MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2014 - BYDGOSZCZ


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 02.04.2014 AKS Rzeszów -  AZS UWM Olsztyn 3:0   25:17, 25:13, 25:22
Volley Rybnik  - Jastrzębski Węgiel II 3:0  25:22, 25:18, 25:20 
2 03.04.2014  AZS UWM Olsztyn - Jastrzębski Węgiel II 0:3  21:25, 16:25, 16:25 
AKS Rzeszów - Volley Rybnik 3:1  22:25, 25:13, 25:14, 25:21 
3 04.04.2014 Volley Rybnik -  AZS UWM Olsztyn 3:0   25:9, 25:9, 25:11
Jastrzębski Węgiel II - AKS Rzeszów 0:3  30:32, 12:25, 21:25 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 AKS Rzeszów   3 6 9:1 
2 Volley Rybnik 3 5 7:3
3 Jastrzębski Węgiel II 3 4 3:6 
4 AZS UWM Olsztyn 3 3 0:9 

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 02.04.2014 Trefl Gdańsk - Chemik Bydgoszcz 0:3 13:25, 14:25, 23:25
Skra Bełchatów -  UKS Tempo-25 Olsztyn  2:3 23:25, 25:27, 25:16, 25:17, 12:15 
2 03.04.2014 Chemik Bydgoszcz -  UKS Tempo-25 Olsztyn 3:0  25:18, 25:20, 25:23 
Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów 1:3   18:25, 22:25, 25:16, 19:25
3 04.04.2014 Skra Bełchatów -  Chemik Bydgoszcz 3:1  25:19, 22:25, 25:13, 25:19 
UKS Tempo-25 Olsztyn - Trefl Gdańsk 0:3  17:25, 26:28, 25:27 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Chemik Bydgoszcz 3 5 7:3 
2 Skra Bełchatów 3 8:5 
3 Trefl Gdańsk 3 4 4:6
4 UKS Tempo-25 Olsztyn 3 4 3:8

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
05.04.2014 Jastrzębski Węgiel II -  UKS Tempo-25 Olsztyn 3:0 26:24, 25:19, 25:20 
AZS UWM Olsztyn -  Trefl Gdańsk 2:3  19:25, 25:21, 25:21, 20:25, 10:15 

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
05.04.2014 AKS Rzeszów  -  Skra Bełchatów 3:1  25:23, 23:25, 25:17, 25:17 
Volley Rybnik -  Chemik Bydgoszcz 3:2  25:21, 27:25, 23:25, 23:25, 15:8 

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
06.04.2014 Tempo-25 Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 3:1  25:13, 22:25, 27:25, 25:17 

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
06.04.2014 AT Jastrzębski Węgiel II - Trefl Gdańsk 2:3  26:24, 22:25, 25:17, 22:25, 11:15 

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
06.04.2014 Skra Bełchatów -  Chemik Bydgoszcz 3:0  25:19, 26:24, 25:19 

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
06.04.2014 AKS Rzeszów -  Volley Rybnik 3:0  (25:18, 25:21, 25:14 

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1  AKS Rzeszów Aleksander Śliwka, Marcin Komenda 
2 Volley Rybnik  Rafał Szymura,  Jan Siemiątkowski 
3 Skra Bełchatów  Piotr Badura, Krzysztof Bieńkowski, Jan Fornal; Tomasz Fornal 
4 Chemik Bydgoszcz   Kamil Droszyński
5 Trefl Gdańsk   
6 AT Jastrzębski Węgiel II  Radosław Gil, Patrk Niemiec, Kacper Stelmach 
7 Tempo-25 Olsztyn  Jakub Zabłocki 
8 AZS UWM Olsztyn  Krzysztof Gulak,  Jakub Kochanowski


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów              -  Dominik Depowski (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy przyjmujący    -  Rafał Szymura (Volley Rybnik/SMS)
  • Najlepszy atakujący        -  Łukasz Pietrzak  (Skra Bełczatów)
  • Najlepiej broniący           -  Mateusz Masłowski (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy rozgrywający:  - Marcin Komenda (AKS Rzeszów/SMS) 
  • Najlepiej blokujący:        -  Mateusz Siwicki ((BKS Chemik Bydgoszcz)
  • Najlepszy zagrywający    -  Tomasz  Fornal  (Skra Bełchatów/SMS)