Turniej Nadziei Olimijskich 2010

TURNIEJ NADZIEI OLIMPIJSKICH (dziewczęta) - SPAŁA - 04.11.2010 - 07.11.2010


Grupa A
 
terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2010 - godz. 09.00 zachodniopomorskie - śląskie  0:2 (23:25, 18:25)
2 05.11.2010 - godz. 10.30 pomorskie - warmińsko-mazurskie 2:0 (25:11, 25:16)
3 05.11.2010 - godz. 12.00 zachodniopomorskie - warmińsko-mazurskie 2:0 (26:24, 25:20)
4 05.11.2010 - godz. 16.00 śląskie - pomorskie 0:2 (24:26, 16:25)
5 05.11.2010 - godz. 17.30  zachodniopomorskie - pomorskie 0:2 (21:25, 17:25)
6 05.11.2010 - godz. 19.00 warmińsko-mazurskie - śląskie 0:2 )20:25, 22:25)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)  
Punkty
Stosunek setów
1  pomorskie max
2 śląskie 5
3  zachodniopomorskie 0,5
4  warmińsko-mazurskie

Grupa B

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2010 - godz. 09.00  lubelskie - łódzkie 0:2 (9:25, 17:25)
2 05.11.2010 - godz. 10.30  świętokrzyskie - małopolskie 0:2 (10:25, 16:25)
3 05.11.2010 - godz. 12.00  lubelskie - małopolskie 0:2 (13:25, 20:25)
4 05.11.2010 - godz. 16.00 łódzkie - świętokrzyskie 2:0 (25:6, 25:11)
5 05.11.2010 - godz. 17.30  lubelskie - świętokrzyskie 1:2 (25:13, 17:25, 11:15)
6 05.11.2010 - godz. 19.00 małopolskie - łódzkie 2:1 (22:25, 25:12, 15:8)

 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1  małopolskie
2  łódzkie 2,5
3 świętokrzyskie  0,4
4  lubelskie  3  0,167

Grupa C

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2010 - godz. 09.00 podlaskie - lubuskie 2:1 (25:18, 20:25, 16:14)
2 05.11.2010 - godz. 10.30  opolskie - wielkopolskie 0:2 (13:25, 12:25)
3 05.11.2010 - godz. 12.00  podlaskie - wielkopolskie 0:2 (17:25, 17:25)
4 05.11.2010 - godz. 16.00 lubuskie  -  opolskie 0:2 (23:25, 10:25)
5 05.11.2010 - godz. 17.30  podlaskie - opolskie  2:0 (25:23, 26:24)
6 05.11.2010 - godz. 19.00  wielkopolskie - lubuskie 2:0 (25:19, 25:10)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 wielkopolskie max
2 podlaskie  1,333
3  lubuskie 4 0,5
4  opolskie 0,167

Grupa D

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 05.11.2010 - godz. 09.00 mazowieckie - podkarpackie  2:0 (25:14, 25:13)
2 05.11.2010 - godz. 10.30  kujawsko-pomorskie - dolnośląskie 0:2 (9:25, 17:25)
3 05.11.2010 - godz. 12.00 mazowieckie - dolnośląskie 2:0 (25:11, 25:16)
4 05.11.2010 - godz. 16.00 podkarpackie -  kujawsko-pomorskie 0:2 (11:25, 9:25)
5 05.11.2010 - godz. 17.30 mazowieckie -  kujawsko-pomorskie 2:0 (31:29, 25:21)
6 05.11.2010 - godz. 19.00 dolnośląskie - podkarpackie 2:0 (25:14, 25:5)

 

TABELA 
Miejsce
Drużyna (województwo)
Punkty
Stosunek setów
1 mazowieckie max 
2 dolnośląskie  5 2
3 kujawsko-pomorskie 4 0,5
4 podkarpackie 3 0

Ćwierćfinały o miejsca 9-16

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 - godz. 09.30 opolskie - podkarpackie 2:0 (25:23, 25:7)
2 06.11.2010 - godz. 09.30 lubuskie - kujawsko-pomorskie 0:2 (18:25, 7:25)
3 06.11.2010 - godz. 09.30 zachodniopomorskie - lubelskie 2:1 (10:25, 25:20, 15:10)
4 06.11.2010 - godz. 09.30 warmińsko-mazurskie - świętokrzyskie 2:1 (25:15, 17:25, 16:14)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-12, pokonani o miejsca 13-16.
Ćwierćfinały o miejsca 1-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 - godz. 11.00 śląskie - małopolskie 0:2 (18:25, 9:25)
2 06.11.2010 - godz. 11.00 wielkopolskie - dolnośląskie 2:0 25:15, 25:21)
3 06.11.2010 - godz. 11.00 podlaskie - mazowieckie 0:2
4 06.11.2010 - godz. 11.00 pomorskie - łódzkie 2:1 (21:25, 25:15, 15:11)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-4, pokonani o miejsca 5-8.

 


Półfinały o miejsca 5-8

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 łódzkie - dolnośląskie 2:1 25:21, 23:25, 15:12)
2 06.11.2010 śląskie - podlaskie 0:2 (23:25, 17:25)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 5-6,
pokonani o miejsca 7-8.
Półfinały (o miejsca 1-4)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 małopolskie - mazowieckie 2:1 (20:25, 25:20, 15:7)
2 06.11.2010 pomorskie - wielkopolskie 2:0 (25:17, 25:18)



Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 1-2,
pokonani o miejsca 3-4.

 

Półfinały (o miejsca 9-12)

 

terminarz - wyniki

 

 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 zachodniopomorskie - opolskie 2:0
2 06.11.2010 warmińsko-mazurskie - kujawsko-pomorskie 0:2




Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 9-10,
pokonani o miejsca 11-12.

 

Półfinały o miejsca 13-16



terminarz - wyniki
 
Lp Data Mecz Wynik
1 06.11.2010 lubelskie - podkarpackie 2:0 (25:14, 25:9)
2 06.11.2010 świętokrzyskie - lubuskie 2:0 (25:8, 25:16)

 

    Zwycięzcy poszczególnych spotkań zagrają o miejsca 13-14,
    pokonani o miejsca 15-16.

 


   FINAŁY
O miejsca (15-16)



 
O miejsca Data Godz. Mecz Wynik
15-16 06.11.2010 18:00 podkarpackie - lubuskie 0:2 (10:25, 17:25)
13-14 06.11.2010 18:00 lubelskie - świętokrzyskie 2:0 (25:19, 25:22)
11-12 06.11.2010 18:00 opolskie - warmińsko-mazurskie 1:2 (21:25, 27:25, 13:15)
9-10 06.11.2010 18:00 zachodniopomorskie - kujawsko-pomorskie 1:2 (10:25, 25:20, 7:15)
7-8 07.11.2010 9:00 dolnośląskie - śląskie 2:1 
5-6 07.11.2010 9:00 łódzkie - podlaskie 2:1
 
O miejsca (3-4)

 

 
Data Godz. Mecz Wynik
07.11.2010 9:00 wielkopolskie - mazowieckie
0:2 (12:25, 21:25)
 

 

FINAŁ

 

 
Data godz. Mecz Wynik
07.11.2010 9:00 pomorskie - małopolskie 2:1 (17:25, 25:20, 15:8)
OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 

Miejsce TNO 2010
1 pomorskie
2 małopolskie 
3 mazowieckie 
4 wielkopolskie
5 łódzkie 
6 podlaskie
7 dolnośląskie
8 śląskie
9 kujawsko-pomorskie
10  zachodniopomorskie
11 warmińsko-mazurskie
12 opolskie
13 lubelskie
14 świętokrzyskie
15 lubuskie
16 podkarpackie



Skład zwycięskiego zespołu:
  1. Damaske Magdalena 
  2. Dąbrowska Daria 
  3. Krasula Alicja
  4. Młyńska Martyna
  5. Mras Dominika
  6. Niewińska Angelika
  7. Piotrowska Julia 
  8. Puza Sylwia
  9. Tucholska Marta
  10. Urbanowicz Katarzyna
  11. Wysocka Małgorzata
  12. Zachaczewska Monika    
TRENER: - I trener:  Witold Jagła

   
Wyróżnione zawodniczki:
  1. Malwina Smarzek - łódzkie
  2. Aleksandra Wańczyk - małopolskie
  3. Justyna Antosiewicz - mazowieckie
  4. Magdalena Damaske - pomorskie
Wyróżnieni trenerzy za TNO 2010:
  1. Witold Jagła - pomorskie
  2. Dariusz Pomykalski - małopolskie
  3. Stanisław Lizińczyk - mazowieckie
Wyróżnieni trenerzy -wg punktacji zespołowej:
  1. Zbigniew Błaszczyk - śląskie
  2. Zbigniew Krzemiński - łódzkie
  3. Dariusz Pomykalski -  małopolskie

Zawodniczki powołane na konsultację naborową do Reprezentacji Polski Kadetek

 

 
Lp Nazwisko i imię Klub Województwo
1 Aleksandra Bałkiewicz KS Gwardia Wrocław dolnośląskie
2 Aleksandra Gromadowska MKS MOS Wrocław dolnośląskie
3 Pola Nowakowska KS Pałac Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
4 Oliwia Jakielaszek KS Pałac Bydgoszcz kujawsko-pomorskie
5 Weronika Fojucik KS Sokół Mogilno kujawsko-pomorskie
6 Monika Bociek UKS 179 Łódź łódzkie
7 Marta Duda Siatkarz Wieluń łódzkie
8 Olga Lipińska UKS 179 Łódź łódzkie
9 Malwina Smarzek MUKS Łask łódzkie
10 Małgorzata Śmieszek MKS "Skier-Vis" Skierniewice łódzkie
11 Aleksandra Wańczyk STS Sandecja Nowy Sącz małopolskie
12 Karolina Szczygieł STS Sandecja Nowy Sącz małopolskie
13 Katarzyna Szklarczyk MOSiR Bukowno małopolskie
14 Małgorzata Barszcz UMKS Poprad Stary Sącz małopolskie
15 Paulina Bałdyga OTPS Nike Ostrołęka mazowieckie
16 Justyna Antosiewicz LTS Legionovia Legionowo mazowieckie
17 Monika Lubiak MUKS Volley Płock mazowieckie
18 Zuzanna Soczek SPARTA Paczków opolskie
19 Aleksandra Kazała MKS Rzeszów podkarpackie
20 Katarzyna Zięzio UKS "Trójka" Leżajsk podkarpackie
21 Elżbieta Wojtunik UKS Gimnazjum Dębowiec podkarpackie
22 Magdalena Damaske EC Wybrzeże TPS Rumia pomorskie
23 Daria Dąbrowska UKS Orzeł Malbork pomorskie
24 Dominika Miras Gedania S.A. Gdańsk pomorskie
25 Wiktoria Kubik SPS Poliechnika Częstochowa śląskie
26 Marta Adamczak GTSiK Sikret Gliwice śląskie
27 Kornelia Moskwa KPKS Halemba Ruda Śląska śląskie
28 Karolina Piśla LMKS "ŻAK" PYRZYCE śląskie
29 Bożena Wylężek UKS Olimpia Katowice śląskie
30 Joanna Pacek MKS Neptun Końskie świętokrzyskie
31 Aleksandra Kwiatkowska PSPS LIBERO Pleszew wielkopolskie
32 Klaudia Grzelak UKS AUGUSTYNKI Kalisz wielkopolskie