KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2011



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 20.10.2011 - 23.10.2011




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 21.10.2011 - godz. 09.00 podlaskie - pomorskie 2:1 (18:25; 25:17; 19:17)
2 21.10.2011 - godz. 10.30 śląskie - dolnośląskie 0:2 (12:25; 18:25)
3 21.10.2011 - godz. 12.00 podlaskie - dolnośląskie 1:2 (25:20; 24:26; 9:15)
4 21.10.2011 - godz. 16.00 pomorskie - śląskie 2:0 (25:23; 28:26)
5 21.10.2011 - godz. 17.30 podlaskie - śląskie 2:0 (25:17; 25:21)
6 21.10.2011 - godz. 19.00 dolnośląskie - pomorskie 2:1 (25:23; 19:25; 15:13)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 dolnośląskie 6 3,00
2 podlaskie 5 1,6667
3 pomorskie 4 1,018
4 śląskie 3 -

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 21.10.2011 - godz. 09.00 podkarpackie - łódzkie 0:2 (18:25; 16:25)
2 21.10.2011 - godz. 10.30 warmińsko-mazurskie - mazowieckie 0:2 (23:25; 18:25)
3 21.10.2011 - godz. 12.00 podkarpackie - mazowieckie 1:2 (19:25; 25:15; 6:15)
4 21.10.2011 - godz. 16.00 łódzkie - warmińsko-mazurskie 2:0 (25:15; 25:23)
5 21.10.2011 - godz. 17.30 podkarpackie - warmińsko-mazurskie 1:2 (22:25; 25:20; 7:15)
6 21.10.2011 - godz. 19.00 mazowieckie - łódzkie 0:2 (24:26; 25:27)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 łódzkie 6 max
2 mazowieckie
5 1,3333
3 warmińsko-mazurskie 4 0,4
4 podkarpackie 3 0,3333

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 21.10.2011 - godz. 09.00 lubuskie - świętokrzyskie 2:1 (25:18; 22:25; 15:13)
2 21.10.2011 - godz. 10.30 małopolskie - wielkopolskie 2:0 (25:20; 25:12)
3 21.10.2011 - godz. 12.00 lubuskie - wielkopolskie 2:0 (25:22; 25:21)
4 21.10.2011 - godz. 16.00 świętokrzyskie - małopolskie 2:0 (25:23; 25:23)
5 21.10.2011 - godz. 17.30 lubuskie - małopolskie 1:2 (14:25; 25:22; 12:15)
6 21.10.2011 - godz. 19.00 wielkopolskie - świętokrzyskie 1:2 (23:25; 25:22; 17:19)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 lubuskie 5 1,6667
2 świętokrzyskie 5 1,6667
3 małopolskie 5 1,3333
4 wielkopolskie 3 0,1667

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 21.10.2011 - godz. 09.00 opolskie - zachodniopomorskie 2:0 (27:25; 25:15)
2 21.10.2011 - godz. 10.30 kujawsko-pomorskie - lubelskie 2:0 (25:22; 25:15)
3 21.10.2011 - godz. 12.00 opolskie - lubelskie 2:1 (25:27; 25:20; 15:9)
4 21.10.2011 - godz. 16.00 zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (16:25; 14:25)
5 21.10.2011 - godz. 17.30 opolskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (18:25, 16:25)
6 21.10.2011 - godz. 19.00 lubelskie - zachodniopomorskie 0:2 (16:25; 16:25)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 kujawsko-pomorskie 6 max
2 opolskie 5 1,3333
3 zachodniopomorskie 4 0,5
4 lubelskie 3 0,16667

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 09.30 małopolskie - lubelskie 2:1 (23:25; 25:18; 15:5)
2 22.10.2011 - godz. 09.30 wielkopolskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:19; 25:14)
3 22.10.2011 - godz. 09.30 pomorskie - podkarpackie 0:2 (19:25; 20:25)
4 22.10.2011 - godz. 09.30 śląskie - warmińsko-mazurskie 2:1 (18:25; 25:18; 15:10)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.
Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
1 22.10.2011 - godz. 11.00 podlaskie - łódzkie
0:2 (18:25; 17:25)
2 22.10.2011 - godz. 11.00 lubuskie - opolskie
2:0 (25:20; 25:21)
3 22.10.2011 - godz. 11.00 świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (13:25; 22:25)
4 22.10.2011 - godz. 11.00 dolnośląskie - mazowieckie 2:0 (27:25; 26:24)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.

 


Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 12.30 pomorskie - lubelskie
1:2 (26:24; 18:25; 11:15)
2 22.10.2011 - godz. 12.30 warmińsko-mazurskie - zachodniopomorskie
2:0 (25:14; 25:17)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.
Półfinały o miejsca 9-12

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 12.30 podkarpackie - małopolskie 1:2 (25:22; 16:25; 7:15)
2 22.10.2011 - godz. 12.30 śląskie - wielkopolskie 0:2 (23:25; 21:25)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały (o miejsca 5-8)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 16.30 mazowieckie - opolskie 2:0 (25:16; 25:20
2 22.10.2011 - godz. 16.30 podlaskie - świętokrzyskie 0:2 (19:25; 23:25)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały o miejsca 1-4



terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 16.30 dolnośląskie - lubuskie 2:0 (25:15; 26:24)
2 22.10.2011 - godz. 16.30 łódzkie - kujawsko-pomorskie 2:1 (15:25; 25:12; 15:10)

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.

 


FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 18.00 pomorskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:23; 25:23)
O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 18.00 lubelskie - warmińsko-mazurskie 0:2 (21:25; 26:28)
O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 18.00 podkarpackie - śląskie 1:2 (21:25; 25:20; 13:15)
O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 22.10.2011 - godz. 18.00 małopolskie - wielkopolskie 2:1 (23:25; 25:15; 15:12)
O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 23.10.2011 - godz. 9.00 opolskie - podlaskie 0:2 (21:25; 25:27)
O miejsca (5-6)



 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 23.10.2011 9:00 mazowieckie - świętokrzyskie 1:2 (25:23; 23:25; 13:15)
 
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 23.10.2011 9:00 lubuskie - kujawsko-pomorskie
0:2 (15:25; 18:25)
 
FINAŁ

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 23.10.2011 9:00 dolnośląskie - łódzkie 2:1 (25:17; 16:25; 17:15)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2011 RANKING WOJEWÓDZW -2011 Pkt.
1 dolnośląskie mazowieckie 96,5
2 łódzkie śląskie 78,5
3 kujawsko-pomorskiel łódzkie 73,5
4 lubuskie małopolskie 73,5
5 świętokrzyskie  kujawsko-pomorskie 62,0
6 mazowieckie wielkopolskie 59,5
7 podlaskie warmińsko-mazurskie 57,5
8 opolskie dolnośląskie 49,5
9 małopolskie podlaskie 48
10 wielkopolskie  opolskie   46,5
11 śląskie lubelskie 44,5
12 podkarpackie lubuskie 43,5
13  warmińsko-mazurskie świętokrzyskie 43,5
14 lubelskie podkarpackie 42,5
15 pomorskie pomorskie 34,5
16 zachodniopomorskie zachodniopomorskie 33,5



dolnośląskie

Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Lewandowski Paweł
  2. Zwiech Jakub
  3. Biegun Filip
  4. Wroński Krzysztof
  5. Hainberg Maksymilian
  6. Wajda Jakub
  7. Popiwczak Jakub
  8. Urbański Przemysław
  9. Kłonowski Oskar
  10. Puławski Szymon
  11. Maskulanis Krystian
  12. Lewandowski Maciej
TRENER: - I trener:  Piotr Lebioda

   
Wyróżnieni zawodnicy:
  1. Zwiech Jakub - dolnośląskie
  2. Zimoń Łukasz - łódzkie
  3. Olszewski Jakub - kujawsko-pomorskie
  4. Zarębski Patryk - lubuskie
  5. Gryc Paweł - podlaskie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Lewandowski Paweł KS Gwardia Wrocław  dolnośląskie 
2 Zwiech Jakub KS Gwardia Wrocław  dolnośląskie 
3 Olszewski Jakub NTS "Trójka" Nakło  kujawsko-pomorskie 
4 Szaniawski Kamil UKS Olimp Opole Lub. lubelskie 
5 Machowicz Konrad LKS Cisy lubelskie
6 Zarębski Patryk Olimia Sulęcin lubuskie
7 Goss Jędrzej KS WIFAMA ŁÓDŹ łódzkie
8 Zimoń Łukasz UKS Marcin Gortat MG13BVF łódzkie
9 Domański Filip KS METRO Warszawa mazowieckie
10 Pilecki Mikołaj UMKS MOS WOLA Warszawa mazowieckie
11 Lemański Bartłomirj KS METRO Warszawa mazowieckie
12 Trybulec Mikołaj KS METRO Warszawa mazowieckie
13 Stelmaszczyk Igor KS METRO Warszawa mazowieckie
14 Pastewka Patryk UKS "Skok" Wołomin mazowieckie
15 Jastrowicz Bartosz MMKS "MARATON" Świnoujście śląskie
16 Kwaśniewski Adrian KS Jastrzębie Borynia śląskie
17 Wojtaszkiewicz Oskar MKS MOS Płomień Sosnowiec śląskie
18 Szmajduch Michał TS Volley Rybnik śląskie
19 Wysocki Łukasz KS Jastrzębie Borynia śląskie 
20 Siemiątkowski Jan MUKS GROM Kalisz wielkopolskie
21 Popardowski Jakub LKS Bobowa  małopolskie
22 Komenda Marcin UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓW małopolskie
23 Kania Marcin WKS WAWEL KRAKÓW małopolskie
24 Wiejaczka Dawid LKS Bobowa małopolskie
25 Lewandowski Jakub Trefl S.A. Gdańsk pomorskie
26 Drewniak Bartosz STS Skarżysko Kamienna świętokrzyskie
27 Kielar Radosław Karpaty MOSIR Krosno podkarpackie
28 Kromka Kacper Karpaty MOSIR Krosno podkarpackie
29 Fąferko Maciej MOS Opole opolskie
30 Kożuch Kacper MLKS Kędzierzyn - Koźle opolskie
31 Gulak Krzysztof AZS UWM OLSZTYN warmińsko-mazurskie
32 Petleczyc Maciej UKS Tempo Olsztyn warmińsko-mazurskie