KADECI
Turniej Nadziei Olimijskich 2013



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 17.10.2013 - 19.10.2013




Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 podkarpackie - świętokrzyskie  1:1 (20:25, 25:12) 
2 17.10.2013 łódzkie - zachodniopomorskie 1:1 (25:12,19:25)
3 18.10.2013  podkarpackie - zachodniopomorskie 0:2 ( 18:25; 16:25)
4 18.10.2013  świętokrzyskie - łódzkie  0:2 (21:25; 12:25) 
5 18.10.2013  podkarpackie - łódzkie  1:1 (21:25; 25:18) 
6 18.10.2013  zachodniopomorskie - świętokrzyskie  2:0 (25:14; 25:14) 

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 zachodniopomorskie   5 5 1,292
2 łódzkie 4 2  1,181
3 podkarpackie 2 0,5 0,962
4  świętokrzyskie 1 0,2  0,676

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 małopolskie - lubuskie 2:0 (25:18, 25:9) 
2 17.10.2013 śląskie - mazowieckie 0:2 (8:25, 21:25) 
3 18.10.2013 małopolskie - mazowieckie 0:2 ( 11:25; 13:25)
4 18.10.2013 lubuskie -  śląskie 0:2 (21:25; 21:25) 
5 18.10.2013  małopolskie - śląskie  1:1 (15:25; 25:18) 
6 18.10.2013 mazowieckie -  lubuskie 2:0 (25:14; 25:23) 

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 mazowieckie 6   1,613
2  małopolskie 3 1 0,95
3 śląskie 1 0,924
4 lubuskie 0 0,727

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 dolnośląskie - lubelskie 1:1 (25:21, 17:25) 
2 17.10.2013 wielkopolskie  - warmińsko-mazurskie 1:1 (19:25; 25:21)
3 18.10.2013 dolnośląskie - warmińsko-mazurskie  1:1 ( 25:20, 16:25)
4 18.10.2013 lubelskie - wielkopolskie  0:2 (18:25; 18:25) 
5 18.10.2013 dolnośląskie - wielkopolskie 1:1 (25:22; 12:25) 
6 18.10.2013 warmińsko-mazurskie - lubelskie  1:1 (14:25; 25:13) 

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 wielkopolskie 4 1,185
2  warmińsko-mazurskie 3  1,057
3 dolnośląskie 3 1  0,87
4 lubelskie  2 0,5 0,916

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 17.10.2013 podlaskie -opolskie 0:2 (22:25, 21:25) 
2 17.10.2013 pomorskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (10:25, 13:25) 
3 18.10.2013 podlaskie - kujawsko-pomorskie 2:0 ( 25:14; 25:16)
4 18.10.2013 opolskie - pomorskie 1:1 (23:25; 25:15) 
5 18.10.2013  podlaskie - pomorskie 1:1 (14:25; 25:19) 
6 18.10.2013  kujawsko-pomorskie - opolskiee 1:1 (25:17; 15:25) 

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
Stosunek p-ów
1 opolskie 4 2 1,008
2  podlaskie 3 1,065
3 kujawsko-pomorskie 3 1 1,043
4 pomorskie 2 0,5 0,781

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 18.10.2013 podkarpackie - lubuskie 2:1 (25:22; 23:25; 15:13)
2 18.10.2013 świętokrzyskie- śląskie 0:2  15:25, 23:25)
3 18.10.2013 dolnośląskie - pomorskie 0:2 (24:26, 21:25,
)4 18.10.2013 lubelskie - kujawsko-pomorskie 2:1  25:16, 14:25, 15:3)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 18.10.2013 zachodniopomorskie - małopolskie  2:1  (14:25, 25:22, 18:16)
2 18.10.2013  łódzkie - mazowieckie 0:2  (13:15, 18:25)
3 18.10.2013 wielkopolskie - podlaskie  2:0 (25:16, 25:18)
4 18.10.2013 warmińsko-mazurskie - opolskie 2:1  (19:25, 25:19, 18:16)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4,
pokonani o miejsca 5-8.

 


Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013  lubuskie - dolnośląskie 1:2 (25:13, 15:25, 3:15) 
2 19.10.2013  świętokrzyskie -  kujawsko-pomorskie 0:2 (23:25, 14:25) 


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 

Półfinały o miejsca 9-12

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podkarpackie - pomorskie 0:2 (14:25, 23:25) 
2 19.10.2013 śląskie -  lubelskie  1:2 (23:25, 25:18, 7:15)


Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały (o miejsca 5-8)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 małopolskie - podlaskie   2:1 (14:25, 25:16, 15:13)
2 19.10.2013  łódzkie - opolskie 2:0 (25:20, 25:14) 



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały o miejsca 1-4


terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 zachodniopomorskie - wielkopolskie  1:2 (12:25, 27:25, 13:15) 
2 19.10.2013 mazowieckie - warmińsko-mazurskie  2:0 (25:14, 25:20) 

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.



     FINAŁY
O miejsca (15-16)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 lubuskie - świętokrzyskie  2:0 (25:21, 25:15)

 

O miejsca (13-14)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 dolnośląskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:10, 14:25, 10:15)

 

O miejsca (11-12)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podkarpackie - śląskie 2:1 (14:25, 25:19, 15:7)

 

O miejsca (9-10)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 pomorskie - lubelskie 1:2 (16:25, 25:6, 11:15)

 

O miejsca (7-8)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 podlaskie -opolskie 1:2 (18:25, 25:14, 8:15)

 

O miejsca (5-6)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 małopolskie - łódzkie  2:1 (9:25, 25:15, 15:13)

 

O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 zachodniopomorskie - warmińsko-mazurskie 0:2  (11:25, 21:25)

 

FINAŁ

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 19.10.2013 wielkopolskie - mazowieckie 1:2 (18:25, 25:23, 15:17)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2013
1 MAZOWIECKI 
2 WIELKOPOLSKIE 
3 WARMIŃSKO_MAZURSKIE 
4 ZACHODNIOPOMORSKIE 
5 MAŁOPOLSKIE 
6 ŁÓDZKIE
7 OPOLSKIE
8 PODLASKIE
9 LUBELSKIE
10 POMORSKIE
11 PODKARPACKIE 
12 ŚLĄSKIE 
13 KUJAWSKO-POMORSKIE 
14  DOLNOŚLĄSKIE
15 LUBUSKIE 
16 ŚWIĘTOKRZYSKIE

 


Wyróżnieni trenerzy:
  1. PLEWIŃSKI JAROSŁAW - MAZOWIECKIE
  2. OLSZTYŃSKA-PAWLAK ILONA - WIELKOPOLSKIE
  3. BŁASZCZAK ZBIGNIEW - ŚŁĄSKIE
Zawodniczki powołane na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetek

 

 
Lp Nazwisko i imię Województwo
1 MUSIAŁ IZABELA  KUJAWSKO-POMORSKI
2 ZALEWSKA MICHALINA  LUBELSKIE
3 WYROŚLAK NATALIA LUBELSKIE
4 KOZYRA DOMINIKA LUBELSKIE 
5 ROLA ANTONINA LUBELSKIE
6 PATORA LAURA  ŁÓDZKIE 
7 MIELCZAREK WERONIKA  ŁÓDZKIE  
8 FELAK KLAUDIA ŁÓDZKIE  
9 STYSIAK MAGDALENA ŁÓDZKIE 
10 HALVERSHEID WERONIKA MAŁOPOLSKIE
11 MIEMCZOK ANGELIKA MAŁOPOLSKIE
12 HAMUDA ALEKSANDRA  MAZOWIECKIE
13 CZAPLICKA ADRIANNA  MAZOWIECKIE
14 SOBICZEWSKA WERONIKA MAZOWIECKIE
15 WISZ IZABELA  PODKAPACKIE 
16 FILIPEK IZABELA PODKAPACKIE 
17 JAKUBOWSKA PATRYCJA  PODLASKIE 
18 ŁUKASIK MARTYNA  POMORSKIE  
19 NOWACKA JOWITA  POMORSKIE  
20 TORYM KLAUDIA   POMORSKIE
21 STRYSIK KLAUDIA  POMORSKIE 
22 KLEKOT IZABELA  ŚLĄSKIE
23 MUREK NATALIA ŚLĄSKIE
24 BABIŃSKA AGATA  ŚLĄSKIE
25 GOWOREK JOANNA WIELKOPOLSKIE 
26 ZASTAWA PATRYCJA  WIELKOPOLSKIE