KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2009



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 07.09.2009 - 09.09.2009




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 07.09.2009 warmińsko-mazurskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:12,25:17)
2 07.09.2009 lubuskie - lubelskie 2:1 (25:19, 22:25, 15:13)
3 07.09.2009 warmińsko-mazurskie - lubelskie 2:0 (25:12, 25:11)
4 07.09.2009 zachodniopomorskie - lubuskie 0:2 (19:25, 12:25)
5 07.09.2009 warmińsko-mazurskie - lubuskie 0:2 (23:25,23:25)
6 07.09.2009 lubelskie - zachodniopomorskie 0:2 (26:28, 23:25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 lubuskie 6 6:1
2 warmińsko-mazurskie 5 4:2
3 zachodniopomorskie 4 2:4
4 lubelskie 3 1:6

 

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 07.09.2009 pomorskie - podkarpackie 1:2 (17:25, 26:24, 12:15)
2 07.09.2009 podlaskie - mazowieckie 0:2 (17:25, 19:25)
3 07.09.2009 pomorskie - mazowieckie 0:2 (24:26, 22:25)
4 07.09.2009 podkarpackie - podlaskie 2:0 (25:14, 25:18)
5 07.09.2009 pomorskie - podlaskie 2:0 (25:17, 27:25)
6 07.09.2009 mazowieckie - podkarpackie 1:2 (22:25, 25:17, 10:15)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie 6 6:2
2 mazowieckie 5 5:2
3 pomorskie 4 3:4
4 podlaskie 3 0:6

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 07.09.2009 łódzkie - śląskie 0:2 (19:25, 14:25)
2 07.09.2009 małopolskie - opolskie 0:2 (11:25, 14:25)
3 07.09.2009 łódzkie - opolskie 0:2 (20:25, 19:25)
4 07.09.2009 śląskie - małopolskie 2:1 (25:19, 23:25, 15:9)
5 07.09.2009 łódzkie - małopolskie 0:2 (18:25, 22:25)
6 07.09.2009 śląskie - opolskie 2:0 (25:23, 25:16)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 śląskie 6 6:1
2 opolskie  5 4:2
3 małopolskie 4 3:4
4 łódzkie 3 0:6

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 07.09.2009 świętokrzyskie - dolnośląskie 0:2 (22:25, 18:25)
2 07.09.2009 kujawsko-pomorskie - wielkopolskie 0:2 (21:25, 20:25)
3 07.09.2009 świętokrzyskie - wielkopolskie 0:2 (22:25, 23:25)
4 07.09.2009 dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 2:1 (25:14, 22:25, 15:7)
5 07.09.2009 świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:15, 20:25, 10:25)
6 07.09.2009 wielkopolskie - dolnośląskie 2:0 )26:24, 25:23)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 wielkopolskie 6 6:0
2 dolnośląskie  5 4:3
3 kujawsko-pomorskie 4 3:5
4 świętokrzyskie 3 1:6

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 lubuskie - mazowieckie 1:2
2 08.09.2009 śląskie - dolnośląskie  2:0
3 08.09.2009 warmińsko-mazurskie - podkarpackie 2:0
4 08.09.2009 opolskie  - wielkopolskie 1:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0
2 08.09.2009 małopolskie  - świętokrzyskie 2:0
3 08.09.2009 lubelskie - pomorskie 0:2
4 08.09.2009 łódzkie - kujawsko-pomorskie 1:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.

 


Półfinały (o miejsca 1-4)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 mazowieckie - śląskie
0:2
2 08.09.2009 warmińsko-mazurskie - wielkopolskie 2:0



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 lubuskie - dolnośląskie 2:1`
2 08.09.2009 podkarpackie - opolskie 1:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały (o miejsca 9-12)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 zachodniopomorskie - małopolskie 0:2
2 08.09.2009 pomorskie - kujawsko-pomorskie 1:2




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały o miejsca 13-16



terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 podlaskie - świętokrzyskie 2:1
2 08.09.2009 lubelskie - łódzkie 2:0

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.

 


  FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 świętokrzyskie - łódzkie 2:0
O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 podlaskie - lubelskie 1:2
O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 zachodniopomorskie - pomorskie 1:2
O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 małopolskie - kujawsko-pomorskie 1:2
O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 08.09.2009 dolnośląskie - podkarpackie 0:2
O miejsca (5-6)



 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 09.09.2009 9:00 lubuskie - opolskie 0:2
 
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 09.09.2009 9:00 mazowieckie - wielkopolskie
2:0

 

 
FINAŁ

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 09.09.2009 10.00 ŚŁĄSKIE - WARMIŃSKO-MAZURSKIE 0:2

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce Drużyna
1 warmińsko-mazurskie
2 śląskie
3 mazowieckie
4 wielkopolskie
5  opolskie 
6 lubuskie
7 podkarpackie
8 dolnośląskie
9 kujawsko-pomorskie
10 małopolskie
11 pomorskie 
12 zachodniopomorskie
13 lubelskie
14 podlaskie
15 świętokrzyskie
16 łódzkie



Skład zwycięskiego zespołu:
  1. ŁUKASIK PIOTR  - SALOS OSTRÓDA
  2. KOZŁOWSKI KAMIL - UKS HEKULES EŁK
  3. BŁASZKIEWICZ ALEKSANDER - SALOS OSTRÓDA
  4. HRYNOWIECKI KAMIL - AZS UWM OLSZTYN
  5. KLUCHCIŃSKI ŁUKASZ - AZS UWM OLSZTYN
  6. JUSZCZYŃSKI ALEKSANDER - AZS UWM OLSZTYN
  7. PALKE RAFAŁ - AZS UWM OLSZTYN
  8. RADZIEWICZ MARCIN - KS SPARTA BRANIEWO
  9. BEDNARCZYK BARTOSZ - AZS UWM OLSZTYN
  10. PIŁAT MACIEJ - KS MOSIR GIRZYCKO
  11. TOMCZONEK RAFAŁ - AZS UWM OLSZTYN
  12. RUSZCZYK JĘDRZEJ - AZS UWM OLSZTYN
TRENER: - I trener: KASPRZAK ANDRZEJ
                II trener: DUTKA MAREK

 

Wyróżnieni trenerzy:
  1. KASPRZAK ANDRZEJ - warmińsko-mazurskie
  2. KOWALSKI ADAM - śląskie
  3. KOŁODZIEJCZYK DANIEL - mazowieckie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Bogusz Artur KS METRO WARSZAWA mazowieckie
2 Okraska Aleksander KS METRO WARSZAWA mazowieckie
3 Stępień Maciej KS METRO WARSZAWA mazowieckie
4 Faryna Rafał RSC CZARNI RADOM mazowieckie
5 Grabski Maciej MKS MDK WARSZAWA mazowieckie
6 Murawski Michał GWARDIA WROCŁAW dolnośląskie
7 Muzaj Maciej GWARDIA WROCŁAW dolnośląskie
8 Zwiech Maksymilian GWARDIA WROCŁAW dolnośląskie
9 Bujacz Kamil EKS SKRA BEŁCHATÓW łódzkie
10 Zębalski Marcin MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC śląskie
11 Wolański Nikodem Delic-Pol Norwid CZE-WA śląskie
12 Woźnica Nikodem Delic-Pol Norwid CZE-WA śląskie
13 Kowalski Adam Delic-Pol Norwid CZE-WA śląskie
14 Smolarczyk Adam Delic-Pol Norwid CZE-WA śląskie
15 Małysz Dawid TS VOLLEY RYBNIK śląskie
16 Siek Wojciech BBTS Włókniarz B-B śląskie
17 Bućko Bartosz BBTS Włókniarz B-B śląskie
18 Szaruga Konrad UKS "Międzyrzecka Trójka" Międzyrzec lubelskie
19 Iwaniak Dariusz UKS PIĄTKA TUREK wielkopolskie
20 Pietrzak Łukasz DUNAJEC NOWY SĄCZ małopolskie
21 Janusz Marcin DUNAJEC NOWY SĄCZ małopolskie
22 Albertyński Kamil GKS STOCZNIOWIEC GDAŃSK pomorskie
23 Sobstyl Bartosz UMKS JURAND MALBORK pomorskie
24 Kędzierski Michał AKS RESOVIA RZESZÓW podkarpackie
25 Gajdek Bartłomiej UKS DWÓJKA STALOWA WOLA podkarpackie
26 Andrulewicz Robert MMKS KĘDZIERZYN KOŹLE opolskie
27 Kurzawa Marcin AZS NYSA opolskie
28 Błaźniak Bartosz MLKS VOLLEY GUBIN lubuskie
29     kujawsko-pomorskie
30 Łukasik Piotr SALOS OSTRÓDA warmińsko-mazurskie
31 Hryniewiecki Kamil AZS UWM OLSZTYN warmińsko-mazurskie
32 Palke Rafał  KS MOSIR GIRZYCKO warmińsko-mazurskie

 

RANKING WOJEWÓDZTW

 

W rankingu brano pod uwagę:
  • Cechy fizyczne startujących zawodników w TNO (wzrost)
  • Cechy motoryczne (wyskok dosiężny
  • Ilość klubów z których powołano reprezentację województwa w TNO
  • Ilość zawodników z województwa powołanych na KAMPY
  • Zajęte miejsce przez województwo w TNO 2008
Lp województwo suma p-któw miejsce
1 śląskie 113,5 1
2 mazowieckie 82,5 2
3 warmińsko-mazurskie 75,5 3
4 dolnośląskie 59,5 4
5 małopolskie 52,5 5
6 pomorskie 49 6
7 wielkopolskie 47,5 7
8 podkarpackie 47 8
9 lubuskie 44 9
10 opolskie 43,5 10
11 kujawsko-pomorskie 41 11
12 lubelskie 31,5 12 - 13
13 łódzkie 31,5 12 - 13
14 zachodniopomorskie 27 14
15 świętokrzyskie 26 15
16 podlaskie 23,5 16






Zdjęcia z TNO 2009:   PATRZ >>>>>