TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 12.10.2007 - 14.10.2007

 

Grupa A

terminarz - wyniki

 
Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2007 pomorskie - podlaskie 2:0 (25:23; 25:23) 
2 12.10.2007 opolskie - małopolskie 1:2 (20:25; 25:21; 10:15) 
3 12.10.2007 pomorskie - małopolskie 2:0 (25:23; 29:27) 
4 12.10.2007 podlaskie - opolskie 0:2 ( 25:27; 19:25)
5 12.10.2007 pomorskie - opolskie 1:2 (21:25; 25:18; 7:15) 
6 12.10.2007 małopolskie -  podlaskie  2:0 (25:23; 25:18)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Sety
1 pomorskie 5 5:2
2 opolskie 5 5:3
3 małopolskie 5 4:3
4 podlaskie 3 0:6

 


Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2007 łódzkie - wielkopolskie 1:2 (25:17; 17:25; 13:15) 
2 12.10.2007 podkarpackie - lubuskie 2:0 (25:16; 30:28) 
3 12.10.2007 łódzkie - lubuskie 2:1 (22:25; 25:22; 15:9) 
4 12.10.2007 wielkopolskie - podkarpackie 0:2 (24:26;  17:25) 
5 12.10.2007 łódzkie - podkarpackie 2:0 (25:23;  25:17) 
6 12.10.2007 lubuskie - wielkopolskie  2:0 (25:20;  25:4) 

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 podkarpackie 5 4:2
2 łódzkie 5 5:3
3 lubuskie 4 3:4
4 wielkopolskie 4 2:5

 


Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2007 lubelskie - śląskie 0:2 (20:25; 18:25) 
2 12.10.2007 mazowieckie - zachodniopomorskie 2:0 (25:11; 25:18) 
3 12.10.2007 lubelskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:20; 26:24) 
4 12.10.2007 śląskie - mazowieckie 2:0 (25:19;  25:19) 
5 12.10.2007 lubelskie - mazowieckie 2:0 (25:22; 25:12) 
6 12.10.2007 zachodniopomorskie -  śląskie  0:2 (27:29; 13:25)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 śląskie 6 6:0
2 lubelskie 5 4:2
3 mazowieckie 4 2:4
4 zachodniopomorskie 3 0:6

 


 

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 12.10.2007 dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 2:1 (21:25; 25:22; 15:12) 
2 12.10.2007 warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie 2:0 (25:23; 25:21) 
3 12.10.2007 dolnośląskie - świętokrzyskie 2:1 (23:25; 25:21; 15:10) 
4 12.10.2007 kujawsko-pomorskie - warmińsko-mazurskie 2:0 (28:26; 25:18) 
5 12.10.2007 dolnośląskie - warmińsko-mazurskie 2:0 (25:14;  25:19) 
6 12.10.2007 świętokrzyskie - kujawsko-pomorskie  1:2 (25:9; 22:25; 15:17)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Sety
1 dolnośląskie 6 6:2
2 kujawsko-pomorskie 5 5:3
3 warmińsko-mazurskie 4 2:4
4 świętokrzyskie 3 2:6

 


Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 pomorskie - łódzkie 0:2 
2 13.10.2007 śląskie -  kujawsko-pomorskie 0:2 
3 13.10.2007 opolskie -  podkarpackie 0:2 
4 13.10.2007 lubelskie -  dolnośląskie 2:1 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.

 

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 małopolskie -  wielkopolskie 0:2 
2 13.10.2007 mazowieckie -  świętokrzyskie 2:1 
3 13.10.2007 podlaskie -  lubuskie 2:0
4 13.10.2007 zachodniopomorskie -  warmińsko-mazurskie 1:2 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12,
pokonani o miejsca 13-16.

 


Półfinały (o miejsca 1-4)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 łódzkie - kujawsko-pomorskie 2:0 
2 13.10.2007 podkarpackie - lubelskie 2:0 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.

 

Półfinały o miejsca 5-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 pomorskie -  śląskie 0:2 
2 13.10.2007 opolskie -  dolnośląskie 0:2 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały (o miejsca 9-12)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 wielkopolskie -  mazowieckie  0:2
2 13.10.2007 podlaskie -  warmińsko-mazurskie  0:2



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały o miejsca 13-16



terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 małopolskie -  świętokrzyskie 0:2 
2 13.10.2007 lubuskie -  zachodniopomorskie 1:2 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 


   FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 małopolskie - lubuskie  1:2 



O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 świętokrzyskie - zachodniopomorskie 1:2 



O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 wielkopolskie - podlaskie 1:2 



O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 mazowieckie -  warmińsko-mazurskie 2:0 



O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 13.10.2007 pomorskie - opolskie 0:2 



O miejsca (5-6)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 14.10.2007 śląskie -  dolnośląskie 0:2 (18:25; 16:25) 



 
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 14.10.2007 kujawsko-pomorskie - lubelskie 1:2 (25:19; 22:25; 10:15) 



 
FINAŁ

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 14.10.2007 łódzkie -  podkarpackie 2:0 (17; 20) 



OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

 
Miejsce Drużyna
1 łódzkie 
2  podkarpackie
3 lubelskie 
4 kujawsko-pomorskie 
5 dolnośląskie 
6 śląskie 
7 opolskie
8 pomorskie
9 mazowieckie
10 warmińsko-mazurskie
11 podlaskie
12 wielkopolskie
13  zachodniopomorskie
14 świętokrzyskie
15  lubuskie
16 małopolskie



Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Badowski Mateusz - KS Wifama Łódź
  2. Zalewski Adrian - KS Wifama Łódź
  3. Ignatowski Maciej - KS Wifama Łódź
  4. Kozłowski Paweł - EKS Skra Bełchatów
  5. Kostrzewski Adrian - EKS Skra Bełchatów
  6. Mroczewski Mateusz - EKS Skra Bełchatów
  7. Chmielewski Łukasz - MUKS "Siatkarz" Wieluń
  8. Gibek Przemysław - MUKS "Siatkarz" Wieluń
  9. Szadkowski Maciej - RKS Mazowia Rawa Maz.
  10. Ronek Kacper - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
  11. Kwapisz Krzysztof - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
  12. Orzechowski Jakub - MUKS Wiking Tomaszów Maz.
TRENER - Krzysztof Włosek



Wyróżnienia indywidualne otrzymali:
  1. Kozłowski Paweł - łódzkie
  2. Bońkowski Mikołaj - podkarpackie
  3. Długosz Kamil - podkarpackie
  4. Ożarskin Łukasz - wielkopolskie
  5. Pszenny Rafał - lubelskie
  6. Biernat Mateusz - śląskie
Wyróżnieni trenerzy:
  1. Ryszard Soboń - podkarpackie
  2. Krzysztof Włosek - łódzkie
  3. Adam Kowalski - śląskie
  4. Bronisław Orlikowski - mazowieckie
  5. Jarosław Kubiak - wielkopolskie
Zawodnicy powołani na konsultację naborową do Reprezent.  Polski Kadetów

 

Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Kamiński Damian GTPS Gorzów Wlkp. lubuskie
2 Koczan Sebastian UKS Olimpijczyk Drawsko Pom. zachodniopomorskie
3 Szadkowski Maciej RKS Mazowia Rawa Maz. łódzkie 
4 Kozłowski Paweł  EKS Skra Bełchatów łódzkie 
5 Zalewski Adrian  KS Wifama Łódź łódzkie
6 Peszko Jakub AKS Resovia Rzeszów  podkarpackie
7 Bońkowski Mikołaj AKS Resovia Rzeszów  podkarpackie
8 Długosz Kamil AKS Resovia Rzeszów  podkarpackie
9 Dryja Dawid UKS MOSiR Jasło podkarpackie
10 Gluz Mateusz MOS Wola Warszawa mazowieckie
11 Gonciarz Kacper KS Jadar Radom mazowieckie
12 Olenderek Maciej KS Metro Warszawa mazowieckie
13 Bachmatiuk Maciej JOKER Piła  wielkopolskie 
14 Ożarski Łukasz  JOKER Piła  wielkopolskie  
15 Gajowczyk Kacper Piast Krotoszyn  wielkopolskie  
16 Lisowski Krystian Skarż. Stowarzyszenie Sport Skarżysko Kam.  świętokrzyskie
17 Pszenny Rafał MKS Opole Lubelskie lubelskie
18 Myszka Eryk Trójka Międzyrzecko lubelskie
19 Tandek Karol Stow. Przyjaciół Siatkówki Lębork pomorskie
20 Urbanowicz Mateusz Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk pomorskie
21 Księżarek Bartosz MMKS Kędzierzyn-Koźle opolskie
22 Golec Paweł UKS Dobry Wynik Kraków malopolskie
23 Grot Maciej UKS Dobry Wynik Kraków malopolskie 
24 Romać Szymon  KS Ikar Legnica dolnośląskie 
25 Górski Janusz MKS Rosiek Syców dolnośląskie 
26 Borowski Arkadiusz AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie
27 Macyra Szymon AZS UWM Olsztyn warmińsko-mazurskie
28 Biernat Mateusz SK Górnik Radlin śląskie
29 Kozak Mateusz MTS AS Myszków śląskie
30 Banasiak Damian KS Jastrzębie Jastrzębie Zdrój śląskie
31 Koźmiński Michał MSPS Inowrocław kujawsko-pomorskie
32 Belt Paweł Chemik Bydgoszcz kujawsko-pomorskie