KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2008



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 10.10.2008 - 12.10.2008




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2008 wielkopolskie - łódzkie 0: 2 (11:25; 22:25)
2 10.10.2008 opolskie - kujawsko-pomorskie 2:0 (26:24; 25:18)
3 10.10.2008 wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (20:25; 16:25)
4 10.10.2008 łódzkie - opolskie 2:1 (25:23; 15:25; 15:9)
5 10.10.2008 wielkopolskie - opolskie 2:1 (25:21; 18:25; 15:12)
6 10.10.2008 kujawsko-pomorskie - łódzkie 0:2 (19:25; 24:26) 

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 łódzkie 6 6:1
2 opolskie 4 4:4
3 kujawsko-pomorskie 4 2:4
4 wielkopolskie 4 2:5

 

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2008 zachodniopomorskie - pomorskie 0:2 (12:25; 15:25)
2 10.10.2008 mazowieckie - podlaskie 2:0 (25:18; 25:16)
3 10.10.2008 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0 (25:17; 25:16)
4 10.10.2008 mazowieckie - pomorskie 2:1 (22:25; 25:10; 15:13)
5 10.10.2008 zachodniopomorskie - mazowieckie 0:2 (17:25; 25:27)
6 10.10.2008 podlaskie - pomorskie 0:2 (15:25; 12:25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 mazowieckie 6 6:1
2 pomorskie 5 5:2
3 zachodniopomorskie 4 2:4
4 podlaskie 3 0:6

 


Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2008 dolnośląskie - podkarpackie 0:2 (11:25; 22:25)
2 10.10.2008 śląskie - lubuskie 2:0 (25:18; 25:20)
3 10.10.2008 dolnośląskie - lubuskie 0:2 (22:25; 15:25)
4 10.10.2008 śląskie - podkarpackie 0:2 (24:26; 15:25)
5 10.10.2008 dolnośląskie - śląskie 1:2 (13:25; 25:22; 12:15)
6 10.10.2008 lubuskie - podkarpackie 0:2 (24:26; 13:25)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie 6 6:0
2 śląskie 5 4:3
3 lubuskie 4 2:4
4 dolnośląskie 3 1:6

 


Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 10.10.2008 małopolskie - warmińsko-mazurskie 2:1 (25:23;19:25; 15:13)
2 10.10.2008 świętokrzyskie - lubelskie 0:2 (24:26; 16:25)
3 10.10.2008 małopolskie - lubelskie 0:2 (15:25; 17:25)
4 10.10.2008 warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie 2:0 (25:11; 25:16)
5 10.10.2008 małopolskie - świętokrzyskie 2:0 (25:13; 25:11)
6 10.10.2008 lubelskie - warmińsko-mazurskie 2:1 (25:23; 19:25; 15:13) 

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 lubelskie 6 6:1
2 małopolskie 5 4:3
3 warmińsko-mazurskie 4 4:4
4 świętokrzyskie 3 0:6

 


Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 łódzkie - pomorskie 1:2 (25:23; 23:25; 8:15)
2 11.10.2008 opolskie - mazowieckie 2:1 (25:23; 16:25; 17:15)
3 11.10.2008 podkarpackie - małopolskie 2:0 (25:15; 25:17)
4 11.10.2008 śląskie - lubelskie
2:0 (25:20; 25:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.
Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 kujawsko-pomorskie - podlaskie 2:0
2 11.10.2008 lubuskie - świętokrzyskie 2:0
3 11.10.2008 wielkopolskie - zachodniopomorskie 1:2
4 11.10.2008 dolnośląskie - warmińsko-mazurskie 2:0



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.

 


Półfinały (o miejsca 1-4)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 pomorskie - podkarpackie
2:0 (26:24; 25:19)
2 11.10.2008 opolskie - śląskie
0:2 (24:26; 20:25) 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.
Półfinały o miejsca 5-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 łódzkie - małopolskie 2:0 (27:25; 25:19)
2 11.10.2008 mazowieckie - lubelskie 2:1



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 podlaskie - świętokrzyskie 2:0
2 11.10.2008 wielkopolskie - warmińsko-mazurskie 0:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 

Półfinały o miejsca 9-12



terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 kujawsko-pomorskie - lubuskie 0:2
2 11.10.2008 zachodniopomorskie - dolnośląskie 0:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 


FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 świętokrzyskie - wielkopolskie 1:2



O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 podlaskie - warmińsko-mazurskie 2:0



O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 kujawsko-pomorskie - zachodniopomorskie 1:2



O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 lubuskie - dolnośląskie 2:1



O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 11.10.2008 małopolskie - lubelskie 0:2



O miejsca (5-6)



 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2008 9:00 łódzkie - mazowieckie 1:2 (25:18; 24:26; 16:18)



 
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2008 9:00 podkarpackie - opolskie 2:1 (21:25; 25:20; 15:6)



 
FINAŁ

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 12.10.2008 10.00 pomorskie - śląskie 2:1 (23:25; 25:21; 11:15)



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce Drużyna
1 śląskie
2 pomorskie 
3 podkarpackie
4 opolskie 
5  mazowieckie
6 łódzkie
7 lubelskie 
8 małopolskie
9 lubuskie
10 dolnośląskie
11 zachodniopomorskie
12 kujawsko-pomorskie
13  podlaskie
14 warmińsko-mazurskie
15 wielkopolskie
16 świętokrzyskie



Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Kaczyński Michał - Delic-Pol Norwid Częstochowa
  2. Luks Bartosz  - SK Górnik Radlin
  3. Paprocki Jarosław - SK Górnik Radlin
  4. Lisicki Piotr - SK Górnik Radlin
  5. Bucki Adrian - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  6. Marasik Adrian - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  7. Wagner Jakub - BBTS Włókniarz Bielsko Biała
  8. Strzałkowski Bartosz - MCKiS Jaworzno
  9. Niesporek Seweryn - KS Jastrzębie
  10. Buturla Kamil - KS Jastrzębie
  11. Janikowski Maciej - MKS MOS Będzin
  12. Hyjek Mirosław - AZS Rafako Racibórz
  13. Józefus Łukasz - AZS Rafako Racibórz
TRENER: - Kowalski Adam



Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
  1. Gajowczyk Kacper - pomorskie
  2. Wagner Jakub - śląskie
  3. Kaczyński Michał - śląskie
  4. Łapszyński Łukasz - opolskie
  5. Mucha Konrad - podkarpackie
  6. Orzyk Piotr - łódzkie
Wyróżnieni trenerzy:
  1. Kowalski Adam - śląskie
  2. Pruski Jarosław - pomorskie
  3. Stępczyński Mariusz - mazowieckie
  4. Łoza Artur - podkarpackie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Orczyk Piotr Wifama Łódź łódzkie
2 Kaczyński Michał Delic-Pol Norwid Częstochowa śląskie
3 Bucki Adrian BBTS Włókniarz Bielsko Biała śląskie
4 Paprocki Jarosław SK Górnik Radlin śląskie
5 Wagner Jakub BBTS Włókniarz Bielsko Biała śląskie
6 Luks Bartosz SK Górnik Radlin śląskie
7 Kowerda Marcin UKS "Serbinów" Biała Podlaska lubelskie
8 Kozioł Kamil UKS "Sobieski" Lublin lubelskie
9 Kowalewski Kornel UKS "Rataje ZSO 4" Poznań wielkopolskie
10 Wysocki Jacek VKS Joker Piła wielkopolskie
11 Gajowczyk Kacper Trefl Gdańsk pomorskie
12 Bogdanowicz Patryk Trefl Gdańsk pomorskie
13 Stolc Sławomir Stoczniowiec Gdańsk pomorskie
14 Zaborowski Michał "1" Bytów pomorskie
15 Mucha Konrad MOSiR Jasło podkarpackie
16 Madej Maciej AKS Resovia Rzeszów podkarpackie
17 Kosiek Jakub KSS Karpaty Krosno podkarpackie
18 Makar Jakub MUKS "15" Białystok podlaskie
19 Sławiński Adrian MOW Orzeł Międzyrzecz lubuskie
20 Sęk Piotr MUKS Voley Gubin lubuskie
21 Wise Łukasz BKS Chemik Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
22 Kamiński Marek BKS Chemik Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
23 Urbanowicz Jakub AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie
24 Hernik Piotr UKS Dębina mazowieckie
25 Wachnik Jakub RCS Radom mazowieckie
26 Żebrowski Rafał ASPS NET Ostrołęka mazowieckie
27 Karpienia Wiktor WUKS Junior Stolarka Wołomin mazowieckie
28 Góra Marcin GPKS Gorlice małopolskie
29 Superlak Michał KS Gwardia Wrocław dolnośląskie
30 Białecki Michał MUKS Ikar Legnica dolnośląskie
31 Barbach Bartosz UKS Strzelin dolnośląskie
32 Łapszyński Łukasz MMKS Kędzierzyn-Koźle opolskie

 

RANKING WOJEWÓDZTW

 

W rankingu brano pod uwagę:
  • Cechy fizyczne startujących zawodników w TNO (wzrost)
  • Cechy motoryczne (wyskok dosiężny
  • Ilość klubów z których powołano reprezentację województwa w TNO
  • Ilość zawodników z województwa powołanych na KAMPY
  • Zajęte miejsce przez województwo w TNO 2008
Lp województwo suma p-któw Województwo
1 śląskie 88,5 1
2 pomorskie 77 2
3 mazowieckie 76,5 3
4 podkarpackie 55,5 4
5 wielkopolskie 52 5
6 łódzkie 50 6 - 7
7 dolnośląskie 50 6 - 7
8 lubuskie 48,5 8
9 lubelskie 47 9
10 małopolskie 46 10
11 opolskie 55,5 11
12 kujawsko-pomorskie 33 12
13 podlaskie 30,5 13
14 warmińsko-mazurskie 28,5 14
15 świętokrzyskie 24,5 15 - 16
16 zachodniopomorskie 24,5 15 - 16