KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2012



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 26.10.2012 - 28.10.2012




 

Grupa A

 

 

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 26.10.2012 - godz. 09.00 świętokrzyskie - lubelskie 2:0 (25:17, 25:17)
2 26.10.2012 - godz. 10.30 mazowieckie - warmińsko-mazurskie 0:2 (22:25, 30:32)
3 26.10.2012 - godz. 12.00 świętokrzyskiewarmińsko-mazurskie 1:2 (25:12, 10:25, 12:15)
4 26.10.2012 - godz. 16.00 lubelskie - mazowieckie 0:2 (23:25, 17:25)
5 26.10.2012 - godz. 17.30 świętokrzyskie - mazowieckie 0:2 (17:25, 16:25)
6 26.10.2012 - godz. 19.00 warmińsko-mazurskie - lubelskie 2:0 (25:22, 25:18)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 warmińsko-mazurskie 6 6:1 6
2 mazowieckie 5 4:2 2
3 świętokrzyskie 4 3:4 0,75
4 lubelskie 3 6:0 0

 


 

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 26.10.2012 - godz. 09.00 dolnośloąskie - śląskie 1:2 (21:25, 30:28, 15:17)
2 26.10.2012 - godz. 10.30 wielkopolskie - podlaskie 2:0 (25:12, 25:10)
3 26.10.2012 - godz. 12.00 dolnośloąskie - podlaskie 2:0 (25:23, 26:24)
4 26.10.2012 - godz. 16.00 śłąskie - wielkopolskie 1:2 (25:27, 25:22, 9:15)
5 26.10.2012 - godz. 17.30 dolnośloąskie - wielkopolskie 0:2 (23:25, 25:27)
6 26.10.2012 - godz. 19.00 podlaskie - śląskie 0:2 (10:25, 13:25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 wielkopolskie 6 6:1 6
2 śląskie 5 5:3 1,6667
3 dolnośloąskie 4 3:4 0,75
4 podlaskie 3 0:6 0

 


 

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 26.10.2012 - godz. 09.00 lubuskie - zachodniopomorskie 0:2 (18:25, 20: 25)
2 26.10.2012 - godz. 10.30 opolskie - podkarpackie 0:2 (21:25, 19:25)
3 26.10.2012 - godz. 12.00 lubuskie - podkarpackie 1:2 (22:25, 25:23, 10:25)
4 26.10.2012 - godz. 16.00 zachodniopomorskie - opolskie  2:0 (25:19, 25:18)
5 26.10.2012 - godz. 17.30 lubuskie - opolskie 2:1 (20:25, 25:22, 15:10)
6 26.10.2012 - godz. 19.00 podkarpackie - zachodniopomorskie 2:0 (25:23, 25:22)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 podkarpackie 6 6:1 6
2 zachodniopomorskie 5 4:2 2
3 lubuskie 4 3:5 0,6
4 opolskie 3 1:6 0,1667

 


 

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 26.10.2012 - godz. 09.00 łódzkie - kujawsko-pomorskie 0:2 (19:25, 22:25)
2 26.10.2012 - godz. 10.30 pomorskie - małopolskie
1:2 (25:16, 19:25, 13:15)
3 26.10.2012 - godz. 12.00 łódzkie - małopolskie 0:2 (20:25, 21:25)
4 26.10.2012 - godz. 16.00 kujawsko-pomorskie - pomorskie 2:0 (25:19, 25:11)
5 26.10.2012 - godz. 17.30 łódzkie - pomorskie
2:1 (25:16, 19:25, 15:7)
6 26.10.2012 - godz. 19.00 małopolskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (16:25, 11:25)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
Stosunek setów
1 kujawsko-pomorskie 6 6:0 -
2 małopolskie 5 4:3 1,3333
3 łódzkie 4 2:5 0,4
4 pomorskie 3 2:6 0,3333

 


 

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 09.30 świętokrzyskie - podlaskie 0:2 (20:25, 18:25)
2 27.10.2012 - godz. 09.30 lubelskie - dolnośląskie 0:2 (19:25, 23:25)
3 27.10.2012 - godz. 09.30 lubuskie - pomorskie 2:1 (25:22, 11:25, 17:15)
4 27.10.2012 - godz. 09.30 opolskie - łódzkie 1:2 (25:20, 24:26, 9:15)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

 


 

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 11.00 warmińsko-mazurskie - śląskie 0:2 (17:21, 18:21)
2 27.10.2012 - godz. 11.00 mazowieckie - wielkopolskie 1:2 (24:26, 25:20, 12:15)
3 27.10.2012 - godz. 11.00 podkarpackie - małopolskie 2:1 (21:25, 25:23, 15:7)
4 27.10.2012 - godz. 11.00 zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (10:25, 12:25)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.

 


 

Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 12.30 świętokrzyskie - pomorskie 0:2 (19:25, 21:25)
2 27.10.2012 - godz. 12.30 lubelskie - opolskie
1:2 (25:12, 22:25, 14:16)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 

Półfinały o miejsca 9-12

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 12.30 podlaskie - lubuskie 1:2 (19:25, 25:22, 10:15)
2 27.10.2012 - godz. 12.30 dolnośląskie - łódzkie 1:2 (25:27, 25:21, 12:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały (o miejsca 5-8)

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 16.30 warmińsko-mazurskie - małopolskie 0:2 (24:26, 17:25)
2 27.10.2012 - godz. 16.30 mazowieckie - zachodniopomorskie 2:0 (25:19, 25:17)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały o miejsca 1-4



terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 16.30 śląskie - podkarpackie 2:0 (25:20, 25:22)
2 27.10.2012 - godz. 16.30 wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (19:25, 21:25)

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.

 


 

FINAŁY

 

O miejsca (15-16)



 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 18.00 świętokrzyskie - lubelskie 0:2 (21:25, 22:25)

 

O miejsca (13-14)



 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 18.00 pomorskie - opolskie 2:0 (25:15, 25:22)

 

O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 18.00 podlaskie - dolnośląskie 0:2 (16:25, 23:25)

 

O miejsca (9-10)



 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 27.10.2012 - godz. 18.00 lubuskie - łódzkie 2:0 (25:18, 25:17)

 

O miejsca (7-8)



 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 28.10.2012 - godz. 9.00 warmińsko-mazurskie  - zachodniopomorskie 2:0 (25:19, 25:20)

 

O miejsca (5-6)



 

 

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 28.10.2012 9:00 małopolskie - mazowieckie 2:0 (25:20, 25:12)

 

 
O miejsca (3-4)

 

 

 

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 28.10.2012 9:00 podkarpackie - wielkopolskie 2:0 (28:26, 25:20)

 

 
FINAŁ

 

 

 

Lp Data godz. Mecz Wynik
1 28.10.2012 9:00 śląskie - kujawsko-pomorskie 2:0 (25:19, 25:19)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2012 RANKING WOJEWÓDZW -2012 Pkt.
1 śląskie śląskie 107,5
2 kujawsko-pomorskie mazowieckie 76,5
3 podkarpackie warmińsko-mazurskie 71,0
4 wielkopolskie małopolskie 70,5
5 małopolskie wielkopolskie 70,5,0
6 mazowieckie dolnośląskie 65,0
7 warmińsko-mazurskie łódzkie 62,5
8 zachodniopomorskie podkarpackie 60,5
9 lubuskie pomorskie 56,5
10 łódzkie  lubuskie 47,5
11 dolnośląskie kujawsko-pomorskie 45,5
12 podlaskie zachodniopomorskie 44,5
13 pomorskie  opolskie  44,0
14 opolskie lubelskie 41,0
15 lubelskie  świętokrzyskie 37,5
16 świętokrzyskie  podlaskie 26,0



Skład zwycięskiego zespołu:

TRENER: - I trener:  ADAM KOWALSKI

 

Lp Nazwisko i imię Klub
1 MUSIELAK DOMINIK UKS SOKÓŁ KATOWICE
2 ZŁOBECKI DAWID MKS MOS BĘDZIN
3 WIKŁO MATEUSZ MKS MOS BĘDZIN
4 SMOLIŃSKI KACPER MCKiS JAWORZNO
5 GIL RADOSŁAW JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
6 HERMAN SZYMON JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
7 KWOLEK BARTOSZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
8 KUKULSKI MATEUSZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
9 SASNAL ŁUKASZ BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁA
10 TARNOWSKI KAROL TKS TYCHY
11 STELMACH KACPER DELIC-POL CZĘSTOCHOWA
12 DĄBROWSKI ŁUKASZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE
13 SZEWCZYK MIKOŁAJ DELIC-POL CZĘSTOCHOWA
14 WOCH DAWID DELIC-POL CZĘSTOCHOWA

 


Wyróżnieni trenerzy:
  1. Kowalski Adam - śląskie
  2. Kołodziejczyk Daniel - mazowieckie
  3. Kacprzak Andrzek - warmińsko-mazurskie

 

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów


 

 

Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 USOWICZ ŁUKASZ KS BIELAWIANKA BESTER  dolnośląskie 
2 CIESIÓŁKA ŁUKASZ KLUB SIATKARSKI MILICZ dolnośląskie 
3 DOROSZYŃSKI KAMIL BKS CHEMIK BYDGOSZCZ kujawsko-pomorskie 
4 KLEINSCHMIDT MACIEJ BKS CHEMIK BYDGOSZCZ kujawsko-pomorskie 
5 PIWOWARCZYK HUBERT UKS SERBINÓW BIAŁA PODLASKA lubelskie
6 SIPAK WOJCIECH JUVENIA RAWA MAZ. łódzkie
7 CIESIELSKI MATEUSZ MKS BZURA OZORKÓW łódzkie
8 GROMELSKI ARTUR MUKS HURAGAN WOŁOMIN mazowieckie
9 KRAJEWSKI KAMIL UKS OLIMP OSTROŁĘKA mazowieckie
10 WIELOGÓRSKI MARCIN UKS PLAS WARSZAWA mazowieckie
11 DĄBROWSKI ŁUKASZ DELIC-POL CZĘSTOCHOWA śląskie
12 GIL RADOSŁAW JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE śląskie
13 WOCH DAWID DELIC-POL CZĘSTOCHOWA śląskie
14 KWOLEK BARTOSZ JASTRZĘBSKI WĘGIEL JASTRZĘBIE śląskie
15 STELMACH KACPER DELIC-POL CZĘSTOCHOWA śląskie 
16 ROBAKOWSKI JAKUB UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PIAST KROTOSZYN wielkopolskie
17 PIWOWARSKI ADRIAN DUNAJEC NOWY SĄCZ  małopolskie
18 FORNAL TOMASZ HUTNIK "DOBRY WYNIK" KRAKÓW małopolskie
19 PIETROWSKI ROBERT BIAŁOSTOCKA AKADEMIA SATKÓWKI podlaskie
20 KOWALSKI MATEUSZ AKS RZESZÓW podkarpackie
21 ZIOBROWSKI JAKUB AKS RZESZÓW podkarpackie
22 SIEMASZKO DAWID MOS Opole opolskie
23 NIEMIEC PATRYK MMKS KĘDZIERZYN - KOŹLE opolskie
24 MICHALCZYK KAMIL UKS „TEMPO-25” OLSZTYN warmińsko-mazurskie
25 KOCHANOWSKI JAKUB KLUB SPORTOWY MOSiR GIŻYCKO warmińsko-mazurskie
26 HATLE ARTUR MKS TRUSO ELBLĄG warmińsko-mazurskie