MISTRZOSTWA POLSKI KADETÓW 2010 - BYDGOSZCZ


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 02.06.2010 AZS UWM Olsztyn -Skra Bełchatów  1:3  18:25, 23:25, 25:19, 19:25
Chemik Bydgoszcz -  Maraton Świnoujście 3:2  25:21, 18:25, 20:25, 25:20, 15:13
2 03.06.2010 Skra Bełchatów - Maraton Świnoujście 3:1  25:21, 18:25, 20:25, 25:20, 15:13 
AZS UWM Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 2:3  20:25, 25:19, 25:22, 23:25, 6:15 
3 04.06.2010 Chemik Bydgoszcz - Skra Bełchatów   1:3 19:25, 20:25, 25:20, 15:25 
Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn 3:2  17:25, 26:24, 26:24, 18:25, 15:13

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1  EKS Skra Bełchatów 6 9:3
2  BKS Chemik Bydgoszcz 3 5  7:7
3  MMKS Maraton Świnoujście 3 4 6:8
4 AZS UWM Olsztyn 3 3 5:9

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 02.06.2010  Czarni Radom - Delic-Pol Częstochowa  2:3  25:18, 22:25, 22:25, 25:20, 12:15
Metro Warszawa -  Resovia Rzeszów 1:3 19:25, 19:25, 25:22, 24:26 
2 03.06.2010 Delic-Pol Częstochowa - Resovia Rzeszów 2:3 25:23, 25:22, 22:25, 25:27, 9:15 
Czarni Radom - Metro Warszawa 3:0 25:20, 25:11, 26:24  
3 04.06.2010  Metro Warszawa - Delic-Pol Częstochowa 0:3 23:25, 19:25, 22:25
 Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3:0  25:19, 25:22, 25:17

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 AKS Resovia Rzeszów 3 6 9:3 
2 Delic-Pol Norwid Częstochowa 3 5 8:5
3 RCS Czarni Radom  3 4 5:6
4  KS Metro Warszawa  3 3 1:9

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
05.06.2010 Maraton Świnoujście - Metro Warszawa 0:3   17:25, 24:26, 19:25
Czarni Radom -  AZS UWM Olsztyn 3:2 12:25, 22:25, 25:14, 25:21, 15:10

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
05.06.2010 Skra Bełchatów - Delic-Pol Częstochowa  0:3 20:25, 19:25, 19:25
Chemik Bydgoszcz -  Resovia Rzeszów  1:3  11:25, 20:25, 26:24, 24:26

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
06.06.2010 Maraton Świnoujście - AZS UWM Olsztyn 2:3 25:17, 22:25, 21:25, 25:23, 10:15

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
06.06.2010 Czarni Radom - AZS UWM Olsztyn 3:1 17:25, 25:23, 25:22, 25:22

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
06.06.2010 Skra Bełchatów - Chemik Bydgoszcz 0:3 20:25, 25:27, 23:25

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
06.06.2010 Resovia Rzeszów - Delic Pol Częstochowa 3:2  17:25, 23:25, 25:23, 26:24, 15:12

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 AKS Resovia Rzeszów Kosiek Jakub
2 Delic-Pol Norwid Częstochowa Kaczyński Michał
3 BKS Chemik Bydgoszcz Kamiśki Marek
4 EKS Skra Bełchatów B.Grzechnik , Ł.Łapszyński, P.Orczyk, J.Wachnik
5 RCS Czarni Radom  
6 KS Metro Warszawa  
7 AZS UWM Olsztyn  
8 MMKS Maraton Świnoujście