MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW 2014 - Nowy Tomyśl


Grupa A - terminarz - wyniki
 Lp  Data Mecz Wynik
1 07.05.2014 Progress Września - Norwid Częstochowa 1:3  21:25, 25:21, 22:25, 17:25 
AZS UWM  Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 0:3 9:25, 10:25, 17:25 
2 08.05.2014 Norwid Częstochowa  - Chemik Bydgoszcz 0:3  16:25, 24:26, 15:25
Progress Września- ZS UWM  Olsztyn 0:3  20:25, 15:25, 15:25
3 09.05.2014 AZS UWM  Olsztyn - Norwid Częstochowa 3:1  13:25, 25:21, 25:20, 25:23 
Chemik Bydgoszczl - Progress Września 3:1 25:23, 23:25, 25:23, 25:22 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1 BKS Chemik I Bydgoszcz 3 6 9:1 249:184
2 AZS UWM  Wojmex Olsztyn 3 5 6:4 199:214
3 Exact Systems Norwid Częstochowa 3
4 4:7 240:249
4 KPS Progress Września 3 3 2:9 228:269

Grupa B - terminarz - wyniki
 Lp  Data Mecz Wynik
1 07.05.2014  AKS Rzeszów II - MOS Wola Warszawa 2:3   25:23, 23:25, 25:27, 28:26, 14:16 
 AKS Rzeszów I -  Jastrzębski Węgiel 0:3 23:25, 18:25, 13:25 
2 08.05.2014 MOS Wola Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1:3 14:25, 25:23, 15:25, 18:25 
AKS Rzeszów II - AKS Rzeszów I 3:0   25:10, 25:20, 25:16
3 09.05.2014 AKS Rzeszów I - MOS Wola Warszawa 0:3 17:25, 23:25, 22:25 
 Jastrzębski Węgiel - AKS Rzeszów II 2:3    30:28, 25:19, 18:25, 21:25, 11:15

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 8:4 278:238
2 AKS Rzeszów II 3 5  8:5 302:268
3 UMKS MOS Wola Warszawa 3
7:5 264:275
4 AKS Rzeszów I 0:9 162:225

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
10.05.2014  Exact Systems Norwid Częstochowa - AKS Rzeszów I 2:3  25:23, 25:21, 24:26, 19:25, 13:15
UMKS MOS Wola Warszawa - KPS Progress Września 3:1 25:27, 26:24, 25:14, 25:17 

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
10.05.2014 BKS Chemik I Bydgoszcz -  AKS Rzeszów II 3:2 22:25, 22:25, 25:16, 25:11, 15:12 
Jastrzębski Węgiel - AZS UWM  Wojmex Olsztyn   3:0  25:21, 25:19, 25:19

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
11.05.2014  Exact Systems Norwid CzęstochowaKPS Progress Września  3:2 25:14, 24:26, 25:14, 23:25, 15:10 

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
11.05.2014 AKS Rzeszów I -  UMKS MOS Wola Warszawa 2:3    25:16, 14:25, 25:23, 23:25, 11:15

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
11.05.2014 AKS Rzeszów II -  AZS UWM  Wojmex Olsztyn 3:0  25:17, 25:18, 25:19

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
11.05.2014  BKS Chemik I Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel   3:2 22:25, 21:25, 25:17, 25:22, 17:15 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS Spała
1  BKS Chemik I Bydgoszcz  Kamil Droszyński
2 Jastrzębski Węgiel  Radosław Gil, Patryk Niemiec, Kacper Stelmach
3 AKS Rzeszów II  Jakub Ziobrowski 
4 AZS UWM  Wojmex Olsztyn  Jakub Kochanowski 
5 UMKS MOS Wola Warszawa 
6 AKS Rzeszów I   
7 Exact Systems Norwid Częstochowa  Łukasz Ciesiółka, Dawid Woch 
8 KPS Progress Września  Jędrzej Gruszczyński



NAGRODY INDYWIDUALNE

 

  • MVP zawodów: - Bartosz Kwolek (Jastrzębski Węgiel)
  • Najlepszy rozgrywający: - Kamil Droszyński (Chemik Bydgoszcz/SMS)
  • Najlepszy broniący: - Rafał Szczęch (AKS Resovia Rzeszów II)
  • Najlepszy atakujący: - Jakub Kochanowski (AZS UWM Wojmex Olsztyn/SMS)
  • Najlepszy przyjmujący: - Kacper Bobrowski (Chemik Bydgoszcz)
  • Najlepszy zagrywający: - Dominik Grot (UMKS MOS Wola Warszawa)
  • Najlepszy blokujący: - Patryk Niemiec (Jastrzębski Węgiel/SMS)