KADECI

Turniej Nadziei Olimijskich 2011



TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH - SPAŁA - 03.11.2011 - 06.11.2011




Grupa A

 

 

 

terminarz - wyniki

 

 

 

Lp Data Mecz Wynik
1 04.11.2011 - godz. 09.00 wielkopolskie - dolnośląskie 2:0 (25:23; 25:20)
2 04.11.2011 - godz. 10.30 lubelskie - zachodniopomorskie 2:1 (25:20; 23:25; 15:8)
3 04.11.2011 - godz. 12.00 wielkopolskie - zachodniopomorskie 2:0 (25:11; 25:22)
4 04.11.2011 - godz. 16.00 dolnośląskie - lubelskie 2:1 (23:25, 25:19, 15:8)
5 04.11.2011 - godz. 17.30 wielkopolskie - lubelskie 2:1 (20:25, 25:22, 15:9)
6 04.11.2011 - godz. 19.00 zachodniopomorskie - dolnośląskie 1:2 (23:25, 25:19, 14:16)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1 wielkopolskie 6 6
2 dolnośląskie 5 0,8
3 lubelskie 4 03333
4 zachodniopomorskie 3 1

 


 

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 04.11.2011 - godz. 09.00 podkarpackie - opolskie 2:0 (25:15; 25:19)
2 04.11.2011 - godz. 10.30 śląskie - kujawsko-pomorskie 2:0 (25:22; 25:22)
3 04.11.2011 - godz. 12.00 podkarpackie - kujawsko-pomorskie 0:2 (21:25; 17:25)
4 04.11.2011 - godz. 16.00 opolskie - śląskie 0:2 (22:25, 9:25)
5 04.11.2011 - godz. 17.30 podkarpackie - śląskie  0:2 (10:25, 7:25)
6 04.11.2011 - godz. 19.00 kujawsko-pomorskie - opolskie 2:0 (25:6, 25:23)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 śląskie 6 max
2 kujawsko-pomorskie 5 2
3 podkarpackie 4 0,5
4 opolskie 3 0

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 04.11.2011 - godz. 09.00 warmińsko-mazurskie - łódzkie 1:2 (10:25; 25:22; 8:15)
2 04.11.2011 - godz. 10.30 lubuskie - mazowieckie 0:2 (21:25; 18:25)
3 04.11.2011 - godz. 12.00 warmińsko-mazurskie - mazowieckie 2:0 (26:24; 25:11)
4 04.11.2011 - godz. 16.00 łódzkie - lubuskie 2:0 (25:20, 25:21)
5 04.11.2011 - godz. 17.30 warmińsko-mazurskie - lubuskie 2:0 (25:13, 25:13)
6 04.11.2011 - godz. 19.00 mazowieckie - łódzkie 1:2 (16:25, 25:19, 8:15)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 łódzkie 6 3
2 warmińsko-mazurskie 5 2,5
3 mazowieckie 4 0,75
4 lubuskie 3 0

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 04.11.2011 - godz. 09.00 pomorskie - podlaskie 2:0 (25:10; 25:19)
2 04.11.2011 - godz. 10.30 małopolskie - świętokrzyskie 2:0 (25:14; 25:15)
3 04.11.2011 - godz. 12.00 pomorskie - świętokrzyskie 2:0 (25:18; 25:11)
4 04.11.2011 - godz. 16.00 podlaskie - małopolskie 0:2 (16:25, 16:25)
5 04.11.2011 - godz. 17.30 pomorskie - małopolskie 2:0 (25:17, 25:20)
6 04.11.2011 - godz. 19.00 świętokrzyskie - podlaskie 0:2 (13:25, 15:25)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 pomorskie 6 max
2 małopolskie 5 2
3 podlaskie 4 0
4 świętokrzyskie 3 0,5

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 - godz. 09.30 mazowieckie - świętokrzyskie 2:0 (25:6, 25:18)
2 05.11.2011 - godz. 09.30 lubuskie - podlaskie 1:2 (19:25, 25:15, 4:15)
3 05.11.2011 - godz. 09.30 lubelskie - opolskie 2:0 (25:11, 25:15)
4 05.11.2011 - godz. 09.30 zachodniopomorskie - podkarpackie 2:0 (25:15, 25:22)

 

Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.


 

Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
1 05.11.2011 - godz. 11.00 dolnośląskie - śląskie 1:2 (15:25, 25:15, 8:15)
2 05.11.2011 - godz. 11.00 łódzkiemałopolskie 2:0 (25:9, 25:20)
3 05.11.2011 - godz. 11.00 warmińsko-mazurskie - pomorskie 0:2 (21:25, 22:25)
4 05.11.2011 - godz. 11.00 wielkopolskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (25:13, 15:25, 14:26)


        Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.


Półfinały (o miejsca 13-16)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 opolskie - świętokrzyskie
0:2 (25:18, 25:19)
2 05.11.2011 podkarpackie - lubuskie 1:2 (16:25, 25:21, 7:15)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
pokonani o miejsca 15-16.

 

Półfinały o miejsca 9-12

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 lubelskie - mazowieckie 2:0 (25:20, 25:22)
2 05.11.2011 zachodniopomorskie - podlaskie 2:0 (25:14, 26:24)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały (o miejsca 5-8)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 wielkopolskie - małopolskie 0:2 (24:26, 14:25)
2 05.11.2011 dolnośląskie - warmińsko-mazurskie 2:1 (25:22, 22:25, 15:11)




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.

 

Półfinały o miejsca 1-4



terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 śląskie - pomorskie 2:1 (17:25, 25:18, 15:7)
2 05.11.2011 kujawsko-pomorskie - łódzkie 0:2 (23:25, 21:25)

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
    pokonani o miejsca 3-4.

 


FINAŁY

 

O miejsca (15-16)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 opolskie - podkarpackie 1:2 (25:20, 18:25, 10:15)
O miejsca (13-14)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 świętokrzyskie - lubuskie 2:1 (25:17, 17:25, 19:17)
O miejsca (11-12)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 lubelskie - podlaskie 1:2 (10:25, 25:19, 9:15)
O miejsca (9-10)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2011 mazowieckie - zachodniopomorskie 2:1 (21:25, 25:12, 15:7)
O miejsca (7-8)



 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2011 wielkopolskie - warmińsko-mazurskie 0:2 (21:25,  17:25)
O miejsca (5-6)



 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 06.11.2011 9:00 małopolskie - dolnośląskie 0:2 (18:25, 23:25)
O miejsca (3-4)

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 06.11.2011 9:00 kujawsko-pomorskie - pomorskie 0:2 (10:25, 16:25)
FINAŁ

 

 
Lp Data godz. Mecz Wynik
1 06.11.2011 9:00 łódzkie - śląskie 2:0 (25:15, 25:17)

 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2011 RANKING WOJEWÓDZW -2011 Pkt.
1 łódzkie śląskie 100
2 śląskie łódzkie 90,5
3 pomorskie małopolskie 85,5
4 kujawsko-pomorskie mazowieckie 66,0
5 dolnośląskie  pomorskie  64,0
6 małopolskie  wielkopolskie 58,0
7 warmińsko-mazurskie  dolnośląskie  50,5
8 wielkopolskie  podkarpackie 49,0
9 mazowieckie kujawsko-pomorskie  44,0
10 zachodniopomorskie opolskie   43,5
11 podlaskie podlaskie 35,0
12 lubelskie świętokrzyskie  32,0
13  świętokrzyskie  lubelskie 31,0
14 lubuskie zachodniopomorskie 22,5
15 podkarpackie warmińsko-mazurskie 21,5
16 opolskie lubuskie 18,5



łódzkie

Skład zwycięskiego zespołu:
  1. BRZEZIŃSKA JULIA
  2. STRONIAS KINGA
  3. MICHALAK OLIWIA
  4. HERBSZTAJN PATRYCJA
  5. WOŹNICZKA MARIA
  6. WOŹNICZKA MAGDA
  7. SOCHACKA ALEKSANDRA
  8. WIECZOREK SYLWIA
  9. ZAWADZKA AGNIESZKA
  10. SZYMAŃSKA JUSTYNA
  11. WIECZOREK KLAUDIA
  12. ZARĘBA ANGELIKA
TRENER: - I trener:  KRZEMIŃSKI ZBIGNIEW

   
Wyróżnione zawodniczki:
  1. Ceglarska Wiktoria - kujawsko-pomorskie
  2. Brzezińska Julia - łódzkie
  3. Cembrzyńska Barbara - małopolskie
  4. Mikołajewska Dominika - pomorskie
  5. Hibner Daria- śląskie

 


Zawodniczki powołane na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetek

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Tomaszewska Magda KS Gwardia Wrocław  dolnośląskie 
2 Gezella Natalia MKS Świdnica  dolnośląskie 
3 Ceglarska Wiktoria KS Pałac Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie 
4 Ratajczak Kinga KS Pałac Bydgoszcz  kujawsko-pomorskie
5 Bielecka Paulina AZS UMCS TPS Lublin lubelskie
6 Wójcik Klaudia Uczniowski Klub Sportowy "Remis" Świdnik lubelskie
7 Karpiuk Karolina Miejski Klub Sportowy II LO Chełm lubelskie 
8 Lorenc Urszula UKS Promień Żary lubuskie
9 Brzezińska Julia Dargfil Tomaszów Maz. łódzkie
10 Stronias Kinga Dargfil Tomaszów Maz. łódzkie
11 Sochacka Aleksandra UMKS Tuszyn łódzkie 
12 Woźniczka Magda MKS Łódź łódzkie 
13 Cembrzyńska Barbara KRS EKSTRIM Gorlice małopolskie
14 Dorula Ewa MUKS POPRAD Stary Sącz małopolskie
15 Rybus Agnieszka UKS ATEN WARSZAWA mazowieckie 
16 Trocińska Izabela UMKS MOS WOLA WARSZAWA mazowieckie 
17 Abramajtys Nikola STOWARZTSZENIE MIŁOŚNIKÓW SIATKÓWKI LO II OPOLE opolskie 
18 Zięzio Katarzyna UKS TRÓJKA LEŻAJSK podkarpackie 
19 Snarska Małgorzata Uczniowski Ludowy Klub Sportowy,,Tęcza" Narewka  podlaskie 
20 Kulig Klaudia UKS ORZEŁ MALBORK pomorskie 
21 Mikołajewska Dominika UKS ORZEŁ MALBORK pomorskie
22 Łazarska Alicja MKS MOS Płomień Sosnowiec śląskie
23 Dziekanowska Iga SPS Politechnika Częstochowa śląskie
24 Sochacka Aleksandra MCKiS Jaworzno śląskie
25 Wydmańska Nadia MKS Dąbrowa Górnicza śląskie
26 Krzeszewska Karolina MOSM Tychy śląskie 
27 Hibner Daria MKS Zorza Wodzisław Śląski śląskie
28 Chmielewska Karina MUKS "Piątka" Sandomierz świętokrzyskie
29 Walczak Klaudia UKS ŚRODA wielkopolskie
30 Kustosz Karolina UKŻPS KOŚCIAN wielkopolskie
31 Suwała Patrycja UKS Osiemnastka Szczecin zachodniopomorskie
32 Pobereszko Paulina UKS Osiemnastka Szczecin zachodniopomorskie