OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2010
RADOM



Grupa E - terminarz - wyniki
 Lp  Data Mecz Wynik
1 04.05.2010 Śląskie - Pomorskie 3:1 (22:25, 25:16, 25:21, 25:23
Warmińsko- mazurskie - Podkarpackie 0:3   17:25, 22:25, 16:25
2 05.05.2010 Podkarpackie - Pomorskie 3:0
25:19, 25:22, 25:16
Warmińsko- mazurskie - Śląskie  1:3  19:25, 25:17, 16:25, 17:25
3 06.05.2010 Pomorskie - Warmińsko-mazurskie 3:2  25:10, 25:23, 26:28, 33:35, 15:12
Śląskie - Podkarpackie 1:3  18:25, 25:20, 23:25, 21:25)

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Podkarpackie 6 9:1
2 Śląskie 3  7:5
3 Pomorskie 3 4:8
4 Warmińsko- mazurskie 3 3:9 

Grupa F - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 04.05.2010 Mazowieckie - Zachodniopomorskie  3:1 25:19, 21:25, 27:25, 25:16
Łódzkie - Kujawsko-pomorskie  1:3   25:17, 18:25, 20:25, 27:29
2 05.05.2010 Kujawsko-pomorskie - Zachodniopomorskie 3:1
23:25, 25:17, 25:14, 32:30
Mazowieckie - Łódzkie 3:0 25:20, 25:23, 25:18
3 06.05.2010
Zachodniopomorskie - Łódzkie
3:1 27:25, 23:25, 25:18, 25:14
Kujawsko-pomorskie - Mazowieckie 1:3  22:25, 27:25, 15:25, 32:34

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Mazowieckie 3 9:2 
2 Kujawsko-pomorskie 3 5 7:5
3 Zachodniopomorskie  3  4 5:7 
4 Łódzkie  3  3 2:9 

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
07.05.2010 Pomorskie - Łódzkie  2:3  25:17, 22:25, 21:25, 25:18, 13:15
Warmińsko-mazurskie - Zachodniopomorskie 3:1 26:24, 26:24, 19:25, 25:19

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
07.05.2009 Podkarpackie - Kujawsko-pomorskie  2:3 25:21, 21:25, 25:16, 22:25, 9:15
Śląskie - Mazowieckie 0:3   15:25, 21:25, 23:25

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
08.05.2010 Pomorskie  - Zachodniopomorskie 0:3 25:23, 25:22, 33:31

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
08.05.2010 Warmińsko-mazurskie - Łódzkie 3:0 25:17, 25:18, 25:22

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
08.05.2010 Podkarpackie - Śląskie 3:0 25:19, 25:23, 25:20

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
08.05.2010 Mazowieckie - Kujawsko-pomorskie 3:0  25:18, 25:19, 25:17

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Mazowieckie B.Grzechnik, Ł.Łapszyński,  P.Orczyk, J.Wachnik
2 Kujawsko-pomorskie M.Kamiński
3 Podkarpackie J.Kosiek, K.Mucha
4 Śląskie M.Kaczyński, B.Luks
5 Warmińsko- mazurskie  
6 Łódzkie  
7 Pomorskie S.Stolc 
8 Zachodniopomorskie  

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY - 2009
SKARŻYSKO KAMIENNA



Grupa E - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 29.04.2009 Śląskie - Małopolskie 3:1 25:17, 21:25, 25:18, 25:18
Wielkopolskie - Podkarpackie 2:3   25:19, 17:25, 25:22, 21:25, 11:15
2 30.04.2009 Małopolskie - Wielkopolskie 0:3
19:25, 22:25, 22:25
Śląskie - Podkarpackie  0:3  22:25, 16:25, 18:25
3 01.05.2009 Podkarpackie - Małopolskie 3:1  25:21, 25:27, 25:17, 25:20
Wielkopolskie - Śląskie 0:3  19:25, 27:29, 17:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Podkarpackie 6 9:3
2 Śląskie  3  6:5
3 Wielkopolskie 3 5:6 
4 Małopolskie 3 2:9 

Grupa F - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 29.04.2009 Mazowieckie - Pomorskie  3:2 20:25, 25:20, 25:20, 21:25, 15:12
Opolskie - Świętokrzyskie  3:0   36:34, 25:23, 26:24
2 30.04.2009 Pomorskie - Opolskie 3:0
25:19, 25:19, 25:17
Świętokrzyskie - Mazowieckie 1:3 14:25, 24:26, 25:19, 18:25
3 01.05.2009
Świętokrzyskie - Pomorskie
2:3 25:22, 16:25, 21:25, 25:23, 12:15
Mazowieckie - Opolskie 3:0  25:17, 25:16, 25:20

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Mazowieckie 3 9:3 
2 Pomorskie 3 5 8:5
3 Opolskie  3  4 3:6 
4 Świętokrzyskie  3  3 3:9 

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
02.05.2009 Wielkopolskie - Świętokrzyskie 3:0  25:14, 25:21, 25:13
Małopolskie - Opolskie 0:3 23:25, 18:25, 21:25

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
02.05.2009 Podkarpackie - Pomorskie  3:1 25:21, 25:27, 25:17, 25:20
Śląskie - Mazowieckie 2:3   14:25, 20:25, 25:16, 25:23, 9:15

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
02.05.2009 Świętokrzyskie - Małopolskie 3:0 25:20, 25:19, 25:13

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
02.05.2009 Opolskie - Wielkopolskie 3:1 26:24, 25:22, 16:25, 25:22

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
03.05.2009 Śląskie - Pomorskie 3:1 15:25, 25:21, 25:20, 27:25

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
03.05.2009 Podkarpackie - Mazowieckie 3:2  20:25, 25:22, 23:25, 25:21, 18:16

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

 
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Podkarpackie D.Dryja
2 Mazowieckie M.Gluz, K.Gonciarz, J.Wachnik
3 Śląskie K.Modzelewski, M.Kaczyński, B.Luks
4 Pomorskie S.Stolc 
5 Opolskie Ł.Łapszyński 
6 Wielkopolskie M.Bachmatiuk 
7 Świętokrzyskie  
8 Małopolskie