KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2013



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 14.07.2014 - 16.07.2014




 

Grupa A

 

 

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 lubuskie - łódzkie 0:2 (14:25, 26:28)
2 14.07.2014 pomorskie - zachodniopomorskie 1:1 (25:16, 23:25)
3 15.07.2014 lubuskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:19, 25:23)
4 15.07.2014 łódzkie - pomorskie 2:0 (25:18, 25:20)
5 15.07.2014 lubuskie - pomorskie 0:2 (23:25, 21:25)
6 15.07.2014 zachodniopomorskie - łódzkie 1:1 (21:25, 25:23)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 łódzkie 5 5:1 5
2 pomorskie  3 3:3 1
3 zachodniopomorskie 2 2:4 0,5
4  lubuskie 2 2:4 0,5

 


 

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014  warmińsko-mazurskie - małopolskie 0:2 (11:25, 15:25)
2 14.07.2014 kujawsko-pomorskie  - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
3 15.07.2014 warmińsko-mazurskie - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
4 15.07.2014 małopolskie-kujawsko-pomorskie 2:0 (26:24, 25:22)
5 15.07.2014 warmińsko-mazurskie-kujawsko-pomorskie 0:2 (20:25, 13:25)
6 15.07.2014 podlaskie - małopolskie 0:2 (0:25, 0:25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 małopolskie  6 6:0 -
2 kujawsko-pomorskie 4 4:2 2
3  warmińsko-mazurskie 2 2:4 0,5
4 podlaskie 0 0:6 0

 


 

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 opolskie - świętokrzyskie 2:0 (25:17, 25:19)
2 14.07.2014 wielkopolskie  - lubelskie 1:1 (19:25, 25:23)
3 15.07.2014 opolskie - lubelskie 2:0 (25:23, 25:19)
4 15.07.2014 świętokrzyskie - wielkopolskie 1:1 (20:25, 25:20)
5 15.07.2014 opolskie - wielkopolskie 2:0 (25:23, 25:14)
6 15.07.2014 lubelskie - świętokrzyskie 2:0 (25:22, 25:17)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 opolski 6 6:0 -
2 lubelskie 3 3:3 1
3 wielkopolskie 2 2:4 0,5
4  świętokrzyskie 1 1:5 0,2

 


 

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 14.07.2014 dolnośląskie - podkarpackie 1:1 (25:19, 19:25)
2 14.07.2014 mazowieckie - śląskie 2:0 (25:22, 25:23)
3 15.07.2014 dolnośląskie - śląskie 1:1 (12:25, 25:18)
4 15.07.2014 podkarpackie - mazowieckie 1:1 (22:25, 25:20)
5 15.07.2014 dolnośląskie - mazowieckie 0:2 (23:25, 15:25)
6 15.07.2014 śląskie - podkarpackie 2:0 (25:10, 25:17)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1  mazowieckie 5 5:1 5
2  śląskie 3 3:3 1
3 podkarpackie  2 2:4 0,5
4 dolnośląskie 2 2:4 0,5

 


 

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 15.07.2014 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0 (25:0, 25:0)
2 15.07.2014 lubuskie - warmińsko-mazurskie 2:0 (25:19, 25:19)
3 15.07.2014 wielkopolskie - podkarpackie 1:2 (25:21, 18:25, 13:15)
4 15.07.2014 świętokrzyskie - dolnośląskie 2:1 (25:23, 17:25, 15:7)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

 


 

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 15.07.2014 łódzkie - kujawsko-pomorskie 2:1 (25:17, 19:25, 15:11)
2 15.07.2014 pomorskie - małopolskie 0:2 (18:25, 16:25)
3 15.07.2014 opolskie - śląskie 1:2 (25:22, 20:25, 12:15)
4 15.07.2014 lubelskie - mazowieckie 1:2 (5:25, 25:23, 9:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.

 


 

Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 zachodniopomorskie - podkarpackie 2:1 (20:25, 25:16, 16:14)
2 16.07.2014 lubuskie - świętokrzyskie 0:2 (25:27, 23:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 

Półfinały o miejsca 9-12

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podlaskie - wielkopolskie 0:2 (0:25, 0:25)
2 16.07.2014 warmińsko-mazurskie - dolnośląskie 0:2 (24:26, 14:25)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały (o miejsca 5-8)

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 pomorskie - lubelskie 0:2 (16:25, 25:27)
2 16.07.2014 kujawsko-pomorskie - opolskie 2:1 (26:28, 25:18, 15:10)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 łódzkie - śląskie 0:2 (17:25, 17:25)
2 16.07.2014 małopolskie - mazowieckie 2:1 (14:25, 25:18, 15:10)


    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.



 

     FINAŁY

 

O miejsca (15-16)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podlaskie - warmińsko-mazurskie 0:2 (0:25, 0:25)

 

O miejsca (13-14)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 wielkopolskie - dolnośląskie 2:1 (21:25, 25:18, 16:14)

 

O miejsca (11-12)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 podkarpackie - lubuskie 0:2 (24:26, 17:25)

 

O miejsca (9-10)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 zachodniopomorskie - swiętokrzyskie 2:1 (25:16, 20:25, 15:13)

 

O miejsca (7-8)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 opolskie - pomorskie 2:0 (25:22, 27:25)

 

O miejsca (5-6)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 kujawsko-pomorskie - lubelskie 2:0 (25:19, 25:22)

 

O miejsca (3-4)

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 łódzkie - mazowieckie 0:2 (23:25, 22:25)

 

FINAŁ

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 16.07.2014 śląskie - małopolskie 2:1 (23:25, 25:17, 15:9)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2013
1 ŚLĄSKIE
2 MAŁOPOLSKIE 
3 MAZOWIECKIE 
4 ŁÓDŻKIE
5 KUJAWSKO-POMORSKIE  
6 LUBELSKIE 
7 OPOLSKIE  
8  POMORSKIE  
9 ZACHODNIOPOMORSKIE  
10 ŚWIĘTOKRZYSKIE
11 LUBUSKIE  
12 PODKARPACKIE 
13 WIELKOPOLSKIE
14 DOLNOŚLĄSKIE 
15  WARMIŃSKO-MAZURSKIE
16 PODLASKIE 

 


Wyróżnieni trenerzy:
  1. GIL ROMAN - śląskie
  2. BIGOS ADAM - mazowieckie
  3. STRAWIŃSKI RAFAŁ - łódzkie

 

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

 

 

 

Lp Nazwisko i imię Województwo
1 Wiktor Rajsner KUJAWSKO-POMORSKIE 
2  Kamil Reichel KUJAWSKO-POMORSKIE
3  Igor Wypijewski KUJAWSKO-POMORSKIE
4 Szymon Jeziersk KUJAWSKO-POMORSKIE
7 Mateusz Szmigiel  LUBUSKIE 
8 Łukasz Rajchelt  ŁÓDZKIE 
9  Artur Sługocki  ŁÓDZKIE
10 Kamil Kosiba MAŁOPOLSKIE 
11 Seweryn Zdrada MAŁOPOLSKIE 
12 Dominik Żukowski MAZOWIECKIE 
13 Mateusz Janikowski MAZOWIECKIE 
14  Jan Stopa MAZOWIECKIE 
15  Bartosz Firszt  MAZOWIECKIE 
16  Michał Hoszman OPOLSKIE  
17 Damian Baran PODKAPACKIE 
18 Maciej Jakubek PODKAPACKIE 
19 Mateusz Witek PODKAPACKIE  
20 Tomasz Stolc  POMORSKIE
21  Adrian Majkowski POMORSKIE 
22 Marcin Kukulski ŚLĄSKIE 
23 Jakub Bąk  ŚLĄSKIE
24 Maciej Krysiak   ŚLĄSKIE
25 Łukasz Gronkowski WARMIŃSKO-MAZURSKIE
26 Błażej Szymczak  WIELKOPOLSKIE