02.II 24.XI 01.XII
x 0:3  2:3  2:3  3:2  0:3  3:0  2:3  2:3 
SMS PZPS Spała 13.X 27.X 10.XI 24.XI 08.XII 05.I 19.I 02.II 23.II
2:3  0:3  3:1  3:2   2:3 3:1  3:0  3:1   


TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 ASPS Avia Świdnik 15 43 45:8
2 AGH 100RK AZS Kraków 15 31 37:19
3 MKS Wisłok Strzyżów 15 26 35:30
4 SMS PZPS Spała 15 25 32:31
5 PWSZ Karpaty Krosno 15 24 32:28
6 STS Skarżysko Kamienna 15 24 30:28
7 KS Błękitni Ropczyce 16 21 29:35
8 Contimax MOSiR Bochnia 16 14 22:40
9 ZKC Cukrownik Lublin 15 3 11:45
10 KS Wanda  Kraków 9 0 11:20




Źródło: siatka.org/SMS SPAŁA   

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
   


Sezon 2011/2012


KADRA SMS PZPS I i SMS PZPS II SPAŁA

SMS

TRENERZY
  • SMS PZPS I - trener - Maciej Zendeł
  • SMS PZPS I - trener - Sebastian Pawlik
ZAWODNICY
  • Badura Piotr - środkowy
  • Bieńkowski Krzysztof - rozgrywający
  • Borończyk Karol - przyjmujący
  • Bućko Bartosz - przyjmujący
  • Dawid Wojciech - przyjmujący
  • Fornal Jan - przyjmujący
  • Korpal Patryk - atakujący
  • Piechocki Kacper - libero
  • Prudzyński Mateusz - przyjmujący
  • Szymura Rafał - przyjmujący
  • Śliwka Aleksander - przyjmujący
  • Bołądź Bartłomiej - przyjmujący
  • Filipiak Bartosz - atakujący
  • Gajdek Bartłomiej - atakujący
  • Kowalski Adam - libero
  • Kramer Piotr - przyjmujący
  • Muzaj Maciej - atkujący
  • Nowakowski Jan - środkowy
  • Pietrzak Łukasz - przyjmujący
  • Smolarczyk Adam - przyjmujący
  • Wacek Mariusz - środkowy
  • Wolański Nikodem - rozgrywający
  • Grzechnik Bartłomiej - środkowy
  • Kamiński Marek - środkowy
  • Luks Bartłomiej - libero
  • Łapszyński Łukasz - przyjmujący
  • Mucha Konrad - środkowy
  • Orczyk Piotr - przyjmujący
  • Stolc Sławomir - przyjmujący
  • Superlak Michał - rozgrywający
  • Woś Jakub - libero
  • Zugaj Łukasz - rozgrywający

TERMINY MECZY SMS I i SMS II SPAŁA w hali OPO Spała


I LIGA
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 25.IX.2011 18.00 SMS PZPS II Spała SMS PZPS Spała I
2 08.X.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  KS Gwardia Wrocław
18.00
SMS PZPS I Spała  LKS Czarni Wirex Rząśnia
3 19 X.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  LKS Czarni Wirex Rząśnia
18.00
SMS PZPS I Spała  AZS Politechnika Opolska Cementownia Odra
4 29.X.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  Delic-Pol Norwid Częstochowa
18.00
SMS PZPS I Spała  Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz
5 09 XI.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  AZS Politechnika Opolska Cementowania Odra 16.11.2011
18.00
SMS PZPS I Spała  Klub Sportowy Spodek Katowice 16.11.2011
6 19.XI.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wałbrzych
18.00
SMS PZPS I Spała  Juvenia Głuchołazy
7 26.XI.2011 17.00 SMS PZPS I Spała SMS PZPS Spała II
8 03.XII.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz
18.00
SMS PZPS I Spała  KS Gwardia Wrocław
9 14 XII.2011 16.00
SMS PZPS II Spała  TS Volley Rybnik
18.00
SMS PZPS I Spała  Delic-Pol Norwid Częstochowa
10 11.I.2012 16.00
SMS PZPS II Spała  Klub Sportowy Spodek Katowice
18.00
SMS PZPS I Spała  Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wałbrzych
11 28 I.2012 16.00
SMS PZPS II Spała  UMKS Kęczanin Kety
18.00
SMS PZPS I Spała  TS Volley Rybnik
12 25.II.2012 16.00
SMS PZPS II Spała  Juvenia Głuchołazy
18.00
SMS PZPS I Spała  UMKS Kęczanin Kety



TERMINY/WYNIKI

  SMS I
Spała
KS Wr-w LKS
Rząśn
Delic
Pol
Cz-a
AZS
Opole
 PWSZ
Wałb.
 AZS
Raci.
TS Ryb. KSS Kat UMKS
Kęty
Juv.
Gł-zy
SMS II
Spała
SMS I PZPS Spała 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX
2:3  3:2  3:1  3:1  3:0  2:3  3:2  3:2  3:1  3:0  3:1 
KS Gwardia Wrocław 01.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 10.XII
 2:3 1:3  3:2  1:3  3:1  3:2  1:3  3:1  0:3  3:0  3:1 
LKS Czarni Wirex Rząśnia 10.XII 15.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 17.XII
3:0  0:3  3:0 3:0  3:1 3:2  3:0  2:3  2:3  3:2  3:1 
Delic Pol Norwid Częstochowa 15.X 17.XII 22.X 28.I 09.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 10.XII 14.I
1:3  0:3  2:3  3:0  0:3  3:1  3:0   3:0 3:1  3:1  2:3 
AZS Politechnika Opolska Cement. Odra 17.XII 22.X 14.I 05.XI 25.II 19.XI 24.IX 01.X 10.XII 15.X 11.II
0:3  2:3  3:2  1:3   0:3 3:1  3:2   2:3 3:0  3:1  0:3 
Towarzystwo Sportowe
Victoria PWSZ Wałbrzych
22.X 14.I 05.XI 11.II 12.XI 24.IX 01.X 10.XII 15.X 17.XII 03.III
2:3  3:2  0:3  3:0  3:1  1:3  0:3  1:3  0:3  0:3  3:0 
Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz 14.I 05.XI 11.II 12.XI 03.III 24.IX 10.XII 15.X 17.XII 22.X 01.X
1:3   3:2 3:2   3:0 2:3  3:0 3:1  3:2  1:3  3:1   0:3
TS Volley Rybnik 05.XI 11.II 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 17.XII 22.X 14.I 15.X
1:3  2:3  3:0  0:3  3:0  0:3  1:3  3:2  2:3   1:3  3:1
Klub Sportowy Spodek Katowice 11.II 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 14.I 05.XI 22.X
1:3   3:2  1:3 3:2  3:2  3:1  0:3  1:3  0:3  2:3  1:3 
UMKS Kęczanin Kęty 12.XI 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 11.II 05.XI
3:0  0:3  1:3  3:1   3:0 3:0  1:3   3:0 3:0  3:0   2:3
Juvenia Głuchołazy 03.III 24.IX 03.XII 08.X 14.XII 19.X 11.I 29.X 28.I 09.XI 12.XI
2:3  2:3  0:3  2:3  1:3  2:3  1:3  1:3  3:0  1:3  1:3 
SMS II PZPS Spała 24.IX 08.X 19.X 29.X 09.XI 19.XI 03.XII 14.XII 11.I 28.I 25.II
 0:3 0:3  3:0  2:3  3:0  1:3  2:3  1:3  3:1  0:3  3:1 


TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1SMS I PZPS Spała225058:31
2UMKS Kęczanin Kęty224450:28
3LKS Czarni Wirex Rząśnia224452:35
4KS Gwardia Wrocław224053:39
5Klub Siatkarski AZS Rafako Racibórz224052:40
6Delic Pol Norwid Częstochowa223241:44
7SMS II PZPS Spała223040:44
8TS Volley Rybnik223039:46
9Towarzystwo Sportowe Victoria PWSZ Wałbrzych222634:45
10AZS Politechnika Opolska Cementowania Odra222433:52
11Klub Sportowy Spodek Katowice222035:57
12Juvenia Głuchołazy221631:57


I runda play-off
o miejsca 1-4
(do 3 zwycięstw)
10.03.2012
SMS PZPS I Spała Gwardia Wrocław 3:1 26:24, 25:21, 17:25, 25:19 1:0
11.03.2012
SMS PZPS I Spała Gwardia Wrocław 3:1 25:16, 25:20, 20:25, 25:19 2:0
24.03.2012
Gwardia Wrocław SMS PZPS I Spała 0:3 15:25, 21:25, 23:25 0:3

II runda play-off
o miejsca 1-2
(do 3 zwycięstw)
31.03.2012
SMS PZPS I Spała Kęczanin Kęty 2:3 23:25, 28:26, 25:22, 22:25, 8:15 0:1
01.04.2012
SMS PZPS I Spała Kęczanin Kęty 3:2 25:22, 20:25, 25:22, 26:28, 15:12 1:1
21.04.2012
Kęczanin Kęty SMS PZPS I Spała 3:0 28:26, 25:18, 25:21 2:1
22.04.2012
Kęczanin Kęty SMS PZPS I Spała 3:1 25:18, 25:22, 20:25, 25:19 3:1

Źródło: siatka.org/SMS SPAŁA   

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra


KADRA NLO SMS PZPS III SPAŁA - II liga Grupa IV - Sezon 2010/2011


SMS II

TRENERZY
  • I trener - Maciej Zendeł
  • II trener - Andrzej Krowiak
ZAWODNICY
  • Dąbrowski Bartłomiej- rozgrywający
  • Grzechnik Bartłomiej - środkowy
  • Kaczyński Michł - przyjmujący
  • Kamiński Marek - środkowy
  • Luks Bartłomiej - libero
  • Łapszyński Łukasz - przyjmujący
  • Mucha Konrad - środkowy
  • Orczyk Piotr - przyjmujący
  • Stolc Sławomir - przyjmujący
  • Superlak Michał - rozgrywający
  • Filipiak Bartosz - atakujący
  • Woś Jakub - libero
  • Zugaj Łukasz - rozgrywający
  • Faryna Rafał- atakujący
  • Gajdek Bartłomiej- atakujący
  • Kowalski Adam - libero
  • Muzaj Maciej - atakujący
  • Nowakowski Jan - środkowy
  • Pietrzak Łukasz - przyjmujący
  • Sławiński Adrian - środkowy
  • Smolarczyk Adam - przyjmujący
  • Wolański Nikodem - rozgrywający


TERMINY MECZY SMS II SPAŁA w hali OPO Spała

 
II LIGA gr III
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 09.X.2010 13.00 SMS PZPS II Spała KS Wanda Instal Kraków
2 16.X.20010 17.00
SMS PZPS II Spała KS Błękitni Ropczyce
3 30.X.20010 17.00 SMS PZPS III Spała STS Skarżysko Kamienna zmiana terminu na 29 X 2010
4 13.XI.2010 16.00
SMS PZPS II Spała UMKS Kęczanin Kęty
5 27.XI.2010 16.00 SMS PZPS III Spała WKS Wawel AGH Kraków
6 08.I.2011 17.00
SMS PZPS II Spała RCS Czarni Radom
7 22.I.2011 17.00 SMS PZPS III Spała KU AZS Politechnika Krakowska
8 05.II.2011 17.00
SMS PZPS II Spała PWSZ Karpaty Krosno
9 19.II.2011 17.00
SMS PZPS III Spała MKS Wisłok Strzyżów


TERMINY/WYNIKI

Wanda Kraków Czarni Radom AZS Kraków Karpaty Krosno Wisłok Strzyżów Błękitni Ropczyce  STS Skarżysko Kętrzanin Kęty Wawel Kraków SMS II Spała
KS Wanda Instal Kraków
16.X
08.I
30.X
22.I
13.XI
05.II
27.XI
17.II
11.XII
3:1 
 3:0
3:2 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
3:0 
 3:0
RCS Czarni Radom
18.XII
30.X
22.I
13.XI
20.XI
27.XI
17.II
11.XII
23.X
0:3 
0:3 
 3:1
1:3 
3:0 
3:0 
2:3   
3:0 
 3:2
KU AZS Politechnika Krakowska
23.X
15.I
13.XI
05.II
27.XI
17.II
11.XII
18.XII
06.XI
1:3 
0:3 
0:3 
2:3 
1:3 
3:1 
3:2
3:0 
3:0
PWSZ Karpaty Krosno
15.I
06.XI
29.I
27.XI
17.II
11.XII
18.XII
23.X
20.XI
3:2 
3:2 
2:3 
 1:3
1:3 
 3:1
3:2 
3:0 
3:2 
MKS Wisłok Strzyżów
06.XI
29.I
20.XI
12.II
11.XII
18.XII
23.X
15.01
04.XII
0:3 
3:0 
 3:1
3:0 
3:1 
2:3 
1:3 
3:2 
3:1 
KS Błękitni Ropczyce
29.I
05.II
12.II
04.XII
09.X
23.X
15.I
06.XI
18.XII
 3:2
0:3 
0:3 
0:3 
0:3
1:3 
 1:3
3:1 
1:3
STS Skarżysko Kam.
20.XI
12.II
04.XII
09.X
16.X
08.I
06.XI
29.I
15.I
0:3 
0:3 
3:1 
3:0
3:0
3:2
3:1
3:1 
 3:2
UMKS Kętrzanin Kęty
12.II
04.XII
09.X
16.X
08.I
30.X
22.I
20.XI
29.I
1:3 
2:3 
3:0 
2:3 
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
WKS Wawel AGH Kraków
04.XII
09.X
16.X
08.I
30.X
22.I
13.XI
05.II
12.II
 0:3
3:1 
2:3 
1:3 
3:2 
1:3 
3:0 
1:3 
 
SMS PZPS II Spała
09.X
08.I
22.I
05.II
17.II
16.X
30.X
13.XI
27.XI
0:3 
0:3 
3:2
 1:3
 
 3:1
1:3 
3:2 
3:0 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 KS Wanda Instal Kraków 18
48
52:14
2 UMKS Kętrzanin Kęty 18
35
44:30
3 MKS Wisłok Strzyżów 18
33
39:30
4 RCS Czarni Radom 18
30
37:29
5 PWSZ Karpaty Krosno 18
30
40:34
6 STS Skarżysko Kam. 18
27
33:35
7 KU AZS Politechnika Krakowska 18
23
32:37
8 SMS PZPS II Spała 18
19
27:43
9 KS Błękitni Ropczyce 18
15
22:45
10 WKS Wawel AGH Kraków 18
10
19:48

Źródło: siatka.org/SMS Spała


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa II - sezon 2009/2010


KADRA NLO SMS PZPS II SPAŁA



TRENERZY
  • Maciej Zendeł - I trener
  • Zdzisław Gogol
  • Wiktor Broński - trener odnowy


Do rozgrywek II ligi zgłoszono wszystkich uczniów NLO SMS PZPS Spała


TERMINY/WYNIKI

Rosiek Syców Czarni Rząśnia  Sudety Ka_Gó Skra II Beł  Burza Wrocław
Bzura Ozorków AZS Opole Delic 
Cz-wa
Victoria Wałbrzych Volley Rybnik SMS II Spała
Rosiek
Syców
 
28.XI 
10.X 
09.XII 
17.X 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
1:3 
0:3 
0:3 
1:3 
0:3 
3:1 
3:0 
3:1 
1:3 
 3:0
LKS Czarni Rząśnia
03.X 
 
 09.XII
17.X 
 19.XII
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
25.XI 
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
3:1 
 3:2
3:1 
2:3 
3:0 
 Sudety Kam. Góra
 05.XII
14.X
 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
23.I
21.XI 
25.XI 
03.X 
 3:1
3:0 
1:3 
3:0 
2:3 
3:1 
3:1 
 3:0
 3:1
3:0 
Skra II Bełchatów
14.X 
12.XII 
24.X 
 
16.I 
07.XI 
23.I 
21.XI 
25.XI
03.X 
05,XII 
3:2 
1:3 
3:1 
-
3:1 
3:0 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
Burza Wrocław
12.XII 
24.X 
09.I 
04.XI 
 
23.I 
21.XI 
 25.XI
03.X 
 05.XII
14.X 
3:0 
3:0 
 -
3:0 
3:0 
 -
3:0 
MKS Bzura Ozorków
24.X 
 09.I
04.XI 
20.I 
14.XI 
 
25.XI 
03.X 
 10.X
14.X 
12.XII 
2:3 
 3:2
0:3 
0:3 
0:3 
3:1 
0:3 
 3:1
3:1 
3:2 
AZS Opole
 09.I
04.XI 
20.I 
 14.XI
 30.I
26.IX 
 
05.XII 
 14.X
 17.X
24.X 
1:3 
3:2 
3:0 
1:3 
0:3 
0:3 
3:2 
 0:3
2:3 
Delic Częstoch.
04.XI 
20.I
14.XI 
30.I 
 30.I
28.XI 
10.X 
 
 12.XII
24.X 
09.I 
1:3 
1:3 
2:3 
2:3
 3:2
2:3 
3:0 
2:3 
3:0 
Victoria Wałbrzych
20.I 
14.XI 
30.I 
26.IX
28.XI
05.XII 
09.XII 
17.X 
 
09.I 
04.XI 
0:3 
3:2 
0:3 
0:3 
1:3 
3:0 
0:3 
3:0 
 3:0
Volley Rybnik
14.XI 
30.I 
 26.IX
28.XI 
10.X 
09.XII 
12.XII
19.XII 
31.X 
 
20.I 
3:0 
3:2 
 0:3
1:3 
0:3 
3:2 
3:1 
3:1 
3:0 
 1:3
SMS II Spała
30.I 
26.IX 
28.XI 
10.X 
 09.XII
17.X 
19.XII 
31.X 
16.I 
07.XI 
 
0:3 
2:3 
0:3 
1:3 
0:3 
2:3 
2:3 
0:3 
3:2 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 KPS Skra Bełchatów 19
45
49:22
2 MKS Sudety Kamienna Góra 19
42
46:21
3 LKS Czarni Wirex Rząśnia 19
39
46:31
4 MKS Bzura Ozorków 19
30
38:37
5 MKS Kama Rosiek Syców 19
27
33:36
6 Delic-Pol Norwid Częstochowa 19
24
36:40
7 TS Volley RybnikA 19
24
34:41
8 ZS Politechnika Opolska Cementownia Odra 19
15
27:47
9  TS Victoria PWSZ Wałbrzych 19
15
21:44
10 SMS PZPS II Spała 19
12
20:53
11 KS Burza Wrocław 10
0
0:0

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga - grupa II - sezon 2008/2009


KADRA NLO SMS PZPS II SPAŁA



TRENERZY
  • Grzegorz Ryś
  • Karol Janaszewski
  • Maciej Zendeł
  • Tomasz Wasilkowski
ZAWODNICY
  1. Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  2. Gajowczyk Paweł - przyjmujący
  3. Grzywacz Paweł - środkowy
  4. Naliwajko Maciej - przyjmujący
  5. Kurmin Dariusz - środkowy
  6. Mika Mateusz - przyjmujący
  7. Surma Grzegorz - przyjmujący
  8. Walczykowski Igor - atakujący
  9. Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  10. Buchowski Adrian - przyjmujący
  11. Ferens Wojciech - przyjmujący
  12. Drzyzga Fabian - rozgrywający
  13. Hain Piotr - środkowy
  14. Hebda Miłosz - atakujący
  15. Horoszkiewicz Miłosz - środkowy
  16. Kaczmarek Bartosz - libero
  17. Kalembka Tomasz - środkowy
  18. Kowalski Tomasz - rozgrywający
  19. Kozłowski Igor - atakujący
  20. Nożewski Mateusz - przyjmujący
  21. Piotrowski Mateusz - atakujący
  22. Szczurek Patryk - rozgrywający
  23. Golec Paweł - przyjmujący
  24. Bachmatiuk Marcin - środkowy
  25. Borawski Arkadiusz - przyjmujący
  26. Dryja Dawid - środkowy
  27. Gluz Mateusz - przyjmujący
  28. Gonciarz Kacper  - rozgrywający
  29. Macyra Szymon - przyjmujący
  30. Modzelewski Krzysztof - przyjmujący
  31. Romać Szymon - atakujący
  32. Zalewski Adrian - przyjmujący

TERMINY MECZY SMS II SPAŁA

Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali OPO Spała

II LIGA gr II
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 04.10.2008 17.00 SMS PZPS II Spała KS Warta Działoszyn  
2 18.10.2008 17.00
SMS PZPS II Spała KPS Skra II Bełchatów
3 08.11.2008 17.00 SMS PZPS II Spała SK Górnik Radlin  
4 22.11.2008 17.00
SMS PZPS II Spała AZS Cem. Odra Opole
II RUNDA
5 06.12.2008 17.00
SMS PZPS II Spała MKS  Sudety Kamienna Góra
6 20.12.2008 17.00 SMS PZPS II Spała LKS Czarni Wirex Rząśnia
7 10.01.2009 17.00
SMS PZPS II Spała MKS Bzura Ozorków
8 24.01.2009 17.00 SMS PZPS II Spała MKS Rosiek Syców
9 07.02.2009 17.00 SMS PZPS II Spała Delic Pol Norwid Częstochowa



TERMINY/WYNIKI

MKS  Sudety Kamienna Góra LKS Czarni Wirex Rząśnia  MKS Bzura Ozorków  MKS Rosiek Syców Delic Pol Norwid Częs-wa KS Warta Działoszyn  KPS Skra II Bełchatów SK Górnik Radlin AZS Cem. Odra Opole SMS II Spała
MKS  Sudety Kamienna Góra
04.X
20.XII
18.X
10.I
08.XI
15.XI
22.XI
07.II
27.IX
 3:2
3:0 
2:3 
3:0 
2:3 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2 
LKS Czarni Wirex Rząśnia
13.XII
18.X
10.I
08.XI
15.XI
22.XI
07.II
06.XII
11.X
3:0 
3:1
 3:1
3:1 
3:2 
3:2 
 3:1  
3:1 
3:1 
MKS Bzura Ozorków
11.X
03.I
08.XI
24.I
22.XI
07.II
06.XII
13.XII
25.X
3:2
2:3 
1:3
3:0 
2:3
1:3    
3:0 
3:1
3:0 
MKS Rosiek Syców
03.I
25.X
17.I
22.XI
07.II
06.XII
13.XII
11.X
15.XI
1:3
0:3
3:1 
0:3
 2:3
3:2 
3:1
3:1 
3:1 
Delic Pol Norwid Częstochowa
25.X
17.I
15.XI
31.I
06.XII
13.XII
11.X
03.I
29.XI
0:3
1:3
3:1
2:3
1:3 
3:0
3:0 
3:2
3:2 
KS Warta Działoszyn
17.I
24.I
31.I
29.XI
27.IX
11.X
03.I
25.X
13.XII
0:3
0:3 
0:3
0:3 
3:2 
3:0 
3:1
2:3
3:0 
KPS Skra II Bełchatów
24.I
31.I
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
25.X
17.I
03.I
3:1
0:3
3:1 
1:3 
3:0 
3:0 
3:0
1:3
 3:0
SK Górnik Radlin
31.I
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
18.X
10.I
15.XI
17.I
1:3
2:3 
2:3 
1:3
3:2 
0:3 
2:3 
3:1 
1:3 
AZS Cem. Odra Opole
29.XI
27.IX
04.X
20.XII
18.X
10.I
08.XI
24.I
31.I
1:3 
1:3 
1:3 
3:0 
 3:0
3:2 
1:3
3:0 
3:0 
 SMS II Spała
06.XII
20.XII
10.I
24.I
07.II
04.X
18.X
08.XI
22.XI
 0:3
2:3 
2:3 
1:3 
0:3
0:3 
2:3 
3:2 
1:3 




TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 LKS Czarni Wirex Rząśnia 18
47
53:21
2 MKS  Sudety Kamienna Góra 18
40
46:23
3 MKS Rosiek Syców 18
34
40:32
4 KPS Skra II Bełchatów 18
30
36:32
5 KS Warta Działoszyn 18
29
36:34
6 MKS Bzura Ozorków 18
26
37:35
7 AZS Cem. Odra Opole 18
23
35:36
8 Delic Pol Norwid Częstochowa 18
22
30:38
9 SMS PZPS II Spała 18
10
20:51
10 SK Górnik Radlin 18
9
20:51

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa II - sezon 2007/2008


KADRA NLO SMS PZPS II SPAŁA - II liga Grupa II

SMS II

TRENERZY
  • Grzegorz Ryś - trener główny szkoły
  • Zdzisław Gogol
  • Wiktor Broński - trener odnowy
ZAWODNICY
  1. Drzyzga Fabian - rozgrywający
  2. Zatorski Paweł - libero
  3. Mika Mateusz - środkowy
  4. Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  5. Grzywacz Paweł - środkowy
  6. Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  7. Kurek Marcin - przyjmujący
  8. Walczykowski Igor - atakujący
  9. Buchowski Adrian - przyjmujący
  10. Hain Piotr - środkowy
  11. Hebda Miłosz - środkowy
  12. Kaczmarek Bartosz - libero
  13. Kalembka Tomasz - środkowy
  14. Kołodziejczyk Sebastian - przyjmujący
  15. Kowalski Tomasz - rozgrywający
  16. Nożewski Mateusz - przyjmujący
  17. Piotrowski Mateusz - atakujący
  18. Szewczyk Kamil - rozgrywający
  19. Wagner Iwo- rozgrywający
  20. Weder Piotr - atakujący

TERMINY MECZY SMS II SPAŁA

Wszystkie mecze rozgrywane będą w sali OPO Spała

II LIGA gr II
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 29.09.2007 16.00
SMS PZPS II Spała MKS Bzura Ozorków
2 13.10.2007 16.00 SMS PZPS II Spała LKS Czarni Wirex Rząśnia  
3 27.10.2007 16.00
SMS PZPS II Spała UKS Karo Strzelce Opolskie
4 10.11.2007 16.00 SMS PZPS II Spała KS Warta Działoszyn  
5 24.11.2007 16.00
SMS PZPS II Spała MKS Sudety Kamienna Góra
II RUNDA
6 05.01.2008 16.00
SMS PZPS II Spała MKS Kama Rosiek Syców
7 19.01.2008 16.00 SMS PZPS II Spała Delic-Pol Norwid Częstochowa
8 02.02.2008 16.00
SMS PZPS II Spała KS AZS Rafako Racibórz
9 23.02.2008 16.00 SMS PZPS II Spała UKS SMS Łódź
10 15.03.2008 16.00
SMS PZPS II Spała Pamapol Siatkarz Wieluń

TERMINY/WYNIKI

Siat Wiel Bzura Ozork  Rosiek Syców  Czarni Rząśn Delic Cz-wa  Karo St.Op  Rafako Racib Warta Dział  SMS  Łódź Sudety Ka_Gó SMS II Spała
Siatkarz Wieluń
05.I
13.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
2:3 
3:1 
0:3 
3:2 
0:3 
0:3 
2:3 
 3:0
 
0:3 
MKS Bzura Ozorków
06.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
01.III
08.XII
15.XII
3:0 
3:1
3:0 
1:3 
3:0 
1:3 
  0:3 
3:1 
3:0 
3:0 
Rosiek
Syców
12.I
20.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
3:1
 3:2
 3:2
3:1 
3:0
   3:1 
3:1 
 3:0
1:3 
3:0 
LKS Czarni Rząśnia
20.X
26.I
03.XI
23.II
24.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
3:0
3:2
3:2 
3:1
3:1 
0:3 
3:0
3:0 
3:0 
3:1 
Delic Częstoch.
26.I
03.XI
16.II
17.XI
08.III
08.XII
15.XII
06.X
12.I
20.X
3:1
3:1
3:2
2:3
 
2:3
0:3 
3:0
3:1 
 3:2
Karo Strz. Opolskie
03.XI
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.XII
06.X
12.I
19.I
26.I
0:3
0:3 
1:3
1:3 
1:3 
3:0 
0:3
3:1
0:3 
3:0 
KS AZS Racibórz
16.II
17.XI
01.III
01.XII
15.III
29.IX
12.I
20.X
26.I
03.XI
3:0
2:3
0:3 
 1:3
3:1 
3:1 
3:2
3:1
2:3 
3:0 
KS Warta Działoszyn
17.XI
01.III
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
26.I
03.XI
16.II
3:0
0:3 
3:0 
3:2
1:3 
 1:3
3:2 
 3:0
0:3 
3:1 
UKS SMS Łódź
01.III
08.III
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
16.II
17.XI
0:3 
 0:3
0:3 
0:3 
 0:3
0:3 
0:3
0:3 
0:3 
1:3 
 Sudety Kam. Góra
01.XII
15.III
29.IX
05.I
13.X
20.X
27.X
02.II
10.XI
01.III
3:1 
3:0 
3:0 
3:1 
3:2
3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
 3:1
SMS II Spała
15.III
29.IX
05.I
13.X
19.I
27.X
02.II
10.XI
23.II
24.XI
 2:3
0:3 
 1:3
2:3 
2:3 
3:1 
1:3 
0:3 
 3:0
2:3 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 MKS Sudety Kamienna Góra 20
45
50:23
2 LKS Czarni Wirex Rząśnia 20
43
50:28
3 MKS Bzura Ozorków 20
39
46:27
4 MKS Kama Rosiek Syców 20
39
46:31
5 KS AZS Rafako Racibórz 20
37
45:33
6 Delic-Pol Norwid Częstochowa 20
37
47:37
7 KS Warta Działoszyn 20
34
41:31
8 Pamapol Siatkarz Wieluń 20
21
28:45
9 UKS Karo Strzelce Opolskie 20
18
25:44
10 SMS PZPS II Spała 20
17
27:50
11 UKS SMS Łódź 20
0
4:60

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa III - sezon 2006/2007


KADRA NLO SMS PZPS III SPAŁA - II liga Grupa III



TRENERZY
  • I trener - Zdzisław Gogol
  • II trener - Dariusz Daszkiewicz
ZAWODNICY
  • Michor Dawid - środkowy
  • Paniączyk Wojciech - środkowy
  • Zychla Tomasz - przyjmujący
  • Krzywiecki Konrad - rozgrywający
  • Kozioł Maciej - środkowy
  • Ratajczak Artur - środkowy
  • Walczykowski Igor - atakujący
  • Kurek Marcin - przyjmujący
  • Frankowski Filip - przyjmujący
  • Brożyniak Jędrzej - rozgrywający
  • Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  • Tietianiec Leonard - rozgrywający
  • Zatorski Paweł - libero
  • Mika Mateusz - przyjmujący
  • Szulikowski Mariusz - przyjmujący
  • Wojtowicz Mateusz - przyjmujący
  • Pruski Mariusz - środkowy
  • Grzywacz Paweł - środkowy
  • Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  • Naliwajko Maciej - przyjmujący
  • Pyda Karol - atakujący

Druk wyróżniony- zawodnicy podstawowi;
Pozostali - uzupełnienie składu.


TERMINY MECZY SMS III SPAŁA

Pola wyróżnione - mecze rozgrywane w sali OPO Spała.
 
II LIGA gr III
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 23.09.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spała AZS UWM Olsztyn II
2 30.09.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spała Trefl Gdańsk
3 07.10.2006 S
GKS Wilga Garwolin SMS PZPS III Spała
4 14.10.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spała KKS  Kozienice
5 21.10.2006 S
Pekpol Ostrołęka SMS PZPS III Spała
6 28.10.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spała MKS MDK Warszawa
7 04.11.2006 S
PKS Gwardia Szczytno SMS PZPS III Spała
8 18.11.2006 S 16.00 SMS PZPS III Spała ZKS Ślepsk Augustów
9 25.11.2006 S
SKF Legia Warszawa SMS PZPS III Spała
II RUNDA
10 02.12.2006 S
AZS UWM Olsztyn II SMS PZPS III Spała
11 09.12.2006 S
Trefl Gdańsk SMS PZPS III Spała
12 16.12.2006 S 17.00 SMS PZPS III Spała GKS Wilga Garwolin
13 06.01.2007 S
KKS  Kozienice SMS PZPS III Spała
14 13.01.2007 S 17.00 SMS PZPS III Spała Pekpol Ostrołęka
15 20.01.2007 S
MKS MDK Warszawa SMS PZPS III Spała
16 27.01.2007 S 16.00 SMS PZPS III Spała PKS Gwardia Szczytno
17 03.02.2007 S
ZKS Ślepsk Augustów SMS PZPS III Spała
18 17.02.2007 S 16.00 SMS PZPS III Spała SKF Legia Warszawa


TERMINY/WYNIKI

AZS Olsz. Wilga Garw Pek Ostr PKS Szczy Legia W-wa Trefl  KKS Kozie MKS W-wa ZKS Augus SMSIII Spała
AZS UWM II Olsztyn
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
1:3 
3:1 
3:0 
 3:2
1:3 
1:3 
3:1 
3:1 
3:1 
GKS Wilga Garwolin
09.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
07.10
3:1 
3:1 
3:0 
3:0 
0:3 
3:0 
3:2   
3:0 
3:1 
Pekpol Ostrołęka
07.10
06.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
09.12
21.10
 3:1
1:3 
 3:0
3:0 
0:3 
 2:3
1:3 
3:0 
3:2
PKS Gwardia Szczytno
06.01
21.10
20.01
18.11
17.02
02.12
09.12
07.10
04.11
0:3 
0:3 
0:3 
0:3 
0:3 
3:1 
0:3 
0:3 
3:0 
SKF Legia Warszawa
21.10
20.01
04.11
03.02
02.12
09.12
07.10
16.01
25.11
0:3 
3:2 
3:2 
3:1 
0:3 
3:2 
3:2 
3:1 
3:0 
Trefl Gdańsk
20.01
04.11
18.11
25.11
23.09
07.10
06.01
21.10
09.12
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
KKS Kozienice
04.11
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
21.10
20.01
06.01
3:1 
2:3 
3:0 
3:1
3:0
1:3
3:0
3:1 
 3:0
MKS MDK Warszawa
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
04.11
20.01
1:3 
3:1 
1:3 
2:3 
0:3 
0:3 
0:3 
3:2 
3:0 
ZKS Śleps Augustów
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
03.02
0:3 
1:3 
0:3 
3:0 
2:3 
1:3 
3:2 
3:1 
3:1 
SMS PZPS III Spała
23.09
16.12
13.01
27.01
17.02
30.09
14.10
28.10
18.11
3:1 
0:3 
3:2
3:1 
0:3 
 0:3
0:3 
0:3 
3:1 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Energa Trefl Gdańsk 18 54 54:3
2 GKS Wilga Garwolin 18 41 45:22
3 KKS Kozienice 18 35  41:27 
4 AZS UWM II Olsztyn 18 29 37:31
5 SKF Legia Warszawa 18 29 34:30
6 Pekpol Ostrołęka 18 26 34:34 
7 MKS MDK Warszawa 18 20  28:40
8 ZKS Ślepsk Augustów 18 16  25:43
9 SMS PZPS III Spała 18 12  17:47
10 PKS Gwardia Szczytno 18 8 12:48

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa IV - sezon 2006/2007


KADRA NLO SMS PZPS III SPAŁA - II liga Grupa IV



TRENERZY
  • I trener - Marek Hertel
  • II trener - Wiktor Bronski
ZAWODNICY
  1. Włodarczyk Wojciech - rozgrywający
  2. Tietianiec Leonard - rozgrywający
  3. Szulikowski Mariusz - przyjmujący
  4. Pruski Mariusz - środkowy
  5. Grzywacz Paweł - środkowy
  6. Fitrzyk Krzysztof - środkowy
  7. Naliwajko Maciej - przyjmujący
  8. Pyda Karol - atakujący
  9. Zatorski Paweł - libero
  10. Mika Mateusz - przyjmujący
  11. Wojtowicz Mateusz - przyjmujący
  12. Michor Dawid - środkowy
  13. Paniączyk Wojciech - środkowy
  14. Zychla Tomasz - przyjmujący
  15. Krzywiecki Konrad - rozgrywający
  16. Kozioł Maciej - środkowy
  17. Ratajczak Artur - środkowy
  18. Walczykowski Igor - przyjmujący
  19. Frankowski Filip - przyjmujący
  20. Brożyniak Jędrzej - rozgrywający
  21. Kurek Marcin - przyjmujący

Druk wyróżniony- zawodnicy podstawowi;
Pozostali - uzupełnienie składu.


TERMINY MECZY SMS II SPAŁA

Pola wyróżnione - mecze rozgrywane w sali OPO Spała.

II LIGA gr IV
Lp Data godz. GOSPODARZ GOŚĆ UWAGI
1 23.09.2006 S
Cukrownik Lublin SMS PZPS II Spała
2 30.09.2006 S
AZS Karpaty Krosno SMS PZPS II Spała 03.10.2006
3 07.10.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spała Okocimski Brzesko  
4 14.10.2006 S
Jadar II Radom SMS PZPS II Spała
5 21.10.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spała KS Górnik Radlin  
6 28.10.2006 S
KS Błękitni Ropczyce SMS PZPS II Spała
7 04.11.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spała MKS MOS Będzin
8 18.11.2006 S
MKS Andrychów SMS PZPS II Spała
9 25.11.2006 S 17.00 SMS PZPS II Spała WTS Warka
II RUNDA
10 02.12.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spała Cukrownik Lublin
11 09.12.2006 S 16.00 SMS PZPS II Spała AZS Karpaty Krosno
12 16.12.2006 S
Okocimski Brzesko SMS PZPS II Spała
13 06.01.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spała Jadar II Radom
14 13.01.2007 S
KS Górnik Radlin SMS PZPS II Spała
15 20.01.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spała KS Błękitni Ropczyce
16 27.01.2007 S
MKS MOS Będzin SMS PZPS II Spała
17 03.02.2007 S 17.00 SMS PZPS II Spała MKS Andrychów
18 17.02.2007 S
WTS Warka SMS PZPS II Spała

TERMINY/WYNIKI

KS Górnik Radlin KS Błękit Robcz MKS MOS Będzin MKS Andr. SMS II Spała PC ZKS Lublin AZS Krosno OKOC. Brzes Jadar II Radom WTS Warka
KS Górnik Radlin
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
23.09
 1:3
 0:3
3:2 
3:0 
0:3 
3:2 
3:1 
3:1 
 2:3
KS Błękitni Ropczyce
09.12
14.10
13.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
07.10
3:0 
3:1 
3:0 
3:0 
2:3 
3:0 
3:0   
3:1 
2:3 
MKS MOS Będzin
07.10
06.01
28.10
27.01
18.11
17.02
02.12
09.12
21.10
3:1 
3:0 
3:1 
3:1 
3:0 
 3:0    
3:0 
3:0 
3:1 
MKS Andrychów
06.01
21.10
20.01
18.11
17.02
02.12
09.12
07.10
04.11
3:1 
0:3 
2:3 
3:0 
3:0 
3:0 
3:0 
 1:3
3:2 
SMS PZPS II Spała
21.10
20.01
04.11
03.02
02.12
09.12
07.10
06.01
25.11
0:3 
1:3 
0:3 
0:3 
 1:3
1:3 
3:0 
1:3 
0:3 
Pol.Cuk. ZKS Cuk. Lublin
20.01
04.11
03.02
25.11
23.09
07.10
06.01
21.10
09.12
0:3 
3:2 
1:3 
2:0 
 3:0
3:1 
3:0 
 1:3
0:3 
AZS Karpat Krosno
04.11
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
21.10
20.01
06.01
3:1 
2:3 
0:3 
 3:0
3:0 
3:1 
3:1 
3:2 
0:3 
Okocimski Brzesko
03.02
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
04.11
20.01
1:3 
0:3 
 0:3
2:3 
3:1 
1:3 
0:3 
1:3 
1:3 
Jadar II Radom
25.11
23.09
30.09
16.12
14.10
13.01
28.10
27.01
03.02
2:3 
1:3 
2:3 
3:0 
3:0 
3:0 
 3:0
3:0 
3:0 
WTS Warka
02.12
16.12
13.01
27.01
17.02
30.09
14.10
28.10
18.11
3:2 
3:1 
2:3 
3:1 
3:1 
3:0 
3:1 
3:1 
2:3 

TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 MKS MOS Będzin 18 48 52:14
2 KS Błękitni Ropczyce 18 41 46:22
3 WTS Warka 18 39 46:27
4 Jadar II Radom 18 35 42:27
5 KS Górnik Radlin 18 26 35:36
6 Polski Cukier ZKS Cukr. Lublin 18 25 30:34
7 Karpaty Krosno 18 25 30:36
8 MKS Andrychów 18 24 31:35
9 Okocimski Brzesko 18 4 12:52
10 SMS PZPS II Spała 18 3 10:51

Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra

II liga Grupa III - sezon 2005/2006


KADRA NLO SMS PZPS III SPAŁA - II liga Grupa III

SMS II

TRENERZY
  • I trener - Karol Janaszewski
  • II trener - Maciej Zendeł
  • Trener odnowy - Paweł Bińczyk
ZAWODNICY
  1. Krzywiecki Maciej - przyjmujący
  2. Paniączyk Michał - przyjmujący
  3. Piórkowski Szymon - atakujący
  4. Kasparek Przemysław - środkowy
  5. Swaczyna Adam - libero
  6. Jasiński Mateusz - środkowy
  7. Wiśniewski Łukasz - środkowy
  8. Nowocień Jakub - przyjmujący
  9. Patyk Marcin - przyjmujący
  10. Gontarz Krzysztof - rozgrywający
  11. Wroński Łukasz - rozgrywający
  12. Król Jan - atakujący
  13. Kwieciński Paweł - atakujący
  14. Kusaj Maciej- rozgrywający
  15. Gunia Dawid - atakujący
  16. Jacyszyn Artur - przyjmujący

TERMINY/WYNIKI


  KPS SPS PKS GKS CWK WTS ASP SMS Jad
KPS Wołomin  
 XI
 III 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 0-3 
 3:0 
 1-3
 0-3 
 2-3 
 0-3 
 2-3 
 1-3 
SPS Zduńska Wola
 II 
 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 X 
 3-0 
 3-0 
 3-0 
 3-0 
 3-2 
 2-3 
 3-0 
 3-1 
PKS Gwardia Szczytno
 XII 
 IV 
 
 XV 
 VII 
 XVII 
 IX 
 X 
 II 
 3-1 
 0-3 
 0-3 
 3-0 
 1-3 
 3-1 
 2-3 
 0-3 
GKS Wilga Garwolin
 IV 
XIV  
 VI 
 
 XVII 
 IX 
 X 
 II 
 XII 
 3-1 
 1-3 
 3-0 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 3-1 
 3-1 
CWKS Legia W-wa
 XIV 
 VI 
 XVI 
 VIII 
 
 X 
 II 
 XII 
 IV 
 3-1 
 0-3 
 3-1 
 0-3
 1-3 
 3-1 
 3-0 
 1-3 
WTS Warka
 VI 
 XVI 
 VIII 
 XVIII 
 I 
 
 XII 
 IV 
 XIV 
 3-0 
 0-3 
 3:0 
 3-1
 3-0 
 3-1 
 3-0 
 3-0 
ASPS Net Ostrołęka
 XVI 
 VIII 
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 
 XIV 
 VI 
 3-1 
 2-3 
 3-1 
 1-3 
 3-1 
 1-3 
 3-1 
 3-2 
SMS II PZPS Spała
 VIII 
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 XIII 
 V 
 
 XVI 
 2:3 
 0-3 
 1-3 
 2-3 
 0-3 
 0-3 
 1-3 
 2-3 
Jadar II Radom
 XVIII 
 I 
 XI 
 III 
 XIII 
 V 
 XV 
 VII 
 
3-0 
 0-3 
 3-2 
 0-3 
 3-1 
 1-3 
 1-3 
 2-3 

KOŃCOWA TABELA
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 SPS Zduńska Wola 16 44 47:9
2 WTS Warka 16 42 44:14
3 GKS Wilga Garwolin 16 30 34:25
4 ASPS Net Ostrołęka 16 29 37:28
5 Jadar II Radom 16 21 29:34
6 CWKS Legia Warszawa 16 20 25:32
7 PKS Gwardia Szczytno 16 14 19:39
8 SMS II PZPS Spała 16 9 19:45
9 KPS Wołomin 16 7 16:44

Punktacja:
  • za zwycięstwo 3:0 lub 3:1- 3 pkt
  • za zwycięstwo 3:2- 2 pkt
  • za porażkę 2:3- 1 pkt
  • za porażkę 1:3 lub 0:3- 0 pkt

Źródło: siatka.org/SMS Spała


Powrót do strony wyjściowej   POWRÓT   Powrót góra
  ® SMS SPAŁA 2006