KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2010



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - SPAŁA - 15.10.2010 - 17.10.2010




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 15.10.2010 - godz. 09.00 śląskie - łódzkie 1:2 (25:22, 21:25, 9:15)
2 15.10.2010 - godz. 10.30 wielkopolskie - lubuskie 2:0 (25:22, 27:25)
3 15.10.2010 - godz. 12.00 śląskie - lubuskie 2:0 (25:14, 25:14)
4 15.10.2010 - godz. 16.00 łódzkie - wielkopolskie 2:0 (25:11, 25:14)
5 15.10.2010 - godz. 17.30 śląskie - wielkopolskie 2:0 (25:16, 25:22)
6 15.10.2010 - godz. 19.00 lubuskie - łódzkie 2:1 (26:24; 17:25, 15:13)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 śląskie 5 2,5
2 łódzkie 5 1,6667
3 wielkopolskie 4 0,5
4 lubuskie 4 0,4

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 15.10.2010 - godz. 09.00 zachodniopomorskie - pomorskie 1:2 (18:25, 29:27, 14:16)
2 15.10.2010 - godz. 10.30 podlaskie - warmińsko-mazurskie 0:2 (15:25, 22:25)
3 15.10.2010 - godz. 12.00 zachodniopomorskie - warmińsko-mazurskie 1:2 (25:20, 25:27, 7:15)
4 15.10.2010 - godz. 16.00 pomorskie - podlaskie 2:0 (25:23, 33:31)
5 15.10.2010 - godz. 17.30 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0 (27:25, 25:17)
6 15.10.2010 - godz. 19.00 warmińsko-mazurskie - pomorskie 0:2 (24:26, 20,25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 pomorskie 6 6
2 warmińsko-mazurskie 5 1,3333
3 zachodniopomorskie 4 1
4 podlaskie 3 0

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 15.10.2010 - godz. 09.00 mazowieckie - podkarpackie 1:2 (25:8, 14:25, 13:15)
2 15.10.2010 - godz. 10.30 lubelskie - dolnośląskie 0:2 (22:25, 19:25)
3 15.10.2010 - godz. 12.00 mazowieckie - dolnośląskie 0:2 (22:25, 16:25)
4 15.10.2010 - godz. 16.00 podkarpackie - lubelskie 2:0 (25:23, 25:20)
5 15.10.2010 - godz. 17.30 mazowieckie - lubelskie 2:0 (25:12, 25:19)
6 15.10.2010 - godz. 19.00 dolnośląskie - podkarpackie 2:0 (25:19, 25:16)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 dolnośląskie 6 max
2 podkarpackie 5 1,3333
3 mazowieckie 4 0,75
4 lubelskie 3 0

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 15.10.2010 - godz. 09.00 kujawsko-pomorskie - opolskie 2:0 (26:24, 25:10)
2 15.10.2010 - godz. 10.30 małopolskie - świętokrzyskie 2:0 (25:8,  25:17)
3 15.10.2010 - godz. 12.00 kujawsko-pomorskie - świętokrzyskie 2:0 (25:19, 25:19)
4 15.10.2010 - godz. 16.00 opolskie - małopolskie 0:2 (14:25, 20:25)
5 15.10.2010 - godz. 17.30 kujawsko-pomorskie - opolskie 2:0 (26:24, 25:10)
6 15.10.2010 - godz. 19.00 świętokrzyskie - opolskie 1:2 (25:18, 19:25, 12:15)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 małopolskie 6 6
2 kujawsko-pomorskie 5 2,5
3 opolskie 4 0,4
4 świętokrzyskie 3 0,1667

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 - godz. 09.30 łódzkie - pomorskie 2:0 (25:22, 25:22)
2 16.10.2010 - godz. 09.30 dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 2:0 (25:16,25:18)
3 16.10.2010 - godz. 09.30 podkarpackie - małopolskie 0:2 (21:25, 25:27)
4 16.10.2010 - godz. 09.30 śląskie - warmińsko-mazurskie 2:1 (23:25, 25:18, 15:11)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
1 16.10.2010 - godz. 09.30 mazowieckie - świętokrzyskie
2:0 (25:23, 25:13)
2 16.10.2010 - godz. 09.30 lubelskie - opolskie
1:2 (20:25, 23:25, 11:15)
3 16.10.2010 - godz. 09.30 wielkopolskie - podlaskie 0:2 (24:26,22:25)
4 16.10.2010 - godz. 09.30 lubuskie - zachodniopomorskie 1:2 (25:21, 15:21, 12:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.

 


Półfinały (o miejsca 1-4)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 łódzkie - małopolskie
2:1 (25:11, 21:25, 15:12)
2 16.10.2010 śląskie - dolnośląskie
1:2 (25:23, 15:25, 9:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 warmińsko-mazurskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:22, 13:25, 12:15)
2 16.10.2010 pomorskie - podkarpackie 1:2 (27:29, 25:23, 7:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały (o miejsca 9-12)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 podlaskie - mazowieckie 0:2 (12:25, 20:25)
2 16.10.2010 zachodniopomorskie - opolskie 0:2 (20:25, 18:25)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały o miejsca 13-16



terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 wielkopolskie - świętokrzyskie 2:1 (20:25, 18:25)
2 16.10.2010 lubuskie - lubelskie 2:1 (23:25, 25:23, 15:12)

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.

 


FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 świętokrzyskie - lubelskie 1:2 (22:25, 25:20, 10:15)
O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 wielkopolskie - lubuskie 0:2 (28:30, 23:25)
O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 podlaskie - zachodniopomorskie 2:1 (25:16, 18:25, 15:13)
O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 16.10.2010 mazowieckie - opolskie 2:1 (25:15, 21:25, 15:13)
O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2010 warmińsko-mazurskie - pomorskie 2:0 (25:23, 25:23)
O miejsca (5-6)



 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 17.10.2010 9:00 kujawsko-pomorskie - podkarpackie 2:0 (25:23, 25:3)
 
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 17.10.2010 9:00 śląskie - małopolskie
2:0 25:19, 25:21)
 
FINAŁ

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 17.10.2010 9:00 dolnośląskie - łódzkie 2:1 (26:28, 25:21, 15:3)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2010 RANKING WOJEWÓDZW -2010 Pkt.
1 dolnośląskie śląskie 102,5
2 łódzkie mazowieckie 86,5
3 śląskie łódzkie 76
4 małopolskie małopolskie 74
5 kujawsko-pomorskie  warmińsko-mazurskie 67,5
6 podkarpackie dolnośląskie 60
7 warmińsko-mazurskie lubelskie 59
8 pomorskie pomorskie 54,5
9 mazowieckie podkarpackie 47
10 opolskie  podlaskie  46,5
11 podlaskie  kujawsko-pomorskie 45
12 zachodniopomorskie wielkopolskie 42
13 lubuskie lubuskie 34,5
14 wielkopolskie zachodniopomorskie 34,5
15 lubelskie opolskie  33
16 świętokrzyskie świętokrzyskie 22,5



Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Aleksander Śliwka 
  2. Aleksander Hutyra
  3. Dominik Mucha
  4. Radosław Rzymiański
  5. Radosław Stec 
  6. Mariusz Patyk
  7. Mikołaj Biały
  8. Michał Szuta
  9. Adrian Lewicki
  10. Paweł Lewandowski
  11. Wojciech Weiman
  12. Stanisław Szymankiewicz
TRENER: - I trener:  Piotr Lebioda

   
Wyróżnieni zawodnicy:
  1. Aleksander Śliwka - dolnośląskie
  2. Patryk Korpal - łódzkie
  3. Bartosz Bućko - śląskie
  4. Jan Fornal - małopolskie
Wyróżnieni trenerzy za TNO 2010:
  1. Piotr Lebioda - dolnośląskie
  2. Rafał Strawiński - łódzkie
  3. Adam Kowalski - śląskie
Wyróżnieni trenerzy -wg punktacji zespołowej:
  1. Adam Kowalski - śląskie
  2. Michał Rybak - mazowieckie
  3. Rafał Strawiński - łódzkie

Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetów

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Atrur Szalpuk MKS MDK WARSZAWA mazowieckie
2 Seweryn Wroński MKS MDK WARSZAWA mazowieckie
3 Piotr Kozak UMKS MOS WOLA WARSZAWA mazowieckie
4 Mateusz Prudzyński GTS WILGA GARWOLIN mazowieckie
5 Aleksander Śliwka JKS SPARTAKUS JAWOR dolnośląskie
6 Stanisław Szymankiewicz UKS SZCZĘŚLIWA "13" WROCŁAW dolnośląskie
7 Patryk Korpal SIATKARZ WIELUŃ łódzkie
8 Łukasz Kaczan WIFAMA ŁÓDŹ łódzkie
9 Krzysztof Bieńkowski UKS SMS ŁÓDŹ łódzkie
10 Piotr Badura LECHIA TOMASZÓW MAZ. łódzkie
11 Karol Borończyk MCKiS JAWORZNO śląskie
12 Mariusz Wacek DELIC-POL NORWID CZE-WA śląskie
13 Mateusz Bera DELIC-POL NORWID CZE-WA śląskie
14 Mateusz Lucia KS AZS RAFAKO RACIBÓRZ śląskie
15 Bartosz Bućko BBTS WŁÓKNIARZ BIELSKO BIAŁA śląskie
16 Aleksander Maziarz MKS KRAŚNIK lubelskie
17 Daniel Kędzierski UKS SERBINÓW lubelskie
18 Szymon Pacześny MKS MOS  TUREK wielkopolskie
19 Jan Fornal UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓW małopolskie
20 Marcin Komenda UKS "DOBRY WYNIK" KRAKÓW małopolskie
21 Marcin Kania WKS WAWEL KRAKÓW małopolskie
22 Karol Behrendt TREFL GDAŃSK pomorskie
23 Piotr Wilkowski TREFL GDAŃSK pomorskie
24 Mateusz Hołobut UKS DWÓJKA STALOWA WOLA podkarpackie
25 Paweł Gryc MUKS "PIĘTNASTKA" BIAŁYSTOK podlaskie
26 Radosław Sterna MUKS "PIĘTNASTKA" BIAŁYSTOK podlaskie
27 Tomasz Kryński UKS ORION BIELSK PODLASKI podlaskie
28 Igor Dobiszewski LMKS "ŻAK" PYRZYCE zachodniopomorskie
29 Bartosz Wierzbowski KS BUDOWLANKA TORUŃ kujawsko-pomorskie
30 Mateusz Woźniak STAL GRUDZIĄDZ kujawsko-pomorskie
31 Jakub Wiśniewski UKS TEMPO-25 OLSZTYN warmińsko-mazurskie
32 Jakub Macyra SOS SL SALOS OSTRÓDA warmińsko-mazurskie






Zdjęcia z TNO 2010:   PATRZ >>>>>