MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW  2013 - LEZAJSK


Grupa A - terminarz - wyniki

 
 Lp  Data Mecz Wynik
1 20.03.2013 Jastrzębski Węgiel II - Skra Bełchatów 1:3 21:25, 25:19, 23:25, 21:25
Metro Warszawa  - AZS UWM Olsztyn 3:0 25:23, 25:20, 25:19
2 21.03.2013 Skra Bełchatów - AZS UWM Olsztyn 3:1 25:20, 25:17, 16:25, 25:23 
Jastrzębski Węgiel II - Metro Warszawa 1:3 13:25, 20:25, 25:21, 18:25
3 22.03.2013 Metro Warszawa - Skra Bełchatów 3:1 25:20, 25:17, 16:25, 25:23
AZS UWM Olsztyn - Delic - Jastrzębski Węgiel II 2:3 25:16, 21:25, 25:20, 22:25, 13:15 

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 Metro Warszawa  3 6 9:2
2 Skra Bełchatów 3 5 7:5
3 Jastrzębski Węgiel II 3
4 5:8
4 AZS UWM Olsztyn 3 3 3:9

Grupa B - terminarz - wyniki

 Lp  Data Mecz Wynik
1 20.03.2013 Norwid Częstochowa - Resovia Rzeszów 1:3 25:21, 17:25, 22:25, 16:25
Volley Rybnik -  UKS Tempo-25 Olsztyn 2:3 25:23, 25:18, 19:25, 14:25, 10:15
2 21.03.2013 Resovia Rzeszów -  UKS Tempo-25 Olsztyn 3:1 18:25, 25:14, 25:17, 25:10
Norwid Częstochowa - Volley Rybnik 3:0 27:25, 25:15, 25:12
3 22.03.2013 Volley Rybnik -  Resovia Rzeszów 2:3 25:21, 19:25, 25:23, 20:25, 11:15
UKS Tempo-25 Olsztyn - Norwid Częstochowa 0:3 14:25, 15:25, 17:25

TABELA 
Miejsce
 Drużyna
 Mecze
Punkty
Sety
1 AKS Resovia Rzeszów 3 6 9:4
2 Exact System Norwid Częstochowa 3 5 7:3
3 UKS Tempo-25 Olsztyn 3 4 4:8
4 TS Volley Rybnik 3 3 4:9

O miejsca 5-8

 
Data Mecz Wynik
23.03.2013 Jastrzębski Węgiel II - Volley Rybnik 3:1 20:25, 25:19, 25:16, 25:20
Tempo-25 Olsztyn - AZS UWM Olsztyn 3:2 25:9, 25:20, 20:25, 20:25, 15:1

Półfinały (o miejsca 1-4)

 
Data Mecz Wynik
23.03.2013 Metro Warszawa - Norwid Częstochowa 1:3 23:25, 18:25, 25:18, 13:25
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów 3:0 25:17, 25:20, 25:22

O miejsca 7-8

 
Data Mecz Wynik
24.03.2013 Volley Rybnik - AZS UWM Olsztyn 1:3 21:25, 28:26, 21:25, 21:25

O miejsca 5-6

 
Data Mecz Wynik
24.03.2013 Jastrzębski Węgiel II - Tempo-25 Olsztyn 1:3 25:13, 18:25, 23:25, 17:25

O miejsca 3-4

 
Data Mecz Wynik
24.03.2013 Metro Warszawa - Skra Bełchatów 3:2 16:25, 25:22, 25:16, 16:25, 15:13

FINAŁ

 
Data Mecz Wynik
24.03.2013 Exact System Norwid Częstochowa - AKS Resovia Rzeszów 3:1 25:20; 25:23; 19:25; 25:17

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ
Miejsce Drużyna Zawodnicy z SMS
1 Exact System Norwid Częstochowa Bednorz Bartosz; Bieniek Mateusz; Kowalski Adam;
Smolarczyk Adam; Wacek Mariusz;
Wolański Nikodem
2 AKS Resovia Rzeszów Gajdek Bartłomiej; Śliwka Aleksander
3 Metro Warszawa  
4 Skra Bełchatów Badura Piotr; Bieńkowski Krzysztof; Fornal Jan
5 Tempo-25 Olsztyn  
6 Jastrzębski Węgiel II  
7 AZS UWM Olsztyn Gulak Krzysztof
8 Volley Rybnik Szymura Rafał


NAGRODY INDYWIDUALNE

  • MVP zawodów - Bartosz Bednorz (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepszy przyjmujący - Mateusz Twaróg (AKS Rzeszów)
  • Najlepszy atakujący - Bartosz Bednorz (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepiej punktujący - Jan Fornal (Skra Bełchatów/SMS)
  • Najlepszy rozgrywający: - Maciej Stępień (Metro)
  • Najlepiej blokujący: - Mateusz Bieniek (Norwid Częstochowa/SMS)
  • Najlepszy zagrywający - Paweł Halaba (Metro)
  • Najlepszy libero: - Adam Kowalski (Norwid Częstochowa/SMS)