MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW 2013 - Proszowice


Grupa A - terminarz - wyniki
 Lp  Data Mecz Wynik
1 22.05.2013 Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:2 25:16, 25:27, 26:28, 25:13, 17:15 
AZS UWM I Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3 22:25, 23:25, 25:23, 19:25
2 23.05.2013 Trefl Gdańsk  - Jastrzębski Węgiel 0:3 21:25, 24:26, 16:25
AZS UWM I Olsztyn - Czarni Radom 3:2 16:25, 20:25, 29:27, 25:23, 15:12
3 24.05.2013 AZS UWM I Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:1 25:12, 26:24, 19:25, 25:19 
Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3:0 25:15, 25:22, 25:17

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1 Jastrzębski Węgiel 6 9:1 249:204
2 AZS UWM I Olsztyn 3 5 7:6 289:290
3  Czarni Radom 3
4 5:8 284:279
4  Trefl Gdańsk 3 3 3:9 240:289

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 22.05.2013  AKS V LO I Rzeszów - Chemik I Bydgoszcz 3:2 23:25, 16:25, 25:20, 25:19, 17:15
Metro Warszawa -  Wifama Łódź 3:1 25:19, 21:25, 25:23, 25:19
2 23.05.2013 Chemik I Bydgoszcz - Wifama Łódź  3:1 25:19, 22:25, 25:18, 25:22
AKS V LO I Rzeszów - Metro Warszawa 3:2 25:19, 20:25, 21:25, 25:12, 15:11 
3 24.05.2013  Metro Warszawa - Chemik I Bydgoszcz 3:0 25:23, 29:27, 25:17
 Wifama Łódź - AKS V LO I Rzeszów 0:3  18:25, 15:25, 12:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
Małe pkt.
1 AKS V LO I Rzeszów 3 6 9:4 287:241
2 Metro Warszawa 3 5 8:4 267:259
3 Chemik I Bydgoszcz 3
4 5:7 268:269
4 Wifama Łódź 3 3 2:9 215:268

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
25.05.2013  Czarni Radom - Wifama Łódź 3:0 25:18, 25:20, 25:15
Chemik I Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 3:0 25:18, 25:19, 25:10

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
25.05.2013 Jastrzębski Węgiel - Metro Warszawa 3:0 25:18, 25:20, 25:15
AKS V LO I Rzeszów - AZS UWM I Olsztyn 3:2 25:20, 16:25, 22:25, 25:20, 15:13

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
26.05.2013 Czarni Radom - Trefl Gdańsk 0:3 23:25, 21:25, 18:25

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
26.05.2013 Wifama Łódź - Chemik I Bydgoszcz 1:3 15:25, 19:25, 25:15, 19:25

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
26.05.2013 Metro Warszawa - AZS UWM I Olsztyn 3:2 25:22, 24:26, 23:25, 25:18, 15:10

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
26.05.2013 Jastrzębski Węgiel - AKS V LO I Rzeszów 2:3  22:25, 25:18, 23:25, 25:12, 11:15

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS Spała
1 AKS V LO I Rzeszów  
2 Jastrzębski Węgiel S.A.  
3 KS Metro Warszawa  
4 AZS UWM I Olsztyn Krzysztof Gulak
5 BKS Chemik I Bydgoszcz  
6 KS Wifama Łódź Pasiński Artur
7 Trefl Gdańsk S.A.  
8 RCS Czarni Radom  



NAGRODY INDYWIDUALNE

 

  • MVP zawodów: - Mateusz Jóźwik (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy przyjmujący: - Bartłomiej Lipiński (KS Metro Warszawa)
  • Najlepszy atakujący: - Michał Szmajduch (Jastrzębski Węgiel)
  • Najlepszy rozgrywający: - Marcin Komenda (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy zagrywający: - Bartosz Kwolek (Jastrzębski Węgiel)
  • Najlepszy punktujący: - Krzysztof Gulak (AZS UWM Olsztyn)
  • Najlepszy blokujący: - Marcin Kania (AKS V LO Resovia Rzeszów)
  • Najlepszy libero - Paweł Stysiał (Chemik Bydgoszcz)